• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrobka powierzchniowa stali i metali

Wyniki dla

Obrobka powierzchniowa stali i metali - Import eksport

 1. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma została założona w 1864 roku jako F. Ossenberg & Co. KG i obecnie jest własnością rodziny w piątym pokoleniu. Od czasu przejęcia firmy Julius Grefe KG w 1997 r. działamy pod nazwą "Ossenberg & Grefe". Oczywiście posiadamy również certyfikat zgodności z normą EN ISO 9001! Pierwotny program produkcyjny obu firm obejmował klamry, pierścienie i haki do przetwarzania tekstyliów i skóry. W miarę upływu czasu dodawano artykuły przeznaczone dla innych obszarów zastosowań. Oprócz klasycznej gamy produktów obecnie nasza produkcja koncentruje się na technicznym gięciu drutu, wykrawaniu i montażu artykułów dla ponad 1000 klientów z wielu branż. 60 pracowników produkuje na powierzchni ponad 5.000 m² ok. 500.000 części dziennie. Dzięki szerokiej gamie możliwości obróbki, własnej narzędziowni i galwanizerni jesteśmy w stanie szybko i ekonomicznie rozwiązywać skomplikowane zadania.

 2. TARHAN AUTOMATION AND MACHINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Tarhan Machinery Automation, wiodącym tureckim przedsiębiorstwie, oferującym oferującym wyjątkowe usługi w różnych dziedzinach. Nasze zaangażowanie na rzecz doskonałości i innowacji motywuje nas do oferowania doskonałych rozwiązań, zaspokajających różne potrzeby gałęzi przemysłu na całym świecie. Opracowywane przez nas projekty i usługi są dla nas powodem do dumy. Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów i projektantów starannie przekształca projekty w rzeczywistość, realizując każdy projekt dokładnie i kompetentnie, dbając o optymalne wyniki dla naszych drogich klientów.Odkryj naszą drugą markę CSA MIST, specjalizującą się w produkcji systemów zamgławiania i zraszania szklarni. Poznaj zalety naszych zaawansowanych systemów, tworzących idealne warunki wilgotności w szklarniach, pobudzających optymalny wzrost roślin i zmniejszających temparatury w okresach gorących lat. RigidMech, nasza trzecia marka, specjalizuje się w narzędziach tnących o podwyższonej precyzji i w częściach zamiennych. Kładąc główny nacisk na produkcję kontraktową, zapewniamy produkcję i dostawy wytrzymałych, precyzyjnych komponentów, co jest gwarancją niepodważalnych wyników i doskonałości operacyjnej w różnych sektorach, w tym obrony i motoryzacyjny. W Tarhan Machinery Automation, przestrzegamy międzynarodowych standardów, czego wyrazem są nasz supernowoczesny park maszynowy i miejsca naszych obiektów. Nasze oddanie na rzecz dostarczania wyjątkowych produktów i usług konsekwentnie przewyższa oczekiwania. Skontaktuj się z naszym wyspecjalizowanym zespołem, aby dowiedzieć się jak nasze rozwiązania mogą wzmocnić Twoje przedsiębiorstwo.

 3. ATC ARMOLOY TECHNOLOGY COATINGS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W połowie lat 80. założyciele firmy zainteresowali się procesem powlekania chromem Armoloya, który pierwotnie pochodził z USA. W 1987 roku założono firmę z siedzibą i fabryką w Mosbach, a administracją w Solms-Oberbiel i Aßlar. Firma zatrudnia obecnie 25 osób i dostarcza do Niemiec i innych krajów europejskich. Udział eksportu wynosi ok. 25 % i obejmuje głównie Szwajcarię, Austrię, Francję, Luksemburg, Hiszpanię i Włoch. Powłoka ATC jest bardzo twardą, gęstą, precyzyjną, bardzo cienką i czystą powłoką chromowaną, która jest nakładana w procesie wysokowydajnym na wszystkie metale (z wyjątkiem magnezu, tytanu, aluminium). Ponieważ proces ten odbywa się w temperaturze znacznie poniżej 100°C z uwagi na specjalną technologię z niską temperaturą, nie pojawiają się zmiany strukturalne w materiałach, które mają być pokryte.

 4. AM CHEMIE GMBH / PLS-GRUPPE

  Niemcy

  Firma AM Chemie GmbH została założona w październiku 2001 roku. Od 2003 r. była w stanie stale zwiększać swoją sprzedaż. W 2007 roku AM Chemie zainwestowała w magazyny i logistykę. Oprócz produktów do obróbki powierzchniowej i uszlachetniania powierzchni metali i tworzyw sztucznych, od 2004 r. wzbogaciliśmy naszą działalność o planowanie projektów i budowę małych systemów czyszczenia drutu do zastosowaniach pośrednich i wykończeniowych. Od 2008 r. inwestycje prywatnego laboratorium Dr. Seidela (ICP) przyczyniły się do rozwojowu, ulepszania i wprowadzania na rynek nowych środków do przetwarzania i powlekania. Stabilna jakość i niezawodność dostaw zgodna z REACH są dla nas rzeczą oczywistą. Oprócz tzw. standardowych produktów do czyszczenia ogólnego i czyszczenia części, obróbki wstępnej i wykańczającej, asortyment produktów składa się z produktów specjalnych, wszystkie opracowane we własnym zakresie.

 5. AGMET S.C. - CYNKOWANIE GALWANICZNE

  Polska

  Zajmujemy się cynkowaniem galwanicznym. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie galwanotechniki i współpraca ze światowymi liderami zapewniają nam dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i najlepszych komponentów. Doświadczenie i technologia przekłada się na najwyższą jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by utrzymać wysoki poziom świadczonych usług i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. Nieustannie podnosimy konkurencyjność i efektywność naszej cynkowni. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania kontrahentów, a przez to budujemy z Nimi długofalowe relacje. Cynkowanie galwaniczne odbywa się na automatycznej linii zawieszkowej i bębnowej. Maksymalne wymiary cynkowanych detali na linii zawieszkowej wynoszą: 3000 x 550 x 1000 mm. Wykonujemy pasywację w kolorze niebieskim, złotym oraz białym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOHLING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BOHLING GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Chromowanie, Obróbka powierzchniowa stali i metali, frezowanie, szlifowanie na kole, i Chromowanie. Ma siedzibę w Osterholz-Scharmbeck, Niemcy.

 2. STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC

  Francja

  Firma STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Kotły z metali lekkich, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Spawanie mechaniczne, Kotły z metali lekkich, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Benac, Francja.

 3. ZINDEL

  Francja

  Firma ZINDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Surface treatment, Obróbka powierzchniowa stali i metali, galvanisation, i fosfatyzowanie. Ma siedzibę w Seloncourt, Francja.

 4. TECHNIQUES SURFACES REW

  Francja

  Firma TECHNIQUES SURFACES REW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Surface treatment, sprzęt do obróbki powierzchniowej, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Andrézieux Bouthéon, Francja.

 5. UCH

  Francja

  Firma UCH, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach obróbki mechaniczne precyzyjne, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Villard Saint-Sauveur, Francja.

 1. TLSO - THERMO LAQUAGE DU SUD OUEST

  Francja

  Firma TLSO - THERMO LAQUAGE DU SUD OUEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach kształtowanie na gorąco, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Plaisance Du Touch, Francja.

 2. ATLAS POWDER COATING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ATLAS POWDER COATING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach farba proszkowa, Obróbka powierzchniowa stali i metali, malowanie przemysłowe, i metal surface finishing - machinery. Ma siedzibę w Stafford, Zjednoczone Królestwo.

 1. RECCA

  Francja

  Firma RECCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w La Courneuve, Francja.

 2. BUIJSSE

  Belgia

  Firma BUIJSSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty malarskie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola powierzchni metali, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Kontrola powierzchni metali, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i Surface treatment. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 3. PACKO ELECTROPOLISH

  Belgia

  Firma PACKO ELECTROPOLISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrolityczna obróbka powierzchniowa. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Diksmuide, Belgia.

 4. SAVOY TECHNOLOGY

  Francja

  Firma SAVOY TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach wykrawanie metali, elementy i części metalowe dla budownictwa, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Quincy-Voisins, Francja.

 5. MARCEL GAL SA

  Francja

  Firma MARCEL GAL SA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie z pręta precyzyjne, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i doszlifowywanie. Ma siedzibę w Scionzier, Francja.

 6. PEM

  Francja

  Firma PEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Surface treatment, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w Siaugues Ste Marie, Francja.

 7. PROTEC INDUSTRIE

  Francja

  Firma PROTEC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Surface treatment, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i sprzęt do obróbki powierzchniowej. Ma siedzibę w Bezons, Francja.

 8. VANS POWDER COATING

  Turcja

  Firma VANS POWDER COATING, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia aluminiowe, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Pokrycia aluminiowe, Elektrostatyczne malowanie proszkowe, i powłoka antykorozyjna metali. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. KEMPISCHE METAALWERKEN

  Belgia

  Firma KEMPISCHE METAALWERKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje stalowe, Obróbka powierzchniowa stali i metali, konstrukcje przemysłowe, i Special steel structures. Ma siedzibę w Hechtel, Belgia.

 2. MECAFI

  Francja

  Firma MECAFI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka powierzchniowa stali i metali, Digital Radiography, i obróbka cieplna. Ma siedzibę w Châtellerault Cedex, Francja.

 3. MP EASTERN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MP EASTERN LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka chemiczna metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Ulepszanie metali, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i anodowanie. Ma siedzibę w Lowestoft, Zjednoczone Królestwo.

 4. GERIMEX

  Holandia

  Firma GERIMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Śruby specjalne na zlecenie, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hengelo Ov, Holandia.

 5. UMDASCH STORE MAKERS LEIBNITZ GMBH

  Austria

  Firma UMDASCH STORE MAKERS LEIBNITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Meble metalowe, meble drewniane na miarę, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Meble metalowe, i wyroby metalowe. Ma siedzibę w Leibnitz, Austria.

 6. IMPRO EUROPE

  Luksemburg

  Firma IMPRO EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo precyzyjne, Obróbka powierzchniowa stali i metali, obróbka części, i Odlewnia do odlewania piaskowego. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 7. SOCIETE JR

  Francja

  Firma SOCIETE JR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Cynkowanie elektrolityczne, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Cynkowanie elektrolityczne, i fosfatyzowanie. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 8. CATIDOM

  Francja

  Firma CATIDOM, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w 74600 Seynod, Francja.

 9. MAION SRL

  Włochy

  Firma MAION SRL, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka powierzchniowa stali i metali, i impregnacja metalowa. Ma siedzibę w Limena (Pd), Włochy.

 10. CHROMUJ GROUP SP. Z O. O.

  Polska

  Witamy.Świadczymy usługi: chromowanie, niklowanie, miedziowanie stali, miedzi i mosiądzu. Wykonujemy usługi przygotowawcze do procesów galwanizacyjnych oraz renowację na potrzeby motoryzacji.Pozostałe usługi: - Gięcie rur i profili- Obróbka elementów metalowych- Malowanie proszkowe RAL- Produkcja na zamówienie- Tiger Chrom produkcja metalowa: - Elementy metalowe- Akcesoria meblowe- Krzesła, stoliki - Elementy wyposażenia sklepówFirma nasza istnieje od 1997 roku. Składa się ona z dwóch zakładów. Galwanizernia specjalizująca się obróbką powierzchniową metali oraz zakład produkcji metalowej.Co nas odróżnia od konkurencji: - używamy nowoczesny, proekologiczny chrom III- duże wanny: 3m x 1, 3m x 1m- nowoczesna linia 28 wanien - zakładowe laboratorium- procesy sterowane komputerowo- pokrywane metale: stal, mosiądz, miedźJesteśmy do Państwa dyspozycji, także w : Krakowie, Sosnowcu, Kępnie, Krośnie.Realizujemy zlecenia z Polski i zagranicyWięcej na: www.chromuj.pl

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo