• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotły nierdzewne

Wyniki dla

Kotły nierdzewne - Import eksport

 1. STAES.COM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Obecnie posiadamy 3092 zbiorniki w magazynie, gotowe do dostawy, oraz 160 zbiorników w produkcji. Oferujemy szeroką gamę zbiorników ze stali nierdzewnej i poliestru. Posiadamy duży zapas nowych i używanych zbiorników, które można zakupić w stanie obecnym lub zmodyfikować w naszym warsztacie. Sprzedajemy mieszadła z i bez wspomagania procesu.

 2. PATENT KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma PATENT KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Statki aprowizacyjne, Zbiorniki i skrzynki do składowania, zbiorniki na wymiar, Kotły nierdzewne, stainless steel cisterns, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i urządzenia dla branży farmaceutycznej. Ma siedzibę w Cegled, Węgry.

 3. ATELIERS PIRET SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ATELIERS PIRET SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Stal stopowa, wytaczanie, cięcie nożyczmi, Kotły nierdzewne, i Stal stopowa. Ma siedzibę w Ampsin, Belgia.

 4. HTI - GESAB HOCH-TEMPERATUR INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HTI - GESAB HOCH-TEMPERATUR INDUSTRIEANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Ellerau, Niemcy.

 5. CARBOTECHNIK ENERGIESYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARBOTECHNIK ENERGIESYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACCASTILLAGE VIOLLEAU

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACCASTILLAGE VIOLLEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, kotlarstwo stal nierdzewna dla branży budowlanej, obróbka części ze stali nierdzewnej, kotlarstwo stal nierdzewna dla branży medycznej, meble ze stali nierdzewnej, balustrady ze stali nierdzewnej, Stal nierdzewna, części nadwodne kadłuba stal nierdzewna, i formowanie przewodów ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w La Mothe Achard, Francja.

 2. EHI ELDAGSER ENERGIE HOCHTEMPERATUR- UND INDUSTRIEANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EHI ELDAGSER ENERGIE HOCHTEMPERATUR- UND INDUSTRIEANLAGENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Springe, Niemcy.

 3. AQVAPOS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AQVAPOS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 4. SVTM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SVTM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, elementy ze stali nierdzewnej dla przemysłu, kotlarstwo stal nierdzewna dla branży rolno-spożywczej, Stal nierdzewna, i Obróbka części z aluminium. Ma siedzibę w La Mothe Achard, Francja.

 5. KRASNODAR PLANT OF BOILER AND POWER EQUIPMENT (KZKEO)

  Rosja

  Krasnodarskie Zakłady Kotłów i Urządzeń Energetycznych (KZKEO) produkują kotły, wytwornice pary ECO-PAR do zastosowań przemysłowych oraz oparte na nich modułowe zespoły kotłów parowych i gorącej wody. Firma zajmuje się projektowaniem, montażem, produkcją i instalacją następujących urządzeń: —kotły parowe o wydajności wytwarzania pary od 100 do 10 000 kg/h; —modułowe kotły parowe; —agregaty ko-generacyjne; —kotły grzewcze; —węzły cieplne; —przenośne wytwornice pary; —kominy i rury ciepłownicze; —odpowietrzniki; —inne zbiorniki i naczynia oraz związane z nimi wyposażenie. KZKEO produkuje stacje podgrzewania pary i gorącej wody, przemysłowe wytwornice pary oraz kotły parowe, które charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, wysoką sprawnością, automatycznym sterowaniem i bezpieczeństwem w eksploatacji. Inżynierowie zakładu świadczą usługi z zakresu rozruchu i konserwacji wszystkich produkowanych urządzeń. Firma realizuje projekty związane z instalacjami cieplnymi i energetycznymi do zastosowań przemysłowych, mieszkaniowych i publicznych. Elementy produkowane przez Krasnodarski Zakład Kotłów i Urządzeń Energetycznych są szeroko stosowane przez firmy w Azerbejdżanie, Armenii, Białorusi, Ukrainie, Mołdawii, Kazachstanie, Kirgistanie, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie, Chile itd. W ciągu 15 lat działalności firma zrealizowała ponad 530 projektów. Zakład zatrudnia ponad 100 wykwalifikowanych pracowników. Zaawansowane technologicznie zakłady produkcyjne są certyfikowane zgodnie z systemem jakości ЕАС, a sprzęt spełnia wymagania TR CU.

 1. S.T.M. SRL

  Włochy

  Zajmujemy się pracami z zakresu konstrukcji średnich-lekkich w oparciu o projekt, dla potrzeb przemysłu papierniczego, chemicznego, spożywczego, winiarskiego oraz mleczarsko-serowarskiego. Konstrukcje ze stali inox, lekka średnia-ciężka, wygniatanie, gięcie, kalandrowanie, spawanie, łączenie blachy, gięcie profili i budowa zbiorników.

 2. TALLERES ESTEBAN TOLOSA DAVIA

  Hiszpania

  Wiodące przedsiębiorstwo w dziedzinie projektowania maszyn dla przemysłu spożywczego, produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń ze stali nierdzewnej, zawsze z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi.

 1. CLÉNTAH INOX

  Francja

  Firma CLÉNTAH INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach akcesorium ze stali nierdzewnej, akcesoria do basenów, produkcja ze stali nierdzewnej, i winda dostępna dla osób z ograniczoną mobilnością. Ma siedzibę w Méjannes Lès Alès, Francja.

 2. CALDERERIA Y SOLDADURA MANUFE SL

  Hiszpania

  Firma CALDERERIA Y SOLDADURA MANUFE SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach montaże przemysłowe. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 3. HANS WARZECHA HEIZUNGSBAU GMBH & CO. KG MIETHEIZUNG24.DE

  Niemcy

  Firma HANS WARZECHA HEIZUNGSBAU GMBH & CO. KG MIETHEIZUNG24.DE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Borgholzhausen, Niemcy.

 4. HAGELSCHUER RHEIN-MAIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HAGELSCHUER RHEIN-MAIN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 5. MOTHAISE DE CHAUDRONNERIE

  Francja

  Firma MOTHAISE DE CHAUDRONNERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach elementy ze stali nierdzewnej dla przemysłu, kotlarstwo stal nierdzewna dla przemysłu, obróbka części ze stali nierdzewnej, i kotlarstwo stal nierdzewna dla branży medycznej. Ma siedzibę w La Mothe Achard, Francja.

 6. ACHENBACH GMBH

  Niemcy

  Firma ACHENBACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 7. AIS ACCES INNOVATIONS SERVICES

  Francja

  Firma AIS ACCES INNOVATIONS SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, głowice czyszczące, Wanny i kadzie metalowe, i autoclave lids. Ma siedzibę w Cestas, Francja.

 8. MAYR & WOLFRAM GMBH / GWK

  Niemcy

  Firma MAYR & WOLFRAM GMBH / GWK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. Clenath inox

  Francja

  Firma Clenath inox, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach ekspertyzy dla sektora produkcji win, Stainless steel gutters, produkcja ze stali nierdzewnej, i Akcesoria ze stali nierdzewnej dla branży winiarskiej. Ma siedzibę w Méjannes Lès Alès, Francja.

 2. BIFECTA

  Francja

  Firma BIFECTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. SOREMAT AD

  Francja

  Firma SOREMAT AD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, i Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Ma siedzibę w Arles, Francja.

 4. RBX INDUSTRIES

  Francja

  Firma RBX INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Macon, Francja.

 5. EQUINOX - EQUIPEMENTS INOXYDABLES

  Francja

  Firma EQUINOX - EQUIPEMENTS INOXYDABLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Willems, Francja.

 6. GROUPE CRD

  Francja

  Firma GROUPE CRD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Kotły nierdzewne, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Kotlarstwo, Kotły nierdzewne, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Saint-Dizier Cedex, Francja.

 7. BIO-INOX

  Francja

  Firma BIO-INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki ze stali nierdzewnej, i Wine-producing tanks. Ma siedzibę w Lamonzie St Martin, Francja.

 8. MANOIR CTI ACDN

  Francja

  Firma MANOIR CTI ACDN, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Przetwarzanie stali i metali, Przewody rurowe przemysłowe, Stainless steel metalwork, i Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Agneaux, Francja.

 9. EROGLU ISI IND HEATING BOILER

  Turcja

  Firma EROGLU ISI IND HEATING BOILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny, LPG (propan-butan), kocioł na gorący olej, i Gaz płynny, LPG (propan-butan). Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. ALLIANCE INOX INDUSTRIE

  Francja

  Firma ALLIANCE INOX INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Beychac Et Caillau, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo