• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertarki

Wyniki dla

Wiertarki - Import eksport

 1. ERO PROJEKT D.O.O.

  Słowenia

  ERO PROJEKT D.O.O. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży matryc i wykrojek. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją tłoczników do obróbki plastycznej blach (transferowe, progresywne), narzędzi do odlewania ciśnieniowego i ciśnieniowo-odlewniczego aluminium i cynku, formowania wtryskowego, wulkanizacji, zagęszczania proszków, różnych prototypów oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Zajmujemy się również produkcją wyrobów końcowych i dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, specyficznych potrzeb, skupiając się w szczególności na jakości i funkcjonalności. Naszym celem jest stać się jedną z wiodących firm w Słowenii w dziedzinie projektowania i produkcji matryc, aby zapewnić najwyższe standardy jakości naszych produktów i nadążyć za innowacjami w technologii. Firma stosuje normy jakości ISO 9001: 2015. Naszym klientom zapewniamy również usługi naprawcze i konsultacyjne odnośnie wszystkich naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. UNITED PROARC CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Założona w 1966 roku firma United ProArc Corporation jest wiodącym producentem profesjonalnych systemów CNC. Specjalizujemy się w cięciu i obróbce CNC, wierceniu CNC oraz szerokiej gamie zautomatyzowanych systemów spawalniczych. ProArc korzysta ze wszystkich najnowszych osiągnięć technologicznych i urządzeń do przetwarzania stali w branży CNC. Obejmuje to między innymi zasilanie laserów o wysokiej mocy, z uwzględnieniem technologii cięcia plazmowego i światłowodowego. Łącząc bogate doświadczenie i niezrównaną obsługę klienta, ProArc zapewnia wartość dodaną w postaci wysokiej jakości usług na rzecz licznych odbiorców z całego świata. Działamy w wielu rozmaitych sektorach obróbki metali takich jak: przetwarzanie stali, budownictwo okrętowe, inżynieria mostowa czy samochodowa itd. Przełamujemy wszelkie bariery, nieustannie pracując nad innowacjami mającymi spełniać potrzeby klientów! Mamy ponad 50 lat doświadczenia w zakresie usług cięcia, obróbki i spawania i dbamy o satysfakcję klientów, obsługując ich z pasją i profesjonalizmem.

 3. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 4. PROJECT DRILL

  Włochy

  Sprzedaż nowych i regenerowanych maszyn i urządzeń wiertniczych do wykonywania studni, pali, mikropali, sondowań. Pompy błotne, głowice obrotowe, imadła, wciągarki. Wiertnice, platformy wiertnicze, pompy, wszystkie dostarczane są z certyfikatem zgodności i CE, testami i homologacjami. Pomoc i naprawy na miejscu, wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Sprzedaż ponownie przystosowanych i w 100% sprawnych maszyn na całym świecie.

 5. CERATIZIT

  Luksemburg

  Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma CERATIZIT jest pionierem w rozwoju wyjątkowych produktów z twardych materiałów do narzędzi skrawających i systemów zabezpieczenia przed zużyciem. Firma produkuje wysoce specjalistyczne narzędzia skrawające z węglika wolframu, płytki i trzpienie. CERATIZIT GROUP jest liderem na rynku w zakresie produkcji narzędzi skrawających i precyzyjnych, trzpieni i wstępnych form. CERATIZIT GROUP zajmuje również wiodącą pozycję w dziedzinie niektórych części podatnych na zużycie, opracowując z sukcesem nowe typy płytek z twardego metalu, cermetu i ceramiki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TEHNOVAR D.O.O.

  Słowenia

 2. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. UHLY TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 4. SPERLING MASCHINEN & INDUSTRIEBEDARF

  Niemcy

 5. MEISTER MASCHINEN HANDELS- UND SERVICE GMBH

  Niemcy

 1. SPARX MACHINE TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

 2. VOORTMAN STEEL MACHINERY

  Holandia

  Firma Voortman projektuje, rozwija i produkuje maszyny dla przemysłu obróbki płyt i profili stalowych od ponad 45 lat. Firma Voortman oferuje maszyny CNC do wiercenia, cięcia, cięcia plazmowego, cięcia tlenowo-paliwowego, znakowania, śrutowania, malowania, wykrawania, ścinania i gięcia. Wraz z naszymi międzynarodowymi przedstawicielstwami jesteśmy globalnie rozpoznawanym dostawcą tysięcy systemów Voortman zainstalowanych w wytwórniach konstrukcji stalowych, centrach usług dla tych konstrukcji oraz innych firmach o podobnym profilu.

 1. ZDT TOP PORĘBA SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Firma "TOP" powstała w marcu 1994 r. w Porębie znanej w Polsce i na świecie z tradycji budowy obrabiarek. Obrabiarki nasze wykonujemy w oparciu o wieloletnie rozeznanie światowych rynków obrabiarkowych skąd importujemy wiele zespołów, części i odlewów o wyselekcjonowanej, wysokiej jakości, przy możliwie najniższych kosztach. W oparciu o taką bazę i naszych doświadczonych specjalistów potrafimy w Porębie wykonać dla Państwa szeroki asortyment obrabiarek o wysokiej jakości, trwałości i niezawodności po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 2. SEMPUCO WERKZEUGMASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  SEMPUCO została założona w Turyngii w 1908 roku. Na światowym rynku istnieje jako firma z młodym, wydajnym i doświadczonym zespołem, rozwiązującym problemy klientów w atmosferze zaufania i partnerstwa. Głowice frezarek NC zasilane wydajnym silnikiem wrzecionowym lub silnikiem głównym frezarki, głowice frezarskie, hydrostatyczne stoły obrotowe, stoły obrotowe NC do kombinowanych prac frezarskich

 3. HAG TECH

  Francja

  MŚP Hag'Tech jest wyspecjalizowane w mechanice o dużych wymiarach (mechanika precyzyjna, spawanie automatyczne), zwłaszcza w frezowaniu, toczeniu i spawaniu. Hag'Tech zajmuje się obróbką wszystkich materiałów, w tym stali nierdzewnej, duplexu, uranium i inkonelu. Hag'Tech zajmuje się obróbką dla różnych branż, jak energetyczna, rolno-spożywcza, okrętowa, lotnicza, zbrojeniowa, kosmiczna, konstrukcji mechanicznych, chemiczna i petrochemiczna.

 4. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Chiny

 5. MAGNETOR GMBH I. L.

  Niemcy

 6. HANN KUEN MACHINERY & HARDWARE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 7. METABO (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

 8. FEHLMANN AG

  Szwajcaria

 1. AEROSION

  Francja

 2. INTERMACHINEX LTD.

  Bułgaria

 3. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 4. AGELTECH GMBH

  Niemcy

 5. SOSOLIC INDUSTRIES

  Francja

 6. TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING KLAASSEN B.V.

  Holandia

 7. A.M.B.B. - ATELIER MECANIQUE BOUGRAS BEAUSSIRE

  Francja

 8. SARL MIRA MECA

  Francja

 9. SOCOMAFOR

  Francja

 10. MAKITA

  Belgia