• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • firmy budowlane - drogi i mosty

Wyniki dla

Firmy budowlane - drogi i mosty - Import eksport

 1. BACA MAKINE LTD.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BACA MAKINE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Robotyka. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Obrabiarki - części i osprzęt, Firmy budowlane - drogi i mosty, produkcja na zlecenie, frezowanie CNC, Programowanie maszyn sterowanych cyfrowo 3 i 5 osie, Frezowanie CNC-4-osiowe, Gięcie CNC, i Obróbka CNC. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. R S SYSTEM

  Polska

  Firma R-S-SYSTEM jest producentem/producentem działającym w branży tworzyw sztucznych - przetwórstwo - wtrysk tworzyw sztucznych, profile z tworzyw sztucznych, wyroby budowlane, tworzywa sztuczne do betonu i żelbetu, mocowania i kliny. przekładka zbrojeniowa z tworzywa sztucznego (PRIMAFIX), przekładka (MINIFIX), przekładka SEMIFIX, przekładka siatkowa, przekładka betonowa, złącza i system uszczelniający do konstrukcji betonowych, akcesoria do prefabrykatów betoniarskich. Obecni również w sektorze okuć, podpór i kołków, akcesoriów do szalunków podnoszących, szalunków do jeżyn i stropów, systemów kotwiących, mocowania zbrojeń, narzędzi budowlanych. Jej siedziba znajduje się w Piotrkowie trybunalskim w Polsce. Głównym celem firmy jest zapewnienie dostaw najwyższej jakości produktów, które umożliwią szybką, solidną i profesjonalną realizację robót budowlanych oraz w pełni usatysfakcjonują wykonawców. Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w produkcji jesteśmy w stanie sprostać także wymaganiom produktów specjalistycznych

 3. ECO-NOISE - POMIARY HAŁASU

  Polska

  Eco-Noise to profesjonalne laboratorium, które świadczy usługi z zakresu pomiarów hałasu w środowisku. Pomiary dokonywane są przez wykwalifikowanych wibroakustyków, którzy posiadają spore doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju obowiązków. Analizy odbywają się w specjalnym programie komputerowym, co daje nam niezwykle dokładne wyniki. Nasze usługi kierowane są nie tylko do jednostek samorządowych, ale również do biur projektowych, właścicieli zakładów produkcyjnych, czy również osób prywatnych.

 4. GP ECO SP. Z O.O.

  Polska

  przetwarzanie odpadów, głównie kablowych, skup i sprzedaż złomu stalowego i metali kolorowych, skup i sprzedaż odpadów typu tworzywa sztuczne, makulatura i inne, zbieranie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, usługowy przerób odpadów, wynajem mobilnych urządzeń do przetwarzania odpadów, transport odpadów wraz z usługami spedycyjnymi.

 5. JGD INGENIERÍA ARQUITECTURA URBANISMO SL

  Hiszpania

  Inżynieria lądowa. Projekty z zakresu inżynierii.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REINFORCED EARTH COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma REINFORCED EARTH COMPANY LTD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach ekrany wygłuszające. Ma siedzibę w Telford, Zjednoczone Królestwo.

 2. BIRLIK MAPPING LTD. CO.

  Turcja

  Firma BIRLIK MAPPING LTD. CO., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Çankaya, Turcja.

 3. BERRYSAR

  Hiszpania

  Firma BERRYSAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach OCHRONA środowiska, i inżynieria cywilna. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. LALANDE TRAVAUX PUBLICS

  Francja

  Firma LALANDE TRAVAUX PUBLICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Drogi - budowa, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Drogi - budowa, Firmy budowlane - drogi i mosty, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Chateaubernard, Francja.

 5. SIDIROPOULOS GEORGIOS

  Grecja

  Firma SIDIROPOULOS GEORGIOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach zezwolenie na budowę, i property purchase sale and rental. Ma siedzibę w Drama, Grecja.

 1. DREYDEC

  Hiszpania

  Firma DREYDEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. SOBAT

  Belgia

  Firma SOBAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Wyroby kowalskie, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, i Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Heure-Le-Romain, Belgia.

 1. A4 ENGINEERS P.C.

  Grecja

  Firma A4 ENGINEERS P.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, biuro architektury, i Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Agios Nikolaos, Grecja.

 2. VAN BOEKEL ZEELAND

  Holandia

  Firma VAN BOEKEL ZEELAND, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach roboty ziemne, i inżynieria cywilna. Ma siedzibę w Zeeland, Holandia.

 3. TEXNIKO GRAFEIO P.A.PAXIMADIS

  Grecja

  Firma TEXNIKO GRAFEIO P.A.PAXIMADIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Firmy budowlane - drogi i mosty, i ekspertyza zaprzysiężona. Ma siedzibę w EGIO, Grecja.

 4. SADOCER SOCIEDADE DE CONSTRUÇÕES LDA

  Portugalia

  Firma SADOCER SOCIEDADE DE CONSTRUÇÕES LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Alcácer Do Sal, Portugalia.

 5. VAN HUELE GEBROEDERS

  Belgia

  Firma VAN HUELE GEBROEDERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Drogi - budowa, Firmy budowlane - drogi i mosty, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Drogi - budowa, i Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 6. GEBR. SIMONS

  Belgia

  Firma GEBR. SIMONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drogi - budowa, Firmy budowlane - drogi i mosty, Drogi - budowa, smołowanie dróg i autostrad, Firmy budowlane - drogi i mosty, i budowanie kanałów ściekowych. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 7. TRANSMELO - CONSTRUCOES, LDA

  Portugalia

  Firma TRANSMELO - CONSTRUCOES, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty budowlane ciężkie, Firmy budowlane - drogi i mosty, konstrukcje cywilne, i maszyny do robót ziemnych. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 8. STC - SOCIETE DE TRAVAUX COURTOIS

  Francja

  Firma STC - SOCIETE DE TRAVAUX COURTOIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach karczowanie terenów pod melioracje. Ma siedzibę w Pitgam, Francja.

 1. REFORMA ENERGÉTICA MÁLAGA

  Hiszpania

  Firma REFORMA ENERGÉTICA MÁLAGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach general renovation work, renowacja łazienek, drobne prace związane z przebudową budynków, i propozycje przebudowy. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 2. ASPHALTKOCHER F. KUTZNER GMBH

  Niemcy

  Firma ASPHALTKOCHER F. KUTZNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach Materiały do dróg publicznych. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. K. GROENENBOOM

  Holandia

  Firma K. GROENENBOOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach WYNAJEM maszyn do robót ziemnych, i realizacja przestrzeni zielonych. Ma siedzibę w Barendrecht, Holandia.

 4. GEBR. KOK

  Holandia

  Firma GEBR. KOK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, roboty ziemne, Asenizacja, Firmy budowlane - drogi i mosty, i WYNAJEM maszyn do robót ziemnych. Ma siedzibę w Bakkeveen, Holandia.

 5. SACIB S.R.L.

  Włochy

  Firma SACIB S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Trevi, Włochy.

 6. NEY & PARTNERS WOW

  Belgia

  Firma NEY & PARTNERS WOW, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach safety rails, i ławki drewniane. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 7. LARECO BORNEM

  Belgia

  Firma LARECO BORNEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drogi - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Firmy budowlane - drogi i mosty, i budowanie kanałów ściekowych. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 8. TOMAS DE OLIVEIRA, EMPREITEIROS, S.A.

  Portugalia

  Firma TOMAS DE OLIVEIRA, EMPREITEIROS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 9. ASPHALTCO

  Belgia

  Firma ASPHALTCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogi - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, budowanie dróg miejskich, Firmy budowlane - drogi i mosty, wykonawstwo dróg i asfaltu, i Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 10. BAM NUTTALL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAM NUTTALL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy budowlane - drogi i mosty. Jest również obecna w dziedzinach environmental engineering. Ma siedzibę w Camberley, Surrey, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Firmy budowlane - drogi i mosty - Import eksport

Liczba wyników

1235 Przedsiębiorstwa