• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. SUN CHEMICAL - COLORS & EFFECTS NETHERLANDS B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Sun Chemical jest znanym producentem produktów chemicznych działającym w Holandii i Turcji. Nasza firma istnieje od kilkudziesięciu lat i zdobyła reputację wiodącego dostawcy środków czystości i różnych innych chemikaliów, obsługującego dystrybutorów na całym świecie. Stawiamy na długoterminowe partnerstwo i utrzymujemy bliskie relacje z naszymi klientami, wśród których wielu jest stałymi odbiorcami. Nasz dedykowany zespół usług po sprzedaży jest zawsze dostępny w celu zapewnienia wsparcia i pomocy, aby zapewnić sukces naszych projektów. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do przyłączenia się do nas, aby przenieść naszą działalność na wyższy poziom w skali globalnej, ponieważ zaopatