• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • winiarstwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Winiarstwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. MARXAM PROJECT

  Polska

  Verified by europages badge
 2. NEW C.E.M. & C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NEW C.E.M. & C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkty enologiczne, szyby do enologii, filtracja poprzeczna, i Materiały DLA ENOLOGII. Ma siedzibę w Pomezia, Włochy.

 3. STRAZZARI SRL

  Włochy

  Firma Strazzari działa w sektorze wyrobu i sprzedaży maszyn i produktów dla branży winiarskiej, zwracając szczególną uwagę na żądania klientów i dostarczając najlepsze rozwiązania w swojej dziedzinie. Strazzari produkuje wszelkiego rodzaju pompy dla przemysłu winiarskiego, zbiorniki na winogrona i przyczepy do transportu. Strazzari opiera się na doświadczonym i wykwalifikowanym personelu, zapewniającym odpowiednie rady.

 4. DI LORENZO E MASSIMILIANO DI LUCCHIO SNC

  Włochy

  Drukarnia La Grafica di Lucchio jest przedsiębirostwem, które z biegiem lat potrafiło przyswoić i zinterpretować wszystkie innowacje w dziedzinie sztuki drukarskiej. Znajomość swojej branży, jakość produktów, szybkie usługi należą do naszych zasadniczych cech charakterystycznych, które od ponad dwudziestu lat umożliwiają zaspokojenie potrzeb klientów.

 5. ALEA EVOLUTION SRL

  Włochy

  Założona przez dwóch enologów, którzy od kilku dekad rozwijają swoją działalność w zakresie pomocniczych urządzeń technologicznych i biotechnologii stosowanych do produkcji wina i żywności, firma Alea Evolution to nowa, dynamiczna jednostka, która oferuje pomocnicze urządzenia technologiczne, dodatki oraz rozwiązania z zakresu biotechnologii do zastosowania w sektorze spożywczym i enologicznym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C.

  Włochy

  Firma O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, instalacje i urządzenia dla przemysłu winiarskiego, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, konstrukcje druciane na korki, i kapslownice. Ma siedzibę w San Marzano Oliveto, Włochy.

 2. BARED SRL

  Włochy

  Firma BARED SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Sprzęt i instalacje do butelkowania pod ciśnieniem, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, maszyn winiarskie - hurt, i Sprzęt i instalacje do butelkowania pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 3. LABORATOIRE COGNAC ŒNOLOGIE

  Francja

  Firma LABORATOIRE COGNAC ŒNOLOGIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wina, laboratorium analiz, wine analysis, Wina, i alkohole mocne. Ma siedzibę w Cognac, Francja.

 4. REVELLO GIOVANNI SNC

  Włochy

  Firma REVELLO GIOVANNI SNC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, pompy plecaowe, Pompy perystaltyczne rurowe, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, i rozlewarki. Ma siedzibę w Santo Stefano Belbo, Włochy.

 5. DOGLIOTTI S.R.L.

  Włochy

  Firma DOGLIOTTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki transportowe, i maszyny winiarskie. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 1. INOXSA SRL

  Włochy

  Firma INOXSA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zbiornik ze stali nierdzewnej, wytwórcy win, maszyny winiarskie, i stainless steel construction. Ma siedzibę w San Pancrazio Salentino, Włochy.

 2. ZALOKAR D.O.O.

  Słowenia

  Firma ZALOKAR D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Limbus, Słowenia.

 1. TRE.I SRL

  Włochy

  Firma TRE.I SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach beczki enologiczne, stainless steel containers for oil, i stainless steel containers for wine. Ma siedzibę w Lecce, Włochy.

 2. ENOITALIA SRL

  Włochy

  Firma ENOITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny winiarskie, napełniacz siłą ciężkości, Sprzęt do oddzielania kiści winogron, i prasy do winogron dla przemysłu winiarskiego. Ma siedzibę w Cerreto Guidi, Włochy.

 3. ENOLOGICA VASON SPA

  Włochy

  Firma ENOLOGICA VASON SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach środki rozjaśniające do brzeczek lub win, taniny enologiczne, mikrofiltracja, i enologiczne środki wspomagające. Ma siedzibę w San Pietro In Cariano, Włochy.

 4. C.E.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma C.E.M. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, instalacje i urządzenia dla przemysłu winiarskiego, i Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. AGROVIN ITALIA

  Włochy

  Firma AGROVIN ITALIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach enologiczne środki wspomagające, środki rozjaśniające do brzeczek lub win, stabilizatory, i produkty enologiczne. Ma siedzibę w Villafranca Di Verona, Włochy.

 6. AGRISTORE DI COSENZA V.

  Włochy

  Firma AGRISTORE DI COSENZA V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny winiarskie, instalacje i sprzęt do fermentacji piwa, pokrowce na motocykl, i destylatory do wytłoczyn winogron. Ma siedzibę w Cassano Ionio, Włochy.

 7. ENOTECNICA PILLAN SRL

  Włochy

  Firma ENOTECNICA PILLAN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach prasy dla przemysłu winiarskiego, prasy do winogron dla przemysłu winiarskiego, i kruszarki. Ma siedzibę w Camisano Vicentino, Włochy.

 8. ENOMET IMPIANTI SRL

  Włochy

  Firma ENOMET IMPIANTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkty enologiczne, i pompy membranowe. Ma siedzibę w Saltara, Włochy.

 1. BARIDA INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

  Firma BARIDA INTERNATIONAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Browary - maszyny i urządzenia, Browary - maszyny i urządzenia, i metoda klasyczna. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 2. HENRIQUE VIEIRA E FILHOS S.A. VIEIRINOX

  Portugalia

  Firma HENRIQUE VIEIRA E FILHOS S.A. VIEIRINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

 3. RTB SRL

  Włochy

  Firma RTB SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, filtracja poprzeczna, enologiczne środki wspomagające, i produkty enologiczne. Ma siedzibę w Gallo D'alba, Włochy.

 4. PULEO S.R.L.

  Włochy

  Firma PULEO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, prasy do winogron dla przemysłu winiarskiego, i maszyny winiarskie. Ma siedzibę w Marsala, Włochy.

 5. MACCHINE ENOLOGICHE FAVRIN S.R.L.

  Włochy

  Firma MACCHINE ENOLOGICHE FAVRIN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, podnośniki ślimakowe, zasobniki do winogron, Kwiaciarstwo i ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bigolino Di Valdobbiadene, Włochy.

 6. ALTA EXPRESIÓN

  Hiszpania

  Firma ALTA EXPRESIÓN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia dla przemysłu winiarskiego, zbiorniki na wino, tanks for wine, i baryłki. Ma siedzibę w Girona, Hiszpania.

 7. MBF SPA

  Włochy

  Firma MBF SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, płuczka do butelkowanie, i rozlewarki. Ma siedzibę w Veronella, Włochy.

 8. ESIGO SRL

  Włochy

  Firma ESIGO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pojemnik na butelki, artykuły do piwnicy, i półki do przechowywania butelek. Ma siedzibę w Dueville, Włochy.

 9. EQUIPAMIENTOS INDUSTRIALES SA

  Hiszpania

  Firma EQUIPAMIENTOS INDUSTRIALES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach generatory pary, i ozonizatory. Ma siedzibę w Castejon, Hiszpania.

 10. CORIMPEX SERVICE SRL

  Włochy

  Firma CORIMPEX SERVICE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach filtracja poprzeczna. Ma siedzibę w Romans D'isonzo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Winiarstwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 540 Przedsiębiorstwa