• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urzadzenia drukarskie

Wyniki dla

Maszyny i urzadzenia drukarskie - Import eksport

 1. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 2. E.T.S. ENGINEERING TRANSFER SYSTEM

  Włochy

  Verified by europages badge

  E.T.S. E.T.S. Engineering Transfer System produkuje od 1970 r. papier do transferów wg różnych technologii, przeznaczony do ozdabiania takich powierzchni jak: tkaniny, metale, laminaty plastikowe, szkło i ceramika. Dzięki swojemu centrum badawczemu i badań chemicznych firma E.T.S. opatentowała i produkuje farby do druku metodą sublimacji i termoplastyki, stosowane we wszystkich rodzajach maszyn do sitodruku, offsetowych, fleksografii, wklęsłodruku, trasowników i drukarek atramentowych.

 3. BORGHETTI COSTRUZIONE CILINDRI SRL

  Włochy

  Firma Borghetti Costruzione Cilindri srl proponuje swoim klientom kompleksowe usługi od projektowania do wykonania produktu końcowego, obejmujące całość rynku maszyn drukarskich. Bezpłatny kosztorys bez zobowiązań lub dodatkowe informacje na temat wyrobów i maszyn najlepiej odpowiadających Twoim potrzebom: pozostajemy do Twojej dyspozycji w naszym zakładzie znajdującym się w Via Verbano, à Rho, w regionie Mediolanu.

 4. BLACKINK

  Turcja

  Firma BLACKINK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach tusz do druku, akcesoria i części zamienne, maszyny i urządzenia drukarskie, i wkłady oryginalne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. CHILVERS REPROGRAPHICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHILVERS REPROGRAPHICS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Reprografia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia drukarskie, Używany sprzęt drukarski, paper finishing, i Konserwacja sprzętu drukarskiego. Ma siedzibę w Buckinghamshire, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. S2M 2MARES SAS

  Francja

  Firma S2M 2MARES SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Druk atramentowy. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia drukarskie, Konserwacja sprzętu drukarskiego, i NAPRAWA drukarek. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 2. SC RESURSE TECHNOLOGY SRL

  Rumunia

  Firma SC RESURSE TECHNOLOGY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach stacje obsługi corona, i maszyny i urządzenia drukarskie. Ma siedzibę w Buhusi/bacau, Rumunia.

 3. MAZ MACHINE TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma MAZ MACHINE TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, maszyny tekstylne, maszyny i urządzenia drukarskie, i Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. OPTIMUM DIGITAL PLANET

  Turcja

  Firma OPTIMUM DIGITAL PLANET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do druku laserowego, i maszyny i urządzenia drukarskie. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 5. EAG

  Francja

  Firma EAG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia drukarskie. Ma siedzibę w Hallencourt, Francja.

 1. PPREDON DIGITAL COLOR PROJECTS

  Hiszpania

  Firma PPREDON DIGITAL COLOR PROJECTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo medialne. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia drukarskie. Ma siedzibę w Villafranca del Cid, Hiszpania.

 2. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 1. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 2. BALLOONS WORLD STORE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Balloons World Store produkuje innowacyjne produkty, w tym balony o nowych kształtach, struktury do kompozycji balonów bez helu i nową w 100 % biodegradowalną igłę Ecostick. Od 1979 roku produkujemy drukarki sitodrukowe do balonów marszowych RIFCO (Rifco Machines), których jakość i wszechstronność nie mają sobie równych. BWS wykonuje doskonałe nadruki na wszelkiego rodzaju balonach. Oferujemy także międzynarodową usługę programistyczną z balonami.

 3. ZAGIB S.P.A.

  Włochy

 4. FRANZISKA WEIXELBAUM

  Austria

  Firma FRANZISKA WEIXELBAUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Drewno surowe, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. LACOLOR LACKFABRIKATION GMBH

  Niemcy

  Firma LACOLOR LACKFABRIKATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 6. PPG INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Firma PPG INDUSTRIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 7. ABRE TECHNIK PULVERLACKE GMBH

  Niemcy

  Firma ABRE TECHNIK PULVERLACKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Michelbach An Der Bilz, Niemcy.

 8. BÖHME AG

  Szwajcaria

  Firma BÖHME AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Farby i lakiery, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Liebefeld, Szwajcaria.

 1. ACH AUTOCOLOR SIEGEN KG

  Niemcy

  Firma ACH AUTOCOLOR SIEGEN KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 2. FARBEN KEMETER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FARBEN KEMETER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Eichstätt, Niemcy.

 3. SW COLOR LACKE GMBH

  Austria

  Firma SW COLOR LACKE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Hofkirchen/trattnach, Austria.

 4. RALA E. K.

  Niemcy

  Firma RALA E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

 5. COLOR PROFI AKTIENGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Firma COLOR PROFI AKTIENGESELLSCHAFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Trebbin, Niemcy.

 6. MAPAERO GMBH

  Niemcy

  Firma MAPAERO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby i lakiery, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 7. SOPERO LACKTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma SOPERO LACKTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Marchtrenk, Austria.

 8. SCHEKOLIN AG

  Lichtenstein

  Firma SCHEKOLIN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Gamprin-Bendern, Lichtenstein.

 9. BAUFIX HOLZ- UND BAUTENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BAUFIX HOLZ- UND BAUTENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Drewno surowe, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 10. ACTEGA TERRA GMBH

  Niemcy

  Firma ACTEGA TERRA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Lehrte, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo