• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. PC-LABORSYSTEM GMBH

  Szwajcaria

  Firma PC Laborsystem specjalizuje się w produkcji maszyn mieszających i dyspergujących dostosowanych do potrzeb klienta dla laboratoriów i zakładów specjalistycznych. W zależności od potrzeb, oferujemy proste maszyny z różnymi możliwościami sterowania, aż po mieszalniki sterowane procesowo. Nasze wysokiej jakości maszyny są produkowane według najnowszych osiągnięc w technologii mieszania. Dzięki optymalnemu współdziałaniu momentu obrotowego i prędkości obrotowej, można przetwarzać zarówno produkty o niskiej, jak i wysokiej lepkości. Narzędzia do mieszania i miksowania produkowane przez nas specjalnie do różnych zastosowań i zadań gwarantują optymalne wyniki obróbki. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie inżynierii procesowej i projektowania systemów mieszania. Wspólny odbiór z klientem przed dostawą maszyn naszej produkcji, szkolenie w zakresie obsługi maszyny i techniki bezpieczeństwa. Całodobowy (24-godz) serwis części zamiennych. Kompletny program do użytku laboratoryjnego. Konserwacja (umowa serwisowa)

 2. SUN CHEMICAL - COLORS & EFFECTS NETHERLANDS B.V

  Holandia

  Sun Chemical jest znanym producentem produktów chemicznych działającym w Holandii i Turcji. Nasza firma istnieje od kilkudziesięciu lat i zdobyła reputację wiodącego dostawcy środków czystości i różnych innych chemikaliów, obsługującego dystrybutorów na całym świecie. Stawiamy na długoterminowe partnerstwo i utrzymujemy bliskie relacje z naszymi klientami, wśród których wielu jest stałymi odbiorcami. Nasz dedykowany zespół usług po sprzedaży jest zawsze dostępny w celu zapewnienia wsparcia i pomocy, aby zapewnić sukces naszych projektów. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do przyłączenia się do nas, aby przenieść naszą działalność na wyższy poziom w skali globalnej, ponieważ zaopatrujemy i wysyłamy nasze chemikalia na cały świat, w tym do takich krajów jak Chiny, Wielka Brytania, USA, Kenia i Brazylia. Nasze zakłady i produkty są certyfikowane przez prestiżowe międzynarodowe firmy kontrolne, takie jak SGS, Bureau Veritas (BV) i Certification Inspection Section, aby zagwarantować jakość i standardy bezpieczeństwa. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, w tym ISO 14001: 2004, ISO 14001: 2015 i ISO 9001 i jesteśmy zaangażowani w utrzymanie międzynarodowych standardów ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez naszą stronę kontaktową, aby uzyskać spersonalizowaną odpowiedź na Państwa pytania.

 3. BUSS-SMS-CANZLER GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy numerem 1 w technologii odparowywania cienkowarstwowego i międzynarodowym liderem w technologii suszenia i wysokiej lepkości. Opracowujemy i budujemy urządzenia i instalacje do odparowywania, suszenia i przetwarzania materiałów o wysokiej lepkości, które są dokładnie tym, czego Państwo potrzebują: niezwykle precyzyjne, wydajne i wysoce innowacyjne.

 4. ARSILAC

  Francja

 5. CAVITRON VOM HAGEN UND FUNKE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LINK INDUSTRIAL - AGITADORES

  Hiszpania

 2. HITEC ZANG GMBH

  Niemcy

 3. CONSARCTIC GMBH

  Niemcy

 4. SMITO-TECHNIC GMBH

  Niemcy

 5. EX-ZONE SZYMON JEZIORSKI

  Polska

  Firma EX-ZONE swoją działalność rozpoczęła oraz nieprzerwanie prowadzi od kwietnia 2013 roku. W drugiej połowie roku 2013 nasza firma podjęła ścisłą współpracę z wieloma cenionymi na rynku producentami i firmami, jako dystrybutor profesjonalnych środków chemicznych, materiałów higienicznych, sprzętu, urządzeń oraz wyposażenia przeznaczonego dla branży porządkowo-czystościowej. Zajęliśmy się także obsługą terenów zielonych oraz terenów utwardzonych zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełomowym dla rozwoju firmy był rok 2017, w którym EX-ZONE dołączyło do grona autoryzowanych dystrybutorów jednej z najbardziej cenionych marek maszyn sprzątających na świecie jakim jest IPC GANSOW.Przy współpracy z naszymi Klientami zapewniamy: szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, z gwarancją powtarzalności dostaw, profesjonalne doradztwo handlowe, wsparcie technologiczne, techniczne i serwisowe poparte długoletnią praktyką, systemy szkoleń w zakresie technologii sprzątania obiektów, szkolenia z zastosowania profesjonalnych środków chemicznych, obsługi maszyn, urządzeń i wyposażenia, przygotowanie, wdrażanie i monitorowanie planów i programów higieny wg potrzeb Klienta, doradztwo przy optymalizacji kosztów zużycia materiałów higienicznych i środków czystości na obiektach, dobór profesjonalnych systemów dozowania przystosowanych do potrzeb i wymagań danego obiektu, sprzedaż i wynajem maszyn, urządzeń czyszczących, sprzętu do obsługi terenów zewnętrznych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Wszystkie wyroby na "przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia"

 1. STAMIXCO AG

  Szwajcaria

  Stamixco projektuje i wytwarza miksery statyczne (miksery bez ruchomych części) do ciągłego przetwarzania polimerów, cieczy, gazów i zawiesin. Naszą specjalnością jest przetwarzanie cieczy o dużej lepkości. Podstawowa oferta obejmuje mieszanie materiałów o podobnej oraz znacznie różniącej się lepkości i objętości przepływu oraz topliwości przy formowaniu wtryskowym, ekstruzji i produkcji polimerów; przepływ tłokowy przy reakcji polimeryzacji; ogrzewanie i chłodzenie materiałów lepkich oraz produkcję statycznych mikserów z tworzywa sztucznego jednorazowego użytku do dwuskładnikowych (2K) żywic. Jeśli sądzą Państwo, że nasza technologia lub produkty będą odpowiednie do Państwa zapotrzebowania, zapraszamy do omówienia zastosowania z naszymi inżynierami, a następnie projektu i ceny. Wykonujemy miksery statyczne zarówno standardowe, gotowe do wysyłki, jak również na zamówienie.

 2. NINGBO FLUONICE FLUOROPLASTIC TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Badania nad produktami z ekspandowanego PTFE i rozwój ekspansji izotropowej. Arkusze ekspandowanego PTFE (0.5-6mmx1500x1500mm), uszczelnienie do złączeń z ekspandowanego PTFE (1-100mm szerokości), pakowanie do trzpieni zaworów z ekspandowanego PTFE (1-20mm średnicy), materiał wypełniający z rozszerzonego PTFE do uszczelek spiralnych (3-6.2mm szerokości), membrana z EPTFE (8-40um) tkanina filtracyjna, przędza EPTFE (2-5g/m), różne materiały plecione (3x3-60x60mm), różne uszczelki i uszczelnienia z EPTFE. Certifikat SGS-FDA, RoHS2.

 1. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  Włochy

  Firma Marco Mora dostarcza używane wirówki przemysłowe po całkowitym przeglądzie i posiadające gwarancję, jak dla nowych maszyn. Wirówki i oddzielacze przemysłowe o różnych zdolnościach produkcyjnych i przeznaczone do różnych zastosowań w przedsiębiorstwach na całym świecie. Klienci używający maszyn Marco Mora pochodzą z różnych branż: mleczarsko-serowarskiej, spożywczej i konserwowej, winiarskiej, napojów owocowych, olejów mineralnych, paliwowej, produktów kosmetycznych i farmaceutycznych.

 2. FRITSCH GMBH - MAHLEN UND MESSEN

  Niemcy

 3. RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austria

 4. FITECH AG MISCHSYSTEME & ANLAGENBAU

  Szwajcaria

 5. HAL-ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 6. MARTIN JAIS GMBH

  Niemcy

 7. TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH

  Austria

 8. ROTESCHEMIE.DE

  Niemcy

 1. STUEBBE

  Niemcy

 2. ZSCHIMMER & SCHWARZ

  Hiszpania

 3. CONTA PRONAT GMBH

  Niemcy

 4. WANCHEM ELECTROLYZER PART CO

  Chiny

 5. SCORPION PACKAGING SYSTEM DI GHEZZI RICCARDO

  Włochy

 6. MATHEY INDUSTRIESERVICE

  Niemcy

 7. GAB NEUMANN GMBH

  Niemcy

 8. BURISA

  Belgia

 9. HINTERSCHWEPFINGER PROJEKT GMBH

  Niemcy

 10. ZIPFLUID SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

4512 przedsiębiorstwa