• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • browary - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Browary - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. KASPAR SCHULZ BRAUEREIMASCHINENFABRIK & APPARATEBAUANSTALT GMBH

  Niemcy

  KASPAR SCHULZ - inżynieria genetyczna od 1677 r. KASPAR SCHULZ, najstarsza fabryka maszyn browarniczych na świecie, jest obecnie synonimem innowacyjnych rozwiązań i doskonałej jakości produktów w ponad 67 krajach i dostarcza na całym świecie gotowe, w pełni zautomatyzowane instalacje browarnicze, zbiorniki fermentacyjne i magazynowe, systemy słodowania i instalacje destylacyjne. Rodzinne przedsiębiorstwo w dziesiątym pokoleniu trzyma się swojej filozofii produkcji własnej i konsekwentnie wybiera siedzibę w Bambergu, gdzie odbywają się wszystkie etapy produkcji od surowej blachy do gotowego zbiornika. Montaż, uruchomienie i konserwacja również leżą wyłącznie w rękach pracowników firmy. Niezależnie od tego, czy chodzi o warzenie piwa, słodowanie czy destylację: Pod hasłem "Best of SCHULZ" innowacyjny dostawca systemów ręczy za najlepsze wyniki w całym łańcuchu wartości od jęczmienia do szkła - z jednej ręki.

 2. RUDOLF STÖFFL GES.M.B.H. TECHNISCHE PRODUKTE

  Austria

  Innowacyjny, kompetentny i uczciwy ...mając to na uwadze, nieduży zespół pod kierownictwem Rudolfa Stöffla założył w 1989 roku austriacką firmę RUDOLF STÖFFL GmbH. Stale rozwijająca się firma z siedzibą w Holzhausen już od początku wypracowała sobie renomę na rynku jako nieodzowny dostawca w swej dziedzinie. Stöffl GmbH zajmuje się głównie dystrybucją i rozwojem szerokiej gamy systemów łączeń i złączy gumowo-metalowych dla handlu i przemysłu. Zdrowy rozwój przedsiębiorstwa i rosnąca akceptacja na rynku stwarzają warunki do skutecznej ekspansji nowych grup produktów. Oferujemy klientom : Profile z PCV do ochrony krawędzi, profile uszczelniające, gumy piankowe, elementy z tworzyw sztucznych, takie jak zatyczki formowane do rur lub elementy zamykające, części znormalizowane jako uchwyty, przepusty kablowe i połączenia śrubowe, specjalne komponenty do systemów przenośnikowych. Grupy produktów zostały rozszerzone o węże z tworzyw sztucznych, wyroby z PU oraz profile ochronne i maty gumowe.

  Wszystkie wyroby na "browary - maszyny i urządzenia"

 3. ARSILAC

  Francja

 4. EIGHT DEGREE SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 5. SHS-STÜTZLE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FIEDLER SCHWEISSSERVICE GMBH

  Niemcy

 2. SEBASTIAN TELKE

  Niemcy

 3. FLECKS BRAUHAUS TECHNIK GMBH

  Austria

  Urządzenia browarskie FLECKS od 20 lat są dostępne w rozmiarach 3, 5, 10, 20, 30, 50 hl: stosowane w ponad 150 browarach automatycznych lub półautomatycznych w 37 krajach. Jesteśmy firmą rodzinną w 2. pokoleniu z lokalizacją w Austrii i dostarczamy wszystko z jednego źródła: technologię warzenia piwa, planowanie, wykonanie, montaż, uruchomienie, szkolenie, receptury na piwo i zdalne sterowanie. Nasza specjalność: zrównoważone systemy energetyczne, proces warzenia: z kotłem zewnętrznym + naparem + wywarem - i specjalnym projektem. Oprócz kompletnych systemów do warzenia z dobrze znanym kotłem zewnętrznym FLECKS do różnorodnych technik miażdżenia budujemy także dodatkowe urządzenia, takie jak: systemy czyszczenia CIP, propagatory drożdży, Hop-Guns do chmielu, nagrzewnice, FLECKSMIXER opatentowany system mieszania i poruszania do maszyn do zacieru i wiele więcej. FLECKS od lat prowadzi również największy w Austrii browar rzemieślniczy z licznymi gatukami piwa.

 4. MBT BRAUTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja urządzeń browarniczych i warzelni, wyposażenie techniczne browarów, produkcja zbiorników i kadzi browarniczych do zacieru, odcedzania nierozpuszczonych resztek słodu i gotowania brzeczki. Montaż kompletnego wyposażenia browarów, oferta dla browarnictwa.

 5. BROWAR PILSWEIZER S.A.

  Polska

  Browar Pilsweizer nieprzerwanie zajmuje się produkcją piwa. Mocnym atutem oferty handlowej Pilsweizera jest – oprócz ceny – wyjątkowy i niepowtarzalny smak piwa, dzięki stosowanej tradycyjnie technologii oraz specjalnie wyselekcjonowanych składników. Technologia produkcji piwa oparta jest na tradycyjnych rozwiązaniach i recepturach, przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych surowców takich jak: szyszki chmielowe, jęczmień oraz krystalicznie czysta górska woda z własnych źródeł głębinowych.

 1. MANFRED HÜTTINGER GMBH

  Niemcy

 2. FELOM GROUP SRL

  Włochy

 1. W.G. MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 2. SHENG WEI HEATING EQUIPMENT LTD.

  Chiny

 3. TECHIMPEX S.R.O

  Słowacja

 4. CSW MACHINERY

  Holandia

 5. BLONDERBEER

  Słowacja

 6. HEINRICH SCHULZ

  Polska

 7. LA MALTERÍA DEL CERVECERO

  Hiszpania

 8. MANUEL BOU S.L.

  Hiszpania

 1. COENCO

  Belgia

 2. FSM JÖRG BRABAND

  Niemcy

 3. BROUWHUIJS

  Holandia

 4. CZECH BREWERY SYSTEM S.R.O.

  Republika Czeska

 5. MICRO MATIC INTERNATIONAL

  Luksemburg

 6. KÜNZEL MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 7. DAV EQUIPEMENTS ET MATERIEL DE BRASSERIE

  Francja

 8. BARIDA INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

 9. ROEMAK MAKINA SAN. VE DIS TIC. A.S

  Turcja

 10. SIMONDS FARSONS CISK PLC

  Malta

Filtry

Wyniki dla

Browary - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 654 przedsiębiorstwa