• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane

Wyniki dla

Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane - Import eksport

 1. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holandia

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader jest ekspertem w dziedzinie cebuli. Zajmujemy się uprawą cebuli dzięki naszej wyspecjalizowanej stacji sortowania i pakowania. Cebula jest sortowana z wydajnością 75 ton na godzinę. Zaawansowany technologicznie sprzęt w połączeniu z kunsztem zapewnia, że cebula FlevoTrade jest znana na całym świecie ze swojej jakości. Ponadto FlevoTrade oferuje szeroką gamę produktów "gotowych na półkę" pod własną marką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i eksporcie, nasze produkty są starannie dobierane i eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie. Zlokalizowani w Flevoland, w Holandii, zapewniamy wysokiej jakości obsługę wewnętrzną i szerokie możliwości magazynowania. Dzięki naszej globalnej sieci zarządzamy logistyką od pola do rąk klienta, gwarantując światowy smak jakości.

 2. BRUWIER POTATOES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Eksporter ziemniaków mytych & niemytych, opakowanych & dla przemysłu - szeroka gama odmian ziemniaków żółtych & czerwonych, cebuli & marchwi. Bruwier Potatoes n.v. cieszy się wyjątkową reputacją na świecie w zakresie ziemniaków. Jego nazwa kojarzy się z jakością, zaufaniem i dobrą współpracą. Te zalety są determinujące na rynku produktów tak wrażliwych i gdzie cena podlega ciągłym wahaniom.

 3. RTL PATAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe jest firmą o uznanej renomie na rynku ziemniaków. Opierając się na długoletnim doświadczeniu przekazywanym z ojca na syna, Rik Tanghe jest partnerem firm specjalizujących się w produkcji ziemniaków na granicy Belgii. Znana z jakości produktów, firma Rik Tanghe zalicza do grona swych klientów wiele renomowanych firm belgijskich i zagranicznych. Szukacie eksperta od ziemniaków? Właśnie go znaleźliście!

 4. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

 5. BART'S POTATO COMPANY

  Belgia

  Bart’s Potato Company to niezależna firma rodzinna utworzona przed ponad 40 latami pod kierownictwem J. Lamaire. Bart’s Potato Company specjalizuje się w produkcji ziemniaków do wszelkich zastosowań. Bart's Potato Company dywersyfikuje swoją działalność i rozwija się, czerpiąc korzyści z nowych trendów i z rynków o wysokim potencjale. Firma uprawia i dostarcza ziemniaki oraz ziemniaki przetworzone, przy czym oferuje również szeroką gamę cebuli, warzyw i owoców. Dzień po dniu, nasze produkty zdobywają uznanie na całym świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POGAR POTATO FACTORY (PPF)

  Rosja

  Pogar Potato Factory JSC (PKF) uprawia i przetwarza ziemniaki, produkując błyskawiczne puree ziemniaczane i mieszanki oraz granulat ziemniaczany. PKF SA działa na rynku spożywczym od 1999 roku i jest jedynym dostawcą płatków ziemniaczanych dla HoReCa w Rosji. Producent płatków ziemniaczanych pakuje swoje produkty w małe opakowania 200-300 gramów, opakowania HoReCa 1-20 kg oraz worki od 17 do 1000 kg do użytku przemysłowego. Asortyment obejmuje granulat ziemniaczany o gęstości zalewowej od 250 do 580 gramów/litr w kolorze kremowobiałym, jasnożółtym, żółtym i jaskrawożółtym. Firma zajmuje się również uprawą pszenicy, rzepaku, łubinu oraz innych roślin, a także handlem własnym materiałem siewnym ziemniaków i roślin strączkowych. Odwodnione ziemniaki tłuczone firmy PKF przeznaczone są do produkcji półproduktów, chipsów i przekąsek, puree ziemniaczanego, kontroli wilgotności pieczywa, produkcji zup przecierowych. Producent dostarcza puree ziemniaczane instant do ponad 20 krajów, w tym do USA, krajów Europy i Ameryki Łacińskiej.

 2. CLAREBOUT POTATOES

  Belgia

  Firma CLAREBOUT POTATOES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, ziemniaki gotowane, Ziemniaki na frytki, i płatki ziemniaczane. Ma siedzibę w Nieuwkerke, Belgia.

 3. FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA

  Hiszpania

  Firma FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Jest również obecna w dziedzinach frytki, suche owoce, i konserwowanie. Ma siedzibę w Pinto-Madrid, Hiszpania.

 4. XION

  Chiny

  Firma XION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Zhangjiakou, Chiny.

 5. VERHAGEN HOLLAND

  Holandia

  Firma VERHAGEN HOLLAND, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, import/export, production and sale of fruit and vegetables, zapalenie torebek stawowych, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, i Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Ma siedzibę w Dinteloord, Holandia.

 1. OWEL - GHIJS

  Belgia

  Firma OWEL - GHIJS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, ziemniaki do sadzenia, młode ziemniaki, i Dostawca ziemniaków. Ma siedzibę w Ronse, Belgia.

 2. AARDAPPELCENTRALE

  Belgia

  Firma AARDAPPELCENTRALE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, i Ziemniaki na frytki. Ma siedzibę w Ekeren, Belgia.

 1. BELPACO

  Belgia

  Firma BELPACO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, ziemniaki paczkowane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Dystrybucja ziemniaków, i młode ziemniaki. Ma siedzibę w Kalken, Belgia.

 2. MYDIBEL

  Belgia

  Firma MYDIBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, mrożone frytki, i ziemniaki paczkowane. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 3. LUTOSA

  Belgia

  Firma LUTOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Mrożonki, mrożone frytki, Purée ziemniaczane odwodnione, i Frytki świeże, zamrożone i szybko zamrożone. Ma siedzibę w Leuze En Hainaut, Belgia.

 4. 11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH

  Austria

  Firma 11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, i Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Frastanz, Austria.

 5. VERBIST AARDAPPELEN

  Belgia

  Firma VERBIST AARDAPPELEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, ziemniaki, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki dla przemysłu, i Ziemniaki - Bintje. Ma siedzibę w Hulshout, Belgia.

 6. DE AARDAPELHOEVE

  Belgia

  Firma DE AARDAPELHOEVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, ziemniaki, i Ziemniaki dla przemysłu. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 7. HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH

  Niemcy

  Firma HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Ismaning, Niemcy.

 8. MC CAIN FOODS BELGIUM

  Belgia

  Firma MC CAIN FOODS BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Jest również obecna w dziedzinach produkty żywnościowe mrożone, i Ziemniaki na frytki. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 1. ULRICH GROCHOLL OHG

  Niemcy

  Firma ULRICH GROCHOLL OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, i Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Clenze, Niemcy.

 2. PFANNI GMBH & CO. OHG

  Niemcy

  Firma PFANNI GMBH & CO. OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Stavenhagen, Niemcy.

 3. NETZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NETZER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Hiddenhausen, Niemcy.

 4. LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM

  Holandia

  Firma LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki na frytki, i Dostawca ziemniaków. Ma siedzibę w Kruiningen, Holandia.

 5. LAMB WESTON MEIJER BV

  Holandia

  Firma LAMB WESTON MEIJER BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, i Ziemniaki dla przemysłu. Ma siedzibę w Kruiningen, Holandia.

 6. KNÖDELCONNECTION GMBH

  Niemcy

  Firma KNÖDELCONNECTION GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR

  Niemcy

  Firma MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Marienberg, Niemcy.

 8. AGRISTO NAZARETH

  Belgia

  Firma AGRISTO NAZARETH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki na frytki, Food Manufacturer, i preparaty do purée ziemniaczanego. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 9. TERRALOG AG

  Szwajcaria

  Firma TERRALOG AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, i Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Rüdtligen-Alchenflüh, Szwajcaria.

 10. REMO-FRIT

  Belgia

  Firma REMO-FRIT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Jest również obecna w dziedzinach Dystrybucja ziemniaków. Ma siedzibę w Verrebroek, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo