Dodaj mój profil Logowanie
 • europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urzadzenia introligatorskie

Wyniki dla

Maszyny i urzadzenia introligatorskie - Import eksport

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. MÜLLER MARTINI AG

  Szwajcaria

  Jako pionier w branży poligraficznej, Muller Martini jest znany na całym świecie z systemów wykańczania druku o najwyższej jakości. Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym na arenie międzynarodowej, które wcześnie rozpoznaje trendy rynkowe - i czyni to od momentu założenia firmy w 1946 r. Muller Martini posiada Wysoce zautomatyzowane najnowocześniejsze maszyny. W ramach strategii rozwoju Finishing 4.0 oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie uszlachetniania druku cyfrowego i offsetowego. Ponad 1400 pracowników Muller Martini pozostają do Państwa każdego dnia. Jesteśmy obecni na wszystkich ważnych rynkach z własnymi firmami handlowymi i serwisowymi. Nasi doświadczeni technicznie specjaliści ds. sprzedaży i serwisu są kompetentnymi partnerami kontaktowymi. Muller Martini oznacza: Niezależność jako firma rodzinna, wiedza fachowa łańcucha wartości w branży poligraficznej, szwajcarskie innowacje i umiejętności inżynierskie, wysokie kompetencje w zakresie rozwiązań i systemów.

 3. AKONDA

  Polska

  Oferujemy urządzenia uszlachetniające oraz introligatorskie. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dostarcza solidne urządzenia. Nasi specjaliści zapewnią fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu oraz zadbają o komfort każdego Klienta. Gwarantujemy serwis urządzeń pogwarancyjnych zakupionych u nas. Sprawdź naszą ofertę na: akonda.pl lub zadzwoń pod numer: 22 355 01 92

 4. GMP BELGIUM-BIBLIOFILM

  Belgia

 5. METALOGRAFIJA, UAB

  Litwa

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRAPHIC SYSTEMS

  Niemcy

 2. 2020 MAILING EQUIPMENT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. FIDIA MACCHINE GRAFICHE S.R.L.

  Włochy

 4. SWIGRAPH AG

  Szwajcaria

 5. FERRARI CARLO

  Włochy

 1. YANCHENG XIEHE MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 2. TOSINGRAF MACHINERY S.R.L.

  Włochy

 1. MANIFATTURA DEL SEVESO S.P.A.

  Włochy

 2. GHP GRAPHISCHE MASCHINEN HERMANN PUHR JUN.

  Niemcy

 3. DÖRING BINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. GEDO IMPEX SRL

  Rumunia

 5. BINDESYSTEME-JETBIND® E.K.

  Niemcy

 6. GIETZ & CO AG

  Szwajcaria

 7. B. KRUSE-BSAT GMBH

  Niemcy

 8. HAAS AG

  Szwajcaria

 1. TECNOGRAF DI PULCINI VITTORIO & C. S.N.C.

  Włochy

 2. CENTRO ASSISTENZA OFFSET

  Włochy

 3. DGR GRAPHIC GMBH

  Niemcy

 4. BIMAS MASCHINENHANDEL

  Niemcy

 5. KARL TRÄNKLEIN GMBH

  Niemcy

 6. MECCANOTECNICA S.P.A.

  Włochy

 7. PAPYRUS MASCHINENHANDELS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Portfolio produktów sprzedawanych pod marką POLAR było stale rozszerzane przez ostatnie dziesięciolecia i obejmuje dzisiaj oprócz szybkich maszyn tnących, kompleksowe i w pełni zautomatyzowane systemy do wycinania, systemy do etykiet wycinanych i perforowanych, systemy na zamówienie dla hurtowni papieru, trójnoże i kompaktowe maszyny tnące do druku małoformatowego. Slogan: POLAR - power and precision in postpress.

 9. SOUREN GRAPHIC- & PRINTSERVICE

  Niemcy

 10. PD SERVICE S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo