• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali

Wyniki dla

Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali - Import eksport

 1. MAGNETTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MAGNETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, konstrukcja budynków, nadawanie budynkom nieprzepuszczalności, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i zewnętrzne brukowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Vinovo, Włochy.

 2. GHERARDI VERNICIATURE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GHERARDI VERNICIATURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach farby poliuretanowe, farba do wykończeń, malowanie przez rozpylanie, i lakierowanie. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 3. EDMARK AUTO EDWARD MARKOWSKI I WSPÓLNICY SP. J.

  Polska

  Oferujemy kompleksową pomoc w załatwieniu formalności związanych z procedurą zgłaszania szkody komunikacyjnej z OC i AC we wszystkich dostępnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Oznacza to, iż uczestniczymy przy oględzinach rzeczoznawcy, dokonujemy wszelkich formalności z TU, a w przypadku likwidowania szkody z ubezpieczenia Klient nie angażuje własnych środków finansowych za naprawę pojazdu oraz oferujemy pojazd zastępczy. Usługi blacharsko-lakiernicze wykonujemy z zastosowaniem najbardziej skutecznych technik naprawy i przy użyciu najlepszych produktów.Jesteśmy certyfikowanym partnerem PPG (producenta znanych i cenionych lakierów wodno-rozpuszczalnych). Posiadamy autoryzację dla marek Jeep, Chrysler, Dodge, Lancia (zachowanie gwarancji na perforację blacharsko-lakierniczą), ale świadczymy usługi blacharsko-lakiernicze dla wszystkich marek samochodów osobowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części i chętnie pomożemy Państwu w ich prawidłowym doborze.

 4. C.M.X. S.R.L.

  Włochy

  C.M.X. jest młodą i dynamiczną firmą, która wykonuje lekkie prace stolarskie na życzenie i według planów klienta. Firma posiada następujące maszyny: krajarki, dziurkarki sterowane cyfrowo, giętarki cyfrowe, urządzenia do cięcia laserowego sterowanego cyfrowo. Firma specjalizuje się w obróbce dla branży restauracyjnej. C.M.X. opiera swoją siłę na specjalizacji w pracach skierowanych w szczególności dla branży restauracyjnej.

 5. VERNICIATURA RUARO SRL

  Włochy

  Firma lakiernicza Ruaro została założona w 1971 roku przez Lino i Renato Ruaro. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 35 lat, dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu zarządców, którzy zdecydowali się współpracować z prestiżowymi agencjami na skalę europejską i światową. Jesteśmy wyspecjalizowani w lakierowaniu bram, silników elektrycznych, konstrukcji szkieletowych, termosyfonów z żelaza i aluminium, zbiorników do 500 l. Poza lakierowaniem metali, posiadamy nowe urządzenia do mikro piaskowania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VEGA COLOR SRL

  Włochy

  Vegacolor to mała firma specjalizująca się w lakierowaniu przemysłowym na zlecenie. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej na przestrzeni lat, oraz dzięki elastycznej strukturze i młodej ekipie, firma może podjąć się wszelkich zleceń dotyczących wykończenia powierzchni. Dysponujemy dwoma instalacjami lakierniczymi z podwójnymi stanowiskami, tunelem do usuwania powłok fosforanowych z trzema etapami: mycie, płukanie i suszenie, jak również dwa piece do suszenia statycznego.

 2. ZECCHI ROBERTO S.R.L.

  Włochy

  Firma ZECCHI ROBERTO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, malowanie natryskowe metalu, farba specjalna, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, i zabezpieczenie przeciowpożarowe. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 3. G.S. VERNICIATURA DI GUAZZOLINI SECONDO

  Włochy

  Firma G.S. VERNICIATURA DI GUAZZOLINI SECONDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach malowanie przez rozpylanie, malowanie dla klientów zewnętrznych, farby do wyrobów metalowych, i farba do konstrukcji metalowych. Ma siedzibę w Coriano, Włochy.

 4. CSC - CENTRO SERVIZI COLORE SRL

  Włochy

  Firma CSC - CENTRO SERVIZI COLORE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach farba proszkowa, lakierowanie i malowanie tworzyw sztucznych, industrial paintings, i sitodruk na metalu. Ma siedzibę w Osimo, Włochy.

 5. FILOFIORI

  Włochy

  Firma FILOFIORI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Ma siedzibę w Galbiate, Włochy.

 1. FIOR COLOR SRL

  Włochy

  Firma FIOR COLOR SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, roboty wykończeniowe budynków, fabryka farby, Roboty malarskie - firmy usługowe, i farba wodna. Ma siedzibę w Brusaporto, Włochy.

 2. IVEKOVIC TZM

  Chorwacja

  Firma IVEKOVIC TZM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Galwanizacja stali i metali, Varnishing, Galwanizacja stali i metali, piaskowanie, i Elektrostatyczne malowanie proszkowe. Ma siedzibę w Sveta Nedelja, Chorwacja.

 1. VERNICIATURA BRAGLIA

  Włochy

  Firma VERNICIATURA BRAGLIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie, pistolety do malowania, malowanie proszkowe termoutwardzalne, i malowanie dla klientów zewnętrznych. Ma siedzibę w Zola Predosa, Włochy.

 2. METALPLAST SRL

  Włochy

  Firma METALPLAST SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, farba do konstrukcji metalowych, malowanie dla klientów zewnętrznych, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i malowanie proszkowe termoutwardzalne. Ma siedzibę w Creazzo, Włochy.

 3. VERFAS SRL

  Włochy

  Firma VERFAS SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach dekapowanie, sublimacja cieplna tkanin syntetycznych i materiałów sztywnych, i sitodruk na metalu. Ma siedzibę w Magnago, Włochy.

 4. SAVENS S.R.L.

  Włochy

  Firma SAVENS S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach farba proszkowa, malowanie piecowe, farba epoksydowa, i farba w proszku termoutwardzalna. Ma siedzibę w Bardello, Włochy.

 5. ELECTROLIUM

  Francja

  Firma ELECTROLIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, galvanisation, i fosfatyzowanie. Ma siedzibę w Saint-paul-de-varax, Francja.

 6. STYLCOLOR SAS DI DE CASSAN I.

  Włochy

  Firma STYLCOLOR SAS DI DE CASSAN I., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Ma siedzibę w Arcade, Włochy.

 7. MONTESIRO COOKWARE SRL

  Włochy

  Firma MONTESIRO COOKWARE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Ma siedzibę w Besana In Brianza, Włochy.

 8. APT

  Serbia

  Firma APT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Szafy metalowe, Poręcze, balustrady schodowe, obróbka metali, farba proszkowa, Szafy metalowe, i Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Stara Pazova, Serbia.

 1. TUTTOLAVORO SCARL

  Włochy

  Firma TUTTOLAVORO SCARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach konsultacje w dziedzinie ochrony i zapobiegania pożarom, i farby pęczniejące. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 2. EUROFORESI S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROFORESI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Pieczętowanie opakowań - maszyny, electrophoresis, piaskowanie, i Pieczętowanie opakowań - maszyny. Ma siedzibę w Luzzara, Włochy.

 3. COBS EXAKT LACKIERUNGEN GBR

  Niemcy

  Firma COBS EXAKT LACKIERUNGEN GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Lakierowanie stali i metali, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Kusterdingen, Niemcy.

 4. LACK-CENTER EDERTAL

  Niemcy

  Firma LACK-CENTER EDERTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Lakierowanie stali i metali, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Edertal, Niemcy.

 5. BUSCH ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma BUSCH ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Brieselang, Niemcy.

 6. STELMA PAINT S.R.L.

  Włochy

  Firma STELMA PAINT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach technologia bezpowietrznego natrysku farby, plastyfikacja metali, proszki termoutwardzalne, i obróbki powierzchniowe metali. Ma siedzibę w Pieve Di Soligo, Włochy.

 7. COLORSOLUTION S.R.L.

  Włochy

  Firma COLORSOLUTION S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach malowanie przemysłowe, farba proszkowa, i Malowanie na mokro. Ma siedzibę w Lenna, Włochy.

 8. B. E B. S.N.C. DI FORMENTIN & C.

  Włochy

  Firma B. E B. S.N.C. DI FORMENTIN & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Ma siedzibę w Trebaseleghe, Włochy.

 9. MALERFACHBETRIEB WEHLAGE GMBH & CO

  Niemcy

  Firma MALERFACHBETRIEB WEHLAGE GMBH & CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Samochody osobowe, Karoserie pojazdów - konstrukcja, Lakierowanie stali i metali, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Samochody osobowe, i Karoserie pojazdów - konstrukcja. Ma siedzibę w Lengerich, Niemcy.

 10. VERNICIATURA ZANINI S.N.C.

  Włochy

  Firma VERNICIATURA ZANINI S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach farba proszkowa, i Malowanie na mokro. Ma siedzibę w Camposampiero, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo