• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zasuwy i zawory

Wyniki dla

Zasuwy i zawory - Import eksport

 1. FRITZ GYGER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Fritz Gyger AG jest specjalistą w dziedzinie mikrotechnologii mikrozaworów i urządzeń dozujących. Opracowujemy, produkujemy, dystrybuujemy i oferujemy usługi za pośrednictwem naszych partnerów lub samodzielnie, na całym świecie. Założenie firmy w 1959 roku, początki z igłami gramofonowymi wykonanymi z szafiru. 1978 rok - wysokiej klasy igły diamentowe z opatentowanym szafirem Gyger. Dziś, dwa pokolenia później, to wciąż niepochamowana ciekawość, duch wynalazczości i zamiłowanie do perfekcji motywują nas do stawiania czoła niemożliwieniu. 1992 rok - opracowanie i produkcja opatentowanego elektromagnetycznego mikrozaworu 2/2-drożnego do bezdotykowego dozowania, wykonanego z twardego materiału i elementów ze stali nierdzewnej. Nowe standardy w zakresie rozmiaru, precyzji, szybkości i żywotności. Modułowe systemy dozowania w zakresie mikro- i nanolitrów. Dozownik płynów CERTUS FLEX dozuje płyny w małych objętościach. Wielokanałowe precyzyjne dozowanie do 8 niezależnych kanałów w szybkim trybie pojedynczym lub równoległym. Głowica zaworu z prostym lub kątowym strumieniem dozującym, do dozowania różnych płynów i objętości. Nieograniczone możliwości programowania w szerokim zakresie zastosowań. Dozowanie płynów z butelek lub strzykawek do wszystkich popularnych płytek mikrotitracyjnych. Możliwość integracji z systemem automatyzacji za pośrednictwem interfejsu SiLA. Stacja czyszcząca CLEANING STATION do szybkiego i zautomatyzowanego czyszczenia 3 roztworów czyszczących dla maksymalnie 8 mikrozaworów razem w celu uzyskania optymalnych wyników czyszczenia

 2. ADIS FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

 3. VALVOMEC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Valvomec jest przedsiębiorstwem posiadającym 85-letnie doświadczenie w branży zaworów przemysłowych z brązu. Nowoczesny zakład o dużych możliwościach, znajdujący się w dolinie Valsesia, w strefie przemysłowej Roccapietra (Vercelli) zatrudnia młody i dynamiczny personel, opierający się na doświadczeniu zdobytym z biegiem lat.

 4. GEP VALVES SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma, Gep Valves sas, zapewnia produkcję i wsparcie techniczne zaworów przemysłowych nadających się do stosowania w branży petrochemicznej, stoczniowej, metalurgii żelaza i mechaniki. Opierając się na ciągłym dążeniu do innowacji i ulepszeń naszego łańcucha produkcyjnego, rozwinęliśmy się z upływem lat, stając się partnerem dla wielu podmiotów krajowych i międzynarodowych.

 5. BRAND SERVICES

  Polska

  Verified by europages badge

  Brand Services, to polska firma konsultingowa & handlowa. Specjalizujemy się w pomocy firmom z UE & innych krajów na świecie, aby mogły rozwinąć swoją obecność w Polsce, na Słowacji & w Republice Czeskiej. Posiadamy specjalistyczną wiedzę w różnego rodzaju projektach konsultingowych, dopasowanych do potrzeb naszego klienta, co powoduje, że oferujemy konkretne korzyści i wartość dodaną. Oprócz świadczenia usług konsultingowych, proponujemy działania sprzedażowe. Dlatego też, jeśli chcecie Państwo odnieść sukces na wymienionych rynkach, zachęcamy do współpracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMEBUR ASYSER

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma IMEBUR ASYSER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Jest również obecna w dziedzinach lpg valves, i regulatory wysokiego ciśnienia. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 2. AST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AST GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 3. ANDRÉ RAMSEYER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ANDRÉ RAMSEYER AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Flamatt, Szwajcaria.

 4. KÜHME ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÜHME ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 5. RUBINETTERIE PARACCHINI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RUBINETTERIE PARACCHINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, zawór klapowy, zawór odcinający, Zasuwy i zawory, i zawory zasuwowe. Ma siedzibę w Borgosesia, Włochy.

 1. A & S FÖRDERANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A & S FÖRDERANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 2. ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ

  Polska

  Zakład Hydrauliki Siłowej jest prywatną firmą usługowo-handlowo-produkcyjną powstałą w 1999 roku, z siedzibą w Kobylance w województwie zachodniopomorskim. Od początku naszej działalności realizujemy usługi w zakresie produkcji i napraw elementów hydrauliki siłowej. Zajmujemy się naprawą części i podzespołów maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych i innych. Naszą główną specjalizacją jest produkcja cylindrów hydraulicznych tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych o szerokim zakresie średnic i skoków. Produkujemy siłowniki o średnicach zarówno tych najbardziej popularnych jak i tych, które wykonywane są tylko i wyłącznie pod indywidualne zamówienie klienta. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowników biorących udział przy produkcji każdego siłownika. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonania wszystkich elementów, z których składa się siłownik, oraz używamy wysokiej jakości materiałów.

 1. ATP ARMATURA

  Polska

  Realizujemy dostawy armatury przemysłowej: zawory, zasuwy kurki kulowe, przepustnice, zasuwy nożowe, rury kształtki ze stali kotłowych i nierdzewnych .Armatura niskociśnieniowa, średniociśnieniowa, wysokociśnieniowa, bezpośrednio od producentów. Pełna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna.energetyka, ciepłownictwo, przemysł spożywczy, chemia i petrochemia.Bezpośredni autoryzowany przedstawiciel krajowych i europejskich producentów armatury przemysłowej.Bezpłatne doradztwo techniczne, przygotowywanie kompleksowych inwestycji przemysłowych: specjalizacja energetyka - ciepłownie, elektrownie, elektrociepłownie, kotły przemysłowe .Krótki łańcuch dostaw jest gwarancją konkurencyjnej ceny. Szybkie terminy dostaw, promocje na wybrane produkty.

 2. TAKO ARMATURA RUROCIAGI SP. Z O.O.

  Polska

  Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Producent kształtek segmentowych.Kompleksowy dostawca systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, odwodnień i instalacji przemysłowych.Dostarczamy inwestorom i wykonawcom kompletne systemy instalacyjne Najważniejsza jest dla nas: jakość, nowoczesność i zadowolenie klienta.Więcej informacji na stronie www.tako-ar.eu . Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług przedsiębiorstwa Tako Armatura Rurociągi!

 3. WATERGATES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od roku 2004 nazwa Watergates oznacza niezawodnego partnera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości zaworów płytkowych i napędów elektrycznych dla automatyki przemysłowej. Jesteśmy uważani za solidnego producenta i dostawcę zaworów, oferującego oprócz elementów standardowych, innowacyjne rozwiązania specjalne. Jednocześnie jesteśmy znani na rynku jako godny zaufania partner, który potrafi kompetentnie doradzić i efektywnie rozwiązywać problemy.

 4. SEJCOM

  Polska

  Oferujemy zawory hydrauliczne przeponowe (membranowe) oraz powietrzne firmy BERMAD, w tym regulatory ciśnienia, zawory do regulacji poziomu wody, regulatory przepływu, zawory przeciwuderzeniowe, zawory pierwszeństwa, zawory do zarządzania ciśnieniem, zawory powietrzne automatyczne, kinetyczne, do wody i ścieków.

 5. GE OIL & GAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Masoneilan, należące do grupy Dresser, jest światowym liderem w dziedzinie zaworów do regulacji do zastosowań standardowych i trudnych, regulatorów pneumatycznych i urządzeń działających w protokole fieldbus.

 6. GTM PROCESS VALVES SP. Z O.O.

  Polska

  GTM Process Valves to firma specjalizująca się w dystrybucji armatury przemysłowej, przydatnej w takich branżach jak przemysł chemiczny, farmaceutyczny, maszynowy czy spożywczy. Oferuje sprowadzane z obszaru całej Europy, wysokiej jakości produkty, między innymi: przepustnice, zawory kulkowe, zasuwy nożowe i klinowe, kurki stożkowe, kompensatory. Wśród stałych dostawców firmy znajduje się Ayvaz, Bray oraz Noris Armaturen.

 7. INDUS AGAR SA

  Hiszpania

  Zawód pełnego przepływu w prawo i pompy odśrodkowe nadające się do każdego rodzaju płynów szczególnie ściernych i żrących.

 8. ORBINOX SA

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo ORBINOX, obecne w ponad 70. krajach, o ponad 45-letnim doświadczeniu, projektuje, produkuje i sprzedaje zawory gilotynowe, zawory, zawory zwrotne i urządzenia hydromechaniczne.

 1. KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, zawory motylkowe, motors for industrial valves, produkcja armatury, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

 2. HIZIR METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Firma HIZIR METAL SANAYI VE TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Jest również obecna w dziedzinach zasuwy, koła zamachowe, wytapianie armatury, i części zamienne do kranów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. RISTERM VALVES & MAINTENANCE

  Belgia

  Firma RISTERM VALVES & MAINTENANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Villers-Le-Bouillet, Belgia.

 4. INOXPA S.A.U

  Hiszpania

  Firma INOXPA S.A.U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Pompy, Zasuwy i zawory, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Pompy, i Mieszadła. Ma siedzibę w Banyoles, Hiszpania.

 5. MARCO TECH SAS

  Francja

  Firma MARCO TECH SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody - cysterny. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, nawijarki do rur ssących, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Mios, Francja.

 6. TECVAL, S.L.

  Hiszpania

  Firma TECVAL, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Jest również obecna w dziedzinach check valve, stopy specjalne, i Zawory kulkowe. Ma siedzibę w Vacarisses, Hiszpania.

 7. GESA TERMÓMETROS SL

  Hiszpania

  Firma GESA TERMÓMETROS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, Zasuwy i zawory, Termometry, Manometry, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Urduliz-Vizcaya, Hiszpania.

 8. SODELUX SA

  Belgia

  Firma SODELUX SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Opaski rurowe, Zasuwy i zawory, Rury i węże z PCW, Rury z tworzyw sztucznych, Opaski rurowe, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Recogne, Belgia.

 9. HÜCOBI GMBH

  Niemcy

  Firma HÜCOBI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Sprzęgła pneumatyczne, Sprężarki, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Sprzęgła pneumatyczne, i Sprężarki. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 10. THELEN ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma THELEN ARMATUREN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo