• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urzadzenia suszace

Wyniki dla

Maszyny i urzadzenia suszace - Import eksport

 1. LAMP TECH JOHANNWILLE & SANTOS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LampTech jest producentem źródeł światła, wytwarzającym wysokiej jakości promienniki podczerwieni w różnych wersjach. Szeroki asortyment produktów LampTech obejmuje na przykład jednorurowe promienniki podczerwieni IR i promienniki podczerwienie dwururowe. Gama promienników podczerwieni LampTech została niedawno rozszerzona o promienniki podczerwieni o średniej częstotliwości. LampTech produkuje lampy UV (promienniki ultrafioletowe) do użytku profesjonalnego, w szczególności dla branży poligraficznej. Promienniki ultrafioletowe LampTech są stosowane przy wklęsłodruku, sitodruku, druku offsetowym, fleksografii i drukowaniu książek. Nasze produkty: promienniki podczerwieni, ogrzewające promienniki podczerwieni, promienniki UV do suszenia farb drukarskich i lakierów, promienniki ogrzewające, promienniki promieniowania ultrafioletowego, suszarki na podczerwień, krótkofalowe systemy suszarek promiennikowych, urządzenia do suszenia w podczerwieni, suszarki na podczerwień do maszyn drukarskich.

 2. RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, suszarki do zbóż, maszyny i urządzenia suszące, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, i silosy do składowania i magazynowania. Ma siedzibę w Granozzo Con Monticello, Włochy.

 3. DAS TECH SOLUTIONS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma DAS TECH SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia suszące, Konstruktor maszyn do suszenia, Sprzęt do odwadniania, Urządzenia do odwadniania, Urządzenia do suszenia, urządzenia do suszenia, Suszarnia tunelowa, projekty przemysłowe, i Piece do suszenia. Ma siedzibę w Castellón De La Plana, Hiszpania.

 4. EVRO MASTER LTD

  Bułgaria

  Firma EVRO MASTER LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia suszące, Suszarka do owoców, grzyby suszone, i Warzywa i rośliny aromatyczne liofilizowane lub odwodnione. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 5. UGOLINI S.R.L.

  Włochy

  Firma UGOLINI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia suszące, i Automatyzacja farby. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TAM CEKI TARTI SISTEMLERI MAKINE INSAAT VE OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma TAM CEKI TARTI SISTEMLERI MAKINE INSAAT VE OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia suszące, etykieciarki, wagi towarowe, i waga elektroniczna. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. LIBRA GROUP LTD.

  Bułgaria

  Firma LIBRA GROUP LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny dziewiarskie, domowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, pranie bielizny pościelowej i stołowej, maszyny i urządzenia suszące, Piece piekarskie, i kuchenka mikrofalowa. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 3. INORA PHARMACEUTICAL MACHINERY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma INORA PHARMACEUTICAL MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia suszące, i granulatory dla laboratoriów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Taichung, Taiwan (r.o.c), Tajwan R.O.C..

 4. BUILDINGDRYER

  Belgia

  Firma BUILDINGDRYER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wentylatory przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia suszące, i suszarki. Ma siedzibę w Rijkevorsel, Belgia.

 5. CHANGZHU PIN ZHENG DRYING EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHU PIN ZHENG DRYING EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia suszące. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 1. CHANGZHOU KEWEI MECHANICAL MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU KEWEI MECHANICAL MANUFACTURING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do suszenia drukowanych płyt, błon i arkuszy, i maszyny i urządzenia suszące. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 2. BALLOONS WORLD STORE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Balloons World Store produkuje innowacyjne produkty, w tym balony o nowych kształtach, struktury do kompozycji balonów bez helu i nową w 100 % biodegradowalną igłę Ecostick. Od 1979 roku produkujemy drukarki sitodrukowe do balonów marszowych RIFCO (Rifco Machines), których jakość i wszechstronność nie mają sobie równych. BWS wykonuje doskonałe nadruki na wszelkiego rodzaju balonach. Oferujemy także międzynarodową usługę programistyczną z balonami.

 1. ZAGIB S.P.A.

  Włochy

 2. BARMET PLUS SLUSARSTWO I URZADZENIA ROLNICZE GENOWEFA BARCISZEWSKA

  Polska

  Firma BARMET PLUS SLUSARSTWO I URZADZENIA ROLNICZE GENOWEFA BARCISZEWSKA, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Rogozno, Polska.

 3. MASZYNY I URZADZENIA GASTRONOMICZNE ADA-GASTROGAZ (ADA-GASTROGAZ)

  Polska

  Firma MASZYNY I URZADZENIA GASTRONOMICZNE ADA-GASTROGAZ (ADA-GASTROGAZ), roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sulechów, Polska.

 4. 3ME SIGN EPE

  Grecja

  Firma 3ME SIGN EPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sitodruk - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach farba sitodrukowa, taśmy do transferu termicznego, maszyny i urzadzenia do druku cyfrowego, i maszyny i urządzenia do sitodruku. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 5. SIEMBRA URZADZENIA I PREPARATY DLA PRZEMYSLU SPOZYWCZEGO - FILIA

  Polska

  Firma SIEMBRA URZADZENIA I PREPARATY DLA PRZEMYSLU SPOZYWCZEGO - FILIA, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lodz, Polska.

 6. WERBETECHNIKER-SHOP BY MK ADVERTISING MEDIA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WERBETECHNIKER-SHOP BY MK ADVERTISING MEDIA GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, maszyny i urzadzenia do druku cyfrowego, ploter, Folia samochodowa, i Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rhauderfehn, Niemcy.

 7. O.M.T.

  Włochy

 8. LA MECCANICA S.P.A.

  Włochy

  Firma LA MECCANICA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urzadzenia do druku cyfrowego, maszyny i urządzenia do drukowania na tkaninie, i maszyny tekstylne. Ma siedzibę w Urgnano, Włochy.