• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zasuwy i zawory

Wyniki dla

Zasuwy i zawory - Import eksport

 1. FERGO ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FERGO Armaturen GmbH to Twόj kompetentny i niezawodny partner w sektorze techniki regulacji i sterowania. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie wszelkiego rodzaju zasuw, zaworów odcinających i zwrotnych, a także siłowników pneumatycznych i elektrycznych. Oczywiście oferujemy Państwu również kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń peryferyjnych - na przykład zaworów elektromagnetycznych, pozycjonerów, skrzynek wyłączników krańcowych i wielu innych; niezależnie od tego, w jakich warunkach i do jakich zastosowań przemysłowych potrzebne są nasze produkty. Kontrolujemy to - taka jest filozofia naszej firmy! Absolutna satysfakcja klienta jest dla FERGO Armaturen GmbH najwyższym priorytetem. Wysokiej jakości komponenty i materiały, korzystne warunki, jak również minimalne czasy obróbki i dostawy pozwalają nam wielokrotnie przewyższać wysokie wymagania naszych klientów. Wystarczy postawić przed nami wyzwanie! Opracujemy w najkrótszym możliwym czasie elastyczne rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 2. SCHUBERT & SALZER CONTROL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako szybko rozwijająca się firma high-tech, Schubert & Salzer Control Systems opracowuje, produkuje i sprzedaje wysoce precyzyjne zawory sterujące i odcinające do zastosowań przemysłowych w inżynierii procesowej. Pod względem zużycia energii, żywotności i emisji hałasu nasze zawory należą do najbardziej wydajnych na rynku. Ich kompaktowa budowa i wysoka jakość sterowania minimalizują nakład pracy związany z instalacją i konserwacją i jednocześnie zapewniają wysoką niezawodność operacyjną i procesową oraz wyjątkowo długą żywotność. Firma Schubert & Salzer Control Systems GmbH, z siedzibą w Ingolstadt, oferuje Państwu i Państwa klientom wysokiej jakości produkty Schubert & Salzer "Made in Germany" bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych spółek zależnych w krajach Beneluksu, Anglii, Francji, Indiach i USA, a także ponad 40 międzynarodowych partnerów.

 3. FRITZ GYGER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Fritz Gyger AG jest specjalistą w dziedzinie mikrotechnologii mikrozaworów i urządzeń dozujących. Opracowujemy, produkujemy, dystrybuujemy i oferujemy usługi za pośrednictwem naszych partnerów lub samodzielnie, na całym świecie. Założenie firmy w 1959 roku, początki z igłami gramofonowymi wykonanymi z szafiru. 1978 rok - wysokiej klasy igły diamentowe z opatentowanym szafirem Gyger. Dziś, dwa pokolenia później, to wciąż niepochamowana ciekawość, duch wynalazczości i zamiłowanie do perfekcji motywują nas do stawiania czoła niemożliwieniu. 1992 rok - opracowanie i produkcja opatentowanego elektromagnetycznego mikrozaworu 2/2-drożnego do bezdotykowego dozowania, wykonanego z twardego materiału i elementów ze stali nierdzewnej. Nowe standardy w zakresie rozmiaru, precyzji, szybkości i żywotności. Modułowe systemy dozowania w zakresie mikro- i nanolitrów. Dozownik płynów CERTUS FLEX dozuje płyny w małych objętościach. Wielokanałowe precyzyjne dozowanie do 8 niezależnych kanałów w szybkim trybie pojedynczym lub równoległym. Głowica zaworu z prostym lub kątowym strumieniem dozującym, do dozowania różnych płynów i objętości. Nieograniczone możliwości programowania w szerokim zakresie zastosowań. Dozowanie płynów z butelek lub strzykawek do wszystkich popularnych płytek mikrotitracyjnych. Możliwość integracji z systemem automatyzacji za pośrednictwem interfejsu SiLA. Stacja czyszcząca CLEANING STATION do szybkiego i zautomatyzowanego czyszczenia 3 roztworów czyszczących dla maksymalnie 8 mikrozaworów razem w celu uzyskania optymalnych wyników czyszczenia

 4. ADIS FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  ADIS France, Grupa ATEO, jest producentem i dystrybutorem urządzeń i armatury wodociągowej. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na swoje potrzeby w zakresie urządzeń wodociągowych przeznaczonych głównie dla profesjonalistów. Interaktywny katalog pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą produktów żeliwnych i mosiężnych oraz pobrać karty techniczne. Posiadamy certyfikację ISO 9001. Jest to dla Państwa gwarancja kontrolowanego procesu i rygorystycznych kontroli na wszystkich etapach produkcji. Zgodnie z normami CE, nasze produkty gwarantują jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. ATEO zawsze było zaangażowane w dostarczanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług. Procesy zachodzące w naszej strukturze są prawdziwymi narzędziami w służbie jakości i poszanowania zobowiązań podjętych przez nasz zespół wobec naszych klientów.

 5. GEP VALVES SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma, Gep Valves sas, zapewnia produkcję i wsparcie techniczne zaworów przemysłowych nadających się do stosowania w branży petrochemicznej, stoczniowej, metalurgii żelaza i mechaniki. Opierając się na ciągłym dążeniu do innowacji i ulepszeń naszego łańcucha produkcyjnego, rozwinęliśmy się z upływem lat, stając się partnerem dla wielu podmiotów krajowych i międzynarodowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VALVOMEC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Valvomec jest przedsiębiorstwem posiadającym 85-letnie doświadczenie w branży zaworów przemysłowych z brązu. Nowoczesny zakład o dużych możliwościach, znajdujący się w dolinie Valsesia, w strefie przemysłowej Roccapietra (Vercelli) zatrudnia młody i dynamiczny personel, opierający się na doświadczeniu zdobytym z biegiem lat.

 2. IMEBUR ASYSER

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma IMEBUR ASYSER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Jest również obecna w dziedzinach lpg valves, i regulatory wysokiego ciśnienia. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 3. ANDRÉ RAMSEYER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ANDRÉ RAMSEYER AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Flamatt, Szwajcaria.

 4. AST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AST GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 5. RUBINETTERIE PARACCHINI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RUBINETTERIE PARACCHINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, zawór klapowy, zawór odcinający, Zasuwy i zawory, i zawory zasuwowe. Ma siedzibę w Borgosesia, Włochy.

 1. KÜHME ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÜHME ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 2. A & S FÖRDERANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A & S FÖRDERANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 1. TURKOGLU

  Turcja

  Firma Sensoylar została założona pod marką TURKOGLU w 1978 roku. Jesteśmy jednym z czołowych producentów materiałów budowlanych Turcji. Produkujemy wodomierze, zawory, przewody elastyczne metalowe wodociągowe i gazowe, instalacje i armaturę, produkty wyposażenia przeciwpożarowego i specjalne wyroby. Staliśmy się jedną z wiodących firm w branży, zdobywając jednocześnie uznanie jako profesjonalna i renomowaną marka dzięki niezawodności proponowanych produktόw, trwałości, jakości i stabilności. Nasze produkty mogą być stosowane we wszystkich dziedzinach gospodarki wodnej, gazowej i ściekowej. Firma kontynuuje inwestycje w produkty technologiczne oparte na potrzebach rynków poprzez działa R&D mające na celu zwiększenie tempa sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Firma eksportuje na wiele rynków na całym świecie, wyprzedzając konkurentów w branży. Większość procesów produkcyjnych i zarządczych posiada certyfikaty ISO 9001, IS0 14001, OHSAS 18001, znak CE, MID, dyrektywa ISO-EU, GOST, EN, normy TSE.

 2. ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ

  Polska

  Zakład Hydrauliki Siłowej jest prywatną firmą usługowo-handlowo-produkcyjną powstałą w 1999 roku, z siedzibą w Kobylance w województwie zachodniopomorskim. Od początku naszej działalności realizujemy usługi w zakresie produkcji i napraw elementów hydrauliki siłowej. Zajmujemy się naprawą części i podzespołów maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych i innych. Naszą główną specjalizacją jest produkcja cylindrów hydraulicznych tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych o szerokim zakresie średnic i skoków. Produkujemy siłowniki o średnicach zarówno tych najbardziej popularnych jak i tych, które wykonywane są tylko i wyłącznie pod indywidualne zamówienie klienta. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowników biorących udział przy produkcji każdego siłownika. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonania wszystkich elementów, z których składa się siłownik, oraz używamy wysokiej jakości materiałów.

 3. ATP ARMATURA

  Polska

  Realizujemy dostawy armatury przemysłowej: zawory, zasuwy kurki kulowe, przepustnice, zasuwy nożowe, rury kształtki ze stali kotłowych i nierdzewnych .Armatura niskociśnieniowa, średniociśnieniowa, wysokociśnieniowa, bezpośrednio od producentów. Pełna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna.energetyka, ciepłownictwo, przemysł spożywczy, chemia i petrochemia.Bezpośredni autoryzowany przedstawiciel krajowych i europejskich producentów armatury przemysłowej.Bezpłatne doradztwo techniczne, przygotowywanie kompleksowych inwestycji przemysłowych: specjalizacja energetyka - ciepłownie, elektrownie, elektrociepłownie, kotły przemysłowe .Krótki łańcuch dostaw jest gwarancją konkurencyjnej ceny. Szybkie terminy dostaw, promocje na wybrane produkty.

 4. WATERGATES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od roku 2004 nazwa Watergates oznacza niezawodnego partnera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości zaworów płytkowych i napędów elektrycznych dla automatyki przemysłowej. Jesteśmy uważani za solidnego producenta i dostawcę zaworów, oferującego oprócz elementów standardowych, innowacyjne rozwiązania specjalne. Jednocześnie jesteśmy znani na rynku jako godny zaufania partner, który potrafi kompetentnie doradzić i efektywnie rozwiązywać problemy.

 5. TAKO ARMATURA RUROCIAGI SP. Z O.O.

  Polska

  Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Producent kształtek segmentowych.Kompleksowy dostawca systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, odwodnień i instalacji przemysłowych.Dostarczamy inwestorom i wykonawcom kompletne systemy instalacyjne Najważniejsza jest dla nas: jakość, nowoczesność i zadowolenie klienta.Więcej informacji na stronie www.tako-ar.eu . Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług przedsiębiorstwa Tako Armatura Rurociągi!

 6. GE OIL & GAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Masoneilan, należące do grupy Dresser, jest światowym liderem w dziedzinie zaworów do regulacji do zastosowań standardowych i trudnych, regulatorów pneumatycznych i urządzeń działających w protokole fieldbus.

 7. SEJCOM

  Polska

  Oferujemy zawory hydrauliczne przeponowe (membranowe) oraz powietrzne firmy BERMAD, w tym regulatory ciśnienia, zawory do regulacji poziomu wody, regulatory przepływu, zawory przeciwuderzeniowe, zawory pierwszeństwa, zawory do zarządzania ciśnieniem, zawory powietrzne automatyczne, kinetyczne, do wody i ścieków.

 8. GTM PROCESS VALVES SP. Z O.O.

  Polska

  GTM Process Valves to firma specjalizująca się w dystrybucji armatury przemysłowej, przydatnej w takich branżach jak przemysł chemiczny, farmaceutyczny, maszynowy czy spożywczy. Oferuje sprowadzane z obszaru całej Europy, wysokiej jakości produkty, między innymi: przepustnice, zawory kulkowe, zasuwy nożowe i klinowe, kurki stożkowe, kompensatory. Wśród stałych dostawców firmy znajduje się Ayvaz, Bray oraz Noris Armaturen.

 1. INDUS AGAR SA

  Hiszpania

  Zawód pełnego przepływu w prawo i pompy odśrodkowe nadające się do każdego rodzaju płynów szczególnie ściernych i żrących.

 2. ORBINOX SA

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo ORBINOX, obecne w ponad 70. krajach, o ponad 45-letnim doświadczeniu, projektuje, produkuje i sprzedaje zawory gilotynowe, zawory, zawory zwrotne i urządzenia hydromechaniczne.

 3. SOPAL

  Tunezja

  Firma SOPAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Zasuwy i zawory, kolektory, złącza mosiężne, i zawory do butli gazowych. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 4. MARCO TECH SAS

  Francja

  Firma MARCO TECH SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody - cysterny. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, nawijarki do rur ssących, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Mios, Francja.

 5. RISTERM VALVES & MAINTENANCE

  Belgia

  Firma RISTERM VALVES & MAINTENANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Villers-Le-Bouillet, Belgia.

 6. KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, zawory motylkowe, motors for industrial valves, produkcja armatury, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

 7. HIZIR METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

  Firma HIZIR METAL SANAYI VE TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zasuwy i zawory. Jest również obecna w dziedzinach zasuwy, koła zamachowe, wytapianie armatury, i części zamienne do kranów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. INOXPA S.A.U

  Hiszpania

  Firma INOXPA S.A.U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Pompy, Zasuwy i zawory, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Pompy, i Mieszadła. Ma siedzibę w Banyoles, Hiszpania.

 9. GESA TERMÓMETROS SL

  Hiszpania

  Firma GESA TERMÓMETROS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, Zasuwy i zawory, Termometry, Manometry, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Urduliz-Vizcaya, Hiszpania.

 10. SODELUX SA

  Belgia

  Firma SODELUX SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Opaski rurowe, Zasuwy i zawory, Rury i węże z PCW, Rury z tworzyw sztucznych, Opaski rurowe, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Recogne, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo