Dodaj mój profil Logowanie
 • europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urzadzenia drukarskie

Wyniki dla

Maszyny i urzadzenia drukarskie - Import eksport

 1. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 2. E.T.S. ENGINEERING TRANSFER SYSTEM

  Włochy

  E.T.S. E.T.S. Engineering Transfer System produkuje od 1970 r. papier do transferów wg różnych technologii, przeznaczony do ozdabiania takich powierzchni jak: tkaniny, metale, laminaty plastikowe, szkło i ceramika. Dzięki swojemu centrum badawczemu i badań chemicznych firma E.T.S. opatentowała i produkuje farby do druku metodą sublimacji i termoplastyki, stosowane we wszystkich rodzajach maszyn do sitodruku, offsetowych, fleksografii, wklęsłodruku, trasowników i drukarek atramentowych.

 3. BORGHETTI COSTRUZIONE CILINDRI SRL

  Włochy

  Firma Borghetti Costruzione Cilindri srl proponuje swoim klientom kompleksowe usługi od projektowania do wykonania produktu końcowego, obejmujące całość rynku maszyn drukarskich. Bezpłatny kosztorys bez zobowiązań lub dodatkowe informacje na temat wyrobów i maszyn najlepiej odpowiadających Twoim potrzebom: pozostajemy do Twojej dyspozycji w naszym zakładzie znajdującym się w Via Verbano, à Rho, w regionie Mediolanu.

 4. BLACKINK

  Turcja

 5. SC RESURSE TECHNOLOGY SRL

  Rumunia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHILVERS REPROGRAPHICS

  Zjednoczone Królestwo

 2. MAZ MACHINE TECHNOLOGY

  Turcja

 3. OPTIMUM DIGITAL PLANET

  Turcja

 4. EAG

  Francja

 5. PPREDON DIGITAL COLOR PROJECTS

  Hiszpania

 1. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 2. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 1. BALLOONS WORLD STORE SRL

  Włochy

  Balloons World Store produkuje innowacyjne produkty, w tym balony o nowych kształtach, struktury do kompozycji balonów bez helu i nową w 100 % biodegradowalną igłę Ecostick. Od 1979 roku produkujemy drukarki sitodrukowe do balonów marszowych RIFCO (Rifco Machines), których jakość i wszechstronność nie mają sobie równych. BWS wykonuje doskonałe nadruki na wszelkiego rodzaju balonach. Oferujemy także międzynarodową usługę programistyczną z balonami.

 2. ZAGIB S.P.A.

  Włochy

 3. MASZYNY I URZADZENIA GASTRONOMICZNE ADA-GASTROGAZ (ADA-GASTROGAZ)

  Polska

 4. LACK-DISCOUNT24 S.GÖBELSHAGEN

  Niemcy

 5. SOPERO LACKTECHNIK GMBH

  Austria

 6. HOLTMANN & STIERLE CHEMIE GMBH

  Niemcy

 7. ACTEGA TERRA GMBH

  Niemcy

 8. SCHOLZ ESTABLISHMENT & CO KOMMANDITGESELLSCHAFT, ESCHEN (FL), ZWEIGNIEDERLASSUNG DIETIKON

  Szwajcaria

 1. LIQMET-EUROPE HEAD OFFICE

  Niemcy

 2. DANGELMAIER FARBEN

  Niemcy

 3. GEORG VOGL GMBH & CO.KG

  Niemcy

 4. ELASTIC LACK- UND FARBENFABRIK MEYER ZU NATRUP GMBH

  Niemcy

 5. COLOR PROFI AKTIENGESELLSCHAFT

  Niemcy

 6. SCHEKOLIN AG

  Szwajcaria

 7. S I COATINGS GMBH

  Niemcy

 8. AUTOLACKE POHL GMBH

  Niemcy

 9. CLERMONT GMBH

  Niemcy

 10. E. M. M. DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo