• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • firmy budowlane - drogi i mosty

Wyniki dla

Firmy budowlane - drogi i mosty - Import eksport

 1. BACA MAKINE LTD.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BACA MAKINE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Robotyka. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Obrabiarki - części i osprzęt, Firmy budowlane - drogi i mosty, produkcja na zlecenie, frezowanie CNC, Programowanie maszyn sterowanych cyfrowo 3 i 5 osie, Frezowanie CNC-4-osiowe, Gięcie CNC, i Obróbka CNC. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. ECO-NOISE - POMIARY HAŁASU

  Polska

  Eco-Noise to profesjonalne laboratorium, które świadczy usługi z zakresu pomiarów hałasu w środowisku. Pomiary dokonywane są przez wykwalifikowanych wibroakustyków, którzy posiadają spore doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju obowiązków. Analizy odbywają się w specjalnym programie komputerowym, co daje nam niezwykle dokładne wyniki. Nasze usługi kierowane są nie tylko do jednostek samorządowych, ale również do biur projektowych, właścicieli zakładów produkcyjnych, czy również osób prywatnych.

 3. GP ECO SP. Z O.O.

  Polska

  przetwarzanie odpadów, głównie kablowych, skup i sprzedaż złomu stalowego i metali kolorowych, skup i sprzedaż odpadów typu tworzywa sztuczne, makulatura i inne, zbieranie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, usługowy przerób odpadów, wynajem mobilnych urządzeń do przetwarzania odpadów, transport odpadów wraz z usługami spedycyjnymi.

 4. JGD INGENIERÍA ARQUITECTURA URBANISMO SL

  Hiszpania

  Inżynieria lądowa. Projekty z zakresu inżynierii.

 5. REINFORCED EARTH COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma REINFORCED EARTH COMPANY LTD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach ekrany wygłuszające. Ma siedzibę w Telford, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOLUM DEVELOPMENT LTD

  Gruzja

  Firma SOLUM DEVELOPMENT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Tbilisi, Gruzja.

 2. BIRLIK MAPPING LTD. CO.

  Turcja

  Firma BIRLIK MAPPING LTD. CO., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Çankaya, Turcja.

 3. BAM NUTTALL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAM NUTTALL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach environmental engineering. Ma siedzibę w Camberley, Surrey, Zjednoczone Królestwo.

 4. NEY & PARTNERS WOW

  Belgia

  Firma NEY & PARTNERS WOW, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach safety rails, i ławki drewniane. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 5. ASPHALTCO

  Belgia

  Firma ASPHALTCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogi - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, budowanie dróg miejskich, Firmy budowlane - drogi i mosty, wykonawstwo dróg i asfaltu, i Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. POSADA PERÚ

  Peru

  Firma POSADA PERÚ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 2. DUTCH BLUE MARINE

  Holandia

  Firma DUTCH BLUE MARINE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 1. JUPITER HOLDING PCT

  Bułgaria

  Firma JUPITER HOLDING PCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 2. NOMADIA FOR GENERAL CONSTRUCTION

  Libia

  Firma NOMADIA FOR GENERAL CONSTRUCTION, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, budowa infrastruktury, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Tripoli, Libia.

 3. SOBAT

  Belgia

  Firma SOBAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Wyroby kowalskie, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, i Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Heure-Le-Romain, Belgia.

 4. JONES BROS CIVIL ENGINEERING UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JONES BROS CIVIL ENGINEERING UK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Ruthin, Zjednoczone Królestwo.

 5. CO.GE.SA. COSTRUZIONI GENERALI SABA SRL

  Włochy

  Firma CO.GE.SA. COSTRUZIONI GENERALI SABA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Ozieri, Włochy.

 6. FRIXOS-BYRON

  Grecja

  Firma FRIXOS-BYRON, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach estate agency, building construction, i pomoc w nadzorze budowlanym. Ma siedzibę w Parga, Grecja.

 7. PHOENICIS

  Włochy

  Firma PHOENICIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach wyloty odlewnicze, włazy, sygnalizacja dla przedsiębiorstw, i szyldy świetlne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 8. GEBR. KOK

  Holandia

  Firma GEBR. KOK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, roboty ziemne, Asenizacja, Firmy budowlane - drogi i mosty, i WYNAJEM maszyn do robót ziemnych. Ma siedzibę w Bakkeveen, Holandia.

 1. VAN DER WERFF GROEP

  Holandia

  Firma VAN DER WERFF GROEP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Drogi - budowa, design and engineering practice, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i Drogi - budowa. Ma siedzibę w Alphen Aan Den Rijn, Holandia.

 2. SIDIROPOULOS GEORGIOS

  Grecja

  Firma SIDIROPOULOS GEORGIOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach zezwolenie na budowę, i property purchase sale and rental. Ma siedzibę w Drama, Grecja.

 3. WEISS DESIGN

  Rumunia

  Firma WEISS DESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 4. WORKALPINDUSTRY

  Portugalia

  Firma WORKALPINDUSTRY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja przemysłowa. Ma siedzibę w Anadia, Portugalia.

 5. DRAAISMA BETONTECHNIEK

  Holandia

  Firma DRAAISMA BETONTECHNIEK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Konstrukcje betonowe, asenizacja wilgoci, prace melioracyjne podziemi, i wtrysk pianki poliuretanowej. Ma siedzibę w Stiens, Holandia.

 6. K. GROENENBOOM

  Holandia

  Firma K. GROENENBOOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach WYNAJEM maszyn do robót ziemnych, i realizacja przestrzeni zielonych. Ma siedzibę w Barendrecht, Holandia.

 7. A4 ENGINEERS P.C.

  Grecja

  Firma A4 ENGINEERS P.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, biuro architektury, i Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Agios Nikolaos, Grecja.

 8. LENA ENGENHARIA E CONSTRUCOES, S.A.

  Portugalia

  Firma LENA ENGENHARIA E CONSTRUCOES, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Firmy budowlane - drogi i mosty, inżynieria budowlana, i operacje z zakresu nieruchomości. Ma siedzibę w Santa Catarina Da Serra, Portugalia.

 9. ROADFORM LTD

  Irlandia

  Firma ROADFORM LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Mallow, Irlandia.

 10. CONDURIL - ENGENHARIA, S.A.

  Portugalia

  Firma CONDURIL - ENGENHARIA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty budowlane ciężkie, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Ermesinde, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Firmy budowlane - drogi i mosty - Import eksport

Liczba wyników

1257 Przedsiębiorstwa