• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wymienniki ciepła

Wyniki dla

Wymienniki ciepła - Import eksport

 1. EBNER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się budową instalacji i maszyn z własnym, przyszłościowym know-how, a naszym mottem jest: Just one source – dostosowane do potrzeb, kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Planujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie. Nasz rynek to branża technologii środowiskowej oraz technologii przetwarzania, w szczególności przetwarzanie i odparowanie ścieków przemysłowych i procesowych oraz wytwarzanie produktów krystalicznych. Z korzyścią dla naszych klientów i w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, proponujemy ekonomiczne procesy, urządzenia i sprzęt. Naszym atutem jest możliwość szybkiego rozwiązywania specyficznych problemów klienta. Zapewniamy satysfakcję klienta dzięki wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, elastyczności i niezawodności. Oferujemy: sprzęt, wyposażenie standardowe, systemy modułowe, indywidualne rozwiązania, usługi inżynieryjne usługi serwisowe.

 2. SCHUSTER BIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy specjalistami w zakresie gięcia na zimno rur i profili. W naszych firmach w Mannheim i Zeithain (Saksonia) mamy ponad 65 lat doświadczenia w tej specjalności. Dlatego mamy opanowane zarówno nietypowe, jak i charakterystyczne dla klienta procesy gięcia. Obrabiana jest stal, stal nierdzewna i metale nieżelazne o średnicy zewnętrznej rur od 4 mm do 323 mm. Nasi pracownicy dążą do ogólnego celu: „zwiększenie korzyści dla klienta”. Zarządzanie jakością i rozwój ekonomicznych alternatyw, które oferują naszym klientom korzyści są zatem dla nas bardzo ważne. Maksymalizacja korzyści dla klientów stanowi maksymę naszych codziennych działań. Z chęcią realizujemy indywidualne zapytania klientów w segmencie elementów z rur giętych, ponieważ dzięki naszemu doświadczeniu w gięciu profili i rur znamy skuteczne rozwiązania i wdrażamy je dla naszych klientów. Dzięki parkowi maszynowemu obejmującymi ponad 600 narzędzi możemy optymalnie giąć rury i kolana rurowe.

 3. BORSIG GMBH

  Niemcy

  Centralą BORSIG Gruppe jest BORSIG GmbH z siedzibą w Berlinie. Strategia działalności koncentruje się na trzech obszarach: Rozwój grupy: strategie produktowe i rynkowe, struktury produkcyjne, formułowanie i realizacja celów, zarządzanie finansami i controlling, zarządzanie personelem. BORSIG oznacza jakość, niezawodność i siłę innowacyjną z Niemiec. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy są zaangażowani w opracowywanie i produkcję tylko najlepszych systemów i maszyn oraz ich montaż w miejscu przeznaczenia. Zapewnia to, że nasze produkty są wydajne, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach i stanowią inwestycję w przyszłość. Każdy z naszych zakładów produkcyjnych w Berlinie, Gladbeck i Meerane wyróżnia się szczególnymi właściwościami, łącząc najnowocześniejsze technologie, innowacyjne procesy produkcyjne oraz niezależną kontrolę jakości w stosunku do całości linii produkcyjnych.

 4. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  AViTEQ oferuje od 1939 r. wysokiej jakości i niezawodne rozwiązania w zakresie przenośników oscylujących i technologii procesu dla różnych gałęzi przemysłu, zapewniając przy tym ogólnoświatowy serwis.

 5. AURA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  GmbH & Co. GmbH & Co. KG jest średniej wielkości przedsiębiorstwem założonym w 1982 roku, specjalizującym się w przemysłowych ciepłowniach procesowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz do wymogów przemysłowych systemów ogrzewania maszynowego lub procesowego. Doradzamy, planujemy, projektujemy, obliczamy, konstruujemy i produkujemy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THERMIC ENERGY RZ GMBH

  Niemcy

  Thermic Energy jest młodym, nowoczesnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w technologii energii odnawialnej. Wszystkie procesy, od rozwoju i konstrukcji po testowanie i produkcję seryjną, realizowane są w naszej firmie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać również indywidualnym życzeniom i wykonywać projekty na specjalnie zamówienie. Elastyczna produkcja zasobników, doświadczenie oraz kompetentni partnerzy są ponadto gwarancją fachowej i terminowej realizacji projektu.

 2. NOVA WERKE AG - NOVA SWISS

  Szwajcaria

  Doskonałe firmy potrzebują doskonałych partnerów do rozwoju tego, co jest i co dopiero będzie. Z pionierskim duchem i zdolnościami adaptacyjnymi, NOVA SWISS pracuje nad przyszłościowymi rozwiązaniami dla Twoich produktów. Przyszłość jest nowa — przyszłość to NOVA. Dołącz do nas na drodze do przyszłości. NOVA WERKE AG to szwajcarska firma technologiczna z siedzibą w Effretikon i filiami we Francji, w Niemczech i Hongkongu. Firma rozwija się i produkuje pod marką jakości NOVA SWISS® w czterech liniach produktowych in. obszarach produktowych: technologia wysokich ciśnień, komponenty do silników Diesla, technologia powierzchni oraz komponenty wodorowe. Nasze kompleksowe usługi i innowacyjne, zaawansowane technologicznie komponenty i procesy są ukierunkowane na wymagające zastosowania i spełniają najsurowsze wymagania w zakresie jakości, niezawodności, standaryzacji i bezpieczeństwa. Nasi klienci i ich interesy są w centrum naszej uwagi.

 3. BBS GMBH

  Niemcy

  BBS GmbH, z siedzibą w mieście Freiberg am Neckar, ma ponad 75-letnie doświadczenie w dziedzinie przemysłowej techniki ciepłowniczej i grzewczej, dopalania termicznego oraz budowy kotłów. BBS GmbH, powstała w 2004 roku z połączenia firm BAY Wärme-technik GmbH i Bay Engineering und Consulting, łączy produkcję przemysłowych systemów kotłowych z know-how w zakresie projektowania nowoczesnych systemów energetycznych i techniki środowiskowej. Oprócz produkcji seryjnej opracowujemy i produkujemy kotły i urządzenia do zastosowań specjalnych znajdujące zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, chemicznym i petrochemicznym. Tutaj między innymi działamy jako producent kotłów parowych, podgrzewaczy wody i kotłów na olej termalny. Nasza oferta produktów obejmuje również wytwornice pary czystej i kotły na ciepło odpadowe do różnych zastosowań.

 4. UNEX HEATEXCHANGER ENGINEERING GMBH

  Austria

  Firma UNEX Heatexchanger Engineering GmbH specjalizuje się w projektowaniu, budowaniu i dostarczaniu wymienników ciepła. Nasze know-how oparte jest na aktualnej wiedzy specjalistycznej, w połączeniu z cennymi doświadczeniami ze wszystkich sektorów przemysłu. Oferujemy Państwu doradztwo techniczne na wysokim poziomie, przynoszące korzyści ekonomiczne. Zrozumienie tego, czego Państwo rzeczywiście potrzebują, nie wymaga zaawansowanego technicznie szyfrowanego interfejsu cyfrowego. UNEX oferuje wymienniki ciepła do wszelkich zastosowań, od dużych instalacji przemysłowych po kompaktowe wyposażenie budynków. Rozmawiamy z naszymi klientami i w ten sposób budujemy zrozumienie i zaufanie. Na pierwszym miejscu stawiamy dbałość o szczegóły i jakość, od pierwszego kontaktu po obsługę posprzedażową. Klienci UNEX to ktoś więcej niż tylko klienci – widzimy w nich partnerów na długi czas.

 5. ANTHERMO GMBH

  Niemcy

  Doświadczenie robi różnicę - Jako firma średniej wielkości działamy na rynku od ponad 60 lat. Od momentu założenia w 1951 roku oferta usług była stale rozszerzana i dostosowywana. Dzisiaj nasi klienci korzystają z tego doświadczenia. Służymy kompetentną i fachową poradą we wszystkich istotnych kwestiach technicznych. Dobra jakość w konkurencyjnych cenach - Grupy produktów, punkty spawalnicze, złącza i wymienniki ciepła zostały przeniesione w 2010 roku z G.S. Anderson GmbH do Anthermo GmbH. Dla naszych stałych klientów z wielu branż (np. budowa rurociągów, petrochemia, chłodnictwo, budowa maszyn) nic się nie zmieniło. W dalszym ciągu mogą polegać na naszej sprawdzonej niezawodności i elastyczności. Nasza krajowa i międzynarodowa struktura dostawców zapewnia korzystny stosunek ceny do wydajności. Indywidualne rozwiązania - orientacja na klienta oznacza dla nas przede wszystkim to, że możemy zaoferować wiecej niż standardowe produkty. W przypadku specyficznych wymagań dostarczamy również produkty na specjalne zamówienie, precyzyjnie odpowiadające potrzebom naszych klientów. Dotyczy to zarówno armatury jak i wymienników ciepła. Wiedza techniczna i ekspercka - Nasi pracownicy pracują w firmie od wielu lat i posiadają niezbędną wiedzę fachową do wykwalifikowanego doradztwa. Dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszą technologią.

 1. UNIVERSAL HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Innowacyjne rozwiązania determinują rynek jutra. Universal Hydraulik, firma z ponad 35-letnim doświadczeniem, projektuje systemy hydrauliczne, systemy chłodzenia i wymienniki ciepła stosowane w różnorodnych dziedzinach na całym świecie. Nasze wymienniki ciepła są dostępne nie tylko w wersji standardowej, ale mogą być również indywidualnie zaprojektowane dla Państwa potrzeb. Obliczenia są wykonywane przy użyciu precyzyjnego programu obliczeniowego, rysunek jest dostępny w 3D. Podczas produkcji wymienniki ciepła są testowane do 5 razy. Wydajność chłodnicza może być zweryfikowana na naszym stanowisku badawczym. Dzięki systemowi hydraulicznemu lub chłodzącemu otrzymujesz system "pod klucz" z jednego źródła. Nie tylko przejmujemy projektowanie i produkcję, ale również montujemy i uruchamiamy kompletny system. Przed dostawą, wszystkie systemy są testowane pod kątem funkcjonalności i przetwarzania oraz dostarczane wraz z obszerną dokumentacją.

 2. UNITED PROARC CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Założona w 1966 roku firma United ProArc Corporation jest wiodącym producentem profesjonalnych systemów CNC. Specjalizujemy się w cięciu i obróbce CNC, wierceniu CNC oraz szerokiej gamie zautomatyzowanych systemów spawalniczych. ProArc korzysta ze wszystkich najnowszych osiągnięć technologicznych i urządzeń do przetwarzania stali w branży CNC. Obejmuje to między innymi zasilanie laserów o wysokiej mocy, z uwzględnieniem technologii cięcia plazmowego i światłowodowego. Łącząc bogate doświadczenie i niezrównaną obsługę klienta, ProArc zapewnia wartość dodaną w postaci wysokiej jakości usług na rzecz licznych odbiorców z całego świata. Działamy w wielu rozmaitych sektorach obróbki metali takich jak: przetwarzanie stali, budownictwo okrętowe, inżynieria mostowa czy samochodowa itd. Przełamujemy wszelkie bariery, nieustannie pracując nad innowacjami mającymi spełniać potrzeby klientów! Mamy ponad 50 lat doświadczenia w zakresie usług cięcia, obróbki i spawania i dbamy o satysfakcję klientów, obsługując ich z pasją i profesjonalizmem.

 1. SIROCCO LUFT- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Austria

  SIROCCO rozpoczęło produkcję wysokiej jakości wentylatorów do zastosowań przemysłowych już w roku 1908. Z biegiem lat asortyment produktów został rozszerzony o wymienniki ciepła dla przemysłu elektrycznego i procesowego, atakże o zawory odcinające i sterujące dla tuneli drogowych i kolejowych oraz np. procesów przemysłowych. SIROCCO jest dzisiaj częścią SCHAKO Group i dzięki swoim zakładom w Austrii i w Polsce jest idealnym partnerem w zakresie technologii powietrza przemysłowego, wymiany ciepła i odprowadzania dymu z tuneli.

 2. HANS BERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Tylko to, co jest doskonałe w szczegółach, może doskonale funkcjonować jako całość. Ta zasada przewodnia jest naszą niezmienną filozofią korporacyjną od momentu założenia firmy w 1950 roku. Hans Berg GmbH & Co. Hans Berg GmbH & Co. KG jest działającym na całym świecie producentem części ciągnionych i metalowych elementów rurowych dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu. Grupa przedsiębiorstw z siedzibami w Reichshof (siedziba główna), Florstadt i Dilovasi/Istanbul (Turcja) zatrudnia około 600 osób i specjalizuje się w technologii obróbki plastycznej na zimno, łączenia, gwintowania i obróbki skrawaniem. Berg jest liderem technologicznym i rynkowym w dziedzinie techniki przyłączeniowej do grzejników, kaloryferów i konwektorów. Inne ważne obszary rynkowe to ciepłownictwo, technika klimatyzacyjna i przemysł samochodowy, dla którego Berg, jako partner rozwojowy dużych wyspecjalizowanych dostawców, produkuje precyzyjne i bezpieczne komponenty, np. w zakresie tłumienia drgań i generatorów gazu do poduszek powietrznych.

 3. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Turcja

  NC Manufacturing and Engineering a, jest firmą z siedzibą w KOCAELİ w Turcji specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wymienników ciepła, systemów kogeneracji i trigeneracji oraz systemów technologii spalin. Posiadamy szerokie portfolio produktów; •Wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe •Chłodnice żebrowane •Zbiorniki ciśnieniowe •Ekonomizery •Rekuperatory •Dwururowe wymienniki ciepła •Zbiorniki do systemów kogeneracji i trigeneracji •Montaż mechaniczny i prdukcja •Kominy i linie wydechowe •Zbiorniki paliwa •Tłumiki spalin •Wymienniki ciepła spalin •3-drogowe zawory rozdzielcze. Posiadamy znakomite programy komputerowe do wykonywania obliczeń cieplnych i mechanicznych, co pozwala nam projektować urządzenia procesowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami międzynarodowymi. Kontynuujemy kompleksowe prace inżynieryjne i projektowe prowadzące do opracowania najbardziej efektywnych projektów pod względem wysokiej wydajności, niskich kosztów i minimalnego wpływu na środowisko, a dzięki użyciu narzędzi CAD zapewniamy naszym klientom szczegółowe rysunki produkcyjne w 2D i 3D zgodnie z ich żądaniami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. RIMA HEATING SYSTEMS

  Turcja

  Rima Heating Systems, założona w 1969 roku, jest firmą z siedzibą w Stambule i zastrzeżonym znakiem towarowym Önmetal Döküm Sanayi (Önmetal Casting Industry) z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży odlewów żeliwnych i aluminiowych w Turcji. Nasz asortyment produktów obejmuje kotły kondensacyjne stojące lub wiszące, w tym aluminiowe odlewane wymienniki ciepła produkowane przez naszą firmę pod naszym własnym patentem, kotły na paliwo stałe, kotły dwufunkcyjne i kotłowe wymienniki ciepła, żeliwne kotły atmosferyczne, kotły gazowe i olejowe z elementów odlewanych produktowanych przez naszą własną firmę. Od ponad 30 lat dziesiątki tysięcy rezydencji w Europie, na Bliskim Wschodzie, na Bałkanach, w Rosji, Chinach i Meksyku są ogrzewane przez Rima Heating Systems. Firma eksportuje do ponad 35 krajów i produkuje kotły i odlewnicze wymienniki segmentowe pod własną marką dla różnych przedsiębiorstw w Turcji i za granicą będącymi liderami w branży grzewczej. Projektujemy nowe produkty w naszym dziale badawczo-rozwojowym i przeprowadzamy testy w naszych laboratoriach na wszystkich etapach produkcji, zanim zostaną prowadzone na rynek. Wszystkie nasze produkty spełniają normy CE, GOST-R i TSE (Turkish Standards Institution), a nasza firma otrzymała certyfikat ISO 9001. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 5. ONDA SPA

  Włochy

  ONDA S.p.A. to firma produkcyjna, która od ponad 30 lat produkuje wymienniki ciepła stosowane w klimatyzacji i chlodnictwie. Firma posiada 5 zakładów produkcyjnych (3 we Włoszech, 1 w USA i 1 w Finlandii) oraz 4 filie handlowe (Francja, Rosja, Chiny, Hongkong). Linie produktów dzielą się według rodzaju konstrukcji i zastosowania: •Wymienniki ciepła z wiązką rur (Parowniki, skraplacze, oszczędzacze i akumulatory). •Wymienniki z płytami lutowanymi (Parowniki, skraplacze i wymienniki jednofazowe). •Wymienniki z płytami uszczelnianymi rewizyjne. •Wymienniki ciepła powietrzne (Dry coolery, skraplacze zdalne i parowniki powietrzne.

 6. DAV COIL S.R.L.

  Włochy

  Firma DAV COIL stworzona w 1969 roku jako Firma Rzemieślnicza i której założycielem jest Zancanaro Giovanni, może poszczycić się pięćdziesięcioletnią działalnością, która uczyniła z niej wysokiej jakości niezawodnego producenta wymienników ciepła. Ciągłe inwestowanie w rozwój i stosowanie nowoczesnych technologii sprawiły, że stała się ona wiodącą spółką w zakresie produkcji wymienników ciepła (z rurą żebrową, płytkowych), rekuperatorów ciepła (oszczędzaczy, kondensatorów, nagrzewnic wstępnych, przegrzewaczy), rur żebrowych, wymienników współosiowych, wymienników płytowych. Dysponuje odpowiednim personelem oraz procedurami z zakresu spawania TI, MIG, MAG, spawanie elektronowe i oksyacetylenowe, certyfikatami zgodności EN ISO 15613/15614-1 i EN ISO 9606-1. Ponadto firma jest certyfikowana zgodnie z normą EN ISO 9001 i EN 3834, dotyczącymi zarządzania firmowego oraz produkcji. Branże, do których firma kieruje swoją ofertę to: przemysł spożywczy, petrochemia, farmaceutyka, włókiennictwo, przemysł papierniczy, garbarstwo, odzyskiwanie ciepła, piece do suszenia, chłodnictwo, ogrzewnictwo, klimatyzacja.

 7. BOSCH INDUSTRIEKESSEL GMBH - INDUSTRIAL BOILERS

  Niemcy

  Bosch Industrial Boilers to renomowany na całym świecie specjalista w zakresie kotłów i systemów kotłowych wszystkich rozmiarów i zakresów wydajności. Od ponad 150 lat zapewniamy innowacje w zakresie budowy kotłów przemysłowych.

 8. STEFANI SPA

  Włochy

  Stworzona w regionie Wenecja Euganejska, w samym sercu działalności produkcyjnej związanej z chłodzeniem, firma Stefani łączy w sobie typową włoską kreatywność z silnym duchem innowacji, który sprawia, że przedsiębiorstwo może oferować coraz wydajniejsze klimatyzery, zamrażarki szokowe, skraplacze i drycoolery. Firma oferuje pełne usługi wsparcia, od projektowania po dostawę, starając się znaleźć jak najlepsze wymiary maszyn na podstawie wymagań klienta.

 1. SOMMER & STRASSBURGER EDELSTAHLANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  W firmie Sommer & Strassburger specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnych, niezależnie od tego, czy są to pojedyncze komponenty, czy kompletne rozwiązania. Nasza szeroka gama produktów i usług obejmuje budowę instalacji, zbiorników technologicznych, obudów membranowych, obudów filtrów, wymienników ciepła, króćców rur i produktów specjalnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy bezstrefowe, stan powierzchni, właściwości materiału, czy też krajowe i międzynarodowe przepisy dotyczące odbioru: Znamy branżowe standardy jakości i posługujemy się językiem naszych klientów. Dlatego właśnie wyróżniamy się w projektowaniu i projektowaniu: wspólnie z naszymi klientami projektujemy indywidualnie dopasowane systemy w naszym wewnętrznym dziale projektowym CAD. Nasze komponenty wyznaczają standardy w poszczególnych gałęziach przemysłu. To wszystko jest charakterystyczne dla firmy Sommer & Strassburger, ponieważ wykonujemy wszystkie etapy produkcji we własnym zakresie.

 2. HELLMICH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma Hellmich GmbH & Co. KG została założona w kwietniu 1963 r. przez Friedricha Hellmicha i ma siedzibę w Kirchlengern. Działalność rozpoczęta od produkcji rurociągów z blachy, rozwijana przez ponad pięćdziesiąt lat przekształciła się w kompletny asortyment produktów w dziedzinie technologii odpylania, oczyszczania gazów spalinowych, a także budowy rurociągów i instalacji. Do tej pory na całym świecie wyprodukowano i zainstalowano ponad 600 systemów oczyszczania dymu i ponad 1000 systemów odpylania. Firma posiada dużą liczbę międzynarodowych przedstawicieli i licencjobiorców. Naszym celem jest opracowywanie skutecznych i praktycznych rozwiązań dla wszystkich problemów związanych z kontrolą zanieczyszczeń powietrza - zawsze dostosowanych do indywidualnych życzeń i specyfikacji klienta.

 3. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 4. RÜBSAMEN + HERR ELEKTROBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad pięciu dekad nazwa Rübsamen & Herr oznacza niezawodność i jakość „Made in Germany“. Firma rozpoczęła działalność w 1964 r. jako przedsiębiorstwo zajmujące się inżynierią sterowania elektrycznego i w ciągu dziesięcioleci stała się potentatem aktualnie kierowanym przez następne pokolenie, Ralfa Uwe Jungfera i Armina Herra. Opracowywane, wytwarzane i dystrybucja wysokiej jakości innowacyjnych wyrobów do klimatyzacji szaf rozdzielczych. Usługi firmy obejmują zarówno standardowe produkty dostępne z magazynu, jak i rozwiązania specjalne dostosowane do potrzeb klienta. Nasi klienci pochodzą z takich sektorów jak przemysł mechaniczny i inżynieria zakładowa, telekomunikacja, technika medyczna i laboratoryjna oraz technologie transportowe i energetyczne, ale także z obiecującej branży energii odnawialnej. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat DIN EN ISO 9001. Siedziba główna firmy mieści się w Neunkirchen, tradycyjnej lokalizacji biznesowej, skąd klienci na całym świecie zaopatrywani są w produkty.

 5. E.I.TEC. GMBH ENERGIE- UND UMWELTTECHNOLOGIE

  Niemcy

  Firma założona w 1995 roku przez inż. Franka Groscha i inż. Ralpha Wolfruma postawiła sobie za cel projektowanie, produkcję, montaż i uruchamianie instalacji do oczyszczania spalin i odzyskiwania energii. Od tego czasu skonstruowane przez nas instalacje działają nie tylko w zachodniej i wschodniej Europie, lecz także w Ameryce Północnej, Azji i Australii. Nad realizacją techniczną pracują inżynierowie ds. technologii procesów, mechaniki płynów i elektryki, a także chemicy, fizycy, konstruktorzy, technicy i kreślarze techniczni, posiadający kompetencje niezbędne w pracy nad danym zastosowaniem. Aby zapewnić wysoką jakość, nasze instalacje podczas produkcji podlegają ciągłej kontroli i odbiorom pośrednim. Efektem jest ich duża dostępność i bezpieczeństwo.

 6. BARRIQUAND TECHNOLOGIES THERMIQUES

  Francja

  Francuski projektant i producent wymienników ciepła: spawane wymienniki płytowe Platulaire®, wymienniki płytowo-uszczelkowe, wymienniki rurowe, wymienniki lutowane płytowe, wymienniki spiralne, wymienniki skręcane. Oferujemy modele wymienników ciepła oraz technologie cieplne do wszystkich zastosowań przemysłowych (przemysł rolno-spożywczy, chemiczny, ciężki, naftowy i gazowy, petrochemiczny, energetyczny i środowiskowy, uzdatniania wody i ścieków) oraz w inżynierii klimatycznej.

 7. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

  Wszystkie wyroby na "wymienniki ciepła"

 8. KELVION GERMANY GMBH

  Niemcy

  Witamy w Kelvion. Kontynuując przełomowe dokonania GEA Heat Exchangers Group w zakresie technologii wymiany ciepła, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów poprzez zrozumienie ich potrzeb, w zakresie poprawy wydajności i dostawy niezawodnych urządzeń. Nasze rozwiązania dla Waszych zastosowań: Oferujemy naszym klientom jeden z największych portfeli produktowych w dziedzinie wymienników ciepła. Obejmuje on indywidualne rozwiązania dla praktycznie wszystkich możliwych zastosowań i złożonych warunków środowiskowych: wymienniki płytowe, płaszczowo-rurowe, z rurami żebrowanymi, modułowe systemy chłodni kominowych oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji. Wasze rynki są również naszymi rynkami: Rynki, na których działacie wspólnie z nami to przede wszystkim: przemysł chemiczny, energetyczny, spożywczy, browarniczy, cukrowniczy, morski, naftowy i gazowy, chłodnictwa i klimatyzacji (HVAC). W każdym z tych segmentów zapewniamy rozwiązania o wyjątkowej sprawności, bezpieczeństwie i trwałości. Najważniejsze dla nas jest Wasze zaufanie: Chcemy zyskać Wasze zaufanie we wszystkim co robimy i przekonać do oferowanych przez nas rozwiązań. Mając na uwadze tak wysoko postawiony cel, inwestujemy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną, niezwykłą precyzję i pasję we wszystko co robimy: prace rozwojowe nad produktami, produkcję i posprzedażowe wsparcie techniczne.

 9. CESTARO FONDERIE SPA

  Włochy

  Rodzinna firma rzemieślnicza założona w 1963 r. to aktualnie jedna z największych włoskich hut aluminium odlewanego piaskowo i jedna z pierwszych w Europie Zatrudniamy ponad 150 współpracowników i posiadamy duże doświadczenie w branży elektromechanicznej, wymienników ciepła i części mechanicznych. Jesteśmy w stanie ocenić każdy szczegół, rozwijać sprzęt dostosowany do wszystkich wymagań oraz doradzać klientom w rozwijaniu własnych projektów.

 10. RIFTEC GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Wymienniki ciepła - Import eksport

Liczba wyników

3484 przedsiębiorstwa