• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region wenecji

Wyniki dla

Wina - region wenecji - Import eksport

 1. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

 2. CANTINA VALDADIGE

  Włochy

 3. CA'VITTORIA

  Włochy

 4. TENUTA IL CANOVINO

  Włochy

 5. MASI AGRICOLA S.P.A.

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VENETO PASSION

  Włochy

 2. ITALIAN WINE LOVER

  Włochy

 3. AZIENDA AGRICOLA CA' DEL SETTE

  Włochy

 4. VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA

  Włochy

 5. CANTINE VITEVIS

  Włochy

 1. ALBAROSSA VINI

  Włochy

 2. DOVITIA SAS

  Włochy

 1. AZIENDA AGRICOLA VIGNE DELLE ROSE

  Włochy

 2. CANTINA DEL CASTELLO

  Włochy

 3. AZ.AGRICOLA VIGNE MATTE S.R.L.

  Włochy

 4. CESCON ITALO STORIA E VINI

  Włochy

 5. AZ. AGR. MIRAVAL DI MIRAVAL GIOVANNI

  Włochy

 6. CA.VI.BEN. (S.P.A.)

  Włochy

 7. CANTINE BUOSO

  Włochy

 8. AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL

  Włochy

 1. AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO

  Włochy

 2. AZ. AGR. LA CASA VECCHIA

  Włochy

 3. MAISON RIVIERE

  Francja

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 4. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 5. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 6. EARL DOMAINE SIBILLE

  Francja

 7. GALÁN DE MEMBRILLA BODEGAS REZUELO

  Hiszpania

 8. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

 9. DOMAINES FABRE

  Francja

 10. SEÑORÍO DE RUBIÓS

  Hiszpania