• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • alkohole i wyroby spirytusowe

Wyniki dla

Alkohole i wyroby spirytusowe - Import eksport

 1. AURIAN SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Francja

  Verified by europages badge

  SAS 007BUSINESS PRAGEN jest firmą wielousługową stworzoną w 2016 r., z siedzibą w Paryżu i zarządzaną przez "Princess Aggeex HUTIN", Prezesa & Założyciela / artystkę i prawnika z wykształcenia. Wyjątkowy i rzadko spotykany dynamizm i kreatywność, firma zdobyła dziewięć krajowych i międzynarodowych nagród. Wyjątkowy MODEL BIZNESOWY: Wyjątkowe, rzadkie i oryginalne FRANCZYZY PRAGEN SIMPLIFIED oraz partnerów PRAGEN; Wszystko "Made in FRANCE" na podstawie inspiracji roślinami afrykańskimi o licznych właściwościach, z partycypacyjnym i ekologicznie odpowiedzialnym celem ekonomicznym oraz solidarnością obywatelską. Jesteśmy źródłem unikalnych rozwiązań i możliwości, idealnych dla lepszej integracji oraz spójności społecznej i zawodowej społeczności i narodów, partnerstwa WIN-WIN oraz poprzez nasz ogromny potencjał rzadkich i pionierskich wartości dodanych, poprzez różnorodność i komplementarną wszechstronność. Dlatego eksperyment PRAGEN to najlepsza okazja dla każdego wizjonerskiego inwestora. Od kreacji artystycznych i kulturalnych, doświadczenia handlowego, administracyjnego i prawnego, do degustacji paryskich i szampańskich w branży Agrobiznesu i Eventów, Pomocy i Szkoleń, różnych usług PRAGEN: Podróże, transfery pieniężne, itp. Jest to zatem ponad 20 lat i w sektorze odnowy i przetwórstwa spożywczego, w sektorze ekologicznym i kreacji kosmetycznych opartych na tych samych roślinach.

 3. ELLUSTRIA LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Wzbogacenie Twoich doznań w spożywaniu napojów poprzez marki wyjątkowe, premium i opowiadające historie. Ellustria działa globalnie z centralnego Londonu, poprzez staranną produkcję, dystrybucję i marketing najlepszych alkoholi i napojów. Obecny portfel składa się z własnych marek Ellustrii, takich jak Snow Queen Vodka, Romanov Vodka, Belka & Strelka Vodka, IL Dottore Gin i wielu innych. Na wybranych rynkach, Ellustria zarządza kwestiami komercyjnymi Amuerte Gin, Highclere Castle Gin, Moko Rum, Prunier Cognac i innych. Mamy obecnie możliwości importowania, dystrybucji, sprzedaży hurtowej i detalicznej na rzecz konsumentów w Zjednoczonym Królestwie. Nasza lista klientów obejmuje Waitrose, Harrods, 5 Star Hotels oraz innych klientów premium i luksusowych.

 4. 366 PUNCHS

  Francja

  Verified by europages badge

  Zanurz się w urzekającej egzotyce 366 PUNCHS, odważnej kreacji łączącej najlepsze owoce tropikalne, egzotyczne przyprawy i rum bielle agricole z Gwadelupy. Każdy łyk to zmysłowa eskapada do skąpanych w słońcu wybrzeży odległych wysp, gdzie żywe smaki tańczą na podniebieniu z niezrównaną gracją. Oferujemy niezapomniane wrażenia degustacyjne, w których kunszt i jakość naturalnych składników łączą się, tworząc wyjątkowy produkt premium. W 366 PUNCHS stawiamy sobie za punkt honoru wybór najlepszych owoców i przypraw w połączeniu ze słynnym gwadelupskim rumem Bielle Agricole, aby móc zaoferować koktajl wykraczający poza wszelkie granice zwyczajności. Czy chodzi o wieczór z przyjaciółmi, wyjątkową uroczyskość, czy po prostu chwilę relaksu, nasz poncz natychmiast przeniesie Cię w odległe horyzonty, gdzie zaszwe świeci słońce i smaki są zawsze obecne. A dla Twojej przyjemności, nasza szybka dostawa oznacza, że możesz otrzymać swoją cenną butelkę 366 PUNCHS gdziekolwiek jesteś, czy to we Francji, czy za granicą. Nie zwlekaj z odkryciem koktajlu wyróżniającego się spośród wszystkich innych i zaproszenia do degustacji, którego nie można przegapić.

 5. EGIAZKI SPIRITUEUX

  Francja

  Verified by europages badge

  Odkryj Egiazki Spiritueux, destylarnię z pasją, zaangażowaną w kreację wyjątkowych alkoholi. Nasze przedsiębiorstwo uosabia dziedzictwo wielowiekowych tradycji i promuje naturalne składniki naszego jedynego w swoim rodzaju regionu. Każda kropla naszych wyrobów alkoholowych opowiada historię, pobudza zmysły i zaprasza do przeżycia niezapomnianego doświadczenia smakowego. Nasz staranny proces produkcji, wymieszania podczas destylacji gwarantuje doskonałą jakość. Preferujemy produkty lokalne, zrównoważony rozwój i przyjazne nastawienie do środowiska. Oferowana przez nas gama obejmuje giny o złożonych smakach botanicznych, delikatnie słodkie likiery, a także wyrafinowane napoje spirytusowe. Każda butelka jest hołdem złożonym naszemu regionowi i eksperckiej wiedzy naszego mistrza destylacji. Bez względu na to, czy jesteś koneserem szukającym nowych wrażeń, czy chcesz odkryć nowe aromaty, Egiazki Spiritueux zaprasza Cię do eksploracji fascynującego świata. Zanurz się w sferę naszych niepowtarzalnych kreacji i daj się porwać duchowi Egiazki. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALTITRADE

  Francja

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w sprzedaży win premium z wielu prestiżowych regionów uprawy winorośli. Nasz wybór obejmuje renomowane apelacje, takie jak Saint-Émilion, Graves i Médoc, a także inne perełki, takie jak Morgon, Touraine i Mâcon. Znajdziesz tu szeroką gamę win czerwonych, białych i różowych na każdą okazję.

 2. HK TRADING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w dostarczaniu wysokiej jakości produktów na ogromny rynek w Europie i Wielkiej Brytanii, od 2006 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność i od 2010 roku, kiedy marka została skonsolidowana, przyświecał nam jeden cel: stać się największym na świecie dostawcą zdrowych orzechów, napojów, roślin strączkowych, przypraw i wielu innych produktów, spełniających międzynarodowe standardy. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Dążymy do poprawy struktury transportu owoców od źródła do nabywcy. Robimy to poprzez ulepszone rozwiązania w zakresie marketingu, dostaw i zarządzania ryzykiem. Nie idziemy na kompromis w kwestii jakości, ale stosując unikalne, dynamiczne strategie, zadowalamy wszystkich. Nasza holistyczna funkcja marketingowa obejmuje metody wysyłki, dostawy i płatności, przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowych relacji z dostawcami usług w łańcuchu dostaw owoców. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie eksportu oleju, ryżu, orzechów i cukru z Tajlandii, w tym szereg usług logistycznych: - fracht morski statkami do transportu oleju z nasion, mąki, zboża; - transport samochodowy oleju, ryżu, orzechów, cukru do Europy, Azji; - transport kontenerowy oleju, ryżu, orzechów, cukru; - transport olejów z nasion za pomocą flexitanków.

 3. DISTILLERIE HEROULT

  Francja

  Verified by europages badge

  DISTILLERIE HEROULT, tradycyjna destylarnia z siedzibą w Bretanii, oferuje wyjątkowe receptury alkoholi słynących ze swojej jakości, o specyficznych aromatach i smakach, które tworzą harmonijną i niepowtarzalną degustację. Wszystkie nasze oryginalne receptury są opracowywane w naszym własnym zakładzie. Posiadamy dwie destylarnie, dzięki którym możemy oferować produkty luzem w ilości od 100 l do 20 000 l lub produkty gotowe do sprzedaży pod własną lub prywatną marką. Nasz asortyment obejmuje: - 4 rodzaje ginu (70 cl i 20 cl), - 1 rodzaj pastisu, - 1 rodzaj "triple sec", - 2 rodzaje brandy zbożowych. Nasza całkowita zdolność produkcyjna wynosi około 250 000 butelek rocznie. Zdobyliśmy wiele medali i nagród za produkty naszej destylarni, zwłaszcza w Londynie, Hiszpanii i World Gin Awards. Możemy również wykonać na zamówienie indywidualne przepisy na gin dostosowane do wizerunku klienta, na wszystkie imprezy prywatne i zawodowe. Tworzymy limitowane edycje "pod klucz" zgodnie z Państwa inspiracjami w zakresie wyboru smaków i ilości. Nasz zespół mówi w języku angielskim, polskim, holenderskim i niemieckim. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dalszych informacji lub określenia wymogów dotyczących Państwa przyszłego produktu alkoholowego. Uwaga, nadużywanie alkoholu zagraża zdrowiu. Należy spożywać z umiarem.

 4. CFC ALCOOLS

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo C.F.C sprzedaje każdy rodzaj napoju alkoholowego, w stanie surowym lub po przetworzeniu, likiery i inne napoje na rynku francuskim, europejskich lub na eksport, w naczyniach o dowolnej pojemności. Przedsiębiorstwo C.F.C znajduje się obecnie w trzech lokalizacjach. Miejsce składowania w TILLOUX zorganizowane jest do starzenie się brandy poprzez jego składowanie w drewnie, w małych beczkach. Miejsce składowania w SAINT-CIERS umożliwia składowanie i ekspedycję alkoholi niewymagających specjalnego starzenia się. Piwnica do starzenia, głównie dla koniaków i brandy, składająca się wyłącznie z pojemników z drewna dębowego. Biura i administracja firmy znajdują się w COGNAC, w samym sercu miasta znanego na całym świecie z wiedzy fachowej swoich handlowców. Instalacje logistyczne obu miejsc pozwalają na składowanie i dostawy hurtowe lub półhurtowe dla naszych klientów. Instalacje montażowe umożliwiają zachowanie jakości produktów wprowadzanych do obrotu. Certyfikat ISO 9001.

 5. LES BIÈRES DE MONTMORILLON

  Francja

  Verified by europages badge

  LES BIERES DE MONTMORILLON to browar, który specjalizuje się od 1843 roku w piwach rzemieślniczych, lemoniadach i kolach. Nasze produkty są ekologiczne i w 100% Made in France. Wyróżnia je nasze know-how i jakość wybranych składników. Oferujemy stałą gamę piw: - Jasne, - Białe, - Brązowe, - Bursztynowe, - IPA. Ale także piwa sezonowe: - piwa bożonarodzeniowe, - piwa wiosenne, - piwa letnie. Jak również piwa na specjalne okazje. Nasze produkty są sprzedawane we Francji i za granicą w kawiarniach, hotelach i restauracjach, a także w delikatesach, sklepach z winami, supermarketach i hipermarketach. Produkujemy również wyrobyy na zamówienie. Nasze napoje są produkowane ekologicznie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem.

 1. SPIRIT BEAUTIES CONSULTING

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SPIRIT BEAUTIES CONSULTING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, armagnac, brandy, gin, likiery kremowe, destylarnie, dystrybutory, dostawy napojów dla restauracji, i dostawy napojów dla hoteli. Ma siedzibę w Eyguieres, Francja.

 2. COURVOISIER

  Francja

  Verified by europages badge

  COURVOISIER jest od wieków ceniony na całym świecie za jakość swoich koniaków. Reputacja ta jest w pełni zasłużona. Każdy etap, od kreacji po produkcję koniaku COURVOISIER® jest dokładnie kontrolowany, by zagwarantować bardzo wysoki poziom jakości, która dla wielu łączy się z perfekcją. Wytworzony zgodnie z know-how i francuską tradycją, koniak COURVOISIER® szczyci się jednocześnie słynnymi koneksjami.

 1. COGNAC DEROUINEAU

  Francja

  Verified by europages badge

  Francuski producent koniaku oferujący wyroby wysokiej jakości. Nasza winnica posiada 30 hektarów upraw winorośli, z których 25 hektarów jest przeznaczonych na produkcję koniaku AOC. Nasz koniak XO pochodzi wyłącznie z naszych własnych winnic. Od przycinania winorośli po butelkowanie, wszystko wykonywane jest w naszej posiadłości zgodnie z najwyższymi standardami. Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy go spożywać z umiarem.

 2. MOSAIC BEVERAGE LTD

  Cypr

  Verified by europages badge

  Firma MOSAIC BEVERAGE LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje - import-eksport, napoje alkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, wina - hurt, Napoje - import-eksport, eksporter win, Wina - Chile, i Wina - Argentyna. Ma siedzibę w Paphos, Cypr.

 3. LES SAVEURS DE MAYA

  Martynika

  Verified by europages badge

  Firma LES SAVEURS DE MAYA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przyprawy. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Alkohole i wyroby spirytusowe, koniak, pieprz, oleje biologiczne, armagnac, oleje, cynamon, i musztardy. Ma siedzibę w Rivière-Pilote, Martynika.

 4. TRILUXE B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma TRILUXE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Upominki firmowe dla klientów. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, wina szlachetne, Makijaż - produkty, miłe zapachy, Wyroby kosmetyczne, Alkohole i wyroby spirytusowe, i perfumy. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 5. ARDUENNA GIN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ARDUENNA GIN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Koktajle, napoje alkoholowe, gin, Drinki alkoholowe, alkohole mocne, alkohole, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Vaux-Sur-Sûre, Belgia.

 6. LA CAVE ÉCLAIRÉE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA CAVE ÉCLAIRÉE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, rum, szampan, i whisky. Ma siedzibę w Issy-Les-Moulineaux, Francja.

 7. DOMAINE FLAGUERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE FLAGUERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Nalewki i wódki, calvados, Nalewki i wódki, cydr gruszkowy, gałka, i aperitify. Ma siedzibę w Ducy-Sainte-Marguerite, Francja.

 8. DIXVINS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIXVINS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), wina różowe, wina czerwone, French red wines, i wina białe. Ma siedzibę w Auxerre, Francja.

 1. O.S.U.D. DISTILLERIE DE L'UBAYE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma O.S.U.D. DISTILLERIE DE L'UBAYE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach spółdzielcza destylarnia, likiery, likiery owocowe, likiery kremowe, Producent pastisu, aperitify, limoncello, i gin. Ma siedzibę w Le Lauzet Ubaye, Francja.

 2. CHAMPAGNE JOFFREY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHAMPAGNE JOFFREY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach szampan, uprawa winorośli, szampan pinot noir, i likiery. Ma siedzibę w Les Riceys Bas, Francja.

 3. BALBINE SPIRITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BALBINE SPIRITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koktajle. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Drinki alkoholowe, Napoje gazowane, Alkohole i wyroby spirytusowe, alkohole mocne, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, Napoje gazowane, i gin. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 4. GIRLINGER & CO GES.M.B.H

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GIRLINGER & CO GES.M.B.H, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Lembach, Austria.

 5. LES ARRANGEURS FRANÇAIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES ARRANGEURS FRANÇAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Koktajle, Napoje, rum, armagnac, Producent armaniaku, Napoje - import-eksport, alkohole mocne, i napoje alkoholowe. Ma siedzibę w Cologne, Francja.

 6. RENCHTALBRENNEREI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RENCHTALBRENNEREI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Bad Peterstal-Griesbach, Niemcy.

 7. MAISON BRANDINI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON BRANDINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach wina likierowe, produkcja rzemieślnicza, Wina - regiony Jury i Sabaudii, i aperitify. Ma siedzibę w Thonon-Les-Bains, Francja.

 8. AIRMAIL COCKTAIL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AIRMAIL COCKTAIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Drinki alkoholowe, napoje alkoholowe, alkohole, Koktajle, i Drinki alkoholowe. Ma siedzibę w Cognac, Francja.

 9. SAKA SPIRITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAKA SPIRITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach napój egzotyczny, zestawy upominkowe, i alkohole mocne. Ma siedzibę w Port Saint Père, Francja.

 10. PETER JOBELIUS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER JOBELIUS E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Valwig, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Alkohole i wyroby spirytusowe - Import eksport

Liczba wyników

7754 Przedsiębiorstwa