• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - francja

Wyniki dla

Wina - francja - Import eksport

 1. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 2. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 3. CAVE COOPERATIVE MUSCAT DE LUNEL

  Francja

  Verified by europages badge

  CAVE COOPERATIVE MUSCAT LUNEL, spółdzielnia zlokalizowana w departamencie Hérault w regionie Occitanie, produkuje i sprzedaje wina białe, różowe i czerwone, a także słynne słodkie wino naturalne Muscat de Lunel. Winifikację i butelkowanie prowadzimy bezpośrednio na miejscu. Wina lokalne: - Słodkie wino różowe Lune d’Elles, - Słodkie wino Muscat Lune d’Elles, - Wytrawne wino Muscat Lune d’Elles, - Różowe wino wytrawne Lune d’Elles, - Czerwone wino Lune d’Elles, - Wino Chardonnay białe Lune d’Elles, - Wino Muscat wytrawne i słodkie. Naturalne wina słodkie: - Muscat – Cuvée Prestige, - Château de Vérargues, - Château Tour de Fargues, - Muscat AOC białe. Nasze wina można odkryć na miejscu od poniedziałku do soboty lub zamówić bezpośrednio na naszej stronie internetowej za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

 4. DIXVINS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIXVINS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), wina różowe, wina czerwone, French red wines, i wina białe. Ma siedzibę w Auxerre, Francja.

 5. DOMAINE PONROY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE PONROY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Żywność - import-eksport, piwniczka win, PRODUKCJA Wina, wino owocowe, wino francuskie, Wina, wina czerwone, i wina białe. Ma siedzibę w Reuilly, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIGNERONS & PATRIMOINE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VIGNERONS & PATRIMOINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Francja, wino francuskie, wina czerwone, i szampan. Ma siedzibę w Soing-En-Sologne, Francja.

 2. LE VIN ÉMOI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE VIN ÉMOI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, wino francuskie, Wina - Francja, wina czerwone, i wina musujące. Ma siedzibę w Lys Haut Layon, Francja.

 3. SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Langwedocja i Roussillon, firmy produkujące wina, wino importowane, wina - hurt, wino francuskie, wino regionalne, Wina - Francja, i wina czerwone. Ma siedzibę w Moussoulens, Francja.

 4. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 5. DOMAINE DE MAS CARON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE DE MAS CARON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Francja, wina czerwone, wina różowe, wina białe, wina biologiczne, degustacje win, przedsiębiorstwa uprawy winorośli, i syrah. Ma siedzibę w Caromb, Francja.

 1. DOMAINE DE MONT-AIGU

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE DE MONT-AIGU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, Wina - Francja, Napoje - import-eksport, Côtes du Rhône, Wina musujące, Organic wines, Wina - Francja, Napoje - import-eksport, i eksporter win. Ma siedzibę w Orange, Francja.

 2. CHÂTEAU LE BREZEGUET

  Francja

  Przejęta w 1999 roku, winnica CHATEAU LE BREZEGUET produkuje wina z winorośli mających średnio 25 lat z gatunku Malbec. W procesie produkcji naszych win winifikacja na ciepło trwa około trzy tygodnie, po czym wino dojrzewa przez minimum 18 miesięcy. CHÂTEAU LE BREZEGUET produkuje także wina z winogron ze starych winorośli mających wiek od 35 do 40 lat. Są to wina w 100% Malbec, których winifikacja jest bardzo długa i trwa od 3 do 4 tygodni z winifikacją na ciepło w końcowym etapie a dojrzewanie wina ma miejsce w nowych beczkach dębowych przez minimum 18 miesięcy. CHÂTEAU LE BREZEGUET produkuje także wina pochodzące z młodszych winorośli, CHEMIN DE COMPOSTELLE. Używane odmiany winogron to Malbec i Merlot. Są to wina bardzo aromatyczne, czerwone i różowe. Dzięki wysiłkom właścicieli winnicy wina te są regularnie nagradzane, a posiadłość powiększyła się w 2015 roku o 12 hektarów winnic CHÂTEAU GRAND CHÊNE.

 1. CHÂTEAU TAYAC

  Francja

  Zamek TAYAC jest posiadłością rodzinną. Winnica przylegająca do kamienistych grzbietów górskich Soussans znajduje się w Médoc, rozciąga się na 37 hektarach w sercu prestiżowej nazwy Margaux. Zamek TAYAC jest zarządzany przez właścicieli, rodzinę PORTET, która uprawia winnice od czterech pokoleń. Metoda COUSINIE stosowana w posiadłości umożliwia obfite odżywianie winorośli, przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu zabiegów. W ten sposób ziemia odzyskuje równowagę i wzmacnia się naturalnie przeciwko zagrożeniom. Zarówno winnica jak i winogrona czerpią w pełni dzięki tym uprzywilejowanym warunkom. Usuwanie liście oraz powiązany z tym zbiór zielonych winogron umożliwiają również właściwe zarządzanie produktywnością i optymalizację jakości wina, które leżakuje w beczkach z dębu francuskiego przez 12 miesięcy. Wino z zamku TAYAC jest sprzedawane poprzez firmę pośredniczącą, kiperów, restauracje, jak również na drodze bezpośredniego eksportu.

 2. CHÂTEAU LA CAMINADE

  Francja

  Firma założona w roku 1895, CHÂTEAU LA CAMINADE, jest rodzinną winnicą prowadzoną od czterech pokoleń. Winnica znajduje się na obszarze Apelacji Cahors, na południowym zachodzie Francji, i zajmuje 35 hektarów obsadzonych głównie charakterystyczną odmianą winorośli MALBEC oraz dwiema uzupełniającymi odmianami MERLOT i TANNAT. W winnicy produkuje się 5 różnych win, z czego trzy apelacji Cahors i dwa apelacji Pays du Lot. Wśród tych pięciu win znajdują się cztery wina czerwone i jedno różowe. Uprawa 35 hektarów winorośli jest prowadzona w sposób zrównoważony, bez stosowania jakichkolwiek systematycznych zabiegów czy nawozów, w celu pełnego poszanowania istniejących warunków glebowych i środowiskowych. Nasze wina, wytwarzane z najwyższą starannością, charakteryzują się wysoką jakością. Są regularnie nagradzane w różnych konkursach, przewodnikach i magazynach krajowych i międzynarodowych. Ich sprzedaż jest prowadzona przez dystrybutorów, importerów, handlarzy win, hurtownie, hotele i restauracje oraz wielką dystrybucję we Francji i za granicą.

 3. CAVES DES PRODUCTEURS DE JURANÇON

  Francja

  Piwnica Gan-Jurançon, producent win z regionu Jurançon i Béarn, znajdująca się w samym sercu południowego zachodu, zrzesza AOC Jurançon (słodkie, suche i z opóźnionych winobrań) i Béarn (czerwone i różowe). Zrzeszamy 300 członków uprawiający 2/3 winnic regionu Jurançon (750 ha) i 3/4 winnic Béarnais (150 ha). Posiadamy 40 ha winnic, które uprawiamy i którymi zajmujemy się przez cały rok z naszą własną ekipą. Dzięki różnorodności terroirs, trwałemu prowadzeniu winnic, ograniczonej produktywności, ręcznym zbiorom oraz wiedzy technicznej naszych mistrzów winnicznych, tworzymy wysokiej jakości wina w poszanowaniu tradycji. Nasze centrum butelkowania otwarte w 2011 r. to dowód nowoczesności naszego sprzętu (posiadającego certyfikaty ISO 9001, 14001 i FSSC 22000). Pozwala nam ono zapewnić optymalne warunki składowania i zarządzania zamówieniami. Sklep prowadzący bezpośrednią sprzedaż, zwiedzanie i bezpłatne degustacje, marka turystyka i upośledzenie.

 4. SKŁAD WINA FORT OKĘCIE

  Polska

  Aktualnie w ofercie naszej hurtowni wina znajdą Państwo wina z dwóch regionów Francji, będącej jednym z największych producentów wina na świecie - z Doliny Rodanu i Burgundii. Francuski system klasyfikacji win dzieli je na trzy kategorie, przy czym głównym kryterium jest ograniczenie terytorialne ("terroir"): - Wina francuskie (vin francais, kiedyś: vin de table) - najprostszy rodzaj wina produkowanego masowo z winogron pochodzących z różnych regionów Francji. Może być mieszane z kilku roczników. - Wina regionalne IGP - pochodzą z regionu wskazanego w nazwie, np. Ardeche Indication Geographique Protege. - Wina oznaczone apelacją AOP (Apelation d'Origine Protege) - podlegają ostrym normom produkcyjnym i odwołują się do tradycji. Jedną z nich jest wymóg produkowania ich z odmian winogron określonych w rozporządzeniu i uprawiania ich w zdefiniowany sposób na ograniczonym terenie (apelacji). Nasze wina zakupić można zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych.

 5. FROM TERROIR

  Francja

  FROM TERROIR jest wyspecjalizowane w poszukiwaniu i dystrybucji produkcji serów autentycznych & wierskich. From Terroir proponuje wyjątkowe towary z zakresu win, whisky rzadko spotykanej, calvados, koniaku, Armagnac, pierników i konfitur produkowanych metodą rzemieślniczą oraz specjalności włoskich. From Terroir dokonuje dostaw na terenie całej Europy. Aby przedstawić swoją szeroką gamę produktów, a także pozwolić odkryć ich jakość, From Terroir organizuje różne imprezy

 6. SELECTION DES VINS SCB

  Francja

  WYBÓR WIN S C B: producent win apelacji COTES DE BOURG, winnica CHRISTIAN BERNIER apelacja CONILH HAUTE LIBARDE, jakość „tradycja” i „doskonałość” oraz apelacja châteaux FONT GUILHEM, jakość „tradycja” i „gwiazda”. WYBÓR WIN S C B: handel winami francuskimi róznych różnych apelacji.

 7. DOMAINE GAEL MARTIN

  Francja

  Firma DOMAINE GAEL MARTIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina, PRODUKCJA Wina, wino francuskie, i wino regionalne. Ma siedzibę w Saint-Vérand, Francja.

 8. DOMAINE LA GOUJONNE

  Francja

  Firma DOMAINE LA GOUJONNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Francja, producenci wina, wina biologiczne, i wina różowe. Ma siedzibę w Tourves, Francja.

 1. EARL DOMAINE SIBILLE

  Francja

  Firma EARL DOMAINE SIBILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, wina czerwone, wina różowe, Wina - Francja, i wino francuskie. Ma siedzibę w Laure-Minervois, Francja.

 2. DOMAINE KARCHER ET FILS

  Francja

  Firma DOMAINE KARCHER ET FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina alzackie, Wina - Francja, Wina alzackie, wina białe, i białe wino musujące. Ma siedzibę w Colmar, Francja.

 3. DOMAINES FABRE

  Francja

  Firma DOMAINES FABRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina, wino francuskie, AOC label wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Cissac Medoc, Francja.

 4. CAMPANEUS

  Francja

  Firma CAMPANEUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. LA CAVE DE RUNGIS

  Francja

  Firma LA CAVE DE RUNGIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, i Wina. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 6. SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT

  Francja

  Firma SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, wina czerwone, wina różowe, wina, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Artigues-Près-Bordeaux, Francja.

 7. BARRIERE FRERES SA

  Francja

  Firma BARRIERE FRERES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, Wina, Wina Bordeaux, i Wina. Ma siedzibę w Blanquefort Cedex, Francja.

 8. GENERAL STORES

  Belgia

  Firma GENERAL STORES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, Wina, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, Wina, i wino importowane. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 9. ALHAMBRA

  Belgia

  Firma ALHAMBRA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, Wina - Francja, Wina mozelskie, Wina musujące, Wino - Madera, i Wina - Francja. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 10. COOREMAN

  Belgia

  Firma COOREMAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - region Aragonia, Wina - Francja, Wina - Hiszpania, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - region Aragonia, Wina - Francja, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Groot-Bijgaarden, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo