• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane

Wyniki dla

Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane - Import eksport

 1. ECO-CORN SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem suszonych ziemniaków, suszonej marchwi, suszonej cebuli i suszonego czosnku. Nasza fabryka zlokalizowana w centralnej Polsce została założona w 2013 roku. Nasze produkty wytwarzane są ze świeżych warzyw pochodzących z polskich upraw. Nie używamy żadnych dodatków. Kilkuletnie doświadczenie i najwyższa jakość produktów pozwoliły nam zdobyć zaufanie największych producentów z branży spożywczej, którzy wymagają stosowania norm IFSS lub BRC. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Wieloetapowy proces kontroli jakości i zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa żywności (IFSS) gwarantują najlepsze produkty. Produkujemy odwodnione słupki i kostki ziemniaczane, odwodnione grysiki ziemniaczane, odwodnione purée ziemniaczane. Oferujemy odwodniony czosnek, odwodnioną cebulę i odwodnioną marchew. Budowanie długotrwałych relacji to podstawowa zasada, którą kierujemy się w naszym modelu biznesowym. Jesteśmy dumni, że stanowimy integralną część polskiego przemysłu suszu warzywnego, wspierając rolników, przemysł piekarniczy, restauracje i producentów żywności, którzy wykorzystują nasze składniki do wytwarzania szerokiej gamy pysznych produktów. Uniwersalne, suszone warzywa o właściwościach odżywczych mają wiele zastosowań. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w zaspokojeniu bieżących potrzeb w zakresie suszonych warzyw oraz w opracowaniu innowacyjnych produktów przyszłości. Ostatnio wprowadziliśmy do oferty nowy produkt: mąka ziemniaczana, jedynie 100% ziemniaków, bez dodatków/środków pomocniczych. Oferujemy dwa rodzaje mąki ziemniaczanej: jeden dla przemysłu piekarniczego, drugi dla producentów pierogów.

  Witryna www Open In New icon
 2. BRUWIER POTATOES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Eksporter ziemniaków mytych & niemytych, opakowanych & dla przemysłu - szeroka gama odmian ziemniaków żółtych & czerwonych, cebuli & marchwi. Bruwier Potatoes n.v. cieszy się wyjątkową reputacją na świecie w zakresie ziemniaków. Jego nazwa kojarzy się z jakością, zaufaniem i dobrą współpracą. Te zalety są determinujące na rynku produktów tak wrażliwych i gdzie cena podlega ciągłym wahaniom.

  Witryna www Open In New icon
 3. RTL PATAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe jest firmą o uznanej renomie na rynku ziemniaków. Opierając się na długoletnim doświadczeniu przekazywanym z ojca na syna, Rik Tanghe jest partnerem firm specjalizujących się w produkcji ziemniaków na granicy Belgii. Znana z jakości produktów, firma Rik Tanghe zalicza do grona swych klientów wiele renomowanych firm belgijskich i zagranicznych. Szukacie eksperta od ziemniaków? Właśnie go znaleźliście!

  Witryna www Open In New icon
 4. FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 5. BART'S POTATO COMPANY

  Belgia

  Bart’s Potato Company to niezależna firma rodzinna utworzona przed ponad 40 latami pod kierownictwem J. Lamaire. Bart’s Potato Company specjalizuje się w produkcji ziemniaków do wszelkich zastosowań. Bart's Potato Company dywersyfikuje swoją działalność i rozwija się, czerpiąc korzyści z nowych trendów i z rynków o wysokim potencjale. Firma uprawia i dostarcza ziemniaki oraz ziemniaki przetworzone, przy czym oferuje również szeroką gamę cebuli, warzyw i owoców. Dzień po dniu, nasze produkty zdobywają uznanie na całym świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POGAR POTATO FACTORY (PPF)

  Rosja

  Pogar Potato Factory JSC (PKF) uprawia i przetwarza ziemniaki, produkując błyskawiczne puree ziemniaczane i mieszanki oraz granulat ziemniaczany. PKF SA działa na rynku spożywczym od 1999 roku i jest jedynym dostawcą płatków ziemniaczanych dla HoReCa w Rosji. Producent płatków ziemniaczanych pakuje swoje produkty w małe opakowania 200-300 gramów, opakowania HoReCa 1-20 kg oraz worki od 17 do 1000 kg do użytku przemysłowego. Asortyment obejmuje granulat ziemniaczany o gęstości zalewowej od 250 do 580 gramów/litr w kolorze kremowobiałym, jasnożółtym, żółtym i jaskrawożółtym. Firma zajmuje się również uprawą pszenicy, rzepaku, łubinu oraz innych roślin, a także handlem własnym materiałem siewnym ziemniaków i roślin strączkowych. Odwodnione ziemniaki tłuczone firmy PKF przeznaczone są do produkcji półproduktów, chipsów i przekąsek, puree ziemniaczanego, kontroli wilgotności pieczywa, produkcji zup przecierowych. Producent dostarcza puree ziemniaczane instant do ponad 20 krajów, w tym do USA, krajów Europy i Ameryki Łacińskiej.

 2. CLAREBOUT POTATOES

  Belgia

 3. DE AARDAPELHOEVE

  Belgia

 4. HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH

  Niemcy

 5. AARDAPPELCENTRALE

  Belgia

 1. MYDIBEL

  Belgia

 2. BELPACO

  Belgia

 3. MC CAIN FOODS BELGIUM

  Belgia

 4. VERBIST AARDAPPELEN

  Belgia

 5. OWEL - GHIJS

  Belgia

 6. LUTOSA

  Belgia

 7. 11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH

  Austria

 8. VERHAGEN HOLLAND

  Holandia

 9. ULRICH GROCHOLL OHG

  Niemcy

 10. NETZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM

  Holandia

 2. MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR

  Niemcy

 3. KNÖDELCONNECTION GMBH

  Niemcy

 4. PFANNI GMBH & CO. OHG

  Niemcy

 5. LAMB WESTON MEIJER BV

  Holandia

 6. TERRALOG AG

  Szwajcaria

 7. AGRISTO NAZARETH

  Belgia

 8. REMO-FRIT

  Belgia

 9. VERBIST AARDAPPELEN

  Belgia

 10. FUCHSBERGER GESMBH

  Austria