PCB SERVICE SP. Z O.O.

Polska

Warehouse icon Dystrybutor

PCB SERVICE SP. Z O.O.
Web icon

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

HPX-DR 2329 GK został specjalnie zaprojektowany dla przemysłu lotniczego i przemysłu, który wymaga ultrawysokiej rozdzielczości do wykrywania krytycznych defektów w celu spełnienia rygorystycznych standardów branżowych. HPX-DR 2329 GK zużywa mniej dawki niż błona rtg. Dzięki czemu skraca się czas naświetlania a tym samym zwiększa się ilość możliwych ekspozycji, jednocześnie utrzymując optymalny poziom zapewnienia jakości w celu identyfikacji drobnych pęknięć, porowatości i innych defektów. Urządzenia Carestream NDT CR oraz CR są kontrolowane i zarządzanie przez jedno wspólne oprogramowanie INDUSTREX Digital Viewing Software, dlatego użytkownicy systemów Carestream nie muszą kupować kilku różnych kosztownych oprogramowań do panelu (DR) czy skanera płyt obrazowych (CR). Wystarczy dodać panel HPX-dr 2329 GK do platformy oprogramowania INDUSTREX i wybrać detektor z listy.

Poproś o wycenę

Polska

Skaner Carestresam Industrex HPX PRO wraz ze laptopem i oprogramowaniem umożliwia skanowanie płyt obrazowych i uzyskiwanie ich radiogramów na stacji roboczej. Przenośny system radiografii cyfrowej dedykowany do aplikacji rurowych i pracy w terenie. Mobilność: HPX-PRO to najmniejszy, najlżejszy system CR zaprojektowany specjalnie z myślą o badaniach nieniszczących. Dzięki ergonomicznej, obłożonej gąbką rączce, urządzenie można przenosić równie łatwo i swobodnie, jak małą walizkę. Waży zaledwie 16 kg i ma tylko 31 cm szerokości. Dzięki niewielkim wymiarom i wadze to idealny system do mobilnego Laboratorium. System radiografii cyfrowej nie wymaga obróbki chemicznej. Płyty obrazowe używane wraz z systemem to płyty wielokrotnego użytku w przeciwieństwie do błon rentgenowskich.

Poproś o wycenę

Polska

XE-L to najbardziej wydajny standardowy system Gilardoni, dzięki obszernemu wolumenowi inspekcji i osłonie ołowianej zapewniającej ochronę do 225 kV, dzięki czemu kabina może służyć do inspekcji szerokiej gamy obiektów. W podstawowej konfiguracji kabina jest wyposażona w źródło promieniowania rentgenowskiego MINIFOCUS 160 kV lub 225 kV, ale jednocześnie może być wyposażony w źródło promieniowania rentgenowskiego MICROFOCUS do analizy o wysokiej rozdzielczości dla małych elementów. Cyfrowy panel do akwizycji obrazu wraz z najnowocześniejszym oprogramowaniem do obróbki i autorskimi filtrami pozwala na uzyskanie WYSOKIEJ JAKOŚCI OBRAZÓW Solidny 7-osiowy manipulatro z absolutnymi enkoderami wieloobrotowymi umożliwia korzystanie z urządzenia bez resetowania po wyłączeniu lub przywróceniu systemu.

Poproś o wycenę

Polska

Iskrobezpieczny (IS – Intrinsically Safe) dozymetr osobisty PED-IS (Personal Electronic Dosimeter – Intrinsically Safe) jest prosty w użyciu nie tylko dla doświadczonych radiologów ale również dla tych którzy nie zajmują się pomiarem dawki promieniowania na co dzień. Jest bezpieczny nawet w warunkach potencjalnego wybuchu, niezwykle odporny a przy tym wiarygodny, idealny do użytku w trudnych warunkach. Dozymetr PED-IS mierzy zarówno dawkę jak i moc dawki promieniowania rentgenowskiego.

Poproś o wycenę

Firma PCB Service jest dostawcą nowoczesnego, wysokiej jakości wyposażenia, materiałów eksploatacyjnych i urządzeń do badań nieniszczących NDT oraz metalografii. Do naszej oferty wprowadzamy produkty renomowanych firm, które zdobyły uznanie na rynku badań nieniszczących na całym świecie. Nasza kompleksowa oferta obejmuje ponad 6000 pozycji ofertowych dla wszystkich metod badawczych w tym: • radiografia przemysłowa (RT): błony radiograficzne, chemia do błon RTG, wywoływarki błon radiograficznych, urządzenia do radiografii cyfrowej (CR, DR, CT) detektory, negatoskopy, aparaty rentgenowskie, akcesoria wyposażenie ciemni, • badania magnetyczno-proszkowe (MT): materiały eksploatacyjne, wzorce, generatory, defektoskopy, ławy magnetyczne, linie do badań magnetyczno proszkowych, • badania penetracyjne (PT): wzorce, materiały eksploatacyjne, stanowiska i linie do badań penetracyjnych, • badania ultradźwiękowe (UT): głowice, defektoskopy (TOFD, PA), skanery ultradźwiękowe, bloki kalibracyjne i wzorce, grubościomierze ultradźwiękowe, akcesoria i materiały do badań ultradźwiękowych, • badania wizualne (VT): endoskopy, fiberoskopy, wideoendoskopy, kamery, źródła światła, zestawy do badań wizualnych, • innych badań np. badań szczelności (LT) czy oceny twardości (HT) Ponadto PCB Service jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Oxford Instruments takich jak: spektrometry XRF, OES, LIBS. Uzupełnieniem oferty firmy są urządzenia do metalografii: szlifierki, polerski i przecinarki.

Dokumenty

Domain icon Dystrybutor

PCB SERVICE SP. Z O.O.

Ks. Jerzego Popiełuszki, 1

Ks. jerzego popiełuszki, 1

83-032 Pszczółki - Polska

Skontaktuj się

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  11 – 50

Organizacja

 • Działalność podstawowa
  Dystrybutor

Działalność PCB SERVICE SP. Z O.O.

 • Ultra dźwięki - urządzenia pomiarowe
 • materiały i urządzenia NDT
 • defektoskopy
 • spektrometry
 • serwis i naprawy urządzeń NDT
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo