• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • zasuwy i zawory

Wyniki dla

Zasuwy i zawory - Import eksport

 1. FERGO ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma FERGO Armaturen GmbH to Twόj kompetentny i niezawodny partner w sektorze techniki regulacji i sterowania. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie wszelkiego rodzaju zasuw, zaworów odcinających i zwrotnych, a także siłowników pneumatycznych i elektrycznych. Oczywiście oferujemy Państwu również kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń peryferyjnych - na przykład zaworów elektromagnetycznych, pozycjonerów, skrzynek wyłączników krańcowych i wielu innych; niezależnie od tego, w jakich warunkach i do jakich zastosowań przemysłowych potrzebne są nasze produkty. Kontrolujemy to - taka jest filozofia naszej firmy! Absolutna satysfakcja klienta jest dla FERGO Armaturen GmbH najwyższym priorytetem. Wysokiej jakości komponenty i materiały, korzystne warunki, jak również minimalne czasy obróbki i dostawy pozwalają nam wielokrotnie przewyższać wysokie wymagania naszych klientów. Wystarczy postawić przed nami wyzwanie! Opracujemy w najkrótszym możliwym czasie elastyczne rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 2. SCHUBERT & SALZER CONTROL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Schubert & Salzer Control Systems to szybko rozwijająca się firma high-tech, która projektuje, produkuje i sprzedaje precyzyjne zawory regulacyjne i odcinające do zastosowań przemysłowych w inżynierii procesowej. Pod względem zużycia energii, żywotności i emisji hałasu nasze zawory należą do najbardziej wydajnych na rynku. Ich kompaktowa budowa i wysoka jakość sterowania minimalizują nakład pracy związany z instalacją i konserwacją i jednocześnie zapewniają wysoką niezawodność operacyjną i procesową oraz wyjątkowo długą żywotność. Schubert & Salzer Control Systems GmbH z siedzibą w Ingolstadt oferuje Tobie i Twoim klientom wysokiej jakości produkty „Made in Germany” bezpośrednio lub poprzez swoje spółki zależne w krajach Beneluksu, w Anglii, Indiach i USA, a także poprzez sieć ponad 40 międzynarodowych partnerów Schubert & Salzer.

 3. IMEBUR ASYSER

  Hiszpania

 4. AST GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. ANDRÉ RAMSEYER AG

  Szwajcaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAWLIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. KÜHME ARMATUREN GMBH

  Niemcy

 3. RUBINETTERIE PARACCHINI SRL

  Włochy

 4. ACG AUTOMATION CENTER GERMANY GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. GEP VALVES SAS

  Włochy

 1. A & S FÖRDERANLAGEN GMBH

  Niemcy

 2. TURKOGLU

  Turcja

  Firma Sensoylar została założona pod marką TURKOGLU w 1978 roku. Jesteśmy jednym z czołowych producentów materiałów budowlanych Turcji. Produkujemy wodomierze, zawory, przewody elastyczne metalowe wodociągowe i gazowe, instalacje i armaturę, produkty wyposażenia przeciwpożarowego i specjalne wyroby. Staliśmy się jedną z wiodących firm w branży, zdobywając jednocześnie uznanie jako profesjonalna i renomowaną marka dzięki niezawodności proponowanych produktόw, trwałości, jakości i stabilności. Nasze produkty mogą być stosowane we wszystkich dziedzinach gospodarki wodnej, gazowej i ściekowej. Firma kontynuuje inwestycje w produkty technologiczne oparte na potrzebach rynków poprzez działa R&D mające na celu zwiększenie tempa sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Firma eksportuje na wiele rynków na całym świecie, wyprzedzając konkurentów w branży. Większość procesów produkcyjnych i zarządczych posiada certyfikaty ISO 9001, IS0 14001, OHSAS 18001, znak CE, MID, dyrektywa ISO-EU, GOST, EN, normy TSE.

 1. ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ

  Polska

  Zakład Hydrauliki Siłowej jest prywatną firmą usługowo-handlowo-produkcyjną powstałą w 1999 roku, z siedzibą w Kobylance w województwie zachodniopomorskim. Od początku naszej działalności realizujemy usługi w zakresie produkcji i napraw elementów hydrauliki siłowej. Zajmujemy się naprawą części i podzespołów maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych i innych. Naszą główną specjalizacją jest produkcja cylindrów hydraulicznych tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych o szerokim zakresie średnic i skoków. Produkujemy siłowniki o średnicach zarówno tych najbardziej popularnych jak i tych, które wykonywane są tylko i wyłącznie pod indywidualne zamówienie klienta. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowników biorących udział przy produkcji każdego siłownika. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonania wszystkich elementów, z których składa się siłownik, oraz używamy wysokiej jakości materiałów.

 2. ATP ARMATURA

  Polska

  Realizujemy dostawy armatury przemysłowej: zawory, zasuwy kurki kulowe, przepustnice, zasuwy nożowe, rury kształtki ze stali kotłowych i nierdzewnych .Armatura niskociśnieniowa, średniociśnieniowa, wysokociśnieniowa, bezpośrednio od producentów. Pełna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna.energetyka, ciepłownictwo, przemysł spożywczy, chemia i petrochemia.Bezpośredni autoryzowany przedstawiciel krajowych i europejskich producentów armatury przemysłowej.Bezpłatne doradztwo techniczne, przygotowywanie kompleksowych inwestycji przemysłowych: specjalizacja energetyka - ciepłownie, elektrownie, elektrociepłownie, kotły przemysłowe .Krótki łańcuch dostaw jest gwarancją konkurencyjnej ceny. Szybkie terminy dostaw, promocje na wybrane produkty.

 3. CONSTRUCCIONES HIDRÁULICAS ERNIO

  Hiszpania

  Pompy hydrauliczne i dodatki: Pompy dla przemysłu chemicznego, spożywczego, przemysłu papierniczego, urządzeń wysokociśnieniowych, pompy odśrodkowe i głębinowe. Systemy hydrauliczne doprowadzające wodę pitną, systemy do podnoszenia wody, studnie głębinowe, procesy przemysłowe, ogrzewanie. Odprowadzanie ścieków i czystej wody w przypadku wody deszczowej i filtrowania. Podnoszenie wody i doprowadzanie wody pitnej, odprowadzanie czystej wody i ścieków, podnoszenie wody na duże wysokości.

 4. VALVOMEC SRL

  Włochy

  Firma Valvomec jest przedsiębiorstwem posiadającym 85-letnie doświadczenie w branży zaworów przemysłowych z brązu. Nowoczesny zakład o dużych możliwościach, znajdujący się w dolinie Valsesia, w strefie przemysłowej Roccapietra (Vercelli) zatrudnia młody i dynamiczny personel, opierający się na doświadczeniu zdobytym z biegiem lat.

 5. WATERGATES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od roku 2004 nazwa Watergates oznacza niezawodnego partnera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości zaworów płytkowych i napędów elektrycznych dla automatyki przemysłowej. Jesteśmy uważani za solidnego producenta i dostawcę zaworów, oferującego oprócz elementów standardowych, innowacyjne rozwiązania specjalne. Jednocześnie jesteśmy znani na rynku jako godny zaufania partner, który potrafi kompetentnie doradzić i efektywnie rozwiązywać problemy.

 6. TAKO ARMATURA RUROCIAGI SP. Z O.O.

  Polska

  Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Producent kształtek segmentowych.Kompleksowy dostawca systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, odwodnień i instalacji przemysłowych.Dostarczamy inwestorom i wykonawcom kompletne systemy instalacyjne Najważniejsza jest dla nas: jakość, nowoczesność i zadowolenie klienta.Więcej informacji na stronie www.tako-ar.eu . Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług przedsiębiorstwa Tako Armatura Rurociągi!

 7. GE OIL & GAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Masoneilan, należące do grupy Dresser, jest światowym liderem w dziedzinie zaworów do regulacji do zastosowań standardowych i trudnych, regulatorów pneumatycznych i urządzeń działających w protokole fieldbus.

 8. INDUS AGAR SA

  Hiszpania

  Zawód pełnego przepływu w prawo i pompy odśrodkowe nadające się do każdego rodzaju płynów szczególnie ściernych i żrących.

 1. SOPAL

  Tunezja

 2. RISTERM VALVES & MAINTENANCE

  Belgia

 3. INOXPA S.A.U

  Hiszpania

 4. MARCO TECH SAS

  Francja

 5. HIZIR METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcja

 6. KNIPPENBURG ARMATUREN GMBH

  Niemcy

 7. ADBULCO TRADING BV BULKHANDLING COMPONENTEN

  Holandia

 8. SODELUX SA

  Belgia

 9. HÜCOBI GMBH

  Niemcy

 10. GESA TERMÓMETROS SL

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Zasuwy i zawory - Import eksport

Liczba wyników

638 przedsiębiorstwa