• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czosnek

Wyniki dla

Czosnek - Import eksport

 1. ENES GEWÜRZE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Sprzedaż hurtowa przypraw, ziół, mieszanek przypraw i artykułów specjalnych. Firma ENES, założona w 1999 roku, kupuje przyprawy i zioła bezpośrednio w krajach, w których są uprawiane. Magazyn o powierzchni 1600 m² w Geesthacht umożliwia zakup większych ilości, dzięki czemu ENES Gewürze GmbH może zaopatrywać swoich klientów po korzystnych cenach. • Duży asortyment przypraw i ziół. • Kompleksowa kontrola jakości. • Pakowanie zgodnie z wymaganiami klienta. • Płynny transport • Od 75 kg wolny od kosztów transportu.

 2. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  Od 2018 roku firma Boulevard BENIN specjalizuje się w następujących dziedzinach: Działalność rolnicza; Produkcja i wprowadzanie do obrotu produktów rolno-spożywczych; Przedstawicielstwo handlowe, partnerstwo i usługi z zakresu NTiC (Nowych technologii informacji i komunikacji). Firma znajduje się w Beninie, a jej główną działalnością jest eksport i import surowców oraz produktów wytworzonych. W Beninie istnieje ponad 300 organizacji rolniczych rozsianych na całym terytorium. Inicjujemy, rozwijamy, planujemy i wdrażamy projekty rolnicze dotyczące masowej produkcji takich produktów jak orzechy nerkowca; soja; shea; sezam; arachidy; bawełna; proso; kukurydza; pieprz; czosnek; cebula... na całym terytorium Beninu. Jesteśmy znani z efektywności, dynamizmu i szybkości w świadczeniu naszych usług. Gwarantowany stosunek ceny do jakości i nasz nienaganny serwis po sprzedaży są naszymi głównymi atutami. Pracujemy w ścisłej zgodności z przepisami ujednoliconego aktu OHADA. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 4. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holandia

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader jest ekspertem w dziedzinie cebuli. Zajmujemy się uprawą cebuli dzięki naszej wyspecjalizowanej stacji sortowania i pakowania. Cebula jest sortowana z wydajnością 75 ton na godzinę. Zaawansowany technologicznie sprzęt w połączeniu z kunsztem zapewnia, że cebula FlevoTrade jest znana na całym świecie ze swojej jakości. Ponadto FlevoTrade oferuje szeroką gamę produktów "gotowych na półkę" pod własną marką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i eksporcie, nasze produkty są starannie dobierane i eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie. Zlokalizowani w Flevoland, w Holandii, zapewniamy wysokiej jakości obsługę wewnętrzną i szerokie możliwości magazynowania. Dzięki naszej globalnej sieci zarządzamy logistyką od pola do rąk klienta, gwarantując światowy smak jakości.

  Wszystkie wyroby na "czosnek"
 5. L'ÉTUVERIE

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GB EXPORT INTERNATIONAL BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Czosnek, Rolnictwo - import-export, Zioła i rośliny lecznicze, lucerna, Czosnek, Rolnictwo - import-export, Zioła i rośliny lecznicze, ziarna kawy, i cynamon. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 2. AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, cebule, czosnek fioletowy, czosnek czerwony, Owoce, hurtownia czosnku, hurtownia cebuli, i czosnek i cebula z jaen. Ma siedzibę w Jamilena (jaén), Hiszpania.

 3. HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czosnek. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. PASTACALDI & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PASTACALDI & C. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach czosnek pakowany, czosnek wiosenny, i cebule. Ma siedzibę w Signa, Włochy.

 5. CZOSNEX IMPORT-EXPORT RENATA MALKA

  Polska

  Stoi za nami 20 lat doświadczenia Jesteśmy firmą rodzinną z 20 letnim doświadczeniem. Nasza działalność koncentruje się wokół importu i eksportu czosnku polskiego, hiszpańskiego, egipskiego oraz chińskiego. Oferujemy również konfekcję, pakowanie, przechowanie oraz transport zamówień. Współpracujemy z certyfikowanymi i sprawdzonymi dostawcami, zarówno zagranicznymi jak i rodzimymi. Bazując na doświadczeniu oraz wyrobionej renomie w branży jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów. Pracujemy zarówno z odbiorcami hurtowymi jak i indywidualnymi. Swoją ofertę dostosowujemy do Państwa potrzeb, zawsze podchodząc bardzo indywidualnie do każdego powierzonego nam zlecenia. Niezmiennie stawiamy na najwyższą jakość obsługi naszych kontrahentów.

 1. AJOS PITIRRI

  Hiszpania

  Czosnek biały krajowy lokalny. Zbiory i sprzedaż bezpośrednia od producenta. Wyjątkowa jakość. AJOS PITIRRI to mała rodzinna firma, która od swych początków śmiało postawiła na biały czosnek produkowany lokalnie. Odmiana ta bowiem stopniowo zanika, gdyż jest mniej opłacalna, bardziej delikatna i kosztowna (siew ręczny), jednak jej smak i jędrność są nieporównywalne z innymi i wysoko cenione przez konsumentów.

 2. AJOS GALLARDO

  Hiszpania

  Wszystkie rodzaje czosnku. Ajos Gallardo jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji i sprzedaży każdego gatunku czosnku. Wszystkie nasze produkty są w 100% świeże i pozbawione środków chemicznych. Oferujemy czosnek naturalny, ekologiczny i bez produktów chemicznych. Duża różnorodność czosnku: czosnek czerwony, czosnek biały, czosnek czarny, czosnek delikatesowy, czosnek do wykwintnych potraw.

 1. AMEFRUITS SL

  Hiszpania

  Utworzyliśmy to przedsiębiorstwo w 1994 roku. Od chwili jego powstania, nasze cele opierają się na rozwoju stosunków handlowych między Hiszpanią i resztą świata. Dbamy szczególnie o jakość różnych produktów, które sprzedajemy.

 2. FRESH & DRY GARLIC

  Hiszpania

  FRESH & DRY GARLIC jest wiodącym przedsiębiorstwem w produkcji, pakowaniu, sprzedaży i eksporcie czosnku. Przedsiębiorstwo posiada międzynarodowy certyfikat jakości GAP. Dostawca: czosnek biały, fioletowy, wiosenny i pakowany.

 3. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  Hiszpania

  Sprzedaż ziemniaków, czosnku, cebuli i 4. gamy. Specjalizujemy się w usługach i dystrybucji dla supermarketów i liderów w branży spożywczej takich jak Sánchez Romero, grupa Eroski, Carrefour, Auchan, grupa Unide, AhorraMas, ... i wielu innych.

 4. BENJAMÍN DE LEÓN S.L.

  Hiszpania

  Benjamín de León jest przedsiębiorstwem prowadzonym przez młody zespół, posiadający duże doświadczenie w dystrybucji świeżych warzyw i czosnku, a także w ich produkcji i ich konfekcjonowaniu. Oferujemy kompletną gamę uprawianych i konfekcjonowanych przez nas produktów (pory, czosnek, marchewki w pęczku, szczypiorek).

 5. AJOS GUTIÉRREZ

  Hiszpania

  Czosnek, wszystkie rodzaje. Hurtownia, najlepsza relacja jakości do ceny. Posiadamy własne plantacje czosnku, odpowiadamy jakością produktu.

 6. -

  Hiszpania

  Canalajo to przedsiębiorstwo z Estrémadure założone w 2012 r. à Cabeza del Buey (Badajoz), które obiera, pakuje i prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną czosnku.

 7. AJOS MAJITO GOMEZ

  Hiszpania

  Firma AJOS MAJITO GOMEZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach czosnek obrany ze skóry, dystrybutor świeżych warzyw, fruit and vegetable wholesaler, i eksport warzyw. Ma siedzibę w Las Pedroñeras, Hiszpania.

 8. YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD.

  Chiny

  Firma YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Ma siedzibę w Yantai, Shandong, Chiny.

 1. ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S.

  Turcja

  Firma ESTEL SAHINLER TARIM TICARET A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach czosnek odwodniony, warzywa suszone, i czosnek. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. NEROSANO BIOTEK SRL

  Włochy

  Firma NEROSANO BIOTEK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach controlled fermentation. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP.

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach garlic stripper. Ma siedzibę w Aceuchal, Badajoz, Hiszpania.

 4. SYBARIS MARKET SL

  Hiszpania

  Firma SYBARIS MARKET SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa i owoce - import-eksport, eksport owoców, i cebule. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. CERRONANDO S.C.A

  Hiszpania

  Firma CERRONANDO S.C.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Ma siedzibę w Puente Del Obispo (jaen), Hiszpania.

 6. AJOPEL

  Hiszpania

  Firma AJOPEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czosnek. Ma siedzibę w Muro De Aguas-La Rioja, Hiszpania.

 7. L'AIL DROMOIS

  Francja

  Firma L'AIL DROMOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, szalotka, główki czosnku, czosnek ekologiczny, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Eurre, Francja.

 8. SARIMSAK MERKEZI ( GARLIC CENTER )

  Turcja

  Firma SARIMSAK MERKEZI ( GARLIC CENTER ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, produkty rolne, czosnek, OWOCE I Warzywa, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Kastamonu, Turcja.

 9. MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD.

  Turcja

  Firma MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa strączkowe, Diet - food, OWOCE I Warzywa, Warzywa strączkowe, i Diet - food. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 10. BRL FOODS

  Brazylia

  Firma BRL FOODS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Czosnek, Napoje - import-eksport, Czosnek, i Napoje - import-eksport. Ma siedzibę w São Paulo, Brazylia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo