• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region wenecji

Wyniki dla

Wina - region wenecji - Import eksport

 1. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, enoteka, wina, i wina czerwone. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 2. CA'VITTORIA

  Włochy

 3. MASI AGRICOLA S.P.A.

  Włochy

 4. VENETO PASSION

  Włochy

 5. TENUTA IL CANOVINO

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ITALIAN WINE LOVER

  Włochy

 2. AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE

  Włochy

 3. VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA

  Włochy

 4. DOVITIA SAS

  Włochy

 5. CANTINE VITEVIS

  Włochy

 1. AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE

  Włochy

 2. CANTINA DEL CASTELLO

  Włochy

 1. AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO

  Włochy

 2. AZ. AGR. LA CASA VECCHIA

  Włochy

 3. AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL

  Włochy

 4. CESCON ITALO STORIA E VINI

  Włochy

 5. CANTINE BUOSO

  Włochy

 6. CA.VI.BEN. (S.P.A.)

  Włochy

 7. AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI

  Włochy

 8. AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L.

  Włochy

 1. MAISON RIVIERE

  Francja

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 2. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 3. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEWART HILL WALKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, wina czerwone, eksporter win, Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, i Wina - Argentyna. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. AZIENDA AGRICOLA CASERE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA CASERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, cabernet, Cabernet Sauvignon, Wina musujące, Chardonnay, prosecco, refosco, Merlot, i wina czerwone. Ma siedzibę w San Stino Di Livenza, Włochy.

 5. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 6. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 7. DOMAINES FABRE

  Francja

  Firma DOMAINES FABRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Wina, producenci wina, wino francuskie, AOC label wines, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, Napoje - import-eksport, i French red wines. Ma siedzibę w Cissac Medoc, Francja.

 8. DOMAINE SPIAGGIA

  Francja

  Firma DOMAINE SPIAGGIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach wina różowe, wina biologiczne, wina - hurt, wino regionalne, producenci wina, wino wytrawne, muszkatel, wino francuskie, i wina musujące. Ma siedzibę w Passa, Francja.

 9. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 10. SEÑORÍO DE RUBIÓS

  Hiszpania

  Firma SEÑORÍO DE RUBIÓS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Galicia, Wina - Hiszpania, Wina - region Galicia, likiery, Winery, piwniczka win, i wódka. Ma siedzibę w As Neves-Pontevedra, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo