• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region południowo - zachodni

Wyniki dla

Wina - region południowo - zachodni - Import eksport

 1. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

  Witryna www Open In New icon
 2. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge
 3. DOMAINES FABRE

  Francja

  Verified by europages badge
 4. CHÂTEAU LE BREZEGUET

  Francja

  Przejęta w 1999 roku, winnica CHATEAU LE BREZEGUET produkuje wina z winorośli mających średnio 25 lat z gatunku Malbec. W procesie produkcji naszych win winifikacja na ciepło trwa około trzy tygodnie, po czym wino dojrzewa przez minimum 18 miesięcy. CHÂTEAU LE BREZEGUET produkuje także wina z winogron ze starych winorośli mających wiek od 35 do 40 lat. Są to wina w 100% Malbec, których winifikacja jest bardzo długa i trwa od 3 do 4 tygodni z winifikacją na ciepło w końcowym etapie a dojrzewanie wina ma miejsce w nowych beczkach dębowych przez minimum 18 miesięcy. CHÂTEAU LE BREZEGUET produkuje także wina pochodzące z młodszych winorośli, CHEMIN DE COMPOSTELLE. Używane odmiany winogron to Malbec i Merlot. Są to wina bardzo aromatyczne, czerwone i różowe. Dzięki wysiłkom właścicieli winnicy wina te są regularnie nagradzane, a posiadłość powiększyła się w 2015 roku o 12 hektarów winnic CHÂTEAU GRAND CHÊNE.

 5. CHATEAU SAINT SERNIN

  Francja

  Od pokoleń CHATEAU SAINT SERNIN to jedno z najstarszych gospodarstw rodzinnych szczycących się apelacją Cahors (południowy Zachód Francji). To 44 h winnej latorośli, głównie gatunki Merlot, Tannat i najważniejszy Malbec (85%) zwany również Côte Auxerrois. Rodzinna winnica obejmuje również de 6 h winnic regionalnych służących do produkcji czerwonego wina na bazie gatunku Ségalin i słodkich wytrawnych win różowych na bazie gatunku Malbec. Gospodarstwo produkuje wina białe wytrawne z Chardonnay i delikatne wina białe z Petit Manseng. CHATEAU SAINT SERNIN rozprowadza swoje wina na terenie kraju i za granicą. Domena pragnie również rozwijać się w Europie. CHATEAU SAINT SERNIN często zdobywa nagrody na najważniejszych konkursach międzynarodowych i jest obecny w najważniejszych przewodnikach francuskich i międzynarodowych. CHATEAU SAINT SERNIN produkuje dzięki temu najlepsze wina z Cahors.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAVES DES PRODUCTEURS DE JURANÇON

  Francja

  Piwnica Gan-Jurançon, producent win z regionu Jurançon i Béarn, znajdująca się w samym sercu południowego zachodu, zrzesza AOC Jurançon (słodkie, suche i z opóźnionych winobrań) i Béarn (czerwone i różowe). Zrzeszamy 300 członków uprawiający 2/3 winnic regionu Jurançon (750 ha) i 3/4 winnic Béarnais (150 ha). Posiadamy 40 ha winnic, które uprawiamy i którymi zajmujemy się przez cały rok z naszą własną ekipą. Dzięki różnorodności terroirs, trwałemu prowadzeniu winnic, ograniczonej produktywności, ręcznym zbiorom oraz wiedzy technicznej naszych mistrzów winnicznych, tworzymy wysokiej jakości wina w poszanowaniu tradycji. Nasze centrum butelkowania otwarte w 2011 r. to dowód nowoczesności naszego sprzętu (posiadającego certyfikaty ISO 9001, 14001 i FSSC 22000). Pozwala nam ono zapewnić optymalne warunki składowania i zarządzania zamówieniami. Sklep prowadzący bezpośrednią sprzedaż, zwiedzanie i bezpłatne degustacje, marka turystyka i upośledzenie.

 2. CHÂTEAU LA CAMINADE

  Francja

  Firma założona w roku 1895, CHÂTEAU LA CAMINADE, jest rodzinną winnicą prowadzoną od czterech pokoleń. Winnica znajduje się na obszarze Apelacji Cahors, na południowym zachodzie Francji, i zajmuje 35 hektarów obsadzonych głównie charakterystyczną odmianą winorośli MALBEC oraz dwiema uzupełniającymi odmianami MERLOT i TANNAT. W winnicy produkuje się 5 różnych win, z czego trzy apelacji Cahors i dwa apelacji Pays du Lot. Wśród tych pięciu win znajdują się cztery wina czerwone i jedno różowe. Uprawa 35 hektarów winorośli jest prowadzona w sposób zrównoważony, bez stosowania jakichkolwiek systematycznych zabiegów czy nawozów, w celu pełnego poszanowania istniejących warunków glebowych i środowiskowych. Nasze wina, wytwarzane z najwyższą starannością, charakteryzują się wysoką jakością. Są regularnie nagradzane w różnych konkursach, przewodnikach i magazynach krajowych i międzynarodowych. Ich sprzedaż jest prowadzona przez dystrybutorów, importerów, handlarzy win, hurtownie, hotele i restauracje oraz wielką dystrybucję we Francji i za granicą.

 3. SARL MENARD

  Francja

 4. DOMAINE CAUSSE MARINES

  Francja

 5. CHÂTEAU BÉLINGARD

  Francja

 1. CHATEAU DE PANIGON

  Francja

 2. BWINE

  Francja

 3. MAISON LOUIS

  Francja

 4. DOMAINE DE MARCILHAC

  Francja

 5. SCEV MICHEL GONET ET FILS

  Francja

 6. COMPAGNET VINS

  Francja

 7. VIGNOBLES LAUR

  Francja

 8. CRUS & PRESTIGE

  Francja

 9. SARL CHATEAU DE L'ORANGERIE

  Francja

 10. FABIEN CASTAING

  Francja

 1. CHATEAU DU CAYROU

  Francja

 2. CAVES ET VIGNOBLES DU GERS

  Francja

 3. VIGNOBLES PION

  Francja

 4. CHÂTEAU LES VIGNALS

  Francja

 5. CHÂTEAU NOZIERES

  Francja

 6. DOMAINE DUFFAU

  Francja

 7. CRUS ET DOMAINES DE FRANCE

  Francja

 8. CHATEAU PIERRAIL

  Francja

 9. CHATEAU FONTESTEAU

  Francja

 10. VIGOUROUX GEORGES

  Francja