• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szlifowanie stali i metali

Wyniki dla

Szlifowanie stali i metali - Import eksport

 1. SIGG STRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SIGG Strahltechnik GmbH z siedzibą w Jestetten (Niemcy) specjalizuje się w produkcji urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej oraz wibracyjnej obróbki wykańczającej. Oprócz standardowych systemów produkowanych seryjnie, firma produkuje systemy specjalne w dowolnym kształcie i rozmiarze. Dla klientów, którzy nie posiadają własnych urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej lub wibracyjnej obróbki wykańczającej, obróbka części może odbywać się na podstawie umowy z własną warsztatem obróbki strumieniowo-ściernej. SIGG Strahltechnik dostarcza standardowe materiały ścierne w szerokiej gamie rozmiarów opakowań od 25 kg, dopasowane do rozmiarów instalacji. Najwyższa możliwa jakość jest punktem odniesienia dla wszystkich instalacji i środków czyszczących. Dzięki wysokiemu zakresowi produkcji i wszechstronnemu know-how we wszystkich aspektach technologii obróbki strumieniowo-ściernej, SIGG Strahltechnik może szybko sprostać najbardziej wymagającym klientom. Firma kojarzy się z najwyższą jakością "Made in Germany“.

 2. AESCHLIMANN AG, DÉCOLLETAGES

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Aeschlimann produkuje części toczone precyzyjne w Lüsslingen, Solothurn, od 1937 roku. Do Waszej dyspozycji jest ponad 160 kompetentnych pracowników ze stuprocentowym zaangażowaniem w spełnianie Waszych życzeń. Nasze główne kompetencje obejmują toczenie konwencjonalne lub sterowane CNC małych, średnich i szczególnie dużych serii. W zakresie wykończenia oferujemy wszystkie popularne metody obróbki wykończeniowej. Przy wsparciu ze strony wybranych dostawców procesów obróbki powierzchniowej i cieplnej dostarczamy precyzyjne części toczone gotowe do montażu. Wpuścimy w obrót Twoją część toczoną!

 3. AWS M. SCHAUBER GMBH PRÄZISIONSTEILE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pozdrowienia z DOLINY PRECYZJI - Wellendingen. Jesteśmy uznanym specjalistą w produkcji zestawów przekładni ślimakowych i komponentów przekładni, zapewniającym ekonomiczną produkcję i największą możliwą różnorodność! Dzięki naszemu unikatowemu rozumieniu wysokiej jakości wykonujemy precyzyjne wyroby wykonane na miarę w niemieckiej jakości premium. To właśnie nazywamy German Precisioneering®. TWOJE ROZSZERZONE STANOWISKO WARSZTATOWE. Szlifowanie wałków i gwintów, toczenie, frezowanie, głębokie wiercenie. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy codziennie udowadniają wysoki standard jakości za pomocą nowoczesnego parku maszynowego oraz dostępnych możliwości testowych i pomiarowych. Rzuć nam wyzwanie. OD POMYSŁU DO PRODUKTU. Jako niezawodny partner z wartością dodaną w kategorii PREMIUM-A doradzamy i wpieramy projektantów ze strony klienta w fazie rozwoju produktu i wnosimy naszą wiedzę fachową i wieloletnie doświadczenie w zakresie procesu produkcyjnego. Realizujemy Twoje pomysły z perfekcyjną precyzją.

 4. MARXAM PROJECT

  Polska

  Verified by europages badge
 5. ALLIED FOR TECH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ALLIED FOR TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Szlifowanie stali i metali, Urny pogrzebowe, malowanie proszkowe termoutwardzalne, Szlifowanie stali i metali, Urny pogrzebowe, toczenie, frezowanie metali, i cięcie laserowe. Ma siedzibę w Nasielsk, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METAL-TECH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma METAL-TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Ściernice do metali, Walcownie metali żelaznych, Narzędzia do gwintowania, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

 2. VOSS NORMALIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOSS NORMALIEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 3. ABU AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ABU AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Lohn-Ammannsegg, Szwajcaria.

 4. POLYMECA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma POLYMECA AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Heerbrugg, Szwajcaria.

 5. ASP WILK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASP WILK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 1. DÖRFLER & SCHMIDT PRÄZISIONSFINISH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DÖRFLER & SCHMIDT PRÄZISIONSFINISH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Kammerstein, Niemcy.

 2. OREMUS S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma OREMUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifowanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

 1. DURATEC HARTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DURATEC HARTSTOFFE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 2. JORES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JORES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach mikroostrzenie, okrawanie, stainless steel grinding works, okrawanie metali, i doszlifowywanie na płasko. Ma siedzibę w Bad Sobernheim, Niemcy.

 3. BRUNNER PRÄZISIONSSCHLEIFEREI INH. MARKUS BRUNNER

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BRUNNER PRÄZISIONSSCHLEIFEREI INH. MARKUS BRUNNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wittenbach, Szwajcaria.

 4. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC PROFINOX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, Konstrukcje aluminiowe, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, Gięcie stali i metali, i Piaskowanie stali i metali. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 5. ADAM SCHLEIFTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ADAM SCHLEIFTECHNIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wangen, Szwajcaria.

 6. FLURY TOOLS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FLURY TOOLS AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie cnc, i Noże tokarskie. Ma siedzibę w Arch, Szwajcaria.

 7. P&M TOOLS CONSTRUCTION

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma P&M TOOLS CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Frezarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Spawanie stali i metali. Ma siedzibę w Kragujevac, Serbia.

 8. TYP AG TECHN. GUMMIWALZEN

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TYP AG TECHN. GUMMIWALZEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Bellach, Szwajcaria.

 1. HILDEN KOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HILDEN KOMPONENTEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 2. PSFU WERNIGERODE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PSFU WERNIGERODE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 3. GEWINDE SATELLITEN ANTRIEBE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma GEWINDE SATELLITEN ANTRIEBE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach budowa - maszyny, i szlifowanie gwintów. Ma siedzibę w Feldbrunnen, Szwajcaria.

 4. BERNAŚ I. T. PRZEM. J.BERNAŚ, S.KRZEMIENIEWSKI SP.J.

  Polska

 5. FLEXING LTD

  Serbia

  Flexing to firma specjalizująca się w materiałach ściernych, obecna na rynku serbskim od 20 lat. Nasze wyroby znajdują przede wszystkim zastosowanie w branży przemysłowej. Płótno ścierne, które zakupujemy pochodzi z Klingspor a nietkane materiały ścierne pochodzą z 3M i Itexa, Włochy. Eksportujemy nasze wyroby do Bośni, Chorwacji, Montenegro, Macedonii i na Węgry. Nasza produkcja skupia się – poza innymi rodzajami i rozmiarami wyrobów - na kołach z montowaną klapą i wałem o średnicy 20-40mm i wyrobach Roloc+.

 6. SZLIFEKS KRZYSZTOF SZYMAŃSKI

  Polska

  Specjalizujemy się w obróbce metali, posiadamy nowoczesny park maszynowe i wykwalifikowanych pracowników dzięki czemu świadczymy wysokiej jakości usługi szlifowania, frezowania, cięcia metali. Naszą specjalnością jest szlifowanie precyzyjne detali do różnych gałęzi przemysłu. Współpracujemy z firmami z branży spożywczej, poligraficznej, motoryzacyjnej, elektronicznej oraz przemysłowej. Nasza firma to jeden z czołowych dostawców części do utrzymania ruchu w kilku największych zakładów produkcyjnych w Europie.

 7. EKSTEK XP

  Turcja

  Firma EKSTEK XP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach formy stalowe, i steels for dies. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 8. M. BÖSEL WERKZEUGBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma M. BÖSEL WERKZEUGBAU GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 9. LASZLO CSAKO GMBH

  Szwajcaria

  Firma LASZLO CSAKO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Derendingen, Szwajcaria.

 10. SCHLEIFTECHNIK HOLLWEG INH. THOMAS HOLLWEG

  Niemcy

  Firma SCHLEIFTECHNIK HOLLWEG INH. THOMAS HOLLWEG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Schwaigern-Massenbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Szlifowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5452 Przedsiębiorstwa