• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • alkohole i wyroby spirytusowe

Wyniki dla

Alkohole i wyroby spirytusowe - Import eksport

 1. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Francja

  SAS 007BUSINESS PRAGEN jest firmą wielousługową stworzoną w 2016 r., z siedzibą w Paryżu i zarządzaną przez "Princess Aggeex HUTIN", Prezesa & Założyciela / artystkę i prawnika z wykształcenia. Wyjątkowy i rzadko spotykany dynamizm i kreatywność, firma zdobyła dziewięć krajowych i międzynarodowych nagród. Wyjątkowy MODEL BIZNESOWY: Wyjątkowe, rzadkie i oryginalne FRANCZYZY PRAGEN SIMPLIFIED oraz partnerów PRAGEN; Wszystko "Made in FRANCE" na podstawie inspiracji roślinami afrykańskimi o licznych właściwościach, z partycypacyjnym i ekologicznie odpowiedzialnym celem ekonomicznym oraz solidarnością obywatelską. Jesteśmy źródłem unikalnych rozwiązań i możliwości, idealnych dla lepszej integracji oraz spójności społecznej i zawodowej społeczności i narodów, partnerstwa WIN-WIN oraz poprzez nasz ogromny potencjał rzadkich i pionierskich wartości dodanych, poprzez różnorodność i komplementarną wszechstronność. Dlatego eksperyment PRAGEN to najlepsza okazja dla każdego wizjonerskiego inwestora. Od kreacji artystycznych i kulturalnych, doświadczenia handlowego, administracyjnego i prawnego, do degustacji paryskich i szampańskich w branży Agrobiznesu i Eventów, Pomocy i Szkoleń, różnych usług PRAGEN: Podróże, transfery pieniężne, itp. Jest to zatem ponad 20 lat i w sektorze odnowy i przetwórstwa spożywczego, w sektorze ekologicznym i kreacji kosmetycznych opartych na tych samych roślinach.

 2. AURIAN SAS

  Francja

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ELLUSTRIA LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Wzbogacenie Twoich doznań w spożywaniu napojów poprzez marki wyjątkowe, premium i opowiadające historie. Ellustria działa globalnie z centralnego Londonu, poprzez staranną produkcję, dystrybucję i marketing najlepszych alkoholi i napojów. Obecny portfel składa się z własnych marek Ellustrii, takich jak Snow Queen Vodka, Romanov Vodka, Belka & Strelka Vodka, IL Dottore Gin i wielu innych. Na wybranych rynkach, Ellustria zarządza kwestiami komercyjnymi Amuerte Gin, Highclere Castle Gin, Moko Rum, Prunier Cognac i innych. Mamy obecnie możliwości importowania, dystrybucji, sprzedaży hurtowej i detalicznej na rzecz konsumentów w Zjednoczonym Królestwie. Nasza lista klientów obejmuje Waitrose, Harrods, 5 Star Hotels oraz innych klientów premium i luksusowych.

 4. EGIAZKI SPIRITUEUX

  Francja

  Odkryj Egiazki Spiritueux, destylarnię z pasją, zaangażowaną w kreację wyjątkowych alkoholi. Nasze przedsiębiorstwo uosabia dziedzictwo wielowiekowych tradycji i promuje naturalne składniki naszego jedynego w swoim rodzaju regionu. Każda kropla naszych wyrobów alkoholowych opowiada historię, pobudza zmysły i zaprasza do przeżycia niezapomnianego doświadczenia smakowego. Nasz staranny proces produkcji, wymieszania podczas destylacji gwarantuje doskonałą jakość. Preferujemy produkty lokalne, zrównoważony rozwój i przyjazne nastawienie do środowiska. Oferowana przez nas gama obejmuje giny o złożonych smakach botanicznych, delikatnie słodkie likiery, a także wyrafinowane napoje spirytusowe. Każda butelka jest hołdem złożonym naszemu regionowi i eksperckiej wiedzy naszego mistrza destylacji. Bez względu na to, czy jesteś koneserem szukającym nowych wrażeń, czy chcesz odkryć nowe aromaty, Egiazki Spiritueux zaprasza Cię do eksploracji fascynującego świata. Zanurz się w sferę naszych niepowtarzalnych kreacji i daj się porwać duchowi Egiazki. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. HK TRADING GMBH

  Austria

  Firma HK TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Piwo, Oleje roślinne, Herbata, napoje, Napoje energetyczne, puszki coca-cola spersonalizowane, i napoje alkoholowe. Ma siedzibę w Krummnussbaum, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALTITRADE

  Francja

  Specjalizujemy się w sprzedaży win premium z wielu prestiżowych regionów uprawy winorośli. Nasz wybór obejmuje renomowane apelacje, takie jak Saint-Émilion, Graves i Médoc, a także inne perełki, takie jak Morgon, Touraine i Mâcon. Znajdziesz tu szeroką gamę win czerwonych, białych i różowych na każdą okazję.

 2. CFC ALCOOLS

  Francja

  Przedsiębiorstwo C.F.C sprzedaje każdy rodzaj napoju alkoholowego, w stanie surowym lub po przetworzeniu, likiery i inne napoje na rynku francuskim, europejskich lub na eksport, w naczyniach o dowolnej pojemności. Przedsiębiorstwo C.F.C znajduje się obecnie w trzech lokalizacjach. Miejsce składowania w TILLOUX zorganizowane jest do starzenie się brandy poprzez jego składowanie w drewnie, w małych beczkach. Miejsce składowania w SAINT-CIERS umożliwia składowanie i ekspedycję alkoholi niewymagających specjalnego starzenia się. Piwnica do starzenia, głównie dla koniaków i brandy, składająca się wyłącznie z pojemników z drewna dębowego. Biura i administracja firmy znajdują się w COGNAC, w samym sercu miasta znanego na całym świecie z wiedzy fachowej swoich handlowców. Instalacje logistyczne obu miejsc pozwalają na składowanie i dostawy hurtowe lub półhurtowe dla naszych klientów. Instalacje montażowe umożliwiają zachowanie jakości produktów wprowadzanych do obrotu. Certyfikat ISO 9001.

 3. COURVOISIER

  Francja

  COURVOISIER jest od wieków ceniony na całym świecie za jakość swoich koniaków. Reputacja ta jest w pełni zasłużona. Każdy etap, od kreacji po produkcję koniaku COURVOISIER® jest dokładnie kontrolowany, by zagwarantować bardzo wysoki poziom jakości, która dla wielu łączy się z perfekcją. Wytworzony zgodnie z know-how i francuską tradycją, koniak COURVOISIER® szczyci się jednocześnie słynnymi koneksjami.

 4. LES SAVEURS DE MAYA

  Martynika

  Firma LES SAVEURS DE MAYA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przyprawy. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Alkohole i wyroby spirytusowe, koniak, pieprz, oleje biologiczne, armagnac, oleje, cynamon, i musztardy. Ma siedzibę w Rivière-Pilote, Martynika.

 5. SPIRIGNAC

  Francja

  Firma SPIRIGNAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach koniak, brandy, whisky, gin, wódka, rum, Distillery, destylarnie, i Bottle. Ma siedzibę w Cognac, Francja.

 1. MXO - SPIRIT OF MIXOLOGY

  Francja

  Firma MXO - SPIRIT OF MIXOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Upominki firmowe dla klientów, Alkohole i wyroby spirytusowe, Upominki firmowe dla klientów, Business gifts, Upominki firmowe dla przedsiębiorstw, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Châtillon, Francja.

 2. DOMAINE FLAGUERIE

  Francja

  Firma DOMAINE FLAGUERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Nalewki i wódki, calvados, Nalewki i wódki, cydr gruszkowy, gałka, i aperitify. Ma siedzibę w Ducy-Sainte-Marguerite, Francja.

 1. LA CAVE ÉCLAIRÉE

  Francja

  Firma LA CAVE ÉCLAIRÉE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, szampan, Alkohole i wyroby spirytusowe, Organic wines, i whisky. Ma siedzibę w Issy-Les-Moulineaux, Francja.

