• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urzadzenia drukarskie

Wyniki dla

Maszyny i urzadzenia drukarskie - Import eksport

 1. E.T.S. ENGINEERING TRANSFER SYSTEM

  Włochy

  E.T.S. E.T.S. Engineering Transfer System produkuje od 1970 r. papier do transferów wg różnych technologii, przeznaczony do ozdabiania takich powierzchni jak: tkaniny, metale, laminaty plastikowe, szkło i ceramika. Dzięki swojemu centrum badawczemu i badań chemicznych firma E.T.S. opatentowała i produkuje farby do druku metodą sublimacji i termoplastyki, stosowane we wszystkich rodzajach maszyn do sitodruku, offsetowych, fleksografii, wklęsłodruku, trasowników i drukarek atramentowych.

 2. BORGHETTI COSTRUZIONE CILINDRI SRL

  Włochy

  Firma Borghetti Costruzione Cilindri srl proponuje swoim klientom kompleksowe usługi od projektowania do wykonania produktu końcowego, obejmujące całość rynku maszyn drukarskich. Bezpłatny kosztorys bez zobowiązań lub dodatkowe informacje na temat wyrobów i maszyn najlepiej odpowiadających Twoim potrzebom: pozostajemy do Twojej dyspozycji w naszym zakładzie znajdującym się w Via Verbano, à Rho, w regionie Mediolanu.

 3. BLACKINK

  Turcja

 4. CHILVERS REPROGRAPHICS

  Zjednoczone Królestwo

 5. SC RESURSE TECHNOLOGY SRL

  Rumunia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAZ MACHINE TECHNOLOGY

  Turcja

 2. OPTIMUM DIGITAL PLANET

  Turcja

 3. PPREDON DIGITAL COLOR PROJECTS

  Hiszpania

 4. EAG

  Francja

 5. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 1. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 2. BALLOONS WORLD STORE SRL

  Włochy

  Balloons World Store produkuje innowacyjne produkty, w tym balony o nowych kształtach, struktury do kompozycji balonów bez helu i nową w 100 % biodegradowalną igłę Ecostick. Od 1979 roku produkujemy drukarki sitodrukowe do balonów marszowych RIFCO (Rifco Machines), których jakość i wszechstronność nie mają sobie równych. BWS wykonuje doskonałe nadruki na wszelkiego rodzaju balonach. Oferujemy także międzynarodową usługę programistyczną z balonami.

 1. TAMPOPRINT GMBH

  Niemcy

  TAMPOPRINT AG, średniej wielkości niemiecka firma z branży budowy maszyn, jest innowacyjnym i uznanym dostawcą rozwiązań systemowych w zakresie druku przemysłowego dla inżynierii procesowej. TAMPOPRINT oferuje przyszłościową technologię znakowania i kodowania, umożliwiającą szybką i niezawodną personalizację produktów ponad granicami branżowymi. Portfolio produktów obejmuje maszyny i automaty do tampondruku, systemy laserowe oraz materiały eksploatacyjne i akcesoria do tampondruku.

 2. MASZYNY I URZADZENIA GASTRONOMICZNE ADA-GASTROGAZ (ADA-GASTROGAZ)

  Polska

 3. ZAGIB S.P.A.

  Włochy

 4. REICOLOR FARBEN UND LACKE GMBH

  Austria

 5. ACH AUTOCOLOR SIEGEN KG

  Niemcy

 6. SIEMBRA URZADZENIA I PREPARATY DLA PRZEMYSLU SPOZYWCZEGO - FILIA

  Polska

 7. BÖHME AG

  Szwajcaria

 8. LANKWITZER LACKFABRIK GMBH

  Niemcy

 1. SCHWERTER LACKFABRIK WUPPERTAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. ARTTEC OBERFLÄCHENTECHNIK INDUSTRIEVERTRETUNGEN GMBH

  Niemcy

 3. CT-C COATING & TRADING CENTER GMBH

  Austria

 4. GRAF & GÜNTHER AG

  Szwajcaria

 5. KS WET2 TECHNOLOGY AG

  Niemcy

 6. KABE FARBEN-HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

 7. DIPL.-ING. WERNER TIPPL - INNOVACOATINGS

  Austria

 8. SCHOLZ ESTABLISHMENT & CO KOMMANDITGESELLSCHAFT, ESCHEN (FL), ZWEIGNIEDERLASSUNG DIETIKON

  Szwajcaria

 9. SCHEKOLIN AG

  Szwajcaria

 10. SOPERO LACKTECHNIK GMBH

  Austria