• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region nawarra

Wyniki dla

Wina - region nawarra - Import eksport

 1. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

 2. HOLZBAU VORHOLZ HAWRAN GMBH

  Niemcy

 3. MTT-KRON RENÉ KRON

  Niemcy

 4. WINIGER PUMP SYSTEM AG

  Szwajcaria

 5. BODEGA OTAZU

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BODEGAS OLIMPIA

  Hiszpania

 2. BODEGAS CAMILO CASTILLA S.A.

  Hiszpania

 3. BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L.

  Hiszpania

 4. ABADIA CISTERCIENSE SANTA MARIA DE LA OL

  Hiszpania

 5. MAISON RIVIERE

  Francja

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 1. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 2. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 1. EARL DOMAINE SIBILLE

  Francja

 2. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

 3. DOMAINES FABRE

  Francja

 4. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

 5. SEÑORÍO DE RUBIÓS

  Hiszpania

 6. EMILIO LUSTAU SA

  Hiszpania

 7. BODEGAS CERROSOL SA

  Hiszpania

 8. CAVA GRAN DUCAY SCL

  Hiszpania

 1. BODEGAS CUNQUEIRO

  Hiszpania

  Wina Ribeiro. Chociaż nasza rodzinna firma jest zarejestrowana jako firma handlowa od 1985 roku, jesteśmy obecni na rynku już od 1960 r. Dzięki doświadczeniu zdobytemu z biegiem lat, butelkujemy dzisiaj wina wysokiej jakości i proponujemy nowoczesne prezentacje. Nasze wina są dostępne w Hiszpanii, we Francji i w Europie Środkowej pod kilkoma markami nagradzanymi na wielu konkursach degustacji win.

 2. COOPERATIVA VITICOLA SAN JOSE SOCIEDAD COOPERATIVA LIMITADA

  Hiszpania

 3. BODEGAS PATROCINIO

  Hiszpania

  Winnica znajdująca się w Uruñuela, w samym sercu Rioja Alta to producent doskonałych win młodych, reservas i crianzas, w tym takich znanych marek jak: SEÑORÍO DE UREÑA, ZINIO, SANCHO GARCÉS et LÁGRIMAS DE MARÍA.

 4. ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A.

  Hiszpania

 5. BODEGAS DIOS BACO S.L.

  Hiszpania

 6. BOUZA DE CARRIL

  Hiszpania

 7. VINUM LEVANTE

  Hiszpania

 8. M GIL LUQUE SA

  Hiszpania

 9. TENUTA IL CANOVINO

  Włochy

 10. BODEGAS BENETAKOA

  Hiszpania

  Piwnica Les celliers Benetakoa zajmuje powierzchnię 20 hektarów winnic składających się ze starych winorośli mających od 20 do 80 lat, o małej wydajności, ale wyśmienitej jakości. Posiadamy młode wino, które zachowuje swoje cechy świeżości i smaku świeżych owoców, jak nasze wyśmienite wino hodowlane i wino z trzeciego roku starzenia, w tym jeden rok dojrzewania w dębowych beczkach .