• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region nawarra

Wyniki dla

Wina - region nawarra - Import eksport

 1. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma STEWART HILL WALKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, wina czerwone, eksporter win, Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, i Wina - Argentyna. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. HOLZBAU VORHOLZ HAWRAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLZBAU VORHOLZ HAWRAN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 3. BODEGAS PIEDEMONTE S. COOP.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS PIEDEMONTE S. COOP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, wine cellars, Wina - region Nawarra, i eksporter win. Ma siedzibę w Olite, Navarra, Hiszpania.

 4. BODEGA OTAZU

  Hiszpania

  Firma BODEGA OTAZU, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, Wina, Wina - region Nawarra, Wina, i wine cellars. Ma siedzibę w Etxauri-Navarra, Hiszpania.

 5. WINIGER PUMP SYSTEM AG

  Szwajcaria

  Firma WINIGER PUMP SYSTEM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Nawarra. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Pompy do betonu, Belki betonowe, Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Pompy do betonu, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Wald, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MTT-KRON RENÉ KRON

  Niemcy

  Firma MTT-KRON RENÉ KRON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Toppenstedt, Niemcy.

 2. BODEGAS OLIMPIA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS OLIMPIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Caseda, Hiszpania.

 3. BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, i Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Cintruenigo, Hiszpania.

 4. BODEGAS CAMILO CASTILLA S.A.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS CAMILO CASTILLA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, i Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Corella, Hiszpania.

 5. ABADIA CISTERCIENSE SANTA MARIA DE LA OL

  Hiszpania

 1. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 2. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 1. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 2. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 3. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 4. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, enoteka, wina, i wina czerwone. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 5. MIGUEL TORRES SA

  Hiszpania

  Firma MIGUEL TORRES SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Vilafranca Del Penedes, Hiszpania.

 6. BODEGAS MONTEREBRO, JUMILLA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS MONTEREBRO, JUMILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Murcja. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina, i firmy produkujące wina. Ma siedzibę w Jumilla, Hiszpania.

 7. VICENTE ET FILS

  Luksemburg

  Firma VICENTE ET FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Delikatesowe wyroby spożywcze, Wina - region Andaluzja, Żywność - import-eksport, Delikatesowe wyroby spożywcze, i Wina - region Andaluzja. Ma siedzibę w Garnich, Luksemburg.

 8. BODEGAS SAN ALEJANDRO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS SAN ALEJANDRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Aragonia. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Miedes de Aragón ( Zaragoza), Hiszpania.

 1. EL POZO

  Belgia

  Firma EL POZO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Andaluzja, Wina - Hiszpania, Wina - region Andaluzja, i wina zagraniczne. Ma siedzibę w Varsenare, Belgia.

 2. BODEGAS VALLEMAYOR SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS VALLEMAYOR SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Fuenmayor, Hiszpania.

 3. VENTA CON DENOMINACION

  Hiszpania

  Firma VENTA CON DENOMINACION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach wina alkoholizowane. Ma siedzibę w La Rioja, Hiszpania.

 4. SAT NUM 75 CARINENA VITICOLA

  Hiszpania

 5. M GIL LUQUE SA

  Hiszpania

 6. CASTILLO DE FUENMAYOR SA

  Hiszpania

 7. VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG

  Hiszpania

  Firma VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina. Ma siedzibę w Mendavia, Hiszpania.

 8. LA MAGALLONERA SA

  Hiszpania

  Firma LA MAGALLONERA SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Aragonia, i Wina - region Aragonia. Ma siedzibę w Magallon, Hiszpania.

 9. BODEGAS D LUIS R

  Hiszpania

  Firma BODEGAS D LUIS R, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Lanciego, Hiszpania.

 10. PAZO DE SEÑORANS SL

  Hiszpania

  Firma PAZO DE SEÑORANS SL, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Galicia, Wina - region Galicia, i wina białe. Ma siedzibę w Meis - Pontevedra, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo