• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region walencja

Wyniki dla

Wina - region walencja - Import eksport

 1. BODEGAS Y VIÑEDOS BARON D'ALBA

  Hiszpania

  Początkiem piwnic i winnic Barón dAlba było 15 hektarów upraw różnych szczepów: Macabeo, Cabernet Sauvignon, Garnacha, Merlot, Monastrell, Syrah i Tempranillo w celu uzyskania najlepszych wyników jakościowych i ilościowych.

 2. FRANCE GOURMET VALENCIA S.L.

  Hiszpania

  Firma FRANCE GOURMET VALENCIA S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Walencja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 3. ALCOVI

  Hiszpania

  Firma ALCOVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Walencja. Ma siedzibę w Almedijar, Hiszpania.

 4. BODEGAS VALDELOMAR - VINOS Y CAVAS

  Hiszpania

  Firma BODEGAS VALDELOMAR - VINOS Y CAVAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Walencja. Ma siedzibę w Requena-Valencia, Hiszpania.

 5. LEYMARIE

  Belgia

  Firma LEYMARIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Hiszpania, Wina - region Walencja, piwniczka win, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Hiszpania, i Wina - region Walencja. Ma siedzibę w Eghezee, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HISPANIAVINEYARDS, S.L.

  Hiszpania

  Firma HISPANIAVINEYARDS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Walencja. Ma siedzibę w Torrent-Valencia, Hiszpania.

 2. BODEGAS RODENO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS RODENO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Walencja. Ma siedzibę w Hortuñas, Hiszpania.

 3. VINUM LEVANTE

  Hiszpania

  Firma VINUM LEVANTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Walencja. Jest również obecna w dziedzinach wina - hurt. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 4. BESALDUCH VALLS BODEGUES

  Hiszpania

  Firma BESALDUCH VALLS BODEGUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Walencja. Ma siedzibę w San Mateo,, Hiszpania.

 5. BODEGAS NAVARRO, S.A.

  Hiszpania

 1. PROMEKS INDUSTRIAL SA

  Hiszpania

 2. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 1. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 2. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 3. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 4. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 5. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, wina, wina czerwone, i prosecco. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 6. ABADIA CISTERCIENSE SANTA MARIA DE LA OL

  Hiszpania

 7. VIÑEDOS DEL DUQUE

  Hiszpania

  Firma VIÑEDOS DEL DUQUE, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Alcorcon, Hiszpania.

 8. BODEGAS FRANCO ESPAÑOLAS SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS FRANCO ESPAÑOLAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Logrono, Hiszpania.

 1. BODEGAS BENETAKOA

  Hiszpania

  Piwnica Les celliers Benetakoa zajmuje powierzchnię 20 hektarów winnic składających się ze starych winorośli mających od 20 do 80 lat, o małej wydajności, ale wyśmienitej jakości. Posiadamy młode wino, które zachowuje swoje cechy świeżości i smaku świeżych owoców, jak nasze wyśmienite wino hodowlane i wino z trzeciego roku starzenia, w tym jeden rok dojrzewania w dębowych beczkach .

 2. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEWART HILL WALKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, wina czerwone, eksporter win, Wina, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. GERARDO BOUZAS PEREIRAS E HIJOS SL

  Hiszpania

 4. BODEGAS MARQUES DE MURRIETA SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS MARQUES DE MURRIETA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Logrono, Hiszpania.

 5. GRANDES VINOS Y VIÑEDOS SA

  Hiszpania

  Firma GRANDES VINOS Y VIÑEDOS SA, roku i działającą w sektorze Wina - region Aragonia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, PRODUKCJA Wina, firmy produkujące wina, Wina - Hiszpania, i wina czerwone. Ma siedzibę w CARIÑENA, Hiszpania.

 6. SANTAMARIA LOPEZ, SL

  Hiszpania

 7. COOPERATIVA VITICOLA SAN JOSE SOCIEDAD COOPERATIVA LIMITADA

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA VITICOLA SAN JOSE SOCIEDAD COOPERATIVA LIMITADA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Aragonia, i Wina - region Aragonia. Ma siedzibę w Aguaron, Hiszpania.

 8. BODEGAS FERNÁNDEZ SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS FERNÁNDEZ SA, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Murcja, Wina - Hiszpania, Wina - region Murcja, PRODUKCJA Wina, i Apelacja A.O.C. (Appellation d'Origine Controlée - Kontrolowana Nazwa Pochodzenia). Ma siedzibę w Jumilla-Murcia, Hiszpania.

 9. NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 10. COOP AGRICOLA I CAIXA AGRARIA DE LLORENC DEL PENEDES SCCL

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo