• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyciskanie stali i metali

Wyniki dla

Wyciskanie stali i metali - Import eksport

 1. G.M.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1985 roku, G.M.S. produkuje odlewane części z aluminium i części mosiężne tłoczone na gorąco, według projektu klienta, celem uzyskania wyrobów gotowych do użycia. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących prace od obróbki mechanicznej po obróbkę powierzchni, takich jak polerowanie, piaskowanie i cynkowanie. Nasza produkcja jest bardzo zróżnicowana, zarówno w zakresie formowania aluminium jak tłoczenia mosiądzu na gorąco.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 3. MIFA ALUMINIUM B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma MIFA ALUMINIUM B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, wytłoczenia kształtowników z aluminium, profile z aluminium, profile aluminiowe, Profile aluminiowe na zamówienie, Extruded profiles, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i obróbki powierzchniowe metali. Ma siedzibę w Venlo, Holandia.

 4. G.RAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G.RAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 5. MN KALTFORMTEILE MÄRKISCHE NIETENFABRIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MN KALTFORMTEILE MÄRKISCHE NIETENFABRIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. H. HESSE KALTPROFILE + BEARBEITUNG GMBH & CO.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. HESSE KALTPROFILE + BEARBEITUNG GMBH & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Schwerte, Niemcy.

 2. AV ALUMITRAN S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AV ALUMITRAN S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, profile z aluminium, aluminium, aluminium anodowane, wyciskanie metali, formy aluminiowe, wytłoczenia z aluminium, wytłoczenia dla przemysłu, i wytłoczenia kształtowników z aluminium. Ma siedzibę w Villarejo De Salvanés (madrid), Hiszpania.

 3. JOHS. STEINER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOHS. STEINER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Wehingen, Niemcy.

 4. CAPPELLETTI & MOLTENI S.A.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAPPELLETTI & MOLTENI S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, kucie na gorąco, formowanie na ciepło, Stal i metale - obróbka skrawaniem, formowanie metali, fasonowanie dla osób trzecich, i budowa form. Ma siedzibę w Figino Serenza, Włochy.

 5. GEBR. UNGLAUB & CO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. UNGLAUB & CO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Części obrabiane CNC, Części wytłaczane na zimno, Części wytłaczane, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Części wycinane CNC, i prasy kolanowe. Ma siedzibę w Ubstadt-weiher, Niemcy.

 1. OVERHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OVERHOFF VERBINDUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 2. SMV FORGING SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SMV FORGING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach stal, i formowanie na gorąco. Ma siedzibę w Rogeno, Włochy.

 1. FP DI BRIGNOLI SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w odlewe na gorąco stali do obróbki i nawęglania. Formy wykonane są techniką obróbki elektroerozyjnej, warsztat tokarski CNC. Części są ogrzewane w piecach indukcyjnych a następnie odlewane za pomocą prasy śrubowej. Produkty odlane ze stali mają certyfikat ISO 9002. Produkujemy elementy mechaniczne odlewane na gorąco wg projektu klienta dla sektora pojazdów przemysłowych, maszyn rolniczych i sprzętu do robót ziemnych.

 2. NICROM ACCIAI INOX SRL

  Włochy

  Nicrom Acciai została założona przed ponad trzydziestu laty w Neapolu przez Antonio Manfellotto. Firma rozpoczęła swoją działalność od handlu produktami ze stali i jej odzysku, skierowując się głównie do drobnych rzemieślników.

 3. PENTACON GMBH, FOTO- UND FEINWERKTECHNIK

  Niemcy

  Firma PENTACON GMBH, FOTO- UND FEINWERKTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 4. PRINZ VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Firma PRINZ VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 5. EKM-ROTH GMBH

  Niemcy

  Firma EKM-ROTH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Biberach, Niemcy.

 6. STB STAHLHAMMER BOMMERN GMBH

  Niemcy

  Firma STB STAHLHAMMER BOMMERN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 7. ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSION N.V.

  Belgia

  Firma ALIPLAST ALUMINIUM EXTRUSION N.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach kształtowniki z aluminium izolowanego i tłoczonego, aluminium anodowane, i lakierowanie profili. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 8. IBERIA DIES PHOENIX SL

  Hiszpania

  Firma IBERIA DIES PHOENIX SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach wytłoczenia z aluminium, formy, aluminium, i wytłaczanie. Ma siedzibę w Muel-Zaragoza, Hiszpania.

 1. PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury żeliwne, Profile aluminiowe do systemów zasilania z fotoogniw, Rury żeliwne, profile z aluminium, i blacha w arkuszach. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 2. IVT VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Firma IVT VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Neuenrade, Niemcy.

 3. VERRI E PINA

  Włochy

  Firma VERRI E PINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach hartowanie podzerowe, i formowanie na gorąco. Ma siedzibę w Canzo, Włochy.

 4. PROING INDUSTRIAL SRL

  Rumunia

  Firma PROING INDUSTRIAL SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Wyciskanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, Wzornictwo przemysłowe, Toczenie stali i metali, Wyciskanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i Wzornictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Satu Mare, Rumunia.

 5. YSIUM, LDA

  Portugalia

  Firma YSIUM, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Vila Nova Famalicão, Portugalia.

 6. ALLIT SPA

  Włochy

  Firma ALLIT SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach wytłoczenia z aluminium. Ma siedzibę w Sezze, Włochy.

 7. USIMECA INDÚSTRIA E COMERCIO

  Brazylia

  Firma USIMECA INDÚSTRIA E COMERCIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Sorocaba-Sp, Brazylia.

 8. SPEKTR-SMELA

  Ukraina

  Firma SPEKTR-SMELA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Cold heading, Frezowanie CNC, i toczenie. Ma siedzibę w Smela, Ukraina.

 9. COECKE MACHINES INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma COECKE MACHINES INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Wyciskanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, i Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 10. CRW WILLEMS

  Belgia

  Firma CRW WILLEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, Wyciskanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Wytłaczanie stali i metali, i Wyciskanie stali i metali. Ma siedzibę w Tessenderlo, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyciskanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5368 Przedsiębiorstwa