• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gwintowanie stali i metali

Wyniki dla

Gwintowanie stali i metali - Import eksport

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA to portugalska firma założona w 1996 roku i jako najlepszy partner outsourcingowy specjalizuje się w produkcji z zakresu mechaniki precyzyjnej – cięcie 3, 4 lub 5 sztuk (aluminum, stal lub stal nierdzewna). Zaopatrujemy całą Europę Środkową i Północną, świadcząc usługi obróbki precyzyjnej CNC, spawania, opracowywania projektów niestandardowych, outsourcingu na zamówienie, produkcji średnich serii, precyzyjnej obróbki CNC komponentów ze stopów metali, rozwoju projektów i montażu. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO ma zespół ekspertów technicznych, który zapewni Twojej firmie szybkie terminy realizacji oraz wsparcie klienta na wszystkich etapach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

 2. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 3. ESTIMET SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w cięciu blach i obróbce elementów metalowych. Ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny. Świadczymy usługi: cięcie laserem (stoły 2x4m i 1, 5x3m); cięcie wodą; cięcie plazmą; cięcie gazem; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; wiercenie; spawanie TIG; spawanie MAG. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ISO 1090 i ISO 3834-2. Usługi, które świadczymy: - Cięcie blach laserem do 4000 x 2000 mm, grubość 25 mm; - Cięcie blach plazmą do 6000 x 2000 mm, grubość 40 mm; - Cięcie blach grubych gazem ze sterowaniem CNC do 6000 mm x 2000 mm, grubość 150 mm; - Cięcie wodą do 4000 x 2000 mm, grubość maksymalna 200 mm; - Gięcie do długości 4000 mm z naciskiem 320 ton przy bardzo bogatym magazynie narzędzi gnących, które pozwalają na gięcie nawet bardzo skomplikowanych elementów; - Zwijanie blach do długości 3000 mm i grubości do 25 mm; - Cięcie piłą elementów o długości do 12000 mm i średnicy 300 mm; w tym rur i profili - Wykonujemy także wiercenie, gwintowanie, fazowanie otworów, a także nitowanie czy montaż nitonakrętek, wstrzeliwanie czy zgrzewanie komponentów. - Satynowanie stali - Spawanie stali czarnej metodą Mag i stali nierdzewnej metodą TIG - Pakowanie elementów na zgrzewarce próżniowej Zapraszamy do kontaktu: sales@estimet.com Siedziba firmy: ul. Kartuska 2, Miechucino k/Kartuz / Polska Biuro handlowe: ul. Gdańska 43, Kartuzy / Polska Oddział produkcyjny: ul. Miastecka 33, Koczała / Polska

 4. BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Delligsen, Niemcy.

 5. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Frezowanie CNC, Frezowanie CNC-4-osiowe, Gwintowanie stali i metali, obróbka precyzyjna, tokarnia prętów, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, i projektowanie części lotniczych. Ma siedzibę w Vimieiro Braga, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, SMALL METAL PARTS, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, Aluminium i stopy aluminium, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Pisogne, Włochy.

 2. KEBA FASTENINGS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KEBA FASTENINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamocowania, galanteria metalowa. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Śruby i nakrętki, Śruby do tworzyw sztucznych, Gwintowanie stali i metali, Części obrabiane CNC, self-locking devices, śruty techniczne, systemy mocowania z metalu, i wkręty samogwintujące. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. GEWINDE SCHIRRA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEWINDE SCHIRRA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Illingen, Niemcy.

 4. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo produkuje na indywidualne zamówienie klienta trzpienie wielkowymiarowe, trzpienie produkowane seryjnie, elementy toczone oraz elementy frezowane; w szczególności trzpienie i nakrętki z gwintem trapezowym. Firma jest partnerem renomowanych przedsiębiorstw, między innymi z branży budowy maszyn i armatur oraz techniki napędowej w Niemczech i Europie. Technologie produkcji: - walcowanie, frezowanie, toczenie, cięcie GWINTÓW; gwintowanie; - TOCZENIE: na wieloosiowych maszynach CNC i konwencjonalne; - FREZOWANIE: na czteroosiowych centrach CNC i konwencjonalne; - OBRÓBKA WIELOWRZECIONOWA: na obrabiarkach sześciowrzecionowych i automatach; - OBRÓBKA POWIERZCHNI: nagniatanie, szlifowanie, wykańczanie. Zakres produkcji: - trzpienie wielkowymiarowe stożkowe do 130 mm średnicy i 6000 mm długości - trzpienie produkowane seryjnie toczone do 36 mm średnicy i 3300 mm długości - złożone części toczone i frezowane do 65 mm - obróbka w tulejach zaciskowych do 400 mm - uszlachetnianie powierzchni przez szlifowanie, polerowanie, wykańczanie, chromowanie itp. "Jakość - Made in Germany" - od 1952 roku.

 5. CELO FIJACIONES SL

  Hiszpania

  Firma CELO FIJACIONES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. HILALSAN

  Turcja

  Firma HILALSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przetwarzanie metali, przemysłowe myjki ciśnieniowe, i shear type cutting. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. OMIP S.R.L.

  Włochy

  Firma OMIP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Roccapiemonte, Włochy.

 1. WALZKRAFT GMBH

  Niemcy

  Firma WALZKRAFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 2. PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Deilingen, Niemcy.

 3. A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES

  Francja

  Firma A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, nasiona szyszki sosnowej, Gwintowanie stali i metali, przeciąganie, i korygowanie uzębienia. Ma siedzibę w Neuvy En Mauges, Francja.

 4. BROVEDANI GROUP SPA

  Włochy

  Firma BROVEDANI GROUP SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Dłutowanie stali i metali, precision mechanics, elementy mechaniczne, Gwintowanie stali i metali, i Dłutowanie stali i metali. Ma siedzibę w San Vito Al Tagliamento, Włochy.

 5. GERBO FRANCE

  Francja

  Firma GERBO FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia precyzyjne przenośne, zasilane, Gwintowanie stali i metali, Narzędzia precyzyjne przenośne, zasilane, Gwintowanie stali i metali, i wyrównywanie przemysłowe. Ma siedzibę w Sarreguemines-Remelfing, Francja.

 6. ETS CARRE

  Francja

  Firma ETS CARRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, obróbka miedzi, i Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Ouarville, Francja.

 7. NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 8. CO.ME.R. S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.ME.R. S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Rossano Veneto, Włochy.

 1. ALGI INDUSTRIE

  Francja

  Firma ALGI INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Toczenie z pręta stali i metali, gwintowanie, i Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Marignier, Francja.

 2. UNIMEX FORMDRILL

  Francja

  Firma UNIMEX FORMDRILL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach wkładki metalowe, i Wiertła dla wiertarek. Ma siedzibę w Aulnay Sous Bois Cedex, Francja.

 3. NOLOT SAS

  Francja

  Firma NOLOT SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Pręty gwintowane, Gwintowanie stali i metali, maszyny do produkcji i obróbki siatek, śrub, śrub z nakrętkami, nakrętek i nitów, i Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Etang-Sur-Arroux, Francja.

 4. SEDC INDUSTRIE

  Francja

  Firma SEDC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i narzędzia do regeneracji gwintów, i gwintowanie. Ma siedzibę w Cluses, Francja.

 5. HANS BAYER

  Niemcy

  Firma HANS BAYER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, i gwintowanie. Ma siedzibę w Pottenstein, Niemcy.

 6. DURUM SA

  Francja

  Firma DURUM SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Ma siedzibę w Saint-Victor, Francja.

 7. FILETAGES INDUSTRIES

  Francja

  Firma FILETAGES INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Szlifowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, i Flat and cylindrical grinding. Ma siedzibę w Bornel, Francja.

 8. FIBRO

  Francja

  Firma FIBRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instytucje handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Frezarki, Gwintowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Schiltigheim, Francja.

 9. O.M.P. PICCINELLI S.R.L.

  Włochy

  Firma O.M.P. PICCINELLI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Darzo Di Storo, Włochy.

 10. GRADEL BAUDIN

  Francja

  Firma GRADEL BAUDIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, i hardware. Ma siedzibę w Magland, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gwintowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5368 Przedsiębiorstwa