• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrobka powierzchniowa stali i metali

Wyniki dla

Obrobka powierzchniowa stali i metali - Import eksport

 1. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma została założona w 1864 roku jako F. Ossenberg & Co. KG i obecnie jest własnością rodziny w piątym pokoleniu. Od czasu przejęcia firmy Julius Grefe KG w 1997 r. działamy pod nazwą "Ossenberg & Grefe". Oczywiście posiadamy również certyfikat zgodności z normą EN ISO 9001! Pierwotny program produkcyjny obu firm obejmował klamry, pierścienie i haki do przetwarzania tekstyliów i skóry. W miarę upływu czasu dodawano artykuły przeznaczone dla innych obszarów zastosowań. Oprócz klasycznej gamy produktów obecnie nasza produkcja koncentruje się na technicznym gięciu drutu, wykrawaniu i montażu artykułów dla ponad 1000 klientów z wielu branż. 60 pracowników produkuje na powierzchni ponad 5.000 m² ok. 500.000 części dziennie. Dzięki szerokiej gamie możliwości obróbki, własnej narzędziowni i galwanizerni jesteśmy w stanie szybko i ekonomicznie rozwiązywać skomplikowane zadania.

 2. ESTIMET SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w cięciu blach i obróbce elementów metalowych. Ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny. Świadczymy usługi: cięcie laserem (stoły 2x4m i 1, 5x3m); cięcie wodą; cięcie plazmą; cięcie gazem; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; wiercenie; spawanie TIG; spawanie MAG. Posiadamy certyfikat ISO 9001, ISO 1090 i ISO 3834-2. Usługi, które świadczymy: - Cięcie blach laserem do 4000 x 2000 mm, grubość 25 mm; - Cięcie blach plazmą do 6000 x 2000 mm, grubość 40 mm; - Cięcie blach grubych gazem ze sterowaniem CNC do 6000 mm x 2000 mm, grubość 150 mm; - Cięcie wodą do 4000 x 2000 mm, grubość maksymalna 200 mm; - Gięcie do długości 4000 mm z naciskiem 320 ton przy bardzo bogatym magazynie narzędzi gnących, które pozwalają na gięcie nawet bardzo skomplikowanych elementów; - Zwijanie blach do długości 3000 mm i grubości do 25 mm; - Cięcie piłą elementów o długości do 12000 mm i średnicy 300 mm; w tym rur i profili - Wykonujemy także wiercenie, gwintowanie, fazowanie otworów, a także nitowanie czy montaż nitonakrętek, wstrzeliwanie czy zgrzewanie komponentów. - Satynowanie stali - Spawanie stali czarnej metodą Mag i stali nierdzewnej metodą TIG - Pakowanie elementów na zgrzewarce próżniowej Zapraszamy do kontaktu: sales@estimet.com Siedziba firmy: ul. Kartuska 2, Miechucino k/Kartuz / Polska Biuro handlowe: ul. Gdańska 43, Kartuzy / Polska Oddział produkcyjny: ul. Miastecka 33, Koczała / Polska

 3. TARHAN AUTOMATION AND MACHINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Tarhan Machinery Automation, wiodącym tureckim przedsiębiorstwie, oferującym oferującym wyjątkowe usługi w różnych dziedzinach. Nasze zaangażowanie na rzecz doskonałości i innowacji motywuje nas do oferowania doskonałych rozwiązań, zaspokajających różne potrzeby gałęzi przemysłu na całym świecie. Opracowywane przez nas projekty i usługi są dla nas powodem do dumy. Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów i projektantów starannie przekształca projekty w rzeczywistość, realizując każdy projekt dokładnie i kompetentnie, dbając o optymalne wyniki dla naszych drogich klientów.Odkryj naszą drugą markę CSA MIST, specjalizującą się w produkcji systemów zamgławiania i zraszania szklarni. Poznaj zalety naszych zaawansowanych systemów, tworzących idealne warunki wilgotności w szklarniach, pobudzających optymalny wzrost roślin i zmniejszających temparatury w okresach gorących lat. RigidMech, nasza trzecia marka, specjalizuje się w narzędziach tnących o podwyższonej precyzji i w częściach zamiennych. Kładąc główny nacisk na produkcję kontraktową, zapewniamy produkcję i dostawy wytrzymałych, precyzyjnych komponentów, co jest gwarancją niepodważalnych wyników i doskonałości operacyjnej w różnych sektorach, w tym obrony i motoryzacyjny. W Tarhan Machinery Automation, przestrzegamy międzynarodowych standardów, czego wyrazem są nasz supernowoczesny park maszynowy i miejsca naszych obiektów. Nasze oddanie na rzecz dostarczania wyjątkowych produktów i usług konsekwentnie przewyższa oczekiwania. Skontaktuj się z naszym wyspecjalizowanym zespołem, aby dowiedzieć się jak nasze rozwiązania mogą wzmocnić Twoje przedsiębiorstwo.

 4. ATC ARMOLOY TECHNOLOGY COATINGS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W połowie lat 80. założyciele firmy zainteresowali się procesem powlekania chromem Armoloya, który pierwotnie pochodził z USA. W 1987 roku założono firmę z siedzibą i fabryką w Mosbach, a administracją w Solms-Oberbiel i Aßlar. Firma zatrudnia obecnie 25 osób i dostarcza do Niemiec i innych krajów europejskich. Udział eksportu wynosi ok. 25 % i obejmuje głównie Szwajcarię, Austrię, Francję, Luksemburg, Hiszpanię i Włoch. Powłoka ATC jest bardzo twardą, gęstą, precyzyjną, bardzo cienką i czystą powłoką chromowaną, która jest nakładana w procesie wysokowydajnym na wszystkie metale (z wyjątkiem magnezu, tytanu, aluminium). Ponieważ proces ten odbywa się w temperaturze znacznie poniżej 100°C z uwagi na specjalną technologię z niską temperaturą, nie pojawiają się zmiany strukturalne w materiałach, które mają być pokryte.

 5. 3L INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 3L INDUSTRIES, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Dłutowanie stali i metali, Obróbka precyzyjna, Obróbka CNC, frezowanie, assembly and machining for industrial applications, Toczenie z pręta precyzyjne, prototypy CNC, szlifowanie cnc, i zginanie metali. Ma siedzibę w La Ricamarie, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AM CHEMIE GMBH / PLS-GRUPPE

  Niemcy

  Firma AM Chemie GmbH została założona w październiku 2001 roku. Od 2003 r. była w stanie stale zwiększać swoją sprzedaż. W 2007 roku AM Chemie zainwestowała w magazyny i logistykę. Oprócz produktów do obróbki powierzchniowej i uszlachetniania powierzchni metali i tworzyw sztucznych, od 2004 r. wzbogaciliśmy naszą działalność o planowanie projektów i budowę małych systemów czyszczenia drutu do zastosowaniach pośrednich i wykończeniowych. Od 2008 r. inwestycje prywatnego laboratorium Dr. Seidela (ICP) przyczyniły się do rozwojowu, ulepszania i wprowadzania na rynek nowych środków do przetwarzania i powlekania. Stabilna jakość i niezawodność dostaw zgodna z REACH są dla nas rzeczą oczywistą. Oprócz tzw. standardowych produktów do czyszczenia ogólnego i czyszczenia części, obróbki wstępnej i wykańczającej, asortyment produktów składa się z produktów specjalnych, wszystkie opracowane we własnym zakresie.

 2. AGMET S.C. - CYNKOWANIE GALWANICZNE

  Polska

  Zajmujemy się cynkowaniem galwanicznym. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie galwanotechniki i współpraca ze światowymi liderami zapewniają nam dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i najlepszych komponentów. Doświadczenie i technologia przekłada się na najwyższą jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by utrzymać wysoki poziom świadczonych usług i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. Nieustannie podnosimy konkurencyjność i efektywność naszej cynkowni. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania kontrahentów, a przez to budujemy z Nimi długofalowe relacje. Cynkowanie galwaniczne odbywa się na automatycznej linii zawieszkowej i bębnowej. Maksymalne wymiary cynkowanych detali na linii zawieszkowej wynoszą: 3000 x 550 x 1000 mm. Wykonujemy pasywację w kolorze niebieskim, złotym oraz białym.

 3. BOHLING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BOHLING GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Chromowanie, Obróbka powierzchniowa stali i metali, frezowanie, szlifowanie na kole, i Chromowanie. Ma siedzibę w Osterholz-Scharmbeck, Niemcy.

 4. STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC

  Francja

  Firma STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Kotły z metali lekkich, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Spawanie mechaniczne, Kotły z metali lekkich, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Benac, Francja.

 5. BUIJSSE

  Belgia

  Firma BUIJSSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty malarskie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola powierzchni metali, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Kontrola powierzchni metali, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i Surface treatment. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 1. UCH

  Francja

  Firma UCH, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach obróbki mechaniczne precyzyjne, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Villard Saint-Sauveur, Francja.

 2. MARCEL GAL SA

  Francja

  Firma MARCEL GAL SA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie z pręta precyzyjne, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i doszlifowywanie. Ma siedzibę w Scionzier, Francja.

 1. ATLAS POWDER COATING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ATLAS POWDER COATING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach farba proszkowa, Obróbka powierzchniowa stali i metali, malowanie przemysłowe, i metal surface finishing - machinery. Ma siedzibę w Stafford, Zjednoczone Królestwo.

 2. ZINDEL

  Francja

  Firma ZINDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Surface treatment, Obróbka powierzchniowa stali i metali, galvanisation, i fosfatyzowanie. Ma siedzibę w Seloncourt, Francja.

 3. SAVOY TECHNOLOGY

  Francja

  Firma SAVOY TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach wykrawanie metali, elementy i części metalowe dla budownictwa, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Quincy-Voisins, Francja.

 4. IMPRO EUROPE

  Luksemburg

  Firma IMPRO EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo precyzyjne, Obróbka powierzchniowa stali i metali, obróbka części, i Odlewnia do odlewania piaskowego. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 5. TECHNIQUES SURFACES REW

  Francja

  Firma TECHNIQUES SURFACES REW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Surface treatment, sprzęt do obróbki powierzchniowej, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Andrézieux Bouthéon, Francja.

 6. RECCA

  Francja

  Firma RECCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w La Courneuve, Francja.

 7. PEM

  Francja

  Firma PEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Surface treatment, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Siaugues Ste Marie, Francja.

 8. TLSO - THERMO LAQUAGE DU SUD OUEST

  Francja

  Firma TLSO - THERMO LAQUAGE DU SUD OUEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach kształtowanie na gorąco, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Plaisance Du Touch, Francja.

 1. PACKO ELECTROPOLISH

  Belgia

  Firma PACKO ELECTROPOLISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrolityczna obróbka powierzchniowa. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Diksmuide, Belgia.

 2. MP EASTERN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MP EASTERN LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka chemiczna metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Ulepszanie metali, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i anodowanie. Ma siedzibę w Lowestoft, Zjednoczone Królestwo.

 3. KEMPISCHE METAALWERKEN

  Belgia

  Firma KEMPISCHE METAALWERKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje stalowe, Obróbka powierzchniowa stali i metali, konstrukcje przemysłowe, i Special steel structures. Ma siedzibę w Hechtel, Belgia.

 4. VANS POWDER COATING

  Turcja

  Firma VANS POWDER COATING, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia aluminiowe, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Pokrycia aluminiowe, Elektrostatyczne malowanie proszkowe, i powłoka antykorozyjna metali. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. GERIMEX

  Holandia

  Firma GERIMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Śruby specjalne na zlecenie, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hengelo Ov, Holandia.

 6. MECAFI

  Francja

  Firma MECAFI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka powierzchniowa stali i metali, Digital Radiography, i obróbka cieplna. Ma siedzibę w Châtellerault Cedex, Francja.

 7. PROTEC INDUSTRIE

  Francja

  Firma PROTEC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Surface treatment, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i sprzęt do obróbki powierzchniowej. Ma siedzibę w Bezons, Francja.

 8. SOCIETE JR

  Francja

  Firma SOCIETE JR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Cynkowanie elektrolityczne, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Cynkowanie elektrolityczne, i fosfatyzowanie. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 9. CATIDOM

  Francja

  Firma CATIDOM, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w 74600 Seynod, Francja.

 10. MAION SRL

  Włochy

  Firma MAION SRL, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka powierzchniowa stali i metali, i impregnacja metalowa. Ma siedzibę w Limena (Pd), Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo