• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali

Wyniki dla

Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali - Import eksport

 1. PROCICCHIANI GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma PROCICCHIANI GROUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach produkcja blach ze stali nierdzewnej, farba proszkowa, farba poliestrowa, i farba do aluminium. Ma siedzibę w Monsano, Włochy.

 2. MAGNETTI

  Włochy

  Firma MAGNETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, konstrukcja budynków, nadawanie budynkom nieprzepuszczalności, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i zewnętrzne brukowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Vinovo, Włochy.

 3. EDMARK AUTO EDWARD MARKOWSKI I WSPÓLNICY SP. J.

  Polska

  Oferujemy kompleksową pomoc w załatwieniu formalności związanych z procedurą zgłaszania szkody komunikacyjnej z OC i AC we wszystkich dostępnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Oznacza to, iż uczestniczymy przy oględzinach rzeczoznawcy, dokonujemy wszelkich formalności z TU, a w przypadku likwidowania szkody z ubezpieczenia Klient nie angażuje własnych środków finansowych za naprawę pojazdu oraz oferujemy pojazd zastępczy. Usługi blacharsko-lakiernicze wykonujemy z zastosowaniem najbardziej skutecznych technik naprawy i przy użyciu najlepszych produktów.Jesteśmy certyfikowanym partnerem PPG (producenta znanych i cenionych lakierów wodno-rozpuszczalnych). Posiadamy autoryzację dla marek Jeep, Chrysler, Dodge, Lancia (zachowanie gwarancji na perforację blacharsko-lakierniczą), ale świadczymy usługi blacharsko-lakiernicze dla wszystkich marek samochodów osobowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części i chętnie pomożemy Państwu w ich prawidłowym doborze.

 4. C.M.X. S.R.L.

  Włochy

  C.M.X. jest młodą i dynamiczną firmą, która wykonuje lekkie prace stolarskie na życzenie i według planów klienta. Firma posiada następujące maszyny: krajarki, dziurkarki sterowane cyfrowo, giętarki cyfrowe, urządzenia do cięcia laserowego sterowanego cyfrowo. Firma specjalizuje się w obróbce dla branży restauracyjnej. C.M.X. opiera swoją siłę na specjalizacji w pracach skierowanych w szczególności dla branży restauracyjnej.

 5. VERNICIATURA RUARO SRL

  Włochy

  Firma lakiernicza Ruaro została założona w 1971 roku przez Lino i Renato Ruaro. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 35 lat, dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu zarządców, którzy zdecydowali się współpracować z prestiżowymi agencjami na skalę europejską i światową. Jesteśmy wyspecjalizowani w lakierowaniu bram, silników elektrycznych, konstrukcji szkieletowych, termosyfonów z żelaza i aluminium, zbiorników do 500 l. Poza lakierowaniem metali, posiadamy nowe urządzenia do mikro piaskowania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VEGA COLOR SRL

  Włochy

  Vegacolor to mała firma specjalizująca się w lakierowaniu przemysłowym na zlecenie. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej na przestrzeni lat, oraz dzięki elastycznej strukturze i młodej ekipie, firma może podjąć się wszelkich zleceń dotyczących wykończenia powierzchni. Dysponujemy dwoma instalacjami lakierniczymi z podwójnymi stanowiskami, tunelem do usuwania powłok fosforanowych z trzema etapami: mycie, płukanie i suszenie, jak również dwa piece do suszenia statycznego.

 2. ZECCHI ROBERTO S.R.L.

  Włochy

 3. CSC - CENTRO SERVIZI COLORE SRL

  Włochy

 4. FILOFIORI

  Włochy

 5. MONDO COLORE S.R.L.

  Włochy

 1. FIOR COLOR SRL

  Włochy

 2. IVEKOVIC TZM

  Chorwacja

 1. VERNICIATURA BRAGLIA

  Włochy

 2. SAVENS S.R.L.

  Włochy

 3. METALPLAST SRL

  Włochy

 4. MICROVER SGOBBO S.A.S. SABBIATURA VERNICIATURA METALLI DI BALDIN LUCIANA

  Włochy

 5. MONTESIRO COOKWARE SRL

  Włochy

 6. GHERARDI VERNICIATURE

  Włochy

 7. VERFAS SRL

  Włochy

 8. COLORSOLUTION S.R.L.

  Włochy

 1. EUROFORESI S.R.L.

  Włochy

 2. TUTTOLAVORO SCARL

  Włochy

 3. APT

  Serbia

 4. STELMA PAINT S.R.L.

  Włochy

 5. BSO-METALLVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

 6. COLVER SRL

  Włochy

 7. BETTOR SAS DI BETTI ANDREA & C.

  Włochy

 8. EDELDEKORE

  Niemcy

 9. PERIPOLI

  Włochy

 10. RENDELIN S.P.A.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo