• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rozwiercanie stali i metali

Wyniki dla

Rozwiercanie stali i metali - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. ASCENTA INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASCENTA INTERNATIONAL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Emmerich Am Rhein, Niemcy.

 3. PLANSKY STAHL- UND METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLANSKY STAHL- UND METALLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Wittibreut, Niemcy.

 4. OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiercanie stali i metali, obróbki mechaniczne precyzyjne, Rozwiercanie stali i metali, bespoke mechanical machining, i toczenie metali. Ma siedzibę w Corbetta, Włochy.

 5. BEINE METALLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEINE METALLBEARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Geseke, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GENTHNER SCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GENTHNER SCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Straubenhardt, Niemcy.

 2. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, SMALL METAL PARTS, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, Aluminium i stopy aluminium, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Pisogne, Włochy.

 3. GÖLDI PRÄZISIONSMECHANIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma GÖLDI PRÄZISIONSMECHANIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Schlieren, Szwajcaria.

 4. SCARONI DOMENICO & C. SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SCARONI DOMENICO & C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiercanie stali i metali, obróbki mechaniczne precyzyjne, wiercenie metali, Rozwiercanie stali i metali, odtłuszczanie metali, i kucie metali. Ma siedzibę w Nuvolento, Włochy.

 5. FERDINAND BERNHOFER GESELLSCHAFT M.B.H. GESENKSCHMIEDE

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FERDINAND BERNHOFER GESELLSCHAFT M.B.H. GESENKSCHMIEDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Höhnhart, Austria.

 1. MTS METALLTECHNIK SCHERZINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTS METALLTECHNIK SCHERZINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Bräunlingen, Niemcy.

 2. 1A DREHTEILE WYSS DÉCOLLETAGES AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma 1A DREHTEILE WYSS DÉCOLLETAGES AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Leuzigen, Szwajcaria.

 1. SCHINK BLECHBEARBEITUNG & METALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHINK BLECHBEARBEITUNG & METALLBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Bad Rodach, Niemcy.

 2. F. GÜNTER GES.MBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma F. GÜNTER GES.MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Enzesfeld-Lindabrunn, Austria.

 3. ROUILLER + HIRT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ROUILLER + HIRT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Neuenegg, Szwajcaria.

 4. MTP KERSCHBAUMER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MTP KERSCHBAUMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Piberbach, Austria.

 5. HTT TIEFBOHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HTT TIEFBOHRTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Bad Urach, Niemcy.

 6. PERNDORFER MASCHINENBAU KG

  Austria

  Serdecznie witamy na stronie Perndorfer Maschinenbau KG. Nasza firma od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości maszyny przemysłowe do cięcia strumieniem wody oraz systemy recyklingu wody. Oferujemy maszyny do cięcia strumieniem wody w konstrukcji portalowej oraz wysięgnikowej do skutecznej obróbki powierzchni większych niż 2000 mm. Zasadą działania maszyny do cięcia strumieniem wody jest cięcie detali za pomocą strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Do cięcia strumieniem wody 3D stosuje się wysokociśnieniowy strumień wody o ciśnieniu do 6000 barów i prędkości wylotowej do 1000 m/s. Nasze specjalistyczne maszyny do cięcia strumieniem wody mogą być stosowane jako urządzenia do cięcia rur. Nasze maszyny do cięcia strumieniem wody są wyposażone w najlepsze pompy i komponenty wysokociśnieniowe. Nasza oferta: Koncepcja, opracowywanie i produkcja systemów cięcia strumieniem wody 2D/ 3D, maszyny do cięcia strumieniem czystej wody, maszyny specjalne. Mechaniczna produkcja na zlecenie. Produkcja podzespołów. Prototypowanie.

 7. NOVA STEEL

  Turcja

  Firma NOVA STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach prowadnice stalowe i aluminiowe, gięcie stali po łuku, Light steel constructions, i Steel construction. Ma siedzibę w Osmaniye, Turcja.

 8. HEGEDÜS E.K.

  Niemcy

  Firma HEGEDÜS E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Ostfildern, Niemcy.

 1. TSCHUDIN + HEID AG

  Szwajcaria

  Firma TSCHUDIN + HEID AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiercanie stali i metali, tytanowe elementy toczone CNC, Części obrabiane z mosiądzu, Części obrabiane do automatów, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Waldenburg, Szwajcaria.

 2. IMTECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IMTECH GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Bad Dürrheim, Niemcy.

 3. LASER XENIA

  Niemcy

  Firma LASER XENIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. KORMOS ÉS FIAI KFT

  Węgry

  Firma KORMOS ÉS FIAI KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Gięcie stali i metali, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Ordacsehi, Węgry.

 5. K.M.ZIMMER CNC-PRÄZISION GMBH

  Niemcy

  Firma K.M.ZIMMER CNC-PRÄZISION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 6. CNC SCHÖN ZERSPANUNG INH. MAIK SCHÖN

  Niemcy

  Firma CNC SCHÖN ZERSPANUNG INH. MAIK SCHÖN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Genthin, Niemcy.

 7. TVB GMBH

  Niemcy

  Firma TVB GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Murnau, Niemcy.

 8. MAMMUT WERKZEUGMASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma MAMMUT WERKZEUGMASCHINENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Langenzenn, Niemcy.

 9. F.M. LAVORAZIONI MECCANICHE

  Włochy

  Firma F.M. LAVORAZIONI MECCANICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiercanie stali i metali, frezowanie metali, wytaczanie metali, Rozwiercanie stali i metali, i toczenie metali. Ma siedzibę w Berzo Inferiore, Włochy.

 10. NTR LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NTR LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Rozwiercanie stali i metali, Frezarki, toczenie metali, Wiertarki, Rozwiercanie stali i metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Wetherby, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rozwiercanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5367 Przedsiębiorstwa