BERNAŚ I. T. PRZEM. J.BERNAŚ, S.KRZEMIENIEWSKI SP.J.

Polska

Warehouse icon Dystrybutor

BERNAŚ I. T. PRZEM. J.BERNAŚ, S.KRZEMIENIEWSKI SP.J.
Web icon
Skontaktuj się

Oficjalny Dystrybutor Taśmy i kleje przemysłowe 3M / Scotch. Oficjalny Dystrybutor Materiały ścierne 3M.

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

Półmaska filtrująca 3M AURA 9320+ klasy FF P2 Składana, łatwa w przechowywaniu, opatentowany 3-panelowy wzór dostosowuje się do ruchów twarzy użytkownika zapewniając mu komfort noszenia. Tłoczony panel górny z obszerną pianką nosową pomaga redukować parowanie okularów. Innowacyjna klapka podbródkowa zaprojektowana tak, by ułatwić nakładanie i regulowanie półmaski oraz osiągnąć komfortowe dopasowanie. Unikalne rodzaje włóknin filtracyjnych zapewniają efektywną filtrację przy niskich oporach oddychania oraz stałe, wysokie parametry użytkowania.

Polska

Półmaska z serii 3M™ 6000 jest produktem przeznaczonym do wielokrotnego użytku. Wykonana została z nieuczulającego elastomeru, jest niezwykle lekka i komfortowa podczas długotrwałych pac. Wyposażona jest w bagnetowy system złączy, który pozwala na dopasowanie do niej szerokiej gamy filtrów oczyszczających, zabezpieczających przed gazami, parami i cząstkami stałymi. Półmaska posiada nisko profilowaną konstrukcję, co zapewnia szerokie pole widzenia. Kołyskowy układ taśm nagłowia zapewnia wygodne dopasowanie każdemu użytkownikowi. Przemyślana konstrukcja zapewnia niekłopotliwą obsługę i konserwację.

Polska

Nowy produkt z rodziny dysków lamelkowych marki 3M to profesjonalny materiał ścierny najwyższej klasy, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. 3M™ Dysk Lamelkowy 769F posiada Precyzyjnie Kształtowane Ziarna 3M, które wydłużają żywotność dysku i zapewniają szybszą obróbkę niż standardowe dyski na bazie tlenków glinu i cyrkonu. Precyzyjnie Kształtowane Ziarna 3M oraz trwały podkład poliuretanowy sprawiają, że dysk lamelkowy 3M™ 769F jest bardziej trwały oraz wytrzymały i idealnie nadaje się do intensywnych zastosowań takich, jak fazowanie, obróbka spawów i gratowanie krawędzi. Poza tym zapewnia wykończenie, które sprawia, że może też być stosowany w ramach zastosowań mniej intensywnych, takich jak wygładzanie czy przygotowywanie powierzchni.

Polska

3M BB-ZB Radial Bristle Brush to kompozytowe szczotki "wąsikowe" z ziarnem ściernym o unikatowych własnościach czyszczących, wykańczających i polerujących. Wspaniale dopasowują się do nieregularności powierzchni. Dlatego nadają się szczególnie do polerowania i nadawania jednolitej rysy na występach, w szczelinach, bruzdach i w innych trudno dostępnych miejscach . Nie "zapychają się" i nie pozostawiają barwnych śladów na obrabianej powierzchni metali. Nie przegrzewają obrabianego detalu. Nadają się do obróbki stali szlachetnych, metali szlachetnych, mosiądzu, brązu, aluminium, stali konstrukcyjnych. Kompozytowe szczotki 3M BB-ZB Radial Bristle Brush charakteryzują się znacznie większą trwałością w porównaniu z materiałami nasypowymi i włókninami ściernymi. W naszym sklepie jest oferowana najbardziej popularna szczotka w kolorze żółtym o ziarnistości P80 typ C. Na zamówienie możemy zaoferować również szczotki o innych ziarnistościach.

Dokumenty

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  1 – 10
 • Handlowcy
  1 – 10

Organizacja

 • Rok utworzenia
  1990
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba
 • Działalność podstawowa
  Dystrybutor

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Krajowy

Banki

 • PKO S.A.

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

 • Taśmy samoprzylepne
 • taśmy samoprzylepne
 • materiały ścierne do metalu
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.