• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region rioja

Wyniki dla

Wina - region rioja - Import eksport

 1. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma STEWART HILL WALKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, wina czerwone, eksporter win, Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, i Wina - Argentyna. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 3. BODEGAS OLMAZA

  Hiszpania

  Rodzinna domena i bezpośrednia sprzedaż przez 3 winiarzy należących do trzech różnych pokoleń. Usytuowana w « milla de oro », apelacja DOC (ekwiwalent francuskiej apelacji AOC), domena de la Rioja znajduje się w San Vicente de la Sonsierra i obejmuje 40 h winnej latorośli. Produkujemy tutaj 4 różne wina, 3 wina czerwone z gatunków winogron (joven, Crianza i Reserva) i białe wino z osadem. Viña Olmaza - Młode wino czerwone i białe Olmaza Autor - Crianza Wyselekcjonowane Winobrania Osluna - Specjalna Rezerwa.

 4. BODEGAS SOLANA DE RAMÍREZ RUIZ

  Hiszpania

  Bodegas Solana de Ramírez Ruiz, firma tradycyjna z Ábalos, od lat zajmuje się uprawą winorośli, opracowywaniem i wytwarzaniem win: SOLANA DE RAMÍREZ y VALSARTE. Marki: SOLANA DE RAMÍREZ y VALSARTE, wino białe, wino młode, klasyczne Crianza, Crianza superior, Reserva, Crianza autorskie, Reserva autorskie. Wizyty. Degustacje. Winoteka. Restauracja dla grup.

 5. BODEGAS Y VIÑEDOS RIVALIA

  Hiszpania

  Winnica znajdująca się w Badarán, Rioja Alta, wytwarzamy nasze wina wyłącznie z winogron pochodzących z naszych własnych winnic, gdzie uprawiamy gatunki: Tempranillo, Grenache i Viura, Wytwarzamy wina białe, różowe i młode wina czerwone. Nasze marki to CHAVAL i RIVALIA. Wina apelacji Rioja.Wybrane gatunki winogron.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BODEGAS SÁENZ DE SANTAMARÍA

  Hiszpania

  Młode wino czerwone, crianza i reserva. Białe wino beczkowane. Nazwa pochodzenia Rioja. Z owoców naszych własnych winnic wytwarzamy staranną selekcję win czerwonych i białych marki Rondan, wyróżnionych licznymi nagrodami krajowymi i międzynarodowymi.

 2. BODEGAS PATROCINIO

  Hiszpania

  Winnica znajdująca się w Uruñuela, w samym sercu Rioja Alta to producent doskonałych win młodych, reservas i crianzas, w tym takich znanych marek jak: SEÑORÍO DE UREÑA, ZINIO, SANCHO GARCÉS et LÁGRIMAS DE MARÍA.

 3. BODEGAS BENETAKOA

  Hiszpania

  Piwnica Les celliers Benetakoa zajmuje powierzchnię 20 hektarów winnic składających się ze starych winorośli mających od 20 do 80 lat, o małej wydajności, ale wyśmienitej jakości. Posiadamy młode wino, które zachowuje swoje cechy świeżości i smaku świeżych owoców, jak nasze wyśmienite wino hodowlane i wino z trzeciego roku starzenia, w tym jeden rok dojrzewania w dębowych beczkach .

 4. BODEGAS RAMIREZ DE LA PISCINA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS RAMIREZ DE LA PISCINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Ma siedzibę w San Vicente De La Sonsierra-La Rioja, Hiszpania.

 5. COMERCIALIZADORA ENEO SL.

  Hiszpania

  Firma COMERCIALIZADORA ENEO SL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - Hiszpania, i wino musujące w stanie surowym. Ma siedzibę w Haro, Hiszpania.

 1. SPANISH TRUE

  Hiszpania

  Firma SPANISH TRUE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, wina stołowe, wina czerwone, Wina - region Rioja, i piwniczka win. Ma siedzibę w Uruñuela-La Rioja, Hiszpania.

 1. CARMEN & ROSA DER SPANISCHER SUPERMARKT KÖLN

  Niemcy

  Firma CARMEN & ROSA DER SPANISCHER SUPERMARKT KÖLN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kiełbasy i parówki. Jest również obecna w dziedzinach szynka hiszpańska, chorizo ibérico, hipermarkety, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 2. BODEGAS MARÍN ACOSTA, S.L.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS MARÍN ACOSTA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 3. RM RIOJA GROUP

  Hiszpania

  Firma RM RIOJA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win. Ma siedzibę w Laguardia, Hiszpania.

 4. VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG

  Hiszpania

  Firma VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina. Ma siedzibę w Mendavia, Hiszpania.

 5. A & R INTERNACIONAL

  Hiszpania

  Firma A & R INTERNACIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły delikatesowe, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, piwa, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Logroño-La Rioja, Hiszpania.

 6. BODEGAS RAMÓN BILBAO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS RAMÓN BILBAO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Haro, La Rioja, Hiszpania.

 7. QINGFENG FILTER MATERIAL LTD

  Chiny

  Firma QINGFENG FILTER MATERIAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Taihe Ji'an, Chiny.

 8. ANAVAL GOURMET S. COOP

  Hiszpania

  Firma ANAVAL GOURMET S. COOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach eksport szynki, Tworzenie i rozprowadzanie dokumentów cyfrowych, i dystrybucja produktów mlecznych. Ma siedzibę w Beniajan, Hiszpania.

 1. BODEGAS MOYA-PALAFOX

  Hiszpania

  Firma BODEGAS MOYA-PALAFOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, piwniczka win, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. VENTA CON DENOMINACION

  Hiszpania

  Firma VENTA CON DENOMINACION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach wina alkoholizowane. Ma siedzibę w La Rioja, Hiszpania.

 3. BODEGAS D LUIS R

  Hiszpania

  Firma BODEGAS D LUIS R, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Lanciego, Hiszpania.

 4. BODEGAS VALLEMAYOR SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS VALLEMAYOR SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Fuenmayor, Hiszpania.

 5. BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, i Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Cintruenigo, Hiszpania.

 6. R.LOPEZ DE HEREDIA VIÑA TONDONIA SA

  Hiszpania

  Firma R.LOPEZ DE HEREDIA VIÑA TONDONIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Haro, Hiszpania.

 7. LA RIOJA ALTA, S.A.

  Hiszpania

  Firma LA RIOJA ALTA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Haro, Hiszpania.

 8. BODEGAS AMEZOLA DE LA MORA SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS AMEZOLA DE LA MORA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Torremontalbo, Hiszpania.

 9. BODEGAS CORRAL SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS CORRAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Navarrete, Hiszpania.

 10. SIERRA CANTABRIA SA

  Hiszpania

  Firma SIERRA CANTABRIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w San Vicente De La Sonsierr, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo