• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spiekanie stali i metali

Wyniki dla

Spiekanie stali i metali - Import eksport

 1. REICH MIM GMBH

  Niemcy

  Specjalnością firmy der Reich MIM GmbH jest produkcja części formowanych wtryskowo z metali lub inaczej technologia MIM (formowanie wtryskowe metali). Firma Reich MIM GmbH ma swoją siedzibę w Schwarzenberg/Saksonia w Niemczech. Reich MIM GmbH, zatrudniające ponad 40 pracowników i posiadające ok. 2.200 m² powierzchni produkcyjnej, jest średniej wielkości przedsiębiorstwem należącym do rodziny Reich. Technologia MIM jest odpowiednia do wyrobu komponentów o dużej złożoności kształtu, a które mają być wytwarzane bez przeróbek (podcięcia, gwinty). Główne obszary zastosowań to przemysł motoryzacyjny i mechaniczny, technika pomiarowa i sterowania, mechanika precyzyjna, branża zamków i okuć, technika narzędziowa, technika medyczna oraz przemysł AGD.

 2. EUROBALT ENGINEERING OÜ

  Estonia

  Firma zajmuje się dostawą własnej produkcji dla różnych gałęzi inżynierii mechanicznej. Zajmujemy się całym cyklem pracy, od przygotowania produktu i produkcji próbek żądanych wyrobów do pełnego rozpoczęcia produkcji wyrobów i regularnych dostaw ze zoptymalizowanymi rozwiązaniami logistycznymi, które pozwalają zagwarantować, że właściwy produkt, znajdzie się na właściwym miejscu o właściwej porze, spełniając wymagane żądania, w tym całość formalności celnych.

 3. ALSEN SERVICES LDA.

  Portugalia

 4. ITV SINTERMETALLE GMBH

  Szwajcaria

  Firma ITV SINTERMETALLE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spiekanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne, Łożyska toczne, łożyska ślizgowe ze spieków, wyroby metalowe spiekane, sintering of steels and metals, bearings, Filtry i elementy filtrujące, percolator, i ITV Sintermetalle Switzerland. Ma siedzibę w Lachen, Szwajcaria.

 5. HELGERIT GMBH

  Niemcy

  Firma HELGERIT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Spiekanie stali i metali. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEBUS MIM-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MEBUS MIM-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie stali i metali. Ma siedzibę w Neuhausen, Niemcy.

 2. PROTOTEC GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PROTOTEC GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spiekanie stali i metali. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 3. OLIVARES GINO SRL

  Włochy

  Firma OLIVARES GINO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach warsztat mechaniczny, formowanie metali, obróbka metali żelaznych i stopów, i wyroby metalowe spiekane. Ma siedzibę w Gessate, Włochy.

 4. LISTEMANN TECHNOLOGY AG

  Lichtenstein

  Od ponad 25 lat Grupa Listemann jest w Europie ekspertem w zakresie optymalizacji termicznej materiałów i łączenia wysokiej jakości komponentów. Nasze certyfikowane zakłady produkcyjne znajdują się w Bendern/Liechtenstein, Winterthur/Szwajcaria i w Krakowie/Polska. Niezależnie od tego, czy chodzi o elektroniczne układy scalone, czy o obrόbkę: Listemann oferuje innowacje materiałowe dla produktów i produkcji w dziedzinie techniki lotniczej i kosmonautyki, energetyki i ochrony środowiska, budowy maszyn oraz produkcji narzędzi i form. Inne wymagające branże, takie jak przemysł półprzewodników lub technologii medycznej również korzystają z naszej oferty produktów i usług. Nasze technologie produkcji termicznej umożliwiają bardziej efektywną produkcję komponentów i wydłużenie ich żywotności.

 5. HIMATEK GMBH

  Niemcy

  HiMaTEK GmbH jest kompetentnym dostawcą odlewów, odkuwek i standardowych części systemów rurowych z różnych materiałów, takich jak żeliwo, stal, stal szlachetna, aluminium, mosiądz, brąz, nadstop itp. Od 2000 roku, po zdobyciu doświadczenia jako odlewnia chińska, oferujemy teraz produkty klientom z Europy, Australii, USA, zgodnie z ich rysunkami i życzeniami. Wiemy dokładnie, jaki materiał, jaki proces, jaka fabryka jest odpowiednia dla zapewnienia danej wydajności. Obszary zastosowań to budowa maszyn, chemia, motoryzacja, medycyna, żywność, chemia, elektronika, elektryka, budowa statków, budownictwo, lotnictwo, podróże kosmiczne, budowa rurociągów itp. Certyfikat ISO 9001: 2008 przynosi nam wymierną jakość. Osobisty kontakt z naszymi klientami odgrywa ważną rolę w realizacji zamówień: od zakupu materiałów, wstępnych próbek, małych i dużych serii po logistykę, zapewniamy szybką, sprawną i profesjonalną obsługę.

 1. POLYEKOTECH PRO SP. Z O.O.

  Polska

  Główne obszary działalności firmy PolyEkoTech Pro Sp. z o.o.: - Rozwój i produkcja detali z materiałów polimerowych metodą formowania wtryskowego na wtryskarkach. - Projektowanie i produkcja form do formowania wtryskowego detali na wtryskarkach. - Rozwój i tworzenie nowych mieszanek materiałów polimerowych o unikalnych właściwościach (przewodność cieplna, przewodność elektryczna, rozpraszanie światła, zmniejszenie gęstości materiału „Lightweight Technology” itp.). - Produkcja detali z różnych rodzajów metali w technologii Formowania Wtryskowego Metali (MIM, Metal Injection Molding). - Realizacja wszystkich rodzajów obróbki mechanicznej metali, z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie (CNC). Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

 2. MFS - SINTERING SL

  Hiszpania

 1. JP3DTECVISION GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. SINTERFILTRI SRL

  Włochy

 3. BARATTIERI SINTERIZZATI SRL

  Włochy

 4. S.A.S. FRANCE VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

 5. CARBOSINT S.P.A.

  Włochy

 6. FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN

  Francja

 7. WEBSTER-HOFF CORPORATION

  Stany Zjednoczone

 8. MEYER SINTERMETALL AG

  Szwajcaria

 1. KEYSTONE POWDERED METAL COMPANY

  Stany Zjednoczone

 2. CAPSTAN ATLANTIC

  Stany Zjednoczone

 3. ATLAS PRESSED METALS

  Stany Zjednoczone

 4. COMTEC MFG., INC.

  Stany Zjednoczone

 5. METAL POWDER PRODUCTS, LLC

  Stany Zjednoczone

 6. SYMMCO INC. - ENGINEERING PM SOLUTIONS

  Stany Zjednoczone

 7. PERRY TOOL & RESEARCH, INC. - POWDER METAL PARTS

  Stany Zjednoczone

 8. COMPAX INC.

  Stany Zjednoczone

 9. MIMPLUS TECHNOLOGIES GMBH CO. KG

  Niemcy

 10. SIMON SINTERLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Spiekanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5336 Przedsiębiorstwa