• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertarki

Wyniki dla

Wiertarki - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. ERO PROJEKT D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  ERO PROJEKT D.O.O. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży matryc i wykrojek. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją tłoczników do obróbki plastycznej blach (transferowe, progresywne), narzędzi do odlewania ciśnieniowego i ciśnieniowo-odlewniczego aluminium i cynku, formowania wtryskowego, wulkanizacji, zagęszczania proszków, różnych prototypów oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Zajmujemy się również produkcją wyrobów końcowych i dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, specyficznych potrzeb, skupiając się w szczególności na jakości i funkcjonalności. Naszym celem jest stać się jedną z wiodących firm w Słowenii w dziedzinie projektowania i produkcji matryc, aby zapewnić najwyższe standardy jakości naszych produktów i nadążyć za innowacjami w technologii. Firma stosuje normy jakości ISO 9001: 2015. Naszym klientom zapewniamy również usługi naprawcze i konsultacyjne odnośnie wszystkich naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. UNITED PROARC CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Założona w 1966 roku firma United ProArc Corporation jest wiodącym producentem profesjonalnych systemów CNC. Specjalizujemy się w cięciu i obróbce CNC, wierceniu CNC oraz szerokiej gamie zautomatyzowanych systemów spawalniczych. ProArc korzysta ze wszystkich najnowszych osiągnięć technologicznych i urządzeń do przetwarzania stali w branży CNC. Obejmuje to między innymi zasilanie laserów o wysokiej mocy, z uwzględnieniem technologii cięcia plazmowego i światłowodowego. Łącząc bogate doświadczenie i niezrównaną obsługę klienta, ProArc zapewnia wartość dodaną w postaci wysokiej jakości usług na rzecz licznych odbiorców z całego świata. Działamy w wielu rozmaitych sektorach obróbki metali takich jak: przetwarzanie stali, budownictwo okrętowe, inżynieria mostowa czy samochodowa itd. Przełamujemy wszelkie bariery, nieustannie pracując nad innowacjami mającymi spełniać potrzeby klientów! Mamy ponad 50 lat doświadczenia w zakresie usług cięcia, obróbki i spawania i dbamy o satysfakcję klientów, obsługując ich z pasją i profesjonalizmem.

 4. PROJECT DRILL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Sprzedaż nowych oraz regenerowanych maszyn i urządzeń wiertniczych do wykonywania studni, pali, mikropali, sondowań. Pompy błotne, głowice obrotowe, imadła, wciągarki. Wiertnice, platformy wiertnicze, pompy, wszystkie dostarczane są z certyfikatem zgodności i CE, testami i homologacjami. Pomoc i naprawy na miejscu, wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Sprzedaż ponownie przystosowanych i w 100% sprawnych maszyn na całym świecie.

 5. CERATIZIT

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma CERATIZIT jest pionierem w rozwoju wyjątkowych produktów z twardych materiałów do narzędzi skrawających i systemów zabezpieczenia przed zużyciem. Firma produkuje wysoce specjalistyczne narzędzia skrawające z węglika wolframu, płytki i trzpienie. CERATIZIT GROUP jest liderem na rynku w zakresie produkcji narzędzi skrawających i precyzyjnych, trzpieni i wstępnych form. CERATIZIT GROUP zajmuje również wiodącą pozycję w dziedzinie niektórych części podatnych na zużycie, opracowując z sukcesem nowe typy płytek z twardego metalu, cermetu i ceramiki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, szlifierki ręczne, Polerowanie metali - urządzenia, wiertarki, szlifierki taśmowe, Szczotki do usuwania krawędzi, i szlifierka cylindryczna. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 2. UHLY TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UHLY TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach frezarki. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 3. SPERLING MASCHINEN & INDUSTRIEBEDARF

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPERLING MASCHINEN & INDUSTRIEBEDARF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

 4. VOORTMAN STEEL MACHINERY

  Holandia

  Firma Voortman projektuje, rozwija i produkuje maszyny dla przemysłu obróbki płyt i profili stalowych od ponad 45 lat. Firma Voortman oferuje maszyny CNC do wiercenia, cięcia, cięcia plazmowego, cięcia tlenowo-paliwowego, znakowania, śrutowania, malowania, wykrawania, ścinania i gięcia. Wraz z naszymi międzynarodowymi przedstawicielstwami jesteśmy globalnie rozpoznawanym dostawcą tysięcy systemów Voortman zainstalowanych w wytwórniach konstrukcji stalowych, centrach usług dla tych konstrukcji oraz innych firmach o podobnym profilu.

 5. ZDT TOP PORĘBA SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Firma "TOP" powstała w marcu 1994 r. w Porębie znanej w Polsce i na świecie z tradycji budowy obrabiarek. Obrabiarki nasze wykonujemy w oparciu o wieloletnie rozeznanie światowych rynków obrabiarkowych skąd importujemy wiele zespołów, części i odlewów o wyselekcjonowanej, wysokiej jakości, przy możliwie najniższych kosztach. W oparciu o taką bazę i naszych doświadczonych specjalistów potrafimy w Porębie wykonać dla Państwa szeroki asortyment obrabiarek o wysokiej jakości, trwałości i niezawodności po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 1. SEMPUCO WERKZEUGMASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  SEMPUCO została założona w Turyngii w 1908 roku. Na światowym rynku istnieje jako firma z młodym, wydajnym i doświadczonym zespołem, rozwiązującym problemy klientów w atmosferze zaufania i partnerstwa. Głowice frezarek NC zasilane wydajnym silnikiem wrzecionowym lub silnikiem głównym frezarki, głowice frezarskie, hydrostatyczne stoły obrotowe, stoły obrotowe NC do kombinowanych prac frezarskich

 2. KONRAD SEIDLER MASCHINENBAU-WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Konrad Seidler Maschinenbau-Werkzeugmaschinen GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty i usługi: Obrabiarki sterowane CNC; tokarki karuzelowe; produkcja maszyn specjalnych; tokarki rewolwerowe; obrabiarki; handel obrabiarkami; serwis obrabiarek.

 1. HAG TECH

  Francja

  MŚP Hag'Tech jest wyspecjalizowane w mechanice o dużych wymiarach (mechanika precyzyjna, spawanie automatyczne), zwłaszcza w frezowaniu, toczeniu i spawaniu. Hag'Tech zajmuje się obróbką wszystkich materiałów, w tym stali nierdzewnej, duplexu, uranium i inkonelu. Hag'Tech zajmuje się obróbką dla różnych branż, jak energetyczna, rolno-spożywcza, okrętowa, lotnicza, zbrojeniowa, kosmiczna, konstrukcji mechanicznych, chemiczna i petrochemiczna.

 2. FICEP SPA

  Włochy

  FICEP SPA projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie instalacje ze sterowaniem cyfrowym oraz sterowane maszyny do przemysłu stalowego, kowalstwa i budownictwa.

 3. HANN KUEN MACHINERY & HARDWARE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma HANN KUEN MACHINERY & HARDWARE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach wiertarka i gwinciarka, wytaczarki, frezarki, i uchwyty dla wiertarki. Ma siedzibę w Taiwan, Tajwan R.O.C..

 4. MAGNETOR GMBH I. L.

  Niemcy

  Firma MAGNETOR GMBH I. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Lauenburg, Niemcy.

 5. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki, wiercenie do wydobywania gazu naturalnego, i Diamond drill bits. Ma siedzibę w Guangxi, Chiny.

 6. METABO (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

  Firma METABO (SCHWEIZ) AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Ma siedzibę w Spreitenbach, Szwajcaria.

 7. FEHLMANN AG

  Szwajcaria

  Firma FEHLMANN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Ma siedzibę w Seon, Szwajcaria.

 8. AEROSION

  Francja

  Firma AEROSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach Metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Saint Leu La Forêt, Francja.

 1. INTERMACHINEX LTD.

  Bułgaria

  Firma INTERMACHINEX LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Frezarki, Wiertarki, Piłowanie metali - obrabiarki, tokarka do obróbki metali, Frezarki, Wiertarki, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wiertarki, Frezarki, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wiertarki, i Frezarki. Ma siedzibę w Grünhainichen, Niemcy.

 3. AGELTECH GMBH

  Niemcy

  Firma AGELTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 4. MEISTER MASCHINEN HANDELS- UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma MEISTER MASCHINEN HANDELS- UND SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Ma siedzibę w Erwitte, Niemcy.

 5. NTR LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NTR LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Rozwiercanie stali i metali, Frezarki, toczenie metali, Wiertarki, Rozwiercanie stali i metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Wetherby, Zjednoczone Królestwo.

 6. S.C.R. SONAP

  Francja

  Firma S.C.R. SONAP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i bar turning, all metals. Ma siedzibę w Guereins, Francja.

 7. SERN - SOCIETE ETUDE REALISATION NUMERIQUE

  Francja

  Firma SERN - SOCIETE ETUDE REALISATION NUMERIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Wiertarki. Ma siedzibę w Mesnac, Francja.

 8. ETS JEAN CLAUDE IDIART

  Francja

  Firma ETS JEAN CLAUDE IDIART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Wiertarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i toczenie, frezowanie metali. Ma siedzibę w Urcuit, Francja.

 9. SPARX MACHINE TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPARX MACHINE TOOLS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wiertarki, Wykrawanie metali - obrabiarki, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Wiertarki. Ma siedzibę w Poole, Zjednoczone Królestwo.

 10. GEOFINAL

  Republika Czeska

  Firma GEOFINAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Geotechnika - urządzenia i sprzęt wiertniczy, i Wiertarki. Ma siedzibę w Trinec, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo