• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wymienniki ciepła

Wyniki dla

Wymienniki ciepła - Import eksport

 1. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  NC Manufacturing and Engineering a, jest firmą z siedzibą w KOCAELİ w Turcji specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wymienników ciepła, systemów kogeneracji i trigeneracji oraz systemów technologii spalin. Posiadamy szerokie portfolio produktów; •Wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe •Chłodnice żebrowane •Zbiorniki ciśnieniowe •Ekonomizery •Rekuperatory •Dwururowe wymienniki ciepła •Zbiorniki do systemów kogeneracji i trigeneracji •Montaż mechaniczny i prdukcja •Kominy i linie wydechowe •Zbiorniki paliwa •Tłumiki spalin •Wymienniki ciepła spalin •3-drogowe zawory rozdzielcze. Posiadamy znakomite programy komputerowe do wykonywania obliczeń cieplnych i mechanicznych, co pozwala nam projektować urządzenia procesowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami międzynarodowymi. Kontynuujemy kompleksowe prace inżynieryjne i projektowe prowadzące do opracowania najbardziej efektywnych projektów pod względem wysokiej wydajności, niskich kosztów i minimalnego wpływu na środowisko, a dzięki użyciu narzędzi CAD zapewniamy naszym klientom szczegółowe rysunki produkcyjne w 2D i 3D zgodnie z ich żądaniami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ASCENTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie kilku tysięcy nagrzewnic zapewnia bezpieczeństwo i rutynę naszej pracy. W regionie miasta Wiesloch w Badenii w ciągu ostatnich dziesięcioleci rozwinęła się tradycja budowy instalacji olejowych do wymiany ciepła. Konstrukcja tych instalacji „Wiesloch” stała się światową marką i synonimem jakości. Pracownicy Ascentec GmbH są uznanymi ekspertami w branży z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wielu z nich wywodzi się z dawnej firmy „Apparatebau Wiesloch”, pioniera w dziedzinie systemów olejowych z bogatą tradycją. Nic więc dziwnego, że choć jesteśmy młodą firmą, mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowie i realizacji systemów ciepłowniczych. Wybór siedziby Ascentec w strefie przemysłowej St. Leon-Rot, niedaleko Wiesloch, również nie jest przypadkowy, ponieważ czujemy się związani z tradycją budowy kotłów, która tu panuje. Nasze projekty nagrzewnic olejowych są zgodne ze znaną na całym świecie konstrukcją „Wiesloch”, cenioną za niezawodność i wysoką jakość, i łączą ją z nowoczesnymi metodami projektowania i wiedzą fachową. Nasza wiedza inżynieryjna w połączeniu z bliską współpracą z wybranymi dostawcami i sprawdzonymi partnerami produkcyjnymi i montażowymi zapewnia niezmiennie wysoką jakość i niezawodność naszych produktów.

 3. E.I.TEC. GMBH ENERGIE- UND UMWELTTECHNOLOGIE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma założona w 1995 roku przez inż. Franka Groscha i inż. Ralpha Wolfruma postawiła sobie za cel projektowanie, produkcję, montaż i uruchamianie instalacji do oczyszczania spalin i odzyskiwania energii. Od tego czasu skonstruowane przez nas instalacje działają nie tylko w zachodniej i wschodniej Europie, lecz także w Ameryce Północnej, Azji i Australii. Nad realizacją techniczną pracują inżynierowie ds. technologii procesów, mechaniki płynów i elektryki, a także chemicy, fizycy, konstruktorzy, technicy i kreślarze techniczni, posiadający kompetencje niezbędne w pracy nad danym zastosowaniem. Aby zapewnić wysoką jakość, nasze instalacje podczas produkcji podlegają ciągłej kontroli i odbiorom pośrednim. Efektem jest ich duża dostępność i bezpieczeństwo.

 4. SCHUSTER BIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy specjalistami w zakresie gięcia na zimno rur i profili. W naszych firmach w Mannheim i Zeithain (Saksonia) mamy ponad 65 lat doświadczenia w tej specjalności. Dlatego mamy opanowane zarówno nietypowe, jak i charakterystyczne dla klienta procesy gięcia. Obrabiana jest stal, stal nierdzewna i metale nieżelazne o średnicy zewnętrznej rur od 4 mm do 323 mm. Nasi pracownicy dążą do ogólnego celu: „zwiększenie korzyści dla klienta”. Zarządzanie jakością i rozwój ekonomicznych alternatyw, które oferują naszym klientom korzyści są zatem dla nas bardzo ważne. Maksymalizacja korzyści dla klientów stanowi maksymę naszych codziennych działań. Z chęcią realizujemy indywidualne zapytania klientów w segmencie elementów z rur giętych, ponieważ dzięki naszemu doświadczeniu w gięciu profili i rur znamy skuteczne rozwiązania i wdrażamy je dla naszych klientów. Dzięki parkowi maszynowemu obejmującymi ponad 600 narzędzi możemy optymalnie giąć rury i kolana rurowe.

 5. ANTHERMO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Doświadczenie robi różnicę - Jako firma średniej wielkości działamy na rynku od ponad 60 lat. Od momentu założenia w 1951 roku oferta usług była stale rozszerzana i dostosowywana. Dzisiaj nasi klienci korzystają z tego doświadczenia. Służymy kompetentną i fachową poradą we wszystkich istotnych kwestiach technicznych. Dobra jakość w konkurencyjnych cenach - Grupy produktów, punkty spawalnicze, złącza i wymienniki ciepła zostały przeniesione w 2010 roku z G.S. Anderson GmbH do Anthermo GmbH. Dla naszych stałych klientów z wielu branż (np. budowa rurociągów, petrochemia, chłodnictwo, budowa maszyn) nic się nie zmieniło. W dalszym ciągu mogą polegać na naszej sprawdzonej niezawodności i elastyczności. Nasza krajowa i międzynarodowa struktura dostawców zapewnia korzystny stosunek ceny do wydajności. Indywidualne rozwiązania - orientacja na klienta oznacza dla nas przede wszystkim to, że możemy zaoferować wiecej niż standardowe produkty. W przypadku specyficznych wymagań dostarczamy również produkty na specjalne zamówienie, precyzyjnie odpowiadające potrzebom naszych klientów. Dotyczy to zarówno armatury jak i wymienników ciepła. Wiedza techniczna i ekspercka - Nasi pracownicy pracują w firmie od wielu lat i posiadają niezbędną wiedzę fachową do wykwalifikowanego doradztwa. Dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszą technologią.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, z siedzibą w mieście Freiberg am Neckar, ma ponad 75-letnie doświadczenie w dziedzinie przemysłowej techniki ciepłowniczej i grzewczej, dopalania termicznego oraz budowy kotłów. BBS GmbH, powstała w 2004 roku z połączenia firm BAY Wärme-technik GmbH i Bay Engineering und Consulting, łączy produkcję przemysłowych systemów kotłowych z know-how w zakresie projektowania nowoczesnych systemów energetycznych i techniki środowiskowej. Oprócz produkcji seryjnej opracowujemy i produkujemy kotły i urządzenia do zastosowań specjalnych znajdujące zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, chemicznym i petrochemicznym. Tutaj między innymi działamy jako producent kotłów parowych, podgrzewaczy wody i kotłów na olej termalny. Nasza oferta produktów obejmuje również wytwornice pary czystej i kotły na ciepło odpadowe do różnych zastosowań.

 2. RÜBSAMEN + HERR ELEKTROBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad pięciu dekad nazwa Rübsamen & Herr oznacza niezawodność i jakość „Made in Germany“. Firma rozpoczęła działalność w 1964 r. jako przedsiębiorstwo zajmujące się inżynierią sterowania elektrycznego i w ciągu dziesięcioleci stała się potentatem aktualnie kierowanym przez następne pokolenie, Ralfa Uwe Jungfera i Armina Herra. Opracowywane, wytwarzane i dystrybucja wysokiej jakości innowacyjnych wyrobów do klimatyzacji szaf rozdzielczych. Usługi firmy obejmują zarówno standardowe produkty dostępne z magazynu, jak i rozwiązania specjalne dostosowane do potrzeb klienta. Nasi klienci pochodzą z takich sektorów jak przemysł mechaniczny i inżynieria zakładowa, telekomunikacja, technika medyczna i laboratoryjna oraz technologie transportowe i energetyczne, ale także z obiecującej branży energii odnawialnej. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat DIN EN ISO 9001. Siedziba główna firmy mieści się w Neunkirchen, tradycyjnej lokalizacji biznesowej, skąd klienci na całym świecie zaopatrywani są w produkty.

 3. UNIVERSAL HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjne rozwiązania determinują rynek jutra. Universal Hydraulik, firma z ponad 35-letnim doświadczeniem, projektuje systemy hydrauliczne, systemy chłodzenia i wymienniki ciepła stosowane w różnorodnych dziedzinach na całym świecie. Nasze wymienniki ciepła są dostępne nie tylko w wersji standardowej, ale mogą być również indywidualnie zaprojektowane dla Państwa potrzeb. Obliczenia są wykonywane przy użyciu precyzyjnego programu obliczeniowego, rysunek jest dostępny w 3D. Podczas produkcji wymienniki ciepła są testowane do 5 razy. Wydajność chłodnicza może być zweryfikowana na naszym stanowisku badawczym. Dzięki systemowi hydraulicznemu lub chłodzącemu otrzymujesz system "pod klucz" z jednego źródła. Nie tylko przejmujemy projektowanie i produkcję, ale również montujemy i uruchamiamy kompletny system. Przed dostawą, wszystkie systemy są testowane pod kątem funkcjonalności i przetwarzania oraz dostarczane wraz z obszerną dokumentacją.

 4. R+L HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS projektuje i produkuje wysokiej jakości komponenty dla potrzeb techniki płynów i napędów, zarówno uniwersalne jak i niestandardowe, dostosowane do Twoich wymagań. Indywidualne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania w zakresie budowy maszyn, statków i pojazdów, w przemyśle stalowym i technologii offshore, a także w zastosowaniach specjalnych w budowie instalacji stanowią ważne elementy sukcesu Twojej firmy. ZALETY: Komponenty wysokiej jakości na uczciwych warunkach, poprawa Twojej pozycji rynkowej dzięki wykorzystaniu naszych kompetencji w zakresie rozwoju, jakości i obsługi, bezpośrednie i osobiste doradztwo naszego działu obsługi klienta, szybkie terminy dostaw dzięki zoptymalizowanemu łańcuchowi dostaw, projektowe dostosowanie naszych komponentów do indywidualnych wymagań klienta, skrócenie czasu Twojej reakcji: Narzędzie projektowe FLUIDWARE APP jest w stanie natychmiast obliczyć konstrukcję podzespołu, np. wspornika pompy, sprzęgła wału i akcesoriów - w oparciu o Twoje indywidualne warunki i wymagania.

 5. HELLMICH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Hellmich GmbH & Co. KG została założona w kwietniu 1963 r. przez Friedricha Hellmicha i ma siedzibę w Kirchlengern. Działalność rozpoczęta od produkcji rurociągów z blachy, rozwijana przez ponad pięćdziesiąt lat przekształciła się w kompletny asortyment produktów w dziedzinie technologii odpylania, oczyszczania gazów spalinowych, a także budowy rurociągów i instalacji. Do tej pory na całym świecie wyprodukowano i zainstalowano ponad 600 systemów oczyszczania dymu i ponad 1000 systemów odpylania. Firma posiada dużą liczbę międzynarodowych przedstawicieli i licencjobiorców. Naszym celem jest opracowywanie skutecznych i praktycznych rozwiązań dla wszystkich problemów związanych z kontrolą zanieczyszczeń powietrza - zawsze dostosowanych do indywidualnych życzeń i specyfikacji klienta.

 1. HANS BERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tylko to, co jest doskonałe w szczegółach, może doskonale funkcjonować jako całość. Ta zasada przewodnia jest naszą niezmienną filozofią korporacyjną od momentu założenia firmy w 1950 roku. Hans Berg GmbH & Co. Hans Berg GmbH & Co. KG jest działającym na całym świecie producentem części ciągnionych i metalowych elementów rurowych dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu. Grupa przedsiębiorstw z siedzibami w Reichshof (siedziba główna), Florstadt i Dilovasi/Istanbul (Turcja) zatrudnia około 600 osób i specjalizuje się w technologii obróbki plastycznej na zimno, łączenia, gwintowania i obróbki skrawaniem. Berg jest liderem technologicznym i rynkowym w dziedzinie techniki przyłączeniowej do grzejników, kaloryferów i konwektorów. Inne ważne obszary rynkowe to ciepłownictwo, technika klimatyzacyjna i przemysł samochodowy, dla którego Berg, jako partner rozwojowy dużych wyspecjalizowanych dostawców, produkuje precyzyjne i bezpieczne komponenty, np. w zakresie tłumienia drgań i generatorów gazu do poduszek powietrznych.

 2. BORSIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Centralą BORSIG Gruppe jest BORSIG GmbH z siedzibą w Berlinie. Strategia działalności koncentruje się na trzech obszarach: Rozwój grupy: strategie produktowe i rynkowe, struktury produkcyjne, formułowanie i realizacja celów, zarządzanie finansami i controlling, zarządzanie personelem. BORSIG oznacza jakość, niezawodność i siłę innowacyjną z Niemiec. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy są zaangażowani w opracowywanie i produkcję tylko najlepszych systemów i maszyn oraz ich montaż w miejscu przeznaczenia. Zapewnia to, że nasze produkty są wydajne, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach i stanowią inwestycję w przyszłość. Każdy z naszych zakładów produkcyjnych w Berlinie, Gladbeck i Meerane wyróżnia się szczególnymi właściwościami, łącząc najnowocześniejsze technologie, innowacyjne procesy produkcyjne oraz niezależną kontrolę jakości w stosunku do całości linii produkcyjnych.

 1. EBNER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się budową instalacji i maszyn z własnym, przyszłościowym know-how, a naszym mottem jest: Just one source – dostosowane do potrzeb, kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Planujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie. Nasz rynek to branża technologii środowiskowej oraz technologii przetwarzania, w szczególności przetwarzanie i odparowanie ścieków przemysłowych i procesowych oraz wytwarzanie produktów krystalicznych. Z korzyścią dla naszych klientów i w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, proponujemy ekonomiczne procesy, urządzenia i sprzęt. Naszym atutem jest możliwość szybkiego rozwiązywania specyficznych problemów klienta. Zapewniamy satysfakcję klienta dzięki wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, elastyczności i niezawodności. Oferujemy: sprzęt, wyposażenie standardowe, systemy modułowe, indywidualne rozwiązania, usługi inżynieryjne usługi serwisowe.

 2. GESMEX EXCHANGERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GESMEX Exchangers GmbH od ponad 15 lat produkuje w pełni spawane płytowe wymienniki ciepła w konstrukcji płytowo-płaszczowej. Naszą wyjątkową zaletą jest unikalny spaw laserowy, który zapewnia duży przekrój poprzeczny połączenia i małą strefę wpływu ciepła. Dzięki temu pakiet płyt jest idealnie przystosowany do pracy w trudnych warunkach, takich jak duże różnice temperatury i wahania ciśnienia. Rozwój, produkcja i sprzedaż prowadzone są w zakładzie w Schwerinie. Płytowe wymienniki ciepła firmy GESMEX Exchangers są stosowane na całym świecie. Możliwych jest wiele różnych konstrukcji. Nasze urządzenia mogą być stosowane jako parowniki, skraplacze, suche chłodnice, rekuperatory, absorbery i inne rozwiązania specyficzne dla klienta. Nasza gama standardowych rozwiązań obejmuje takie zastosowania, jak parowniki w pompach chłodniczych/ciepła, generatory pary w systemach ciepłowniczych, chłodnice KOH do elektrolizy wodoru, standardowe grzejniki i chłodnice do cieczy oraz wiele innych.

 3. PROMIX SOLUTIONS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Promix Solutions dostarcza kluczowe komponenty i rozwiązania z zakresu inżynierii procesowej dla potrzeb MIESZANIA. SPIENIANIA. CHŁODZENIA. w branży tworzyw sztrucznych. Inżynieria procesowa i innowacje to nasza pasja. Wspieramy Cię w obniżaniu kosztów produkcji, optymalizacji procesów i rozwiązywaniu problemów jakościowych. Pomagamy tym samym zmniejszyć emisje CO2 i ślad węglowy Twojej firmy. Portfolio produktów obejmuje systemy wytłaczania pianek, systemy dozowania gazu CO2/N2, dodatki nukleacyjne, kluczowe komponenty do produkcji lekkich pianek, mieszalniki statyczne, dysze mieszające, mieszalniki do topienia, chłodnice do topienia, a także liniowe systemy pomiaru lepkości. Porozmawiaj z nami o: • mniejszym zużyciu surowców, • większej przepustowości linii. • zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla i śladu CO2. • lepszych właściwościach mechanicznych. • nienagannej jakości. • drobnokomórkowej, jednorodnej strukturze pianki. • Oszczędnościach kosztów

 4. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 5. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AViTEQ oferuje od 1939 r. wysokiej jakości i niezawodne rozwiązania w zakresie przenośników oscylujących i technologii procesu dla różnych gałęzi przemysłu, zapewniając przy tym ogólnoświatowy serwis.

 6. UNEX HEATEXCHANGER ENGINEERING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma UNEX Heatexchanger Engineering GmbH specjalizuje się w projektowaniu, budowaniu i dostarczaniu wymienników ciepła. Nasze know-how oparte jest na aktualnej wiedzy specjalistycznej, w połączeniu z cennymi doświadczeniami ze wszystkich sektorów przemysłu. Oferujemy Państwu doradztwo techniczne na wysokim poziomie, przynoszące korzyści ekonomiczne. Zrozumienie tego, czego Państwo rzeczywiście potrzebują, nie wymaga zaawansowanego technicznie szyfrowanego interfejsu cyfrowego. UNEX oferuje wymienniki ciepła do wszelkich zastosowań, od dużych instalacji przemysłowych po kompaktowe wyposażenie budynków. Rozmawiamy z naszymi klientami i w ten sposób budujemy zrozumienie i zaufanie. Na pierwszym miejscu stawiamy dbałość o szczegóły i jakość, od pierwszego kontaktu po obsługę posprzedażową. Klienci UNEX to ktoś więcej niż tylko klienci – widzimy w nich partnerów na długi czas.

 7. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albania

  Verified by europages badge

  SELMANI sh.p.k. jest firmą założoną w 1994 roku w Tiranie w Albanii. Działa w branży budownictwa cywilnego, oferując konstrukcje ocynkowane ogniowo (HDG) i niestandardowe konstrukcje stalowe, a także standardowe zbiorniki na wodę & paliwo ze stali HDG i nierdzewnej. Zakład posiada kotły do cynkowania o wymiarach 6500 x 1700 x 2600 mm. Firma specjalizuje się w produkcji kotłów HVAC, zbiorników ciepła, zbiorników wody sanitarnej & zbiorników paliwa, ogrodzeń, krat, podłóg, wież kratowych do przesyłu energii elektrycznej & GSM, wielokątnych masztów do oświetlenia i transmisji, obiektów bezprzewodowych, konstrukcji szklarniowych ocynkowanych ogniowo, konstrukcji stalowych dla hodowli zwierząt, oznakowania dróg, konstukcji stalowych zabezpieczających itp. Dzięki naszemu wydajnemu i płynnemu procesowi produkcyjnemu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości konstrukcje naszym europejskim firmom partnerskim przy jednoczesnym obniżeniu ich kosztów. Ze swoją wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą profesjonalistów zorientowanych na klienta, SELMANI shpk gwarantuje wysokie standardy usług.

 8. STEFANI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Stworzona w regionie Wenecja Euganejska, w samym sercu działalności produkcyjnej związanej z chłodzeniem, firma Stefani łączy w sobie typową włoską kreatywność z silnym duchem innowacji, który sprawia, że przedsiębiorstwo może oferować coraz wydajniejsze klimatyzery, zamrażarki szokowe, skraplacze i drycoolery. Firma oferuje pełne usługi wsparcia, od projektowania po dostawę, starając się znaleźć jak najlepsze wymiary maszyn na podstawie wymagań klienta.

 1. RVS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo RVS s.r.l. powstało w 1981 roku. Od chwili swojego utworzenia do dziś, przedsiębiorstwo działa w branży hydrauliki w automatyce i elektroniki / oprogramowania związanych z hydrauliką. Wysoko wykwalifikowany personel pracuje zgodnie ze specyfiką branży i potrafi reaktywnie dostosować się do parametrów technicznych klienta.

 2. BOSCH INDUSTRIEKESSEL GMBH - INDUSTRIAL BOILERS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bosch Industrial Boilers to renomowany na całym świecie specjalista w zakresie kotłów i systemów kotłowych wszystkich rozmiarów i zakresów wydajności. Od ponad 150 lat zapewniamy innowacje w zakresie budowy kotłów przemysłowych.

 3. BARRIQUAND HEAT EXCHANGERS

  Francja

  Verified by europages badge

  Francuski projektant i producent wymienników ciepła: spawane wymienniki płytowe Platulaire®, wymienniki płytowo-uszczelkowe, wymienniki rurowe, wymienniki lutowane płytowe, wymienniki spiralne, wymienniki skręcane. Oferujemy modele wymienników ciepła oraz technologie cieplne do wszystkich zastosowań przemysłowych (przemysł rolno-spożywczy, chemiczny, ciężki, naftowy i gazowy, petrochemiczny, energetyczny i środowiskowy, uzdatniania wody i ścieków) oraz w inżynierii klimatycznej.

 4. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 5. KELVION HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kelvion jest globalnym producentem przemysłowych wymienników ciepła dla bardzo zróżnicowanych segmentów rynku. Od 1920 roku firma produkuje i sprzedaje swoje produkty na wielu różnych rynkach - od listopada 2015 roku pod nową marką Kelvion. Wyspecjalizowane kompetencje zawodowe, solidna wiedza, bliskość klienta i wielowymiarowe portfolio produktów sprawiają, że Kelvion jest partnerem z wyboru w dziedzinie wymiany ciepła. Dzięki płytowym wymiennikom ciepła, płaszczowo-rurowym wymiennikom ciepła, wymiennikom ciepła z rurami żebrowanymi i chłodniczym wymiennikom ciepła, firma zaopatruje klientów w bardzo zróżnicowanych sektorach globalnych: energetyce; centrach danych, przemyśle chemicznym; zastosowaniach morskich; HVAC i chłodnictwie; zastosowaniach środowiskowych, a także w przemyśle spożywczym i napojów. Kelvion specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług dostosowanych do potrzeb klienta i wspiera swoich docelowych klientów poprzez globalną sieć sprzedaży, serwisu i produkcji. Kelvion - Eksperci w dziedzinie wymiany ciepła.

 6. DAV COIL S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  ROZWIĄZANIA – TECHNOLOGIA – WIZJA Od 1969 roku opracowujemy nowe rozwiązania w zakresie odzyskiwania i wymiany ciepła dla mediów gazowych, ciekłych lub granulowanych mediów stałych. Rury żebrowane, akumulatory z zaworem kontaktronowym, ekonomizery, wężownice, kondensatory, nagrzewnice wstępne, przegrzewacze, współosiowe wymienniki ciepła lub wymienniki z krzyżowym przepływem gazu, płaszcze grzewczo-chłodzące Pillow Plate. Ze stali nierdzewnej, duplex, stopów, tytanu, stali węglowej i z powłokami antykorozyjnymi. Każde rozwiązanie jest dostosowane do danego sektora zastosowań.

 7. NESS WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NESS WÄRMETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Remshalden, Niemcy.

 8. JET FLOW TECHNOLOGIES UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma JET FLOW TECHNOLOGIES UK LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach ejektor parowy, kondensator pary, termosprężarka, i fume scrubbers. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 9. SCHULZ + PARTNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHULZ + PARTNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Teningen, Niemcy.

 10. ACE APPARATEBAU CONSTRUCTION & ENGINEERING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ACE APPARATEBAU CONSTRUCTION & ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Kotlarstwo ciężkie, aparaty ciśnieniowe, zbiornik ciśnieniowy, reaktory, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Lieboch, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wymienniki ciepła - Import eksport

Liczba wyników

3438 Przedsiębiorstwa