 2. EDELWEISS GROUPE

  Francja

  Firma EDELWEISS GROUPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Słonecznik, ziarna. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Wódka, Napoje - import-eksport, Wina, Chleb, Konserwy warzywne, Napoje, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Geispolsheim, Francja.

 3. HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH

  Austria

  Firma HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Soki owocowe i jarzynowe, napoje na bazie herbaty, Napoje energetyczne, Napoje bezalkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Lauterach, Austria.

 4. ARDUENNA GIN

  Belgia

  Firma ARDUENNA GIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, gin, aperitify alkoholowe, alkohole mocne, alkohole, Business gifts, i zestawy upominkowe. Ma siedzibę w Vaux-Sur-Sûre, Belgia.

 5. TRILUXE B.V.

  Holandia

  Firma TRILUXE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kosmetyki i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Alkohole i wyroby spirytusowe, artykuły i wyposażenie dla branży estetycznej, wina szlachetne, Makijaż - produkty, modne akcesoria, Automotive, Samochody - części składowe i części mechaniczne, i miłe zapachy. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 6. DIXVINS

  Francja

  Firma DIXVINS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), wina różowe, wina czerwone, French red wines, i wina białe. Ma siedzibę w Auxerre, Francja.

 7. CHAMPAGNE JOFFREY

  Francja

  Firma CHAMPAGNE JOFFREY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach szampan, uprawa winorośli, szampan pinot noir, i likiery. Ma siedzibę w Les Riceys Bas, Francja.

 8. BALBINE SPIRITS

  Francja

  Firma BALBINE SPIRITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Drinki alkoholowe, Napoje gazowane, Alkohole i wyroby spirytusowe, alkohole mocne, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, Napoje gazowane, i gin. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 1. PISCO SAVEUR

  Francja

  Firma PISCO SAVEUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Nalewki i wódki, Automaty sprzedające napoje, Koktajle, Nalewki i wódki, Automaty sprzedające napoje, import napojów, napój egzotyczny, i destylaty żywicy. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. SPIRITS STATION

  Francja

  Firma SPIRITS STATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Whisky, Spirytusowe wyroby, rum, sprzedawca win, Whisky, i Spirytusowe wyroby. Ma siedzibę w Poitiers, Francja.

 3. GIRLINGER & CO GES.M.B.H

  Austria

  Firma GIRLINGER & CO GES.M.B.H, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Lembach, Austria.

 4. LES ARRANGEURS FRANÇAIS

  Francja

  Firma LES ARRANGEURS FRANÇAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Koktajle, Napoje, rum, armagnac, Producent armaniaku, Napoje - import-eksport, alkohole mocne, i napoje alkoholowe. Ma siedzibę w Cologne, Francja.

 5. MAISON BRANDINI

  Francja

  Firma MAISON BRANDINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach wina likierowe, produkcja rzemieślnicza, Wina - regiony Jury i Sabaudii, i aperitify. Ma siedzibę w Thonon-Les-Bains, Francja.

 6. AIRMAIL COCKTAIL

  Francja

  Firma AIRMAIL COCKTAIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, alkohole, Koktajle, i Drinki alkoholowe. Ma siedzibę w Cognac, Francja.

 7. RENCHTALBRENNEREI GMBH

  Niemcy

  Firma RENCHTALBRENNEREI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Bad Peterstal-Griesbach, Niemcy.

 8. SAKA SPIRITS

  Francja

  Firma SAKA SPIRITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach napój egzotyczny, zestawy upominkowe, i alkohole mocne. Ma siedzibę w Port Saint Père, Francja.

 9. PETER JOBELIUS E.K.

  Niemcy

  Firma PETER JOBELIUS E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Valwig, Niemcy.

 10. TIMAL - LA TABLE ROYALE

  Francja

  Firma TIMAL - LA TABLE ROYALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, i Koktajle. Ma siedzibę w Mérignac, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Alkohole i wyroby spirytusowe - Import eksport

Liczba wyników

7738 Przedsiębiorstwa