• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region południowo - zachodni

Wyniki dla

Wina - region południowo - zachodni - Import eksport

 1. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 2. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 3. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 4. CHÂTEAU LE BREZEGUET

  Francja

  Przejęta w 1999 roku, winnica CHATEAU LE BREZEGUET produkuje wina z winorośli mających średnio 25 lat z gatunku Malbec. W procesie produkcji naszych win winifikacja na ciepło trwa około trzy tygodnie, po czym wino dojrzewa przez minimum 18 miesięcy. CHÂTEAU LE BREZEGUET produkuje także wina z winogron ze starych winorośli mających wiek od 35 do 40 lat. Są to wina w 100% Malbec, których winifikacja jest bardzo długa i trwa od 3 do 4 tygodni z winifikacją na ciepło w końcowym etapie a dojrzewanie wina ma miejsce w nowych beczkach dębowych przez minimum 18 miesięcy. CHÂTEAU LE BREZEGUET produkuje także wina pochodzące z młodszych winorośli, CHEMIN DE COMPOSTELLE. Używane odmiany winogron to Malbec i Merlot. Są to wina bardzo aromatyczne, czerwone i różowe. Dzięki wysiłkom właścicieli winnicy wina te są regularnie nagradzane, a posiadłość powiększyła się w 2015 roku o 12 hektarów winnic CHÂTEAU GRAND CHÊNE.

 5. CAVES DES PRODUCTEURS DE JURANÇON

  Francja

  Piwnica Gan-Jurançon, producent win z regionu Jurançon i Béarn, znajdująca się w samym sercu południowego zachodu, zrzesza AOC Jurançon (słodkie, suche i z opóźnionych winobrań) i Béarn (czerwone i różowe). Zrzeszamy 300 członków uprawiający 2/3 winnic regionu Jurançon (750 ha) i 3/4 winnic Béarnais (150 ha). Posiadamy 40 ha winnic, które uprawiamy i którymi zajmujemy się przez cały rok z naszą własną ekipą. Dzięki różnorodności terroirs, trwałemu prowadzeniu winnic, ograniczonej produktywności, ręcznym zbiorom oraz wiedzy technicznej naszych mistrzów winnicznych, tworzymy wysokiej jakości wina w poszanowaniu tradycji. Nasze centrum butelkowania otwarte w 2011 r. to dowód nowoczesności naszego sprzętu (posiadającego certyfikaty ISO 9001, 14001 i FSSC 22000). Pozwala nam ono zapewnić optymalne warunki składowania i zarządzania zamówieniami. Sklep prowadzący bezpośrednią sprzedaż, zwiedzanie i bezpłatne degustacje, marka turystyka i upośledzenie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHÂTEAU LA CAMINADE

  Francja

  Firma założona w roku 1895, CHÂTEAU LA CAMINADE, jest rodzinną winnicą prowadzoną od czterech pokoleń. Winnica znajduje się na obszarze Apelacji Cahors, na południowym zachodzie Francji, i zajmuje 35 hektarów obsadzonych głównie charakterystyczną odmianą winorośli MALBEC oraz dwiema uzupełniającymi odmianami MERLOT i TANNAT. W winnicy produkuje się 5 różnych win, z czego trzy apelacji Cahors i dwa apelacji Pays du Lot. Wśród tych pięciu win znajdują się cztery wina czerwone i jedno różowe. Uprawa 35 hektarów winorośli jest prowadzona w sposób zrównoważony, bez stosowania jakichkolwiek systematycznych zabiegów czy nawozów, w celu pełnego poszanowania istniejących warunków glebowych i środowiskowych. Nasze wina, wytwarzane z najwyższą starannością, charakteryzują się wysoką jakością. Są regularnie nagradzane w różnych konkursach, przewodnikach i magazynach krajowych i międzynarodowych. Ich sprzedaż jest prowadzona przez dystrybutorów, importerów, handlarzy win, hurtownie, hotele i restauracje oraz wielką dystrybucję we Francji i za granicą.

 2. DOMAINES FABRE

  Francja

  Firma DOMAINES FABRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina, wino francuskie, AOC label wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Cissac Medoc, Francja.

 3. SARL MENARD

  Francja

  Firma SARL MENARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach armagnac, Wina - region Południowo - Zachodni, i wino francuskie. Ma siedzibę w Gondrin, Francja.

 4. BWINE

  Francja

  Firma BWINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, Wina - Francja, wino francuskie, Wina - region Południowo - Zachodni, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Lignan De Bordeaux, Francja.

 5. DOMAINE LE PASSELYS

  Francja

  Firma DOMAINE LE PASSELYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, wino francuskie, Wina - region Południowo - Zachodni, i wina czerwone. Ma siedzibę w Douelle, Francja.

 1. DOMAINE CAUSSE MARINES

  Francja

  Firma DOMAINE CAUSSE MARINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, wina stołowe, i AOC label wines. Ma siedzibę w Vieux, Francja.

 2. AQUITAINE WINE COMPANY

  Francja

  Firma AQUITAINE WINE COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, wina czerwone, i wina białe. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 1. CHATEAU CANTINOT

  Francja

  Firma CHATEAU CANTINOT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, i wina czerwone. Ma siedzibę w Cars, Francja.

 2. BERNARD MAGREZ

  Francja

  Firma BERNARD MAGREZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, i wina rzadko spotykane. Ma siedzibę w Péssac, Francja.

 3. SCEA LES VIGNOBLES ANDRE LURTON

  Francja

  Firma SCEA LES VIGNOBLES ANDRE LURTON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, Wina - region Południowo - Zachodni, Alkohole i wyroby spirytusowe, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina - region Południowo - Zachodni, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Grézillac, Francja.

 4. CLOS LA COUTALE

  Francja

  Firma CLOS LA COUTALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, wino francuskie, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Vire Sur Lot, Francja.

 5. JJ MORTIER ET CIE

  Francja

  Firma JJ MORTIER ET CIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 6. CHATEAU DE HAUX

  Francja

  Firma CHATEAU DE HAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, wino francuskie, i wina czerwone. Ma siedzibę w Haux, Francja.

 7. FABIEN CASTAING

  Francja

  Firma FABIEN CASTAING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Francja, Wina Bordeaux, Wina - region Południowo - Zachodni, i armagnac. Ma siedzibę w Cuneges, Francja.

 8. COMPAGNET VINS

  Francja

  Firma COMPAGNET VINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, i AOC label wines. Ma siedzibę w Begadan, Francja.

 1. DOMAINE CAUHAPÉ

  Francja

  Firma DOMAINE CAUHAPÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - region Południowo - Zachodni, białe wino wytrawne, i wina białe. Ma siedzibę w Monein, Francja.

 2. VIGNOBLES ARBEAU PERE & FILS

  Francja

  Firma VIGNOBLES ARBEAU PERE & FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina - region Południowo - Zachodni, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Labastide Saint Pierre, Francja.

 3. CHAMBERT VIGNOBLES

  Francja

  Firma CHAMBERT VIGNOBLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, wino francuskie, Wina - region Południowo - Zachodni, i wina biologiczne. Ma siedzibę w Floressas, Francja.

 4. CHÂTEAU DE MAYRAGUES

  Francja

  Firma CHÂTEAU DE MAYRAGUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, i AOC label wines. Ma siedzibę w Castelnau De Montmiral, Francja.

 5. VIGNOBLES BRUMONT

  Francja

  Firma VIGNOBLES BRUMONT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, wino francuskie, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Maumusson Laguian, Francja.

 6. VIGNOBLES SAINT DIDIER PARNAC

  Francja

  Firma VIGNOBLES SAINT DIDIER PARNAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, wino francuskie, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Parnac, Francja.

 7. CHATEAU DE GAUDOU

  Francja

  Firma CHATEAU DE GAUDOU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, wino francuskie, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Vire Sur Lot, Francja.

 8. TERROIR DE LAGRAVE

  Francja

  Firma TERROIR DE LAGRAVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Lagrave, Francja.

 9. CHÂTEAU NOZIERES

  Francja

  Firma CHÂTEAU NOZIERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach wino francuskie, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Vire Sur Lot, Francja.

 10. DOMAINE LAURENS

  Francja

  Firma DOMAINE LAURENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Clairvaux D'aveyron, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo