• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region kastylia- la mancha

Wyniki dla

Wina - region kastylia- la mancha - Import eksport

 1. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 2. JUAN RAMON LOZANO SA

  Hiszpania

  Rodzinny charakter naszej winnicy i piwnicy ucieleśnia dzisiaj czwarte pokolenie potomków założyciela JUANA RAMÓNA LOZANO, które kontynuuje jego pracę, przekazując wiedzę w dziedzinie opracowywania doskonałych win i ich szanowania, oraz pasję do winnic będących u żródeł naszej historii. Nasze wina: 1853, ORISTAN, AÑORANZA, COSTA AZUL, FONDA REAL.

 3. COOPERATIVA SAN ANTONIO ABAD

  Hiszpania

  Wytwarzanie win sprzedawanych z nazwą pochodzenia. La Mancha i wina z Kastylii. Sprzedajemy także oleje o podwyższonej jakości.

 4. GALÁN DE MEMBRILLA BODEGAS REZUELO

  Hiszpania

  Firma GALÁN DE MEMBRILLA BODEGAS REZUELO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Menbrilla (ciudad Real), Hiszpania.

 5. COOPERATIVO NUESTRA SEÑORA DEL PILAR

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVO NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, wine cellars, Winery cooperative, Wina, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Quero-Toledo, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIRGEN DE LAS VIÑAS BODEGA Y ALMAZARA

  Hiszpania

  Firma VIRGEN DE LAS VIÑAS BODEGA Y ALMAZARA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach sprzedaż wina i moszczu, piwniczka win, eksporter win, i Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Tomelloso, Hiszpania.

 2. CASTIJORGE

  Hiszpania

  Firma CASTIJORGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, zrównoważony rozwój, wina szlachetne, i Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Cuenca, Hiszpania.

 3. ALENUR EXPORTACION, S.L.

  Hiszpania

  Firma ALENUR EXPORTACION, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 4. BODEGA MONT REAGA S.L.U

  Hiszpania

  Firma BODEGA MONT REAGA S.L.U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach wina szlachetne. Ma siedzibę w Monreal Del Llano, Hiszpania.

 5. BODEGA FAMILIA MATEOS DE LA HIGUERA

  Hiszpania

  Firma BODEGA FAMILIA MATEOS DE LA HIGUERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w La Solana, Hiszpania.

 1. BODEGAS SAAC - SAN ANTONIO ABAD COOP

  Hiszpania

  Firma BODEGAS SAAC - SAN ANTONIO ABAD COOP, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- la Mancha, Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- la Mancha, PRODUKCJA Wina, i wine cellars. Ma siedzibę w Villamalea-Albacete, Hiszpania.

 2. VIÑEDOS DE CASTILLA LA MANCHA

  Hiszpania

  Firma VIÑEDOS DE CASTILLA LA MANCHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Toledo, Hiszpania.

 1. DIONISOS AGRICULTURA BIOLÓGICA, S.L.

  Hiszpania

  Firma DIONISOS AGRICULTURA BIOLÓGICA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Valdepeñas, Hiszpania.

 2. TARTAROS CANTOS, S.L.

  Hiszpania

  Firma TARTAROS CANTOS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach winogrono winne, kwaśny winian potasu, i Winery. Ma siedzibę w Miguel Esteban, Hiszpania.

 3. CHANGZHOU ZHONGLONG WOOD CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU ZHONGLONG WOOD CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 4. GRUAS Y BASCULANTES HERMANOS LOPEZ SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma GRUAS Y BASCULANTES HERMANOS LOPEZ SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- la Mancha, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - region Kastylia- la Mancha, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 5. COOPERATIVA JESÚS DEL PERDÓN- BODEGAS YUNTERO

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA JESÚS DEL PERDÓN- BODEGAS YUNTERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina. Ma siedzibę w Manzanares, Hiszpania.

 6. BODEGA PUENTA DE RUS

  Hiszpania

  Firma BODEGA PUENTA DE RUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w San Clemente, Hiszpania.

 7. ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A.

  Hiszpania

  Firma ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A., roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Murcja, i Wina - region Murcja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 8. ARUSPIDE S.L.

  Hiszpania

  Firma ARUSPIDE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- la Mancha, i Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Valdepeñas, Hiszpania.

 1. EXIMALSAN S.L.

  Hiszpania

  Firma EXIMALSAN S.L., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Alcantarilla, Hiszpania.

 2. COOP DEL CAMPO NUESTRA SENORA DE LA PAZ

  Hiszpania

  Firma COOP DEL CAMPO NUESTRA SENORA DE LA PAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- la Mancha, i Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Corral De Almaguer, Hiszpania.

 3. BODEGAS - VINOS EMBOTELLADOS DEL NORTE SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS - VINOS EMBOTELLADOS DEL NORTE SA, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Ma siedzibę w Gernika, Hiszpania.

 4. BODEGAS CRUZ DEL SUR SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

 5. BODEGAS MAINETES SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

 6. COOP DEL CAMPO NUESTRA SENORA DE MANJAVACAS

  Hiszpania