• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szlifowanie stali i metali

Wyniki dla

Szlifowanie stali i metali - Import eksport

 1. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Nasza firma, o trafnej nazwie Profinox, została założona w 2005 roku z zamiarem zdobycia pozycji głównego dostawcy kompleksowych produktów do obróbki stali nierdzewnej i usług dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego w Rumunii. Zgodnie z wizją Profinox, przemysł przetwórstwa stali nierdzewnej w Rumunii może i musi zostać przekształcony w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zaangażowanemu zespołowi inżynierów i specjalistów w tej dziedzinie, przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii, zapewniamy, że wszystkie projekty naszych klientów i partnerów są realizowane z maksymalną wydajnością. Profinox z powodzeniem wykonuje szeroki zakres kompleksowych usług: spawanie stali nierdzewnej, cięcie laserem, gięcie CNC, walcowanie, cięcie blach i profili, piaskowanie stali nierdzewnej, obróbka mechaniczna stali nierdzewnej, projektowanie CAD, malowanie proszkowe itp. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie produkcji stali nierdzewnej oraz konkretnych produktów (zbiorników, kontenerów, obudów maszyn, przenośników, konstrukcji metalowych lub produktów HoReCa). Profinox jest Państwa niezawodnym partnerem – - niezależnie od branży czy obszaru działalności. Ponieważ ROBIMY to, na czym się znamy i WIEMY, co robimy. Naszym celem jest dostarczanie klientom Profinox z branży spożywczej i farmaceutycznej produktów najwyższej jakości oraz kompleksowych usług w zakresie obróbki stali nierdzewnej spełniających standardy dyktowane przez nazwę naszej firmy - Profinox. Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. AESCHLIMANN AG, DÉCOLLETAGES

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Aeschlimann produkuje części toczone precyzyjne w Lüsslingen, Solothurn, od 1937 roku. Do Waszej dyspozycji jest ponad 160 kompetentnych pracowników ze stuprocentowym zaangażowaniem w spełnianie Waszych życzeń. Nasze główne kompetencje obejmują toczenie konwencjonalne lub sterowane CNC małych, średnich i szczególnie dużych serii. W zakresie wykończenia oferujemy wszystkie popularne metody obróbki wykończeniowej. Przy wsparciu ze strony wybranych dostawców procesów obróbki powierzchniowej i cieplnej dostarczamy precyzyjne części toczone gotowe do montażu. Wpuścimy w obrót Twoją część toczoną!

 3. AWS M. SCHAUBER GMBH PRÄZISIONSTEILE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pozdrowienia z DOLINY PRECYZJI - Wellendingen. Jesteśmy uznanym specjalistą w produkcji zestawów przekładni ślimakowych i komponentów przekładni, zapewniającym ekonomiczną produkcję i największą możliwą różnorodność! Dzięki naszemu unikatowemu rozumieniu wysokiej jakości wykonujemy precyzyjne wyroby wykonane na miarę w niemieckiej jakości premium. To właśnie nazywamy German Precisioneering®. TWOJE ROZSZERZONE STANOWISKO WARSZTATOWE. Szlifowanie wałków i gwintów, toczenie, frezowanie, głębokie wiercenie. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy codziennie udowadniają wysoki standard jakości za pomocą nowoczesnego parku maszynowego oraz dostępnych możliwości testowych i pomiarowych. Rzuć nam wyzwanie. OD POMYSŁU DO PRODUKTU. Jako niezawodny partner z wartością dodaną w kategorii PREMIUM-A doradzamy i wpieramy projektantów ze strony klienta w fazie rozwoju produktu i wnosimy naszą wiedzę fachową i wieloletnie doświadczenie w zakresie procesu produkcyjnego. Realizujemy Twoje pomysły z perfekcyjną precyzją.

 4. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MERCEL, cutting knives, s.r.o. to czeska firma zajmująca się produkcją, dostawą, ostrzeniem i serwisowaniem noży przemysłowych. Od 2006 roku wytwarzamy szeroką gamę noży do cięcia i perforacji materiałów dla takich branż, jak poligrafia, przemysł spożywczy, produkcja opakowań, produkcja opon, produkcja mebli, cięcie blach i przetwórstwo tytoniu. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Třebechovice pod Orebem w Czechach, a do produkcji noży używamy wyłącznie europejskich materiałów wysokiej jakości. Oferujemy niestandardową produkcję zgodnie z wymogami klienta i świadczymy usługi szlifowania noży przemysłowych. Dzięki naszemu doświadczeniu w cięciu różnych materiałów, oferujemy również usługi doradcze oraz dostarczamy akcesoria, takie jak uchwyty do noży, listwy tnące i wiertła. Oprócz noży MERCEL dostarcza szeroką gamę akcesoriów do noży, w tym uchwyty do noży, plastikowe listwy tnące i wiertła do papieru. Ponadto MERCEL zajmuje się sprzedażą używanych maszyn dla przemysłu papierniczego, w tym nożyc, maszyn drukarskich i innych urządzeń obróbczych. Lista dostępnych używanych maszyn do obróbki papieru znajduje się na naszej stronie internetowej. MERCEL szczyci się używaniem najnowszych maszyn CNC i NC, zapewniając jakość i precyzję w produkcji noży. Obsługujemy klientów w całej Europie i jesteśmy znani z naszego zaangażowania w stosowanie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii.

 5. SIGG STRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SIGG Strahltechnik GmbH z siedzibą w Jestetten (Niemcy) specjalizuje się w produkcji urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej oraz wibracyjnej obróbki wykańczającej. Oprócz standardowych systemów produkowanych seryjnie, firma produkuje systemy specjalne w dowolnym kształcie i rozmiarze. Dla klientów, którzy nie posiadają własnych urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej lub wibracyjnej obróbki wykańczającej, obróbka części może odbywać się na podstawie umowy z własną warsztatem obróbki strumieniowo-ściernej. SIGG Strahltechnik dostarcza standardowe materiały ścierne w szerokiej gamie rozmiarów opakowań od 25 kg, dopasowane do rozmiarów instalacji. Najwyższa możliwa jakość jest punktem odniesienia dla wszystkich instalacji i środków czyszczących. Dzięki wysokiemu zakresowi produkcji i wszechstronnemu know-how we wszystkich aspektach technologii obróbki strumieniowo-ściernej, SIGG Strahltechnik może szybko sprostać najbardziej wymagającym klientom. Firma kojarzy się z najwyższą jakością "Made in Germany“.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALLIED FOR TECH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ALLIED FOR TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Szlifowanie stali i metali, Urny pogrzebowe, malowanie proszkowe termoutwardzalne, Szlifowanie stali i metali, Urny pogrzebowe, toczenie, frezowanie metali, i cięcie laserowe. Ma siedzibę w Nasielsk, Polska.

 2. METAL-TECH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma METAL-TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Ściernice do metali, Walcownie metali żelaznych, Narzędzia do gwintowania, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

 3. VOSS NORMALIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOSS NORMALIEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 4. DÖRFLER & SCHMIDT PRÄZISIONSFINISH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DÖRFLER & SCHMIDT PRÄZISIONSFINISH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Kammerstein, Niemcy.

 5. ABU AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ABU AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Lohn-Ammannsegg, Szwajcaria.

 1. ASP WILK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASP WILK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 2. OREMUS S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma OREMUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifowanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

 1. POLYMECA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma POLYMECA AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Heerbrugg, Szwajcaria.

 2. DURATEC HARTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DURATEC HARTSTOFFE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 3. JORES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JORES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach mikroostrzenie, okrawanie, stainless steel grinding works, okrawanie metali, i doszlifowywanie na płasko. Ma siedzibę w Bad Sobernheim, Niemcy.

 4. BRUNNER PRÄZISIONSSCHLEIFEREI INH. MARKUS BRUNNER

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BRUNNER PRÄZISIONSSCHLEIFEREI INH. MARKUS BRUNNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wittenbach, Szwajcaria.

 5. ADAM SCHLEIFTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ADAM SCHLEIFTECHNIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wangen, Szwajcaria.

 6. FLURY TOOLS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FLURY TOOLS AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie cnc, i Noże tokarskie. Ma siedzibę w Arch, Szwajcaria.

 7. HILDEN KOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HILDEN KOMPONENTEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 8. TYP AG TECHN. GUMMIWALZEN

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TYP AG TECHN. GUMMIWALZEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Bellach, Szwajcaria.

 1. GEWINDE SATELLITEN ANTRIEBE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma GEWINDE SATELLITEN ANTRIEBE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach budowa - maszyny, i szlifowanie gwintów. Ma siedzibę w Feldbrunnen, Szwajcaria.

 2. PSFU WERNIGERODE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PSFU WERNIGERODE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 3. INVEST-TECH SP. Z O.O.

  Polska

 4. BERNAŚ I. T. PRZEM. J.BERNAŚ, S.KRZEMIENIEWSKI SP.J.

  Polska

 5. FLEXING LTD

  Serbia

  Flexing to firma specjalizująca się w materiałach ściernych, obecna na rynku serbskim od 20 lat. Nasze wyroby znajdują przede wszystkim zastosowanie w branży przemysłowej. Płótno ścierne, które zakupujemy pochodzi z Klingspor a nietkane materiały ścierne pochodzą z 3M i Itexa, Włochy. Eksportujemy nasze wyroby do Bośni, Chorwacji, Montenegro, Macedonii i na Węgry. Nasza produkcja skupia się – poza innymi rodzajami i rozmiarami wyrobów - na kołach z montowaną klapą i wałem o średnicy 20-40mm i wyrobach Roloc+.

 6. SZLIFEKS KRZYSZTOF SZYMAŃSKI

  Polska

  Specjalizujemy się w obróbce metali, posiadamy nowoczesny park maszynowe i wykwalifikowanych pracowników dzięki czemu świadczymy wysokiej jakości usługi szlifowania, frezowania, cięcia metali. Naszą specjalnością jest szlifowanie precyzyjne detali do różnych gałęzi przemysłu. Współpracujemy z firmami z branży spożywczej, poligraficznej, motoryzacyjnej, elektronicznej oraz przemysłowej. Nasza firma to jeden z czołowych dostawców części do utrzymania ruchu w kilku największych zakładów produkcyjnych w Europie.

 7. EKSTEK XP

  Turcja

  Firma EKSTEK XP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach formy stalowe, i steels for dies. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 8. M. BÖSEL WERKZEUGBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma M. BÖSEL WERKZEUGBAU GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 9. LASZLO CSAKO GMBH

  Szwajcaria

  Firma LASZLO CSAKO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Derendingen, Szwajcaria.

 10. SCHLEIFTECHNIK HOLLWEG INH. THOMAS HOLLWEG

  Niemcy

  Firma SCHLEIFTECHNIK HOLLWEG INH. THOMAS HOLLWEG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Schwaigern-Massenbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Szlifowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5464 Przedsiębiorstwa