• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • toczenie stali i metali

Wyniki dla

Toczenie stali i metali - Import eksport

 1. ORMAK CNC METAL VE MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo ORMAK, założone w 1998 roku jako firma prywatna, jest jednym z czołowych w Turcji pod względem wykorzystywania maszyn CNC w przemyśle wytwórczym. Bogaci w 23 letnie doświadczenie w produkcji elementów toczonych i frezowanych CNC, wytwarzamy elementy oraz komponenty techniczne z metali i tworzyw sztucznych. Naszym głównym priorytetem jest wysoka jakość i obsługa, a także oferowanie konkurencyjnych cen naszym klientom. Dlatego też proponujemy szybkie rozwiązania w zakresie Twoich projektów inżynieryjnych z metali i tworzyw sztucznych po konkurencyjnych cenach. Działamy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością (QMS), według najlepszych praktyk przemysłowych ISO 9001: 2015, zgodnie z wymaganiami prawnymi i innej natury. Poddajemy regularnemu przeglądowi każdy aspekt Systemu Jakości aby promować kulturę ciągłego doskonalenia, przynoszącą korzyści zarówno klientowi, jak i przedsiębiorstwu. Oferujemy: -Toczenie/ Frezowanie CNC -Obróbka skrawaniem CNC -Cięcie laserowe CNC -Projektowanie -Szlifowanie -Obróbka cieplna -Obróbka powierzchniowa -Montaż & Prace wykończeniowe oraz wiele innych, o których mowa na naszej stronie internetowej! Obsługujemy naszych klientów z branży motoryzacyjnej, maszyn rolniczych, lotniczej, przemysłu okrętowego i wielu innych. Dziś mamy przyjemność poinformować o naszym certyfikacie gratulacyjnym bycia w czołówce 1000 eksporterów wyrobów metalowych w Stambule. Bez wahania skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. AESCHLIMANN AG, DÉCOLLETAGES

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Aeschlimann produkuje części toczone precyzyjne w Lüsslingen, Solothurn, od 1937 roku. Do Waszej dyspozycji jest ponad 160 kompetentnych pracowników ze stuprocentowym zaangażowaniem w spełnianie Waszych życzeń. Nasze główne kompetencje obejmują toczenie konwencjonalne lub sterowane CNC małych, średnich i szczególnie dużych serii. W zakresie wykończenia oferujemy wszystkie popularne metody obróbki wykończeniowej. Przy wsparciu ze strony wybranych dostawców procesów obróbki powierzchniowej i cieplnej dostarczamy precyzyjne części toczone gotowe do montażu. Wpuścimy w obrót Twoją część toczoną!

  Witryna www Open In New icon
 3. MAGRO VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Najlepsze połączenia na świecie! MAGRO pozwala zredukować koszty nabycia przemysłowych elementów łączeniowych, oferuje serwis, jak również wysokiej jakości doradztwo techniczne i logistyczne. Koncepcja fabryki jako sieć fabryk MAGRO łączy kompetencje producentów i podwykonawców w całej Europie. Dzięki doradztwu technicznemu i logistycznemu oferujemy naszym klientom długofalowe korzyści w zakresie zmniejszenia kosztów związanych z nabyciem i dostawą. Redukcja kosztów wytwarzania oferuje korzyści w postaci usług, takich jak wysokiej jakości doradztwo techniczne i logistyczne.

  Witryna www Open In New icon
 4. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Urządzenia do kriogenicznego usuwania zadziorów i odwarstwiania, mycia wysokociśnieniowego, przygotowania ścierniwa, czy też konstrukcji stalowych, techniki spawania, obróbki mechanicznej, obróbki blach i druku 3D - zarządzane przez właściciela przedsiębiorstwo rodzinne Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. oznacza najwyższą jakość rozwoju i produkcji! Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy opierać się na szerokiej gamie know-how: ■ Gratowanie elastomerów i kriogeniczna dekorowanie, specjalne mycie, przygotowywanie środków strzałowych, powłoka, piec > przemysłu gumowego i przemyśle tworzyw sztucznych ■ druk 3D silikon i plastik ■ konstrukcji typu offshore ■ konstrukcje stalowe, kabiny dźwiękoszczelne, okładziny i pokrycia, ramy maszyn, zespoły i wiele innych ■ procesy spawania (MIG, MAG, TIG, punktowe spawanie oporowe, spawanie kołkami, spawanie elektryczne, systemy robotów spawalniczych), frezarki CNC 3/4/5-osiowe do 7m długości frezowania, tokarki CNC do 3m, wycinarki płomieniowe CNC, plazmowe i tlenowe, prasy krawędziowe CNC, wykrawarki, wałki okrągłe i wiele innych ■ wykończenie powierzchni (malowanie, cynkowanie ogniowe, chromianowanie, piaskowanie i śrutowanie perełek szklanych, trawienie i wypalanie) i wiele innych. Dostępna jest nasza szeroka gama produktów i usług. Dostarczamy na cały świat!

  Witryna www Open In New icon
 5. ALFRED WENDLAND E.K. PDI-METALLTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Partner przemysłu - technologia metali bez granic Skupienie się na bardzo szerokim spektrum produkowanych części jest podstawą sukcesu naszej firmy. Jesteśmy światowym partnerem w dziedzinie technologii metali z oddziałami w Niemczech, Włoszech i na Tajwanie. Skupiając się na bardzo szerokim asortymencie produktów, zwłaszcza części toczonych i formowanych na zimno, wyznaczamy nowe standardy w naszej dziedzinie. Ponadto dostarczamy części gięte z drutu i rur, części gięte wytłaczane oraz zespoły montażowe. Obróbce poddawane są materiały takie jak stale nierdzewne A2 i A4, aluminium, mosiądz i stopy miedzi, stale wolnoskrawalne, jak również stale hartowane, ulepszane cieplnie i nawęglane. Powłoki powierzchniowe wszelkiego rodzaju, jak również wszystkie pożądane techniki obróbki cieplnej stanowią część zakresu proponowanych usług. Wykorzystaj różnorodność proponowanego asortymentu w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej. Jako dostawca systemowy części metalowych jesteśmy najwłaściwszym partnerem biznesowym.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HEISMANN DREHTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HEISMANN Drehtechnik jest od 1918 roku średniej wielkości przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie precyzyjnych części toczonych. Zatrudniając ponad 130 pracowników, produkujemy dla naszych klientów zorientowane na rozwiązania, duże i małe serie części o średnicach do 65 mm na ultranowoczesnych, sterowanych numerycznie maszynach jedno- i wielowrzecionowych, przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, takich jak przemysł samochodowy, elektryczny, rolniczy, maszynowy, medyczny i lotniczy. Nasze maszyny i procesy produkcyjne gwarantują najwyższy poziom jakości poprzez certyfikat IATF 16949 i DIN EN ISO 9001. Korzyści dla Ciebie: - Efektywna produkcja od prętów do gotowych komponentów na najnowocześniejszych tokarkach i centrach do frezowania i toczenia - zautomatyzowana obsługa, procesy zabezpieczone SPC i 100% testowanie komponentów - W pełni zautomatyzowany montaż i 100% testowanie komponentów - Dalsza obróbka komponentów do obróbki powierzchniowej i cieplnej - Efektywne koncepcje opakowań ze zintegrowanymi tacami klienta.

  Witryna www Open In New icon
 2. ANDREAS WOLFF METALLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1998 roku i od tego czasu stale rozwijająca się. Będąc średniej wielkości firmą zatrudniającą ok. 35 pracowników, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wysokiej jakości części toczonych, elementów frezowanych oraz kompletnych podzespołów. Jako dostawca obsługujemy klientów z wielu różnych branż, w tym takich jak budowa maszyn i urządzeń. W 2020 r. zdecydowaliśmy się przejąć produkcję firmy SGS Sommerer Grubenlift, w rezultacie czego od tego momentu produkujemy podnośniki kanałowe nadal funkcjonujące pod nazwą SGS.

  Witryna www Open In New icon
 3. SCHWER PRÄZISION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schwer Präzision GmbH wytwarza precyzyjne części toczone i produkty techniczne najwyższej jakości w szwabskim mieście Denkingen oraz w miejscowości Rodeneck w Południowym Tyrolu. Nasi klienci z różnych branż polegają na naszym doświadczeniu, kompetencjach i najnowocześniejszych technologiach produkcyjnych. System zarządzania jakości wg DIN EN ISO 9001: 2015. Dzięki najnowocześniejszym obrabiarkom CNC do toczenia krótkiego i długiego w ramach pełnej obróbki wytwarzamy części toczone z prawie wszystkich materiałów. Do dyspozycji mamy najnowocześniejsze frezarki 4-osiowe, a do dalszej obróbki dużą liczbę tokarek konwencjonalnych. Wykonujemy wszystkie opcje obróbki końcowej, takie jak walcowanie, cięcie wzdłużne, honowanie, szlifowanie, szczotkowanie, gwintowanie i formowanie. Oferujemy także np. powlekanie galwaniczne, obróbkę cieplną, malowanie eloksalowe, znakowanie laserowe

  Witryna www Open In New icon
 4. PERNDORFER MASCHINENBAU KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy na stronie Perndorfer Maschinenbau KG. Nasza firma od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości maszyny przemysłowe do cięcia strumieniem wody oraz systemy recyklingu wody. Oferujemy maszyny do cięcia strumieniem wody w konstrukcji portalowej oraz wysięgnikowej do skutecznej obróbki powierzchni większych niż 2000 mm. Zasadą działania maszyny do cięcia strumieniem wody jest cięcie detali za pomocą strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Do cięcia strumieniem wody 3D stosuje się wysokociśnieniowy strumień wody o ciśnieniu do 6000 barów i prędkości wylotowej do 1000 m/s. Nasze specjalistyczne maszyny do cięcia strumieniem wody mogą być stosowane jako urządzenia do cięcia rur. Nasze maszyny do cięcia strumieniem wody są wyposażone w najlepsze pompy i komponenty wysokociśnieniowe. Nasza oferta: Koncepcja, opracowywanie i produkcja systemów cięcia strumieniem wody 2D/ 3D, maszyny do cięcia strumieniem czystej wody, maszyny specjalne. Mechaniczna produkcja na zlecenie. Produkcja podzespołów. Prototypowanie.

  Witryna www Open In New icon
 5. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

  Witryna www Open In New icon
 1. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat jesteśmy średniej wielkości hurtownią elementów łączących. W oparciu o nowoczesną infrastrukturę informatyczną zaopatrujemy w nasze specjalne asortymenty przemysł chemiczny, branżę konstrukcji stalowych, górnictwo odkrywkowe, branże budowy tuneli i wydobywczą, budowy maszyn i urządzeń, a także transport kolejowy i przemysł motoryzacyjny. Nasz asortyment produktów obejmuje ponad 50.000 standardowych elementów łączących. Jednak standardy nie zawsze mogą spełnić wszystkie wymagania, dlatego w uzupełnieniu naszej oferty, na zamówienie wykonujemy produkty oparte na rysunkach klientów i naszych własnych innowacjach. Naszą specjalnością są magnetyczne systemy blokujące oraz rygle bezpieczeństwa SDU. Nowoczesne magazyny i metody kopletacji zamówień zapewniają, że nasze produkty docierają szybko na miejsce przeznaczenia i są gotowe do łatwego użytku. Spełniamy wysokie wymagania naszych klientów i rynku poprzez certyfikacje w zakresie jakości, środowiska i bezpieczeństwa pracy.

  Witryna www Open In New icon
 2. AIGO-TEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Niemiecka firma AIGO-TEC jest partnerem w zakresie rozwoju i produkcji elementów precyzyjnych i zabezpieczających z metalu, gumy i tworzywa sztucznego, do obróbki i montażu poszczególnych elementów, jak również do połączeń guma-metal. Dla klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej AIGO-TEC oferuje wyrafinowane, techniczne i wysokiej jakości kompletne rozwiązania, funkcjonalnie niezawodne i indywidualnie dopasowane do danego partnera i zadania. AIGO-TEC towarzyszy swoim klientom w całym procesie rozwoju produktów, od małych do dużych serii, zawsze z najwyższą precyzją, w oparciu o ponad 100 lat doświadczenia, wysoką wartość dodaną i aktywnego, przyszłościowego ducha rozwoju, którego przykładem był sam założyciel firmy Richard Steiff.

  Witryna www Open In New icon
 3. ALLWEIER PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Allweier działa od ponad 50 lat jako dostawca i dostawca systemowy dla klientów z różnych branż. Główne kompetencje Allweier Präzisionsteile GmbH obejmują toczenie, frezowanie i szlifowanie CNC (szlifowanie walcowe, wielokątne i mimośrodowe), jak również montaż modułów i komponentów. Allweier Systeme GmbH jest Twoim kompetentnym partnerem w dziedzinie techniki napędowej, szczególnie w zakresie wysoko wydajnych napędów elektrycznych. Produkty takie jak bariery higieniczne i nasz wielofunkcyjny pojazd "Move 360" to nasze własne projekty uzupełniające ofertę proponowanych wyrobów. Ze względu na różnorodność branż rozwinęliśmy szeroki zakres usług i spełniamy odpowiednie wymagania jakościowe IATF 16949 i ISO 9001: 2015. Nasze podstawowe kompetencje są rozszerzone o usługi takie jak znakowanie laserowe, testy szczelności ciśnieniowej, wyważanie i wiele innych, które stały się obecnie standardowymi wymaganiami dla naszych klientów.

  Witryna www Open In New icon
 4. DEPKA VERBINDUNGSTECHNIK INH. MARKUS DEPKA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w lipcu 2000 roku przez Pana Markusa Depkę w Wetter (Zagłębie Ruhry), w pobliżu miast Bochum i Dortmund, firma specjalizuje się w dostawach części toczonych i formowanych na zimno. Części toczone CNC i inne produkty, takie jak łączniki, specjalne śruby lub precyzyjne części toczone są produkowane całkowicie według specyfikacji klienta, zgodnie z dostarczonymi próbkami lub artykułami DIN. Nasze atuty to: Wieloletnie doświadczenie, duża elastyczność, korzystne ceny, najlepsza jakość, szybka dostawa. Wieloletnie doświadczenie i rozwój sieci kontaktów z ważnymi partnerami gwarantują naszym klientom z branży produkcyjnej, takiej jak przemysł ślusarski oraz dostawcom z branży motoryzacyjnej, korzyści ekonomiczne i najwyższą jakość. Dzięki temu możemy oferować po korzystnych cenach nasze usługi w zakresie produkcji części toczonych i innych produktów. Możesz oczekiwać od nas krótkich ścieżek decyzyjnych i korzystnych cen.

  Witryna www Open In New icon
 5. BILSTEIN & SIEKERMANN GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny, wydajny i niezawodny. Od 1956 roku jesteśmy niezawodnym partnerem dla przemysłu motoryzacyjnego i jego dostawców w zakresie produkcji standardowych i specyficznych dla klienta zaślepek gwintowanych, części toczonych i wytłaczanych na zimno. Dziś jesteśmy jednym z wiodących producentów w dziedzinie zaślepek gwintowanych. Od samego początku naszym priorytetem jest zadowolenie naszych działających na całym świecie klientów. Z tego powodu stosujemy dla każdego zamówienia najbardziej sensowne pod względem technologicznym i ekonomicznym rozwiązanie i stale dostosowujemy naszą ofertę produktów do wymagań rynku. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł samochodowy, budowę maszyn i urządzeń, czy też usługi - mamy dla Państwa branży najwłaściwsze rozwiązanie.

  Witryna www Open In New icon
 6. ROHRE-KETTERER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia firmy w 1975 roku skupiamy się wyłącznie na handlu rurami i ich przetwarzaniu. Koncentrując się na rurach cienkościennych i kapilarnych, opracowaliśmy unikalny know-how, który wykorzystujemy i codziennie rozszerzamy z korzyścią dla naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia produkcyjnego i sieci kontaktów z wiodącymi światowymi zakładami, które zbudowaliśmy w ciągu ostatnich 40 lat. Daj się przekonać Cię co do naszej wydajności i różnorodności produktów. Stosujemy intensywne szkolenia, instrukcje, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, aby wiedza naszych pracowników była zawsze aktualna i dalej rozwijana.

  Witryna www Open In New icon
 7. MARTIN JOSEPH SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Joseph Martin SA specjalizuje się w bardzo precyzyjnym toczeniu z pręta, od 0, 5 do 22 mm, produktów w średnich i bardzo dużych seriach ze wszystkich materiałów. Jej działalność obejmuje ważne branże: samochodową, medyczną, lotniczą, warsztaty mechaniki precyzyjnej, toczenie z pręta dla przemysłu lotniczego i samochodowego. Jakość mobilizuje nasze wszystkie środki materialne i ludzkie. Produkcja jest kontrolowana w ciągu całego jej procesu. Ciągłe kontrole elektroniczne podczas wytwarzania, a także system SPC, gwarantują niezawodność naszej produkcji. Zapewniamy produkcję elementów i podzespołów, prostych i złożonych, do systemów regulacji cieczy dla wszystkich sektorów działalności i wszelkich zastosowań: zawory regulacyjne do produktów naftowych i płynów spożywczych, zawieszenia hydrauliczne i amortyzatory samochodowe, systemy wtryskiwania diesel do 3000 barów.

  Witryna www Open In New icon
 8. UTP UNITED-TURNED-PARTS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technologia, której potrzebuje produkt! UTP jako producent elementów toczonych/kształconych na zimno i metalowych, terminowa dostawa - w całej Europie - to tajemnica sukcesu naszej firmy. Ogólnoeuropejskie magazyny zewnętrzne, jak również zakłady produkcyjne oferują naszym klientom maksymalną elastyczność i bezpieczeństwo dla ich własnych procesach produkcyjnych. Produkty utp są w 100% testowane na naszych własnych sortownikach optoelektronicznych, które zostały do tego celu zbudowane. Dzięki temu utp może realizować strategię zero błędów. Wydajność usług jest zwiększona przez zorientowaną na klienta organizację procesów. Lokalizacja utp w Finnentrop odgrywa tutaj pierwszorzędną rolę.

  Witryna www Open In New icon
 9. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution oferuje usługi obróbki metali dla prototypów, produkcji małoseryjnej i seryjnej w zakresie obróbki części o bardzo wąskich tolerancjach i skomplikowanych kształtach. Naszą specjalnością jest: TOCZENIE CNC, FREZOWANIE, OBRÓBKA: 3, 4, 5 osiowa dla przemysłu lotniczego, naftowego i gazowego, farmaceutycznego, formuła 1. Rodzaje obrabianych części: Elementy aerostruktury, elementy aerodynamiki, zawory i komponenty, złącza podmorskie, elementy hydrauliczne. Materiały: Stopy aluminium, stal, stal nierdzewna, Inconel, tytan. Specjalne procesy: anodowanie, anodowanie twarde, polerowanie chemiczne, obróbka cieplna, obróbka brązująca. Produkujemy: krótkie serie (10-100szt.), średnie (100-5000 szt.), masowe (5000-30000 szt.). Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 10. MOH D.O.O

  Słowenia

  Verified by europages badge

  MOH DOO to europejski zakład inżynierii CNC specjalizujący się w precyzyjnej obróbce wysokiej jakości komponentów i prototypów dla przemysłu motoryzacyjnego, rolniczego i hydraulicznego. Ponadto produkujemy niestandardowe części dla przemysłu lotniczego i obronnego, oświetlenia samochodowego i sportów motorowych. MOH DOO oferuje usługi frezowania CNC na najnowocześniejszych, precyzyjnych centrach obróbczych CNC 5-osiowych i 3-osiowych. 3-osiowe – do 800 x 2200mm, 5-osiowe – do 920mm. Możemy zapewnić kompleksową gamę materiałów i wykończeń powierzchni. Specjalizujemy się w kęsach stalowych, aluminiowych elementach konstrukcyjnych oraz obudowach. Toczenie CNC realizujemy na nowoczesnych stożkach dwuwrzecionowych do fi 350 i fi 82, z osią Y i narzędziami napędzanymi. Dzięki naszym najnowszym technologiom produkcji oraz nieprzerwanym dostawom narzędzi i zasobów, mamy przewagę w postaci większej wydajności w świadczeniu usług dla naszych klientów. Wspieramy każdy projekt i wyprodukowaną część. Dzięki naszej wiedzy eksperckiej oferujemy w standardzie niezawodne i szybkie wsparcie. Chcemy być Twoim pierwszorzędnym, niezawodnym partnerem w realizacji Twoich potrzeb i wymagań w zakresie obróbki CNC. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 1. CNC-TECHNIK OETTINGHAUS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w CNC-Technik Oettinghaus, Twoim silnym i niezawodnym partnerze w zakresie usług CNC z Meklemburgii-Pomorza Przedniego. Skorzystaj z naszych kompetencji! CNC-Technik Oettinghaus jest firmą zajmującą się obróbką skrawaniem, która opiera swoje wartości na dobrej jakości i zadowoleniu klienta. Oferujemy usługi związane z programowaniem CNC i wyróżniamy się własną produkcją, jak również linią ekspresową dla małych serii i prototypów. Jesteśmy długoterminowym, uczciwym i osobistym partnerem naszych klientów. Potrafimy elastycznie reagować na życzenia naszych klientów, zapewniając im najwyższą jakość. Poznaj naszą własną produkcję z centrum tokarsko-frezarskim, maszyną 5-osiową i maszyną pomiarową.

  Witryna www Open In New icon
 2. WITTE STEEL + FLANGE SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH, Twój specjalista od kołnierzy, złączek, rur i akcesoriów, elementów toczonych i frezowanych; łączymy dla Ciebie to, co najlepsze z dwóch światów: Nowoczesna firma handlowa z wewnętrznym centrum obróbczym we współpracy z wysoko wykwalifikowanymi firmami produkcyjnymi działającymi na całym świecie. Oznacza to, że wszystkie kołnierze, złączki, rury i akcesoria, części toczone i frezowane otrzymują Państwo z jednego źródła. Albo jako indywidualne produkty na zamówienie, albo jako wysokiej jakości gotowe części. Oznacza to dla Państwa: Mniej pracy administracyjnej, wiążące terminy dostaw, stale potwierdzone bezpieczeństwo. Nasze produkty są stosowane na całym świecie w różnorodnych projektach klientów: budowa elektrowni - budowa instalacji - budowa zbiorników / aparatury - przemysł chemiczny - przemysł petrochemiczny - przemysł gazowy - elektrownie jądrowe - rafinerie - budowa rurociągów - budowa statków. Kompletny pakiet z jednego źródła. Jeśli chodzi o kołnierze, złączki i części toczone / frezowane zgodnie z normami EN/DIN i ANSI w wykonaniu standardowym i specjalnym - mamy gotowy cały program normatywny. Jako Państwa wysokowydajny partner oferujemy możliwość pozyskania całej gamy akcesoriów do rur z jednego źródła. Oprócz naszej szerokiej gamy produktów, możemy również dostarczyć pojedyncze elementy spełniające specyficzne wymagania. Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jakich kształtów lub np. wymiarów potrzebujesz.

 3. GEORG NIEDER E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości producentem części toczonych i frezowanych z tworzyw sztucznych i metali. Założona w 1920 roku firma jest prowadzona jako firma rodzinna przez 3. pokolenie i zatrudnia ok. 36 osób. Ponieważ zajmujemy się obróbką skrawaniem tworzyw sztucznych od samego początku, możemy zaoferować naszym klientom wysoki poziom wiedzy w tej dziedzinie, jak również w dziedzinie obróbki metali nieżelaznych, stali i stali nierdzewnych. Zaopatrujemy wszystkie gałęzie przemysłu i posiadamy certyfikat DIN EN ISO 9001: 2015. Doradztwo techniczne, konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów i terminowość dostaw są dla nas podstawowymi kryteriami, aby spełnić wymagania naszych klientów.

  Witryna www Open In New icon
 4. SHENZHEN PROMOSTAR HARDWARE CO.,LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  ShenZhen PromoStar Hardware Co., Ltd jest firmą specjalizującą się w obróbce metali maszynami CNC, toczeniem, frezowaniem, tłoczeniem oraz spawaniem wyrobów dla różnych gałęzi przemysłu. Obrabiane materiały to stal nierdzewna, aluminium, tytan, mosiądz, stal węglowa itp. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania wszystkich branż przemysłu, takich jak: sprzęt elektryczny, elektroniczny, części samochodowe, oświetlenie LED, meble, maszyny i urządzenia, sprzątanie lub sprzęt medyczny, linie formowania tworzyw sztucznych i form itd. Promostar ma pełne doświadczenie w dziedzinie eksportu do USA, Europy, krajów Azji Południowej. Osiągamy tolerancję +/-0.002mm. Możliwe uzyskanie certyfikatów ROHS, REACH. Materiał może otrzymać kwalifikację ASTM, UNI. Certyfikat ISO 9001: 2008 & ISO TS16949. Jesteśmy: Średniej wielkości z dobrze zarządzaną fabryką. Dużo inwestujemy w maszyny i technologie pracy. Mamy silny dział zasobów ludzkich. Cały nasz zespół ma za sobą ponad 8 lat współpracy. Pracujemy w zespole. PromoStar zdobywa uznanie na całym świecie.

  Witryna www Open In New icon
 5. EREDI BAITELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja części i komponentów zaprojektowanych wg planów, od 1, 5 mm do 37 mm, z mosiądzu, aluminium, AVP i miękkiej stali. Warsztat mechaniki precyzyjnej, obróbka precyzyjna dla sektorów: samochodowego, ogumienia, do zastosowania hydro i termo-sanitarnego, złączki gazowe, zawory, armatura. Działalność przedsiębiorstwa Eredi Baitelli SpA opiera się na strategicznych filarach, którymi są doświadczenie, zdolności dostosowawcze i technologia. Przedsiębiorstwo posiadające certyfikat ISO 9001.

  Witryna www Open In New icon
 6. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd. jest profesjonalnym, posiadającym certyfikat ISO9001 producentem elementów metalowych & i z tworzyw sztucznych, mieszczącym się w Ningbo, Chiny, wyspecjalizowanym w produkcji blachy, obróbce CNC, gięciu rur, wtryskiwaniu tworzyw sztucznych, formowaniu & wytłaczaniu tworzyw sztucznych. Produkujemy elementy precyzyjne CNC, elementy toczone CNC Toczenie & Frezowanie, na przykład tłoczenie elementów metalowych, głębokie tłoczenie elementów, spawanie i formowanie elementów metalowych, gięcie rur & produkcja komponentów, elementy kute na zimno & gorąco ze stali nierdzewnych, stali węglowych, mosiądz & stopy miedzi, aluminium. Wytwarzamy także elementy poprzez formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, profile poprzez wytłaczanie tworzyw sztucznych i rury. Wykonujemy obróbkę elementów metalowych & z tworzyw sztucznych do różnych branż, na zamówienie szeroki wachlarz części maszyn i komponenty sprzętu według rysunku lub modelu klienta, na przykład metalowe wałki, tuleje, kołnierze, rury; Wsporniki do tłoczenia metali, ramy, klamry, osłony, obudowy; części głęboko tłoczone; elementy do gięcia rur; części do kucia na zimno, gwoździe, bolce, śruby, itp.

  Witryna www Open In New icon
 7. XUFENG TOOL TECH GROUP LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma XuFeng Tool Tech została założona w 2003 roku. Od ponad 15 lat skupiamy się na dostarczaniu Państwu doskonałych usług w zakresie obróbki CNC, szybkiego oprzyrządowania, formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dzięki naszemu międzynarodowemu zespołowi inżynierów i techników, oferujemy wysokiej jakości części dostosowane do potrzeb klienta. Części są sprawdzane i monitorowane zarówno na etapie produkcji, jak i podczas pakowania, montażu i wysyłki, aby zagwarantować produkt wysokiej jakości w odpowiedniej cenie.

  Witryna www Open In New icon
 8. LATOFRES SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Latofres jest wyspecjalizowana w produkcji i montażu precyzyjnych części metalowych o małych, średnich i dużych rozmiarach, frezowanych lub toczonych. Latofres działa w wielu branżach: mechanicznej, samochodowej, fotograficznej, włókienniczej, elektromechanicznej i okrętowej.

  Witryna www Open In New icon
 9. TORNERIA SERRA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Torneria Serra wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt i maszyny, takie jak frezy, walcarki, przenośniki z osią pionową i poziomą, wiertarko-gwinciarki z kontrolą siły oraz obrabiarki do kół zębatych. Firma posiada również gwinciarki i tokarki cnc, automatyczne wielowrzecionowe ze sterowaniem numerycznym, prętowe i z ruchomym wrzeciennikiem, które wykonują precyzyjne operacje toczenia cnc, frezowanie automatyczne w średniej i dużej skali, wiercenie metali i precyzyjny montaż mechaniczny.

  Witryna www Open In New icon
 10. BRUSCHI MICROMECCANICA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Bruschi to firma produkująca dla stron trzecich komponenty mechaniczne według projektu i wysokiej jakości poprzez toczenie. Obróbka drobnych wyrobów metalowych precyzyjnie toczonych, toczenie przy użyciu stali nierdzewnej, tytanu i stopów aluminium, toczenie automatyczne z ruchomym wrzeciennikiem CNC oraz toczenie CNC i tworzywa sztucznego możliwego do toczenia z prętów, ciągła obróbka na centrach poziomych i pianowych o 5 osiach.

  Witryna www Open In New icon
Filtry

Wyniki dla

Toczenie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

8984 przedsiębiorstwa