• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały i wyroby ogniotrwałe

Wyniki dla

Materiały i wyroby ogniotrwałe - Import eksport

 1. TESPE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tespe jest firmą wysoce wyspecjalizowaną oraz wiodącą w produkcji tkanin technicznych do izolacji oraz uszczelnień przemysłowych, odpornych na wysokie temperatury. Sznury, sznury plecione, skarpety, wstążki, tkaniny, materiały izolacyjne i nieprzewodzące, złącza dylatacyjne. Zajmuje się produkcją i sprzedażą także szerokiej gamy uszczelek przemysłowych statycznych i dynamicznych: Specjalne sznury plecione DYNAPACK® do pomp i zaworów, arkusze i uszczelki grafitowe i bezazbestowe, półprodukty i gotowe wyroby z PTFE.

 2. E.C.M. REFRATTARI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma E.C.M. Refrattari rozpoczęła swoją działalność w 1959 roku, a od 1980 roku zajmuje się wyłącznie rozdrabnianiem i produkcją materiałów niesformowanych. Dzięki badaniom jakościowym przeprowadzanym we własnym laboratorium, firma uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 9002. Laboratorium to jest również wyposażone w urządzenia do kontroli granulometrycznej i ustawiania czasu badań, które przeprowadzamy regularnie, aby zagwarantować naszym klientom stałą jakość. nasze główne produkty to suchy cement, odlewy ogniotrwałe oraz granulaty. Dzięki dostępowi do innowacyjnych i elastycznych urządzeń produkcyjnych E.C.M. jest w stanie wykonywać materiały ogniotrwałe dla przemysłu hutniczego, budowlanego i ciepłowniczego, które charakteryzują się wysokimi standardami jakościowymi oraz są dostosowywalne do określonych wymagań klienta. Produkty ogniotrwałe są tworzone z materiałów obojętnych, idealnych do różnych zastosowań w sektorze budowlanym i ciepłowniczym.

 3. SAVAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Savar znajduje się w Stezzano, w prowincji Bergamo, i działa na rynku włoskim oraz europejskim. Produkuje szeroką gamę wyrobów ceramicznych, izolatorów porcelanowych, kordierytów i materiałów ogniotrwałych o różnej zawartości tlenku glinu. Produkuje skomplikowane technicznie części według rysunków klientów, aby zaspokoić potrzeby najbardziej zróżnicowanych sektorów. Zespół profesjonalistów z branży, gotowych udostępnić klientom swoje bogate doświadczenie.

 4. THERMISOL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMISOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Frankenthal, Niemcy.

 5. CEPROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CEPROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Langenfeld (rheinland), Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COURTH EDELSTAHL-APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COURTH EDELSTAHL-APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Reichshof, Niemcy.

 2. VATROSTALAC D.O.O.

  Chorwacja

  Verified by europages badge

  Firma VATROSTALAC D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, beton ogniotrwały, sprzęt ogniotrwały, Materiały i wyroby ogniotrwałe, beton izolujący, zaprawa cementowa, izolacje termiczne, i bellows, heat-resistant. Ma siedzibę w Krapina, Chorwacja.

 3. VULKAN EDELSTAHLKOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  VULKAN jest przedsiębiorstwem zarządzanym przez właścicieli, zatrudniającym zarówno doświadczonych, jak i młodych wykwalifikowanych konstruktorów, techników, rzemieślników i handlowców. Jesteśmy wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości wyrobów z odpornej na wysokie temperatury stali nierdzewnej do użytku przemysłowego. Oferujemy zintegrowane i kompleksowe usługi, począwszy od analizy warunków użytkowania, poprzez doradztwo, koncepcje konstrukcyjne i produkcję, po bieżącą konserwację. Zgodnie z naszą filozofią, staramy się stale jak najlepiej spełniać Państwa wymagania, optymalizować naszą ofertę, poprzez intensywną i długotrwałą współpracę z naszymi klientami, kompetentnie wspierać Państwa w rozwiązywaniu konkretnych problemów i dostarczać wyłącznie produkty o najwyższej jakości wykonania.

 4. LA REFRATTARIA SNC

  Włochy

  La Refrattaria narodziła się w 1980 roku dzięki doświadczeniu zdobytemu przez M. Merkel od końca lat 30. XX wieku w dziedzinie materiałów ogniotrwałych: dzisiaj jesteśmy dumni z naszej historii trwającej od dziewięciu dekad. To w San Mauro Torinese, w strefie przemysłowej platformy stacjonowania Pescarito, rozpoczęliśmy skupianie się na synergii naszej firmy, aby zoptymalizować produkcję materiałów ogniotrwałych i tekstyliów technicznych do użytku w wysokich temperaturach.

 5. KLEVERS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma założona w 1923 roku przez Waltera Kleversa jako tkalnia jedwabiu, od 1938 roku koncentruje się na tkaninach technicznych. Dzisiaj ta firma rodzinna prowadzona przez trzecie pokolenie produkuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Klevers opracowuje rozwiązania techniczne dostosowane do potrzeb swoich klientów na całym świecie. Zawsze koncentrujemy się na innowacjach, wysokiej jakości i kompetentnych poradach.

 1. REFRASIL S.R.O.

  Republika Czeska

  REFRASIL jako filia Třinec Iron and Steel Works, zajmuje się produkcją szerokiej gamy materiałów dla branży metalurgicznej, koncentrując się przede wszystkim na substancjach ognioodpornych do wytwarzania surówki hutniczej, stalowni, odlewni, walcowni i kuźni. Zakres naszej produkcji obejmuje gliny ogniotrwałe i cegły z tlenku glinu, mieszanki, zaprawy murarskie, masy uszczelniające, betony ogniotrwałe i monolityczne betony ogniotrwałe.

 2. BZMO SP. Z O.O. REFRACTORY CLAY PRODUCER

  Polska

  Nasza oferta związana jest z produkcją betonów ogniotrwałych oraz prefabrykatów ogniotrwałych, mających zastosowanie w takich gałęziach przemysłu jak: hutnictwo żelaza i stali, przemysł metali nieżelaznych, energetyka i ciepłownictwo, przemysł odlewniczy, koksowniczy, cementowy oraz spalarnie odpadów. Wydobywamy i wzbogacamy gliny ceramiczne. Do dyspozycji naszych Kontrahentów oddajemy gliny wzbogacone oraz masy typu kwarcoplast o dużej ponadprzeciętnej odporności na wysokie temperatury.

 1. FCT INGENIEURKERAMIK GMBH

  Niemcy

  Nasza działalność skupia się na rozwoju i produkcji części z wysoko wytrzymałej ceramiki. Oferujemy również wsparcie na każdym etapie procesowym.

 2. TAMIS VIBRANT INDUSTRIEL / EIP

  Francja

  Firma TAMIS VIBRANT INDUSTRIEL / EIP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach sita płuczkowe. Ma siedzibę w Montrouge, Francja.

 3. YANGQUAN SHUANG BAISHENG TRADING CO.,LTD

  Chiny

  Firma YANGQUAN SHUANG BAISHENG TRADING CO.,LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach cegły żaroodporne, i tkaniny z włókien ceramicznych. Ma siedzibę w Yangquan, Chiny.

 4. KANDERN FEUERFEST GMBH

  Niemcy

  Firma KANDERN FEUERFEST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Kandern, Niemcy.

 5. PYRO WORMS GMBH

  Niemcy

  Firma PYRO WORMS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 6. ZIPPER-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ZIPPER-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Heat resistant fabrics, insulating sleeves, i Powłoki ochronne kabli. Ma siedzibę w Neu-Isenburg, Niemcy.

 7. FIRE TECHNIC SA

  Belgia

  Firma FIRE TECHNIC SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach materiały ogniotrwałe. Ma siedzibę w Thieulain, Belgia.

 8. PROSIREF

  Francja

  Firma PROSIREF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Materiały i wyroby ogniotrwałe, włókna ceramiczne, cegły żaroodporne, i płyty izolujące. Ma siedzibę w Lozanne, Francja.

 1. CERAQUITAINE

  Francja

  Firma CERAQUITAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika artystyczna, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Ceramika ogniotrwała, Surowce ceramiczne, Ceramika artystyczna, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Ceramika ogniotrwała, i Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Saint-Aulaye, Francja.

 2. GEOINERTE REFRACTORIES

  Portugalia

  Firma GEOINERTE REFRACTORIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika przemysłowa, beton ogniotrwały, surowce do ceramiki żaroodpornej, Ceramika przemysłowa, i odlewnia. Ma siedzibę w Pevidem Guimaraes, Portugalia.

 3. BIGMAT GIET BODARWE

  Belgia

  Firma BIGMAT GIET BODARWE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Materiały i wyroby ogniotrwałe, Pokrycia dachowe, Materiały i wyroby ogniotrwałe, wyposażenie zewnętrzne, i construction materials. Ma siedzibę w Malmedy, Belgia.

 4. LA BRIQUETERIE TELLUS-CERAM

  Francja

  Firma LA BRIQUETERIE TELLUS-CERAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach cegły żaroodporne. Ma siedzibę w Monsempron Libos, Francja.

 5. ETS KASTO FRANCE

  Francja

  Firma ETS KASTO FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane ogniotrwałe, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Materiały budowlane ogniotrwałe, i Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Obernai, Francja.

 6. REFRACTARIA

  Hiszpania

  Firma REFRACTARIA, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika ogniotrwała, betonbeton, cement, Ceramika ogniotrwała, i izolacje. Ma siedzibę w El Berrón/siero-Asturias, Hiszpania.

 7. ABRIGADA - COMPANHIA NACIONAL DE REFRACTARIOS,S.A.

  Portugalia

  Firma ABRIGADA - COMPANHIA NACIONAL DE REFRACTARIOS,S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Abrigada, Portugalia.

 8. YANGQUAN JIAHE INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

  Chiny

  Firma YANGQUAN JIAHE INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach cegły żaroodporne, i stop magnezu. Ma siedzibę w Yangquan, Chiny.

 9. KAIFENG HECHENG SPECIAL REFRACTORES

  Chiny

  Firma KAIFENG HECHENG SPECIAL REFRACTORES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Kaifeng, Chiny.

 10. HOBERG

  Belgia

  Firma HOBERG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Materiały i wyroby ogniotrwałe, Pokrycia dachowe, Materiały i wyroby ogniotrwałe, drobnica żelazna, i Ślusarstwo metalowe. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Materiały i wyroby ogniotrwałe - Import eksport

Liczba wyników

1958 Przedsiębiorstwa