• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rozwiercanie stali i metali

Wyniki dla

Rozwiercanie stali i metali - Import eksport

 1. PERNDORFER MASCHINENBAU KG

  Austria

  Serdecznie witamy na stronie Perndorfer Maschinenbau KG. Nasza firma od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości maszyny przemysłowe do cięcia strumieniem wody oraz systemy recyklingu wody. Oferujemy maszyny do cięcia strumieniem wody w konstrukcji portalowej oraz wysięgnikowej do skutecznej obróbki powierzchni większych niż 2000 mm. Zasadą działania maszyny do cięcia strumieniem wody jest cięcie detali za pomocą strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Do cięcia strumieniem wody 3D stosuje się wysokociśnieniowy strumień wody o ciśnieniu do 6000 barów i prędkości wylotowej do 1000 m/s. Nasze specjalistyczne maszyny do cięcia strumieniem wody mogą być stosowane jako urządzenia do cięcia rur. Nasze maszyny do cięcia strumieniem wody są wyposażone w najlepsze pompy i komponenty wysokociśnieniowe. Nasza oferta: Koncepcja, opracowywanie i produkcja systemów cięcia strumieniem wody 2D/ 3D, maszyny do cięcia strumieniem czystej wody, maszyny specjalne. Mechaniczna produkcja na zlecenie. Produkcja podzespołów. Prototypowanie.

 2. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

  Wszystkie wyroby na "rozwiercanie stali i metali"

 3. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francja

  Od momentu powstania w 2001 roku, firma FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) współpracuje z siecią partnerskich odlewni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, FGD oferuje swoim klientom dostęp do różnych zakładów odlewniczych i hut metali. Kierownictwo FGD, mające za główny cel zadowolenie klientów, zostało wyróżnione uzyskaniem w 2013 roku certyfikatu ISO 9001: 2008 za "Projektowanie, zakupy i sprzedaż wyrobów z żeliwa". Firma oferuje następujące usługi: - Wybór spośród kilku odlewni, co pozwala zwiększyć różnorodność dostępnych odcieni. - Wybór spośród kilku zakładów formowania zapewniający różnorodność kształtów. - Zintegrowane warsztaty obróbki w celu ograniczenia liczby manipulacji częściami, od ich odlewu po końcowy montaż. - Malarnie umożliwiające zabezpieczenie części przed korozją i doskonalenie ich walorów estetycznych. - Biuro projektowe pozwalające opracowywać nowe wyroby i koncepcje. - Zasoby logistyczne dostosowane do szybkiej reakcji na potrzeby w zakresie dostaw i optymalne zarządzanie zapasami. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "rozwiercanie stali i metali"

 4. PLANSKY STAHL- UND METALLBAU GMBH

  Niemcy

 5. ASCENTA INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA

  Włochy

 2. BEINE METALLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 3. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Włochy

 4. GENTHNER SCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. GÖLDI PRÄZISIONSMECHANIK AG

  Szwajcaria

 1. SCARONI DOMENICO & C. SNC

  Włochy

 2. MTS METALLTECHNIK SCHERZINGER GMBH

  Niemcy

 1. FERDINAND BERNHOFER GESELLSCHAFT M.B.H. GESENKSCHMIEDE

  Austria

 2. 1A DREHTEILE WYSS DÉCOLLETAGES AG

  Szwajcaria

 3. SCHINK BLECHBEARBEITUNG & METALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. F. GÜNTER GES.MBH

  Austria

 5. ROUILLER + HIRT AG

  Szwajcaria

 6. MTP KERSCHBAUMER GMBH

  Austria

 7. HTT TIEFBOHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. LASER XENIA

  Niemcy

 1. IMTECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. NOVA STEEL

  Turcja

 3. HEGEDÜS E.K.

  Niemcy

 4. TSCHUDIN + HEID AG

  Szwajcaria

 5. KORMOS ÉS FIAI KFT

  Węgry

 6. K.M.ZIMMER CNC-PRÄZISION GMBH

  Niemcy

 7. CNC SCHÖN ZERSPANUNG INH. MAIK SCHÖN

  Niemcy

 8. TVB GMBH

  Niemcy

 9. MAMMUT WERKZEUGMASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

 10. F.M. LAVORAZIONI MECCANICHE

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Rozwiercanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5353 przedsiębiorstwa