BASE GROUP SP Z O.O. - MORE THAN WELDING - production of machines and high-quality structures for the industry

Polska

Factory icon Producent/ Wytwórca

BASE GROUP SP Z O.O.
Web icon
Skontaktuj się

Polska

Spawanie to podstawowa technologia produkcji wyrobów w Base Group. Ze względu na specyfikę tego procesu, jakość produkowanych elementów mocno uzależniona jest od nadzoru nad każdym etapem produkcji. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom firma Base Group wprowadziła systemy jakości, pozwalające zachować międzynarodowy standard wykonania, takie jak: PN EN ISO 3834-2, PN EN 15085, PN EN 1090. Base Group jako pierwsza firma produkcyjna w Polsce z sukcesem uruchomiła system do elektronicznego zarządzania procesem spawania, który nadzoruje spawanie konstrukcji energetycznych, spawanie konstrukcji offshore, konstrukcji dla klientów z przemysłu kolejowego oraz spawanie konstrukcji dla przemysłu chemicznego. To już nasz kolejny krok w ramach Przemysłu 4.0. System do elektronicznego zarządzania procesem spawania jest to rozwiązanie, które wykorzystywane jest od pierwszego etapu planowania prac spawalniczych, poprzez koordynowanie spawania konstrukcji, do ostatniego etapu raportowania projektu.

Polska

Spawane konstrukcje przemysłowe

Polska

Base Group specjalizuje się w wytwarzaniu produktów do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Od wielu lat świadczymy usługi spawania dla branży grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Jesteśmy producentem konstrukcji grzewczych, konstrukcji wentylacyjnych i konstrukcji dla przemysłu ciepłowniczego. Zapraszamy do kontaktu!

Polska

Spawane konstrukcje dla energetyki

Polska

Spawane zbiorniki dla przemysłu

Polska

Spawane konstrukcje dla kolejowego przemysłu

Polska

Posiadamy doświadczenie w produkcji rur. Produkowane rury są to konstrukcje ze stali dla sektora przemysłu energetycznego. Dotychczasowo wyprodukowaliśmy rury do urządzeń wysokiego napięcia oraz rury do rozdzielnic GIS. Zrealizowane konstrukcje stalowe to projekty według dokumentacji dostarczonej przez klienta. Base Group wykonuje wysokiej jakości konstrukcje stalowe dla energetyki z zachowaniem wszelkich norm oraz przepisów. Pracujemy zgodnie z ISO 3834-2 oraz innymi posiadanymi certyfikatami (dostępnymi na stronie internetowej).

Polska

Wykonujemy także ramy stalowe. Ramy i obudowy wykonywane są ze stali nierdzewnej lub stali czarnej. Ramy i obudowy wykonane zgodnie ze międzynarodowymi standardami ISO- 3834-2 i wytycznymi Klienta.

Polska

Wyprodukowaliśmy teleskopy dla przemysłu morskiego, zgodnie z projektami naszych klientów. Teleskop wykonano ze stali nierdzewnej. Produkujemy wysokiej jakości konstrukcje stalowe dla przemysłu morskiego zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO 3834-2, EN 1090-2 i EN 1090-3, Offshore Standard DNV-OS-C401 i ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2004.

Polska

Dla naszego Klienta z branży offshore wykonaliśmy reaktor. Urządzenie to zostało wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Reaktor wykorzystuje technologię oczyszczania wody balastowej. Urządzenie funkcjonuje na zasadzie oczyszczania wody z alg lub bakterii poprzez redukcje ciśnienia.