• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piaskowanie stali i metali

Wyniki dla

Piaskowanie stali i metali - Import eksport

 1. THEODOR BRANDT GMBH

  Niemcy

  Firma Theodor Brandt GmbH produkuje okładziny hamulcowe, sprzęgłowe i napędowe od 1967 roku. Wszystko zaczęło się, gdy założyciel naszej firmy, Theodor Brandt, przejął od firmy JURID w 1967 roku poszczególne części i małe serie produkcyjne klocków hamulcowych. Jesteśmy średniej wielkości firmą zatrudniającą obecnie 20 pracowników. Nasza siła leży nadal w produkcji pojedynczych części i małych serii. Dzięki krótkim odległościom i elastycznemu parkowi maszynowemu jesteśmy szybsi od naszych konkurentów na rynku - i to po konkurencyjnych cenach. Posiadamy własny zakład produkcjny części stalowych i własną klejarnię. Produkujemy wyłącznie w naszej siedzibie w Nettersheim-Tondorfie, położonej w samym sercu regionu Eifel. Chcielibyśmy przekonać Państwa o naszej szybkości i jakości. Państwa zespół z firmy Theodor Brandt GmbH.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 3. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Nasza firma, o trafnej nazwie Profinox, została założona w 2005 roku z zamiarem zdobycia pozycji głównego dostawcy kompleksowych produktów do obróbki stali nierdzewnej i usług dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego w Rumunii. Zgodnie z wizją Profinox, przemysł przetwórstwa stali nierdzewnej w Rumunii może i musi zostać przekształcony w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zaangażowanemu zespołowi inżynierów i specjalistów w tej dziedzinie, przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii, zapewniamy, że wszystkie projekty naszych klientów i partnerów są realizowane z maksymalną wydajnością. Profinox z powodzeniem wykonuje szeroki zakres kompleksowych usług: spawanie stali nierdzewnej, cięcie laserem, gięcie CNC, walcowanie, cięcie blach i profili, piaskowanie stali nierdzewnej, obróbka mechaniczna stali nierdzewnej, projektowanie CAD, malowanie proszkowe itp. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie produkcji stali nierdzewnej oraz konkretnych produktów (zbiorników, kontenerów, obudów maszyn, przenośników, konstrukcji metalowych lub produktów HoReCa). Profinox jest Państwa niezawodnym partnerem – - niezależnie od branży czy obszaru działalności. Ponieważ ROBIMY to, na czym się znamy i WIEMY, co robimy. Naszym celem jest dostarczanie klientom Profinox z branży spożywczej i farmaceutycznej produktów najwyższej jakości oraz kompleksowych usług w zakresie obróbki stali nierdzewnej spełniających standardy dyktowane przez nazwę naszej firmy - Profinox. Please do not hesitate to contact us for more information!

 4. LEVEN NUTZFAHRZEUGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. PRINZING BRENNSCHNEIDTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RBI SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. SWT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. MSK-ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. MUYO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. DILEB MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. P + F OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. AALBERTS SURFACE TREATMENT GMBH

  Niemcy

 1. MV-RENNER

  Niemcy

 2. TEP NORD GMBH STRAHLTECHNIK

  Niemcy

 3. KUHMICHEL ABRASIV GMBH

  Niemcy

 4. LEHMANN UG OBERFLÄCHENVEREDLUNG

  Niemcy

 5. METALLBEARBEITUNG DUL GMBH

  Niemcy

 6. BOT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. ERBSCHLOE BSZ GMBH

  Niemcy

 8. SAARLÄNDISCHE FEUERUNGS- UND SCHORNSTEINBAUGESELLSCHAFT ECKARDT & HOTOP GMBH

  Niemcy

 1. BERTZ GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. UDO RETTENBERGER METALLVEREDELUNG

  Niemcy

 3. TROCKENEISZEIT.COM

  Niemcy

 4. STKOENIG - SANDSTRAHLEN UND TECHNIK KÖNIG INH. KEVIN KÖNIG

  Niemcy

 5. GERD PFEIFFER STRAHLTECHNIK

  Niemcy

 6. SHS- STRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. KLAR LASER & OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

 8. PAKEI SRL

  Włochy

 9. BALLESTRACCI S.R.L.

  Włochy

 10. FROHNERT PULVERBESCHICHTUNG GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Piaskowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5867 przedsiębiorstwa