• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykrawanie stali i metali

Wyniki dla

Wykrawanie stali i metali - Import eksport

 1. CHMIELINSKI

  Polska

  Verified by europages badge

  CHMIELIŃSKI jest firmą rodzinną, z siedzibą w Walbrzychu na Dolnym Śląsku. Od 2010 roku, specjalizujemy się w usługach cięcia strumieniem wody szerokiej gamy materiałów, w tym stali, metali nieżelaznych, gumy, tworzyw sztucznych, szkła i kamienia. Nasz nowoczesny park maszynowy obejmuje trzy maszyny do cięcia strumieniem wody renomowanej firmy FLOW, wykorzystujące najnowocześniejszą technologię, wyposażone, między innymi, w głowicę Dynamic Waterjet do cięcia precyzyjnego 2D i 3D. Ponadto, stosujemy system wiercenia Ultra Pierce, umożliwiający nam pracę z materiałami kompozytowymi i kruchymi, takimi jak marmur, kamień i szkło. Zakres naszego potencjału sięga materiałów o maksymalnym rozmiarze 2000 x 4000mm i grubości do 200mm. Dzięki pompom wysokociśnieniowym, osiągającym ciśnienia o wartości do 6500 bar, jesteśmy w stanie skutecznie zoptymalizować koszty produkcji. Wyróżnia nas niezachwiane przywiązanie do jakości, poparte innowacyjną technologią, krótkimi terminami realizacji i kompleksową obsługą klienta. Z przyjemnością przedstawimy bezpłatną wycenę usług. Możemy przetwarzać zapytania w postaci plików DXF/DWG. Dodatkowo oferujemy usługi projektowe, na podstawie specyfikacji technicznych, bądź odręcznych szkiców. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem!

 2. SHENZHEN PROMOSTAR HARDWARE CO.,LTD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ShenZhen PromoStar Hardware Co., Ltd jest firmą specjalizującą się w obróbce metali maszynami CNC, toczeniu, frezowaniu, tłoczeniu oraz spawaniu wyrobów dla wszystkich branż przemysłu. Obrabiane materiały to stal nierdzewna, aluminium, tytan, mosiądz, stal węglowa itp. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania wszystkich branż przemysłu, takich jak: sprzęt elektryczny, elektroniczny, części samochodowe, oświetlenie LED, meble, maszyny i urządzenia, sprzątanie lub sprzęt medyczny, linie formowania tworzyw sztucznych i form itd. Promostar ma pełne doświadczenie w dziedzinie eksportu do USA, Europy, krajów Azji Południowej. Osiągamy tolerancję +/-0.002mm. Możliwe uzyskanie certyfikatów ROHS, REACH. Materiał może otrzymać kwalifikację ASTM, UNI. Certyfikat ISO 9001: 2008 & ISO TS16949. Jesteśmy: Średniej wielkości, dobrze zarządzaną fabryką. Dużo inwestujemy w maszyny i technologie pracy. Mamy silny dział zasobów ludzkich. Cały nasz zespół ma za sobą ponad 8 lat współpracy. Pracujemy zespołowo. PromoStar zdobywa uznanie na całym świecie. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 3. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution oferuje usługi obróbki metali dla prototypów, produkcji małoseryjnej i seryjnej w zakresie obróbki części o bardzo wąskich tolerancjach i skomplikowanych kształtach. Naszą specjalnością jest: TOCZENIE CNC, FREZOWANIE, OBRÓBKA: 3, 4, 5 osiowa dla przemysłu lotniczego, naftowego i gazowego, farmaceutycznego, formuła 1. Rodzaje obrabianych części: Elementy aerostruktury, elementy aerodynamiki, zawory i komponenty, złącza podmorskie, elementy hydrauliczne. Materiały: Stopy aluminium, stal, stal nierdzewna, Inconel, tytan. Specjalne procesy: anodowanie, anodowanie twarde, polerowanie chemiczne, obróbka cieplna, obróbka brązująca. Produkujemy: krótkie serie (10-100szt.), średnie (100-5000 szt.), masowe (5000-30000 szt.). Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA jest firmą zajmującą się obróbką metali. Firma TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA została założona w 1997 roku w gminie Águeda. Produkujemy struktury metalowe, konstrukcje metalowe, balustrady, poręcze, drzwi i bramy. Wykonujemy pawilony przemysłowe. Mamy również możliwość realizacji projektów ślusarskich, takich jak małe i duże bramy, balustrady i małe dachy. Firma od wielu lat posiada doświadczenie na rynkach krajowych i zagranicznych: Hiszpania, Francja, Angola, Mozambik, m.in.. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac w żelazie, spawanym aluminium lub stali nierdzewnej. Posiadamy dział techniczny z kilkoma projektantami i inżynierami oraz zajmujemy się modelowaniem 3D. Stawiamy na doskonałość, stosując najlepsze materiały, sprzęt, metody i procesy oraz posiadamy kompetentny i zmotywowany zespół do realizacji Państwa projektów. Posiadamy wycinarkę laserową oraz giętarkę do wycinania, wiercenia i spawania. Posiadamy certyfikację EN1090 i ISO9001.

 5. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma została założona w 1864 roku jako F. Ossenberg & Co. KG i obecnie jest własnością rodziny w piątym pokoleniu. Od czasu przejęcia firmy Julius Grefe KG w 1997 r. działamy pod nazwą "Ossenberg & Grefe". Oczywiście posiadamy również certyfikat zgodności z normą EN ISO 9001! Pierwotny program produkcyjny obu firm obejmował klamry, pierścienie i haki do przetwarzania tekstyliów i skóry. W miarę upływu czasu dodawano artykuły przeznaczone dla innych obszarów zastosowań. Oprócz klasycznej gamy produktów obecnie nasza produkcja koncentruje się na technicznym gięciu drutu, wykrawaniu i montażu artykułów dla ponad 1000 klientów z wielu branż. 60 pracowników produkuje na powierzchni ponad 5.000 m² ok. 500.000 części dziennie. Dzięki szerokiej gamie możliwości obróbki, własnej narzędziowni i galwanizerni jesteśmy w stanie szybko i ekonomicznie rozwiązywać skomplikowane zadania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLÜGEL CSS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Flügel CSS jest jednym z wiodących na świecie producentów stali do ostrzenia. Naszymi klientami są zarówno czołowe marki sztućców i artykułów gospodarstwa domowego, jak i sprzedawcy specjalistyczni i hurtowi do zastosowań profesjonalnych. Oferujemy szeroką gamę stali ostrzących i ostrzałek do noży do użytku domowego i profesjonalnego. Asortyment obejmuje tradycyjne stale do ostrzenia, ostrzałki do noży, stale do ostrzenia z powłoką diamentową/ceramiczną oraz specjalne artykuły do użytku zewnętrznego i rekreacji. Nasz asortyment obejmuje również produkcję wykrojników do noży i nożyczek, jak również ostrzy specjalnych i podobnych produktów do zastosowań profesjonalnych, np. w rolnictwie, przemyśle papierniczym itp. etc. Nowoczesne automatyczne maszyny wykrawające i prasy wolnorozcinające oferują wysoką elastyczność i wydajność. Hartownia w piecu taśmowym z gazem obojętnym specjalizuje się w indywidualnej obróbce cieplnej sztućców, a ponadto działa jako usługodawca kontraktowy dla wielu innych branż przemysłowych, takich jak budowa maszyn, technika medyczna itp.

 2. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 3. ESTIMET SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w cięciu blach i obróbce elementów metalowych. Ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny. Świadczymy usługi: cięcie laserem (stoły 2x4m i 1, 5x3m); cięcie wodą; cięcie plazmą; cięcie gazem; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; wiercenie; spawanie TIG; spawanie MAG. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ISO 1090 i ISO 3834-2. Usługi, które świadczymy: - Cięcie blach laserem do 4000 x 2000 mm, grubość 25 mm; - Cięcie blach plazmą do 6000 x 2000 mm, grubość 40 mm; - Cięcie blach grubych gazem ze sterowaniem CNC do 6000 mm x 2000 mm, grubość 150 mm; - Cięcie wodą do 4000 x 2000 mm, grubość maksymalna 200 mm; - Gięcie do długości 4000 mm z naciskiem 320 ton przy bardzo bogatym magazynie narzędzi gnących, które pozwalają na gięcie nawet bardzo skomplikowanych elementów; - Zwijanie blach do długości 3000 mm i grubości do 25 mm; - Cięcie piłą elementów o długości do 12000 mm i średnicy 300 mm; w tym rur i profili - Wykonujemy także wiercenie, gwintowanie, fazowanie otworów, a także nitowanie czy montaż nitonakrętek, wstrzeliwanie czy zgrzewanie komponentów. - Satynowanie stali - Spawanie stali czarnej metodą Mag i stali nierdzewnej metodą TIG - Pakowanie elementów na zgrzewarce próżniowej Zapraszamy do kontaktu: sales@estimet.com Siedziba firmy: ul. Kartuska 2, Miechucino k/Kartuz / Polska Biuro handlowe: ul. Gdańska 43, Kartuzy / Polska Oddział produkcyjny: ul. Miastecka 33, Koczała / Polska

 4. ILK IHRACAT AS.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ILK IHRACAT AS specjalizuje się we wspólnych działaniach marketingowych w tureckim przemyśle metalowym. Oferujemy prawie wszystkie rodzaje materiałów metalowych, usługi z zakresu obróbki i produkty. Świadczymy usługi z zakresu obróbki metali, takie jak cięcie laserowe, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, produkcja kół zębatych, gięcie CNC, obróbka skrawaniem, projektowanie mebli. Obrabiamy niemal każdy rodzaj metalu, w szczególności stal węglową, stal nierdzewną lub aluminium. Oferujemy również szeroką gamę produktów, takich jak części metalowe, rury, profile, okucia meblowe itp. Naszą misją jest wypełnienie luki między firmami używającymi produktów metalowych na całym świecie a tureckimi producentami. Jeśli szukają Państwo niezawodnych producentów wysokiej jakości produktów metalowych w perspektywie długoterminowej, ILK IHRACAT AS jest właściwym wyborem! Nasza marka zaopatrzeniowa Steeling.net jest najkrótszą drogą dotarcia do producentów produktów metalowych i usług; umożliwia zakup wszystkich produktów i usług w jednym miejscu. Jeśli produkt metalowy nie jest jeszcze dostępny na Steeling.net, szukamy najlepszego producenta i wkrótce go dodamy! ILK IHRACAT AS to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Państwa potrzeby w zakresie obróbki metali! Pomagamy znaleźć odpowiedniego producenta i zapewniamy zadowolenie klientów. Pomagamy tureckim MŚP stać się eksporterami i bezpłatnie przeprowadzamy audyty w ich imieniu. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

 5. HEUER METALLWAREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HEUER Metallwaren GmbH jest reprywatyzowaną, średniej wielkości firmą produkcyjną z Großröhrsdorf w Saksonii. Jesteśmy zespołem 50 wyspecjalizowanych, długoletnich pracowników z zaangażowaniem i saksońską pomysłowością - dla „pomysłów z różnicą” zgodnie z mottem „Nie da się zrobić - nie istnieje! ”. Großröhrsdorf jest dogodnie położony przy autostradzie federalnej nr 4, 25 km na wschód od stolicy Saksonii, Drezna. Możliwości techniczne koncentrują się na produkcji małych części metalowych. Przetwarzamy głównie materiały taśmowe w szerokiej gamie stopów. Posiadamy własne biuro projektowe CAD, które wraz z naszym działem produkcji narzędzi stanowi podstawę szybkiej reakcji na wymagania klientów. Dział produkcji narzędzi obejmuje wszystkie niezbędne obrabiarki. W dziale wykrawania dostępne są prasy mimośrodowe i automatyczne prasy wykrawające o nacisku do 1600 kN. Gotowe części tłoczone są myte/odtłuszczane lub otrzymują ostateczne wykończenie powierzchni poprzez szlifowanie wibracyjne. Do montażu wykorzystywane są prasy przegubowe i mimośrodowe, a także nitownice i spawarki. Dostępne są również stacje robocze do montażu ręcznego. W przypadku innych procesów, takich jak hartowanie, cynkowanie lub laserowanie, współpracujemy z autoryzowanymi partnerami.

 1. VIRMER

  Holandia

  Verified by europages badge

  Twoja firma zajmuje się cięciem, grawerowaniem lub znakowaniem materiałów i nadszedł czas na zakup lub wymianę maszyny CNC. Przed zakupem nowej maszyny, zadajesz sobie mnóstwo pytań: Czy będzie wydajna? Jak długo będzie działać? Rok? Miesiąc? Tydzień? Virmer jest czymś więcej niż tylko dealerem maszyn CNC, jesteśmy autentycznym partnerem dla Twojego biznesu. Dostarczamy Ci naszą wiedzę techniczną o tym, jak zrobić najlepsze produkty końcowe i jak wykorzystywać efektywnie nasze maszyny CNC.

 2. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 1. ADMET SP. Z O. O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ADMET SP. Z O. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie stali i metali, gięcie blach aluminiowych, spawanie metali, gięcie blach miedzianych, gięcie blach galwanizowanych, gięcie blach żelaznych, wycinanie laserowe, obróbka blach, i obróbka CNC. Ma siedzibę w Kobyłka, Polska.

 2. STEEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma STEEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, Frezowanie stali i metali, Wykrawanie stali i metali, wiercenie metali, frezowanie metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Brindas, Francja.

 3. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, SMALL METAL PARTS, toczenie precyzyjne, obróbka CNC, fezowanie precyzyjne, prototypy CNC, i cięcie cnc. Ma siedzibę w Pontinha-Lisboa, Portugalia.

 4. GÜNDÜZ METALLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÜNDÜZ METALLBEARBEITUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 5. INOXEA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INOXEA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Rury ze stali nierdzewnej, Spawanie stali i metali, Wykrawanie stali i metali, konstrukcje szkieletowe ze stali nierdzewnej, spawanie stali nierdzewnej, Rury ze stali nierdzewnej, obróbka stali nierdzewnej, Spawanie stali i metali, i rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 6. LASER MECCANICA S.R.L

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LASER MECCANICA S.R.L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Wykrawanie stali i metali, cięcie metali, cięcie i tłoczenie blach, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Wykrawanie stali i metali. Ma siedzibę w Albano Laziale, Włochy.

 7. SOLIDOR HEUER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOLIDOR HEUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Ma siedzibę w Heilbad Heiligenstadt, Niemcy.

 8. PROMEX BG

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PROMEX BG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Gięcie metali - obrabiarki, Blachy - rury, Blacha tłoczna, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. TECHNOGROUP

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma TECHNOGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Zwijanie stali i metali, Metal processing, konstrukcje metalowe, Wykrawanie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, wycinanie laserowe, i Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Petrich, Bułgaria.

 2. SALPARK SP. Z O.O.

  Polska

  SALPARK SP. Z O. O. is a producer of snap rings for filter bags. We manufacture standard rings and the patented PROSNAP snap ring – a new concept in the dry filtration sector. We also offer the option of ordering a complete ring with a double cord tape. Our products are a guarantee of the highest quality as evidenced by long-term cooperation and the trust of customers from all over the world. Salpark sp.z o.o.have experience in meeting transport deadlines and of conforming with an specialised shipping regulations and requirements. We can arranging and booking ground, air and sea transport across the world. Alternatively, we are happy to co-operate with, and to make all the necessary arrangements directly with appointed shipping agents.

 3. ROHRE-KETTERER GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia firmy w 1975 roku skupiamy się wyłącznie na handlu rurami i ich przetwarzaniu. Koncentrując się na rurach cienkościennych i kapilarnych, opracowaliśmy unikalny know-how, który wykorzystujemy i codziennie rozszerzamy z korzyścią dla naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia produkcyjnego i sieci kontaktów z wiodącymi światowymi zakładami, które zbudowaliśmy w ciągu ostatnich 40 lat. Daj się przekonać Cię co do naszej wydajności i różnorodności produktów. Stosujemy intensywne szkolenia, instrukcje, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, aby wiedza naszych pracowników była zawsze aktualna i dalej rozwijana.

 4. ILA-LANGNER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Przekonaj się sam o jakości naszych usług. Razem znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Nasza silna ekipa perfekcyjnie przetwarza tony stali! Firma została założona w 1991 roku. W Eibelshausen, w samym sercu Niemiec, produkujemy indywidualne rozwiązania według specyfikacji klienta. Elastyczność i najwyższa jakość wyróżniają naszą firmę. Dlatego towarzyszymy naszym klientom od samego początku jako kompetentny partner przyczyniający się do dalszego rozwoju. Dzięki nowoczesnej, innowacyjnej technologii oraz wysoce technicznej ekspertyzie naszego zespołu ok. 140 pracowników perfekcyjnie przekształcamy tysiące ton stali. Nasze bardzo precyzyjne, wysokiej jakości rozwiązania są dostarczane na czas do wszystkich krajów Europy, dla czołowych korporacji i średnich przedsiębiorstw zgodnie z harmonogramem naszej własnej floty.

 5. GRENTE LEMAITRE MACHINES METAUX

  Francja

  GRENTE LEMAITRE jest specjalistą w eksporcie używanych maszyn do metalu. Oferujemy szeroki wybór używanych obrabiarek. Dysponujemy bez przerwy odnawianym parkiem 400-u maszyn. Obrabiarki używane. Maszyny do metalu. Maszyny blacharskie używane. Wyjątkowe maszyny wszystkie marki. Dziurkowanie stali i metali. Ściskanie stali i metali. Frezowanie. Prasowanie stali metali. Maszyny spożywcze używane. Wyjątkowe obrabiarki wszystkie marki. Maszyny i narzędzia używane. Wyjątkowa maszyna używana. Kupno używanych obrabiarek do drewna. Sprzedaż używanych obrabiarek do drewna. Kupno i sprzedaż używanych obrabiarek. Sprzedaż partiami w kontenerze i jednostkowa na terenie całej Francji, Europy i na świecie.

 6. UNITED PROARC CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Założona w 1966 roku firma United ProArc Corporation jest wiodącym producentem profesjonalnych systemów CNC. Specjalizujemy się w cięciu i obróbce CNC, wierceniu CNC oraz szerokiej gamie zautomatyzowanych systemów spawalniczych. ProArc korzysta ze wszystkich najnowszych osiągnięć technologicznych i urządzeń do przetwarzania stali w branży CNC. Obejmuje to między innymi zasilanie laserów o wysokiej mocy, z uwzględnieniem technologii cięcia plazmowego i światłowodowego. Łącząc bogate doświadczenie i niezrównaną obsługę klienta, ProArc zapewnia wartość dodaną w postaci wysokiej jakości usług na rzecz licznych odbiorców z całego świata. Działamy w wielu rozmaitych sektorach obróbki metali takich jak: przetwarzanie stali, budownictwo okrętowe, inżynieria mostowa czy samochodowa itd. Przełamujemy wszelkie bariery, nieustannie pracując nad innowacjami mającymi spełniać potrzeby klientów! Mamy ponad 50 lat doświadczenia w zakresie usług cięcia, obróbki i spawania i dbamy o satysfakcję klientów, obsługując ich z pasją i profesjonalizmem.

 7. LOGOPRESS

  Francja

  Specjalista w dziedzinie projektowania 3D narzędzi do pras. Spłaszczanie części od 25 lat. Logopress zajmuje się rozwojem aplikacji CAO przeznaczonych dla branży przemysłu zajmujących się cięciem i wytłaczaniem. Aplikacje pozwalające na określenie rozpłaszczania dla bardzo wielu różnych branży (blacha, tkaniny, skóra, pianka, spoiwa…). Cała nasza linia wyrobów 3D „ Logopress3™ for SolidWorks™” otrzymała certyfikat SolidWorks™ Gold. Coraz większa liczba projektantów narzędzi na świecie stosuje już Logopress3™ zintegrowany z SolidWorks™. Poza branżą narzędziową, na potrzeby rozpłaszczania przeprowadzamy różnorodne analizy formowalności. Logopress3 to również proste i szybkie rozwiązanie możliwe do wprowadzenie po bardzo atrakcyjnej cenie. Wielu techników, których zadaniem wykonywanie kosztorysów części lub narzędzi, wprowadza również Logopress3™ lub jeden z jego komponentów.

 8. PROTOS CONSEILS

  Francja

  Wyspecjalizowana w badaniu i szybkiej produkcji metalowych prototypów i makiet precyzyjnych części technicznych, wycinanych, giętych po łuku, giętych pod kątem, tłoczonych dla przemysłu, firma PROTOS CONSEILS znajduje się w Besançon, w departamencie Doubs, stolicy Microtechnik i regionu Franche-Comté. PROTOS CONSEILS towarzyszy Państwu w realizacji precyzyjnych części technicznych z metalu przeznaczonych dla wszystkich branż przemysłowych: elektroniki, urządzeń elektrycznych, techniki wykonywania (mikro)połączeń.

 9. GEBR. KNOTH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo założył Philipp Jacob Knoth. Tym samym należy ono do najstarszych firm Solingen i może poszczycić się długą tradycją. August Knoth senior, syn założyciela, przejął przedsiębiorstwo, w którym produkowano skórzane pochwy z okuciami metalowymi na zlecenie innych firm z Solingen. Nowi właściciele, tj. Friedrich Paul oraz August Knoth, dokonali pierwszej modernizacji przedsiębiorstwa. Z jednej strony uruchomiono maszynową produkcję dotychczasowego asortymentu, z drugiej strony poszerzono spektrum produkcyjne o zaciski, tulejki, zatyczki do przyborów, noże fińskie itp., ponadto rozpoczęto produkcję narzędzi. Od 1993 r. przedsiębiorstwo jest prowadzone przez kolejne pokolenie, reprezentowane przez Alexandrę Simons z d. Bruckschen oraz Michaela Simonsa. Obecnie w pracę dla firmy wdraża się 7. pokolenie reprezentowane przez pobierającego wykształcenie Niklasa Simonsa.

 10. WA PRODUR

  Francja

  WA-PRODUR, Elementy i rozwiązania zabezpieczające przed zużyciem. Stal odporna na ścieranie i HLE / Cięcie / Gięcie / Obróbka / Spawanie mechaniczne. Nasi specjaliści od odporności na zużycie posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w tak specjalistycznych sektorach jak hutnictwo, wydobycie górnicze, chemia, budownictwo, prace publiczne, energia, transport pneumatyczny i hydrauliczny... Co łączy te branże? Wymogi solidnej instalacji i niezawodnych rozwiązań umożliwiających odpowiednie zabezpieczenie osprzętu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wykrawanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

7504 Przedsiębiorstwa