• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czosnek

Wyniki dla

Czosnek - Import eksport

 1. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Od 2018 roku firma Boulevard BENIN specjalizuje się w następujących dziedzinach: Działalność rolnicza; Produkcja i wprowadzanie do obrotu produktów rolno-spożywczych; Przedstawicielstwo handlowe, partnerstwo i usługi z zakresu NTiC (Nowych technologii informacji i komunikacji). Firma znajduje się w Beninie, a jej główną działalnością jest eksport i import surowców oraz produktów wytworzonych. W Beninie istnieje ponad 300 organizacji rolniczych rozsianych na całym terytorium. Inicjujemy, rozwijamy, planujemy i wdrażamy projekty rolnicze dotyczące masowej produkcji takich produktów jak orzechy nerkowca; soja; shea; sezam; arachidy; bawełna; proso; kukurydza; pieprz; czosnek; cebula... na całym terytorium Beninu. Jesteśmy znani z efektywności, dynamizmu i szybkości w świadczeniu naszych usług. Gwarantowany stosunek ceny do jakości i nasz nienaganny serwis po sprzedaży są naszymi głównymi atutami. Pracujemy w ścisłej zgodności z przepisami ujednoliconego aktu OHADA. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ENES GEWÜRZE GMBH

  Niemcy

  Sprzedaż hurtowa przypraw, ziół, mieszanek przypraw i artykułów specjalnych. Firma ENES, założona w 1999 roku, kupuje przyprawy i zioła bezpośrednio w krajach, w których są uprawiane. Magazyn o powierzchni 1600 m² w Geesthacht umożliwia zakup większych ilości, dzięki czemu ENES Gewürze GmbH może zaopatrywać swoich klientów po korzystnych cenach. • Duży asortyment przypraw i ziół. • Kompleksowa kontrola jakości. • Pakowanie zgodnie z wymaganiami klienta. • Płynny transport • Od 75 kg wolny od kosztów transportu.

 3. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 4. L'ÉTUVERIE

  Francja

  Producenci francuscy czarnego czosnku bio wysokiej jakości. Specjalista ds. czarnego czosnku, wszystkie produkty są biologiczne, wytwarzane w gospodarstwie, a opakowania są przyjazne dla środowiska. Przy ciągłym poszukiwaniu innowacji, surowce są dobierane z największą starannością, zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami suszarni. Nasze produkty z czarnego czosnku w 100% bio: Cała główka, Obrane ząbki, Pasta, Miód, Musztarda, Piwo, Ekstrakt płynny, Napary, Ciasteczka na aperitif.

 5. HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH

  Niemcy

  Firma HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czosnek. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belgia

  Firma GB EXPORT INTERNATIONAL BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Czosnek, Rolnictwo - import-export, Zioła i rośliny lecznicze, lucerna, Czosnek, Rolnictwo - import-export, Zioła i rośliny lecznicze, ziarna kawy, i cynamon. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 2. AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L.

  Hiszpania

  Firma AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, cebule, czosnek fioletowy, czosnek czerwony, Owoce, hurtownia czosnku, hurtownia cebuli, i czosnek i cebula z jaen. Ma siedzibę w Jamilena (jaén), Hiszpania.

 3. PASTACALDI & C. SRL

  Włochy

  Firma PASTACALDI & C. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach czosnek pakowany, czosnek wiosenny, i cebule. Ma siedzibę w Signa, Włochy.

 4. CZOSNEX IMPORT-EXPORT RENATA MALKA

  Polska

  Stoi za nami 20 lat doświadczenia Jesteśmy firmą rodzinną z 20 letnim doświadczeniem. Nasza działalność koncentruje się wokół importu i eksportu czosnku polskiego, hiszpańskiego, egipskiego oraz chińskiego. Oferujemy również konfekcję, pakowanie, przechowanie oraz transport zamówień. Współpracujemy z certyfikowanymi i sprawdzonymi dostawcami, zarówno zagranicznymi jak i rodzimymi. Bazując na doświadczeniu oraz wyrobionej renomie w branży jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów. Pracujemy zarówno z odbiorcami hurtowymi jak i indywidualnymi. Swoją ofertę dostosowujemy do Państwa potrzeb, zawsze podchodząc bardzo indywidualnie do każdego powierzonego nam zlecenia. Niezmiennie stawiamy na najwyższą jakość obsługi naszych kontrahentów.

 5. AMEFRUITS SL

  Hiszpania

  Utworzyliśmy to przedsiębiorstwo w 1994 roku. Od chwili jego powstania, nasze cele opierają się na rozwoju stosunków handlowych między Hiszpanią i resztą świata. Dbamy szczególnie o jakość różnych produktów, które sprzedajemy.

 1. AJOS PITIRRI

  Hiszpania

  Czosnek biały krajowy lokalny. Zbiory i sprzedaż bezpośrednia od producenta. Wyjątkowa jakość. AJOS PITIRRI to mała rodzinna firma, która od swych początków śmiało postawiła na biały czosnek produkowany lokalnie. Odmiana ta bowiem stopniowo zanika, gdyż jest mniej opłacalna, bardziej delikatna i kosztowna (siew ręczny), jednak jej smak i jędrność są nieporównywalne z innymi i wysoko cenione przez konsumentów.

 2. AJOS GALLARDO

  Hiszpania

  Wszystkie rodzaje czosnku. Ajos Gallardo jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji i sprzedaży każdego gatunku czosnku. Wszystkie nasze produkty są w 100% świeże i pozbawione środków chemicznych. Oferujemy czosnek naturalny, ekologiczny i bez produktów chemicznych. Duża różnorodność czosnku: czosnek czerwony, czosnek biały, czosnek czarny, czosnek delikatesowy, czosnek do wykwintnych potraw.

 1. FRESH & DRY GARLIC

  Hiszpania

  FRESH & DRY GARLIC jest wiodącym przedsiębiorstwem w produkcji, pakowaniu, sprzedaży i eksporcie czosnku. Przedsiębiorstwo posiada międzynarodowy certyfikat jakości GAP. Dostawca: czosnek biały, fioletowy, wiosenny i pakowany.

 2. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  Hiszpania

  Sprzedaż ziemniaków, czosnku, cebuli i 4. gamy. Specjalizujemy się w usługach i dystrybucji dla supermarketów i liderów w branży spożywczej takich jak Sánchez Romero, grupa Eroski, Carrefour, Auchan, grupa Unide, AhorraMas, ... i wielu innych.

 3. AJOS GUTIÉRREZ

  Hiszpania

  Czosnek, wszystkie rodzaje. Hurtownia, najlepsza relacja jakości do ceny. Posiadamy własne plantacje czosnku, odpowiadamy jakością produktu.

 4. YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD.

  Chiny

 5. ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S.

  Turcja

 6. AJOS MAJITO GOMEZ

  Hiszpania

 7. NEROSANO BIOTEK SRL

  Włochy

 8. COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP.

  Hiszpania

 1. SYBARIS MARKET SL

  Hiszpania

 2. CERRONANDO S.C.A

  Hiszpania

 3. AJOPEL

  Hiszpania

 4. VERTEX AGRO LIMITED

  Nigeria

 5. L'AIL DROMOIS

  Francja

 6. SARIMSAK MERKEZI ( GARLIC CENTER )

  Turcja

 7. MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD.

  Turcja

 8. BRL FOODS

  Brazylia

 9. MAQUINARIA ZOCAPI

  Hiszpania

 10. BALTU TARIM DEPOLAMA VE PAKETLEME SANAYI VE TICARET LTD ŞTI

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo