• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • alkohole i wyroby spirytusowe

Wyniki dla

Alkohole i wyroby spirytusowe - Import eksport

 1. ELLUSTRIA LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Wzbogacenie Twoich doznań w spożywaniu napojów poprzez marki wyjątkowe, premium i opowiadające historie. Ellustria działa globalnie z centralnego Londonu, poprzez staranną produkcję, dystrybucję i marketing najlepszych alkoholi i napojów. Obecny portfel składa się z własnych marek Ellustrii, takich jak Snow Queen Vodka, Romanov Vodka, Belka & Strelka Vodka, IL Dottore Gin i wielu innych. Na wybranych rynkach, Ellustria zarządza kwestiami komercyjnymi Amuerte Gin, Highclere Castle Gin, Moko Rum, Prunier Cognac i innych. Mamy obecnie możliwości importowania, dystrybucji, sprzedaży hurtowej i detalicznej na rzecz konsumentów w Zjednoczonym Królestwie. Nasza lista klientów obejmuje Waitrose, Harrods, 5 Star Hotels oraz innych klientów premium i luksusowych.

  Witryna www Open In New icon
 2. AURIAN SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Francja

  Verified by europages badge

  SAS 007BUSINESS PRAGEN jest firmą wielousługową stworzoną w 2016 r., z siedzibą w Paryżu i zarządzaną przez "Princess Aggeex HUTIN", Prezesa & Założyciela / artystkę i prawnika z wykształcenia. Wyjątkowy i rzadko spotykany dynamizm i kreatywność, firma zdobyła dziewięć krajowych i międzynarodowych nagród. Wyjątkowy MODEL BIZNESOWY: Wyjątkowe, rzadkie i oryginalne FRANCZYZY PRAGEN SIMPLIFIED oraz partnerów PRAGEN; Wszystko "Made in FRANCE" na podstawie inspiracji roślinami afrykańskimi o licznych właściwościach, z partycypacyjnym i ekologicznie odpowiedzialnym celem ekonomicznym oraz solidarnością obywatelską. Jesteśmy źródłem unikalnych rozwiązań i możliwości, idealnych dla lepszej integracji oraz spójności społecznej i zawodowej społeczności i narodów, partnerstwa WIN-WIN oraz poprzez nasz ogromny potencjał rzadkich i pionierskich wartości dodanych, poprzez różnorodność i komplementarną wszechstronność. Dlatego eksperyment PRAGEN to najlepsza okazja dla każdego wizjonerskiego inwestora. Od kreacji artystycznych i kulturalnych, doświadczenia handlowego, administracyjnego i prawnego, do degustacji paryskich i szampańskich w branży Agrobiznesu i Eventów, Pomocy i Szkoleń, różnych usług PRAGEN: Podróże, transfery pieniężne, itp. Jest to zatem ponad 20 lat i w sektorze odnowy i przetwórstwa spożywczego, w sektorze ekologicznym i kreacji kosmetycznych opartych na tych samych roślinach.

  Witryna www Open In New icon
 4. DRINKS & SPIRITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Drinks & Spirits jest związkiem niezależnych producentów wyrobów alkoholowych, który kontaktuje bezpośrednio niezależnych producentów wyrobów alkoholowych z dystrybutorami wyrobów alkoholowych w całej Europie. W Drinks & Spirits nie ma pośredników. Produkty, ceny i zapasy są ustalane i zarządzane przez samych producentów, w ich butikach onlinem otwartych przez całą dobę i przez siedem dni w tygodniu. Wyroby oferowane przez tych wytwórców są wyjątkowymi produktami, przeznaczonymi dla koneserów. Rozwiązanie Drinks & Spirits obejmuje platformę internetową przyjmowania zamówień, kompletne rozwiązanie logistyczne i dopełnienie wszystkich administracyjnych formalności celnych. Platforma udostępnia zestaw tych narzędzi niezależnym producentom aby umożliwić im samodzielną dystrybucję ich wyrobów w szerokiej sieci firm. Do klientów Drinks & Spirits zaliczają się liczni kawiści, kawiarnie, hotele i restauracje, a także hurtownie we Francji i w Europie.

  Witryna www Open In New icon
 5. YAROSLAVSKY DISTILLERY

  Rosja

  Verified by europages badge

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "Yaroslavsky likero-vodochny zavod" założona w 1901 roku produkuje napoje alkoholowe, takie jak: wódka, wyka, rosolis, aperitify, likiery mocne. Asortyment produktów obejmuje ponad 30 napojów różnych marek. Firma produkuje klasyczne i oryginalne likiery oraz napoje spirytusowe. W najbliższym czasie planowane jest rozszerzenie asortymentu i produkcja brandy, whisky, alkoholi owocowych, wódki skandynawskiej aqua-vitae, grappy, w tym grappy leżakowanej, grappy aromatycznej, wódki owocowej, napojów słodowych. Słód do produkcji napojów kupowany jest od znanych europejskich słodowni. Kierunek działalności: Import-eksport napojów. Możliwość dostawy napojów dla restauracji. Sprzedajemy również materiały eksploatacyjne dla przemysłu napojowego. Produkcja zakładu jest certyfikowana zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami dla systemów jakości i bezpieczeństwa żywności FSSC.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CFC ALCOOLS

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo C.F.C sprzedaje każdy rodzaj napoju alkoholowego, w stanie surowym lub po przetworzeniu, likiery i inne napoje na rynku francuskim, europejskich lub na eksport, w naczyniach o dowolnej pojemności. Przedsiębiorstwo C.F.C znajduje się obecnie w trzech lokalizacjach. Miejsce składowania w TILLOUX zorganizowane jest do starzenie się brandy poprzez jego składowanie w drewnie, w małych beczkach. Miejsce składowania w SAINT-CIERS umożliwia składowanie i ekspedycję alkoholi niewymagających specjalnego starzenia się. Piwnica do starzenia, głównie dla koniaków i brandy, składająca się wyłącznie z pojemników z drewna dębowego. Biura i administracja firmy znajdują się w COGNAC, w samym sercu miasta znanego na całym świecie z wiedzy fachowej swoich handlowców. Instalacje logistyczne obu miejsc pozwalają na składowanie i dostawy hurtowe lub półhurtowe dla naszych klientów. Instalacje montażowe umożliwiają zachowanie jakości produktów wprowadzanych do obrotu. Certyfikat ISO 9001.

  Witryna www Open In New icon
 2. COURVOISIER

  Francja

  Verified by europages badge

  COURVOISIER jest od wieków ceniony na całym świecie za jakość swoich koniaków. Reputacja ta jest w pełni zasłużona. Każdy etap, od kreacji po produkcję koniaku COURVOISIER® jest dokładnie kontrolowany, by zagwarantować bardzo wysoki poziom jakości, która dla wielu łączy się z perfekcją. Wytworzony zgodnie z know-how i francuską tradycją, koniak COURVOISIER® szczyci się jednocześnie słynnymi koneksjami.

  Witryna www Open In New icon
 3. LA CAVE ÉCLAIRÉE

  Francja

  Verified by europages badge
 4. HERMANN PFANNER GETRÄNKE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 5. ARDUENNA GIN

  Belgia

  Verified by europages badge
 1. MXO - SPIRIT OF MIXOLOGY

  Francja

  Verified by europages badge
 2. SPIRIGNAC

  Francja

  Verified by europages badge
 3. SPIRITS STATION

  Francja

  Verified by europages badge
 4. SPIRITUOSEN MANUFAKTUR BEELITZ INH. THOMAS HÄBERER

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. GIRLINGER & CO GES.M.B.H

  Austria

  Verified by europages badge
 6. RENCHTALBRENNEREI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. LONDINEL

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 8. SAKA SPIRITS

  Francja

  Verified by europages badge
 9. PETER JOBELIUS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. WURTH ESSENZENFABRIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 1. PENTA CHEMICALS

  Republika Czeska

  Verified by europages badge
 2. ARMAGNAC CASTAREDE

  Francja

  Firma założona w 1832 roku, CASTAREDE jest najstarszym przedsiębiorstwem zajmującym się handlem armaniakiem we Francji. To właśnie Florence Castarède, szóste już pokolenie rodziny, uzyskała w 2016 roku etykietę EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant), która nagradza firmy rzemieślnicze posiadające rzadkie, renomowane know-how lub wielopokoleniową tradycję. Obecnie Maison Castarède produkuje armaniak na terenie swojej posiadłości, Château de Maniban (Bas Armagnac). Posiadłość ta obsadzona 4 odmianami winogron (Colombard, Baco, Ugni Blanc i Folle Blanche) otrzymała właśnie znak HVE (High Environmental Value Exploitation). Maison Castarède pozwala swoim armaniakom starzeć się dłużej niż wymagają tego przepisy, aby uzyskać zrównoważone armaniaki o wielkiej finezji. Maison Castarède otworzył salon wystawowy w samym sercu Paryża ponad 15 lat temu. Inicjacja armaniak, produkty, degustacja: z wielką gościnnością przyjmiemy Państwa w naszym butiku.

 3. CHÂTEAU LE BREZEGUET

  Francja

  Przejęta w 1999 roku, winnica CHATEAU LE BREZEGUET produkuje wina z winorośli mających średnio 25 lat z gatunku Malbec. W procesie produkcji naszych win winifikacja na ciepło trwa około trzy tygodnie, po czym wino dojrzewa przez minimum 18 miesięcy. CHÂTEAU LE BREZEGUET produkuje także wina z winogron ze starych winorośli mających wiek od 35 do 40 lat. Są to wina w 100% Malbec, których winifikacja jest bardzo długa i trwa od 3 do 4 tygodni z winifikacją na ciepło w końcowym etapie a dojrzewanie wina ma miejsce w nowych beczkach dębowych przez minimum 18 miesięcy. CHÂTEAU LE BREZEGUET produkuje także wina pochodzące z młodszych winorośli, CHEMIN DE COMPOSTELLE. Używane odmiany winogron to Malbec i Merlot. Są to wina bardzo aromatyczne, czerwone i różowe. Dzięki wysiłkom właścicieli winnicy wina te są regularnie nagradzane, a posiadłość powiększyła się w 2015 roku o 12 hektarów winnic CHÂTEAU GRAND CHÊNE.

 4. DISTILLERIE LOUIS ROQUE

  Francja

  DISTILLERIE LOUIS ROQUE specjalizuje się w nalewkach ze śliwek z Souillac. Destylarnia prowadzona z pokolenia na pokolenie od roku 1835, w której są nadal przestrzegane stare tradycje, a wódki dojrzewają powoli w starych dębowych beczkach. Poza słynną nalewką śliwkową Vieille prune z Souillac, destylarnia oferuje wódki na bazie owoców, takich jak gruszki, maliny, śliwki odmiany lubaszka, mirabelki, czereśnie. Oferujemy także apéritify na bazie wina, owoców, orzechów, nalewki typu ratafia, likiery orzechowe, kasztanowe, malinowe, karmelowe, czekoladowo-waniliowe, miętowe oraz kremy owocowe. Owoce w alkoholu, babeczki, ciasteczka cannelé, słodycze z czekoladą i przyprawy z południowego zachodu, dostępna jest również musztarda i ocet truflowy. Jesteśmy obecni w sklepach winiarskich, delikatesach takich, jak Hédiard i Fauchon oraz na stołach wielu opatrzonych gwiazdkami restauracji zarówno we Francji, jak i za granicą.

 5. CAVES DES PRODUCTEURS DE JURANÇON

  Francja

  Piwnica Gan-Jurançon, producent win z regionu Jurançon i Béarn, znajdująca się w samym sercu południowego zachodu, zrzesza AOC Jurançon (słodkie, suche i z opóźnionych winobrań) i Béarn (czerwone i różowe). Zrzeszamy 300 członków uprawiający 2/3 winnic regionu Jurançon (750 ha) i 3/4 winnic Béarnais (150 ha). Posiadamy 40 ha winnic, które uprawiamy i którymi zajmujemy się przez cały rok z naszą własną ekipą. Dzięki różnorodności terroirs, trwałemu prowadzeniu winnic, ograniczonej produktywności, ręcznym zbiorom oraz wiedzy technicznej naszych mistrzów winnicznych, tworzymy wysokiej jakości wina w poszanowaniu tradycji. Nasze centrum butelkowania otwarte w 2011 r. to dowód nowoczesności naszego sprzętu (posiadającego certyfikaty ISO 9001, 14001 i FSSC 22000). Pozwala nam ono zapewnić optymalne warunki składowania i zarządzania zamówieniami. Sklep prowadzący bezpośrednią sprzedaż, zwiedzanie i bezpłatne degustacje, marka turystyka i upośledzenie.

 6. GRUPA TRADEPOL

  Polska

  Grupę Tradepol tworzą spółki Tradepol, FOB-Decor oraz marka FOB-Glass wszystkie o kapitale polskim. Zakres działalności obejmuje produkcję zamknięć aluminiowych.TWIST-OFF i dystrybucję opakowań szklanych. Siedziba Grupy Tradepol znajduje się w Turzy na ulicy 1 maja 4 pod Zawierciem. Jako grupa działamy od 2009 roku, zatrudniamy ponad 230 pracowników.Nieustanny rozwój, nowoczesny park maszynowy, bliski kontakt z klientem, terminowość, wysoka jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie produktów jak i usług to atuty naszej Grupy. Nasze produkty eksportowane są na cały świat a ich jakość doceniły największe firmy z branży alkoholowej, spożywczej, napojowej czy farmaceutycznej.Tradepol oraz FOB-Decor zajmują się produkcją produktów takich jak zamknięcia aluminiowe do butelek z gwintem typu PILFER-PROOF, PILFER-PROOF PREMIUM, TWIST-OFF, NIEKAPEK jak i GPI. W ofercie posiadamy zamknięcia aluminiowe w szerokiej gamie wzorów standardowych, jak również zamknięcia „dedykowane”, wykonywane indywidualnie dla klienta. FOB-Glass zajmuje się sprzedażą takich wyrobów jak: zamknięcia polietylenowe, dozowniki, słoiki, butelki szklane i polietylenowe czy inne produkty opakowaniowe. Dodatkowo wykonujemy usługi lakierowania oraz drukowania blachy aluminiowej jak i stalowej. Więcej na temat naszych produktów można znaleźć na stronie internetowej www.grupatradepol.eu w zakładce oferta oraz na stronie www.fob-decor.plSpółki wchodzące w skład Grupy Tradepol to firmy otwarte na zmiany i innowacje.

 7. DISTILLERIE COMBIER

  Francja

  Gorzelnia VAL DE LOIRE – założona w 1834 r. - Rzemieśliczy wyrób likierów, syropów, drinków na trawienie, pitnych kremów owocowych wysokiej jakości. Producent absyntu, GUIGNOLET, anyżówki po dawnemu. Producent wódki BIO, syropów BIO. Producent syropów z owoców miękkich, syropów orzechowych, przypraw i roślin, syropów z owoców cytrusowych, syropów o egzotycznych aromatach, syropów orzeźwiających. Zwiedzanie gorzelni od kwietnia do października. Ostrzeżenie: Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia.

 8. BORÓWKOWE POLA

  Polska

  Borówkowe Pola to pierwszy w Polsce producent nalewki z borówki amerykańskiej. W naszej rodzinie od lat występowała tradycja sporządzania domowych nalewek, a w ostatnich latach szczególnie tych z naszych własnych borówek. Po uznaniu jej smaku przez rodzinę i wielu znajomych oraz faktu, że wyrobu tego nie można dostać w żadnym sklepie, zdecydowaliśmy się skomercjalizować nasz produkt i wprowadzić na rynek pierwszą w Polsce nalewkę z borówki.W naszej ofercie dostępne są nalewki do sprzedaży detalicznej jak również nalewki prezentowe kierowane do klienta biznesowego.Pomimo, że nalewka z borówek jest na rynku dosyć krótko, zdobyła już uznanie odbiorców: Nalewka z Borówki Wysokiej ma swój wyjątkowy kolor i aromat. Głęboko granatowy kolor tego regionalnego trunku potwierdza, iż na pewno spożywamy wyrób przygotowany z naturalnych składników.

 9. ZEVS DISTRIBUTION LLC

  Ukraina

  ZEVS-distribution+ is a recognized leader of the Western Ukrainian market of alcoholic products. It is the distributor, which maintains reputation of one with the most powerful representatives of alcohol industry in Ukraine for almost a quarter century now. Our experience and expertise in creation and distribution of vodka products is a result of thorough and inspired labor of the best experts. It is owing to the implementation of unique technologies, a bold search for new original flavors, and a balanced approach to the classic samples of alcohol products that we confidently maintain a top position in the market of alcoholic beverages. Currently Zevs-distribution+ is a company with a history confidently stepping through the present into the future. We have a balanced portfolio of brands that have already become favorites of our customers, and we regularly delight our audience with new products and original offers. This customer-oriented approach allows the company to ensure the presence of our products in all price segments of the market.

 10. EKO NOVA BV/SRL

  Belgia

  EKO NOVA to międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe. Naszymi głównymi produktami są napoje (woda, napoje bezalkoholowe, piwa, alkohole), zestawy toaletowe, produkty FMCG czyli szybkozbywalne i Duty-free. Inne produkty markowe nie są wykluczone. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Filtry

Wyniki dla

Alkohole i wyroby spirytusowe - Import eksport

Liczba wyników

8721 przedsiębiorstwa