• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region wenecji

Wyniki dla

Wina - region wenecji - Import eksport

 1. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, wina, wina czerwone, i prosecco. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 2. CA'VITTORIA

  Włochy

  Firma CA'VITTORIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, prosecco, Wina - region Wenecji, i degustacje win. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

 3. TENUTA IL CANOVINO

  Włochy

  Firma TENUTA IL CANOVINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, wina czerwone, amarone della valpolicella, corvina veronese, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Mizzole, Włochy.

 4. MASI AGRICOLA S.P.A.

  Włochy

  Firma MASI AGRICOLA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - region Wenecji, Wina - Włochy, wino friulskie, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Gargagnago Di Valpolicella, Włochy.

 5. VENETO PASSION

  Włochy

  Firma VENETO PASSION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach touroperatorzy - kultura, i wynajem autokarów do turystyki krajowej. Ma siedzibę w Montebello Vicentino, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ITALIAN WINE LOVER

  Włochy

  Firma ITALIAN WINE LOVER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, wino toskańskie, wino z apulii, wino piemonckie, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Barletta, Włochy.

 2. AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina, Wina musujące, gospodarstwo rolne, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina, i Wina musujące. Ma siedzibę w Monteforte D'Alpone (Vr), Włochy.

 3. VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA

  Włochy

  Firma VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Friuli Wenecja Julijska, wino z wenecji, Wina - Friuli Wenecja Julijska, i słodkie wino. Ma siedzibę w Fossalta Di Piave, Włochy.

 4. CANTINE VITEVIS

  Włochy

  Firma CANTINE VITEVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Wenecji, Wina, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 5. DOVITIA SAS

  Włochy

  Firma DOVITIA SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Monitory reklamowe, i analizy win. Ma siedzibę w Sovizzo, Włochy.

 1. GELISI ANTONIO

  Włochy

  Firma GELISI ANTONIO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, Winery nursery, Winery, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w San Quirino, Włochy.

 2. AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, i napoje musujące. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 1. AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI

  Włochy

  Firma AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Ormelle, Włochy.

 2. AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L.

  Włochy

  Firma AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Cison Di Valmarino, Włochy.

 3. CESCON ITALO STORIA E VINI

  Włochy

  Firma CESCON ITALO STORIA E VINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Roncadelle di Ormelle (IT), Włochy.

 4. CANTINA DEL CASTELLO

  Włochy

  Firma CANTINA DEL CASTELLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Soave, Włochy.

 5. CANTINE BUOSO

  Włochy

  Firma CANTINE BUOSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach prosecco, i pinot gris. Ma siedzibę w Caorle, Włochy.

 6. AZ. AGR. LA CASA VECCHIA

  Włochy

  Firma AZ. AGR. LA CASA VECCHIA, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Valdobbiadene (Tv), Włochy.

 7. CA.VI.BEN. (S.P.A.)

  Włochy

  Firma CA.VI.BEN. (S.P.A.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Cazzano Di Tramigna (Vr), Włochy.

 8. AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Montecchia Di Crosara (Vr), Włochy.

 1. AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL

  Włochy

  Firma AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Ormelle (Tv), Włochy.

 2. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 3. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 4. AZIENDA AGRICOLA CASERE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma rolnicza CASERE wyróżnia się uprzywilejowanym położeniem w San Stino di Livenza (Wenecja), w obszarze D.O.C. Lison-Pramaggiore. Dzięki charakterystycznym właściwościom terenu i skutecznym procesom powstają tam wina o wysokiej jakości, zarówno białe, jak i czerwone. Zaangażowanie firmy zostało docenione przez miejscową organizację Consorzio Volontario Vini doc Lison-Pramaggiore, która wyróżniła osiem ważnych cech. Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie uprawy winorośli nadal podążamy drogą naturalnej selekcji winogron, wykorzystując doskonałą harmonię gleby i klimatu. Następujący później proces produkcji jest prowadzony starannie i uważnie, od zbiorów aż do butelkowania, tak aby zagwarantować oryginalne produkty najwyższej klasy, o niezrównanym bukiecie.

 5. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 6. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 7. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 8. VINEDOS Y BODEGAS GARCIA FIGUERO S.L.

  Hiszpania

 9. ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A.

  Hiszpania

  Firma ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A., roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Murcja, i Wina - region Murcja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 10. COCKTAILS WORLD S.L.

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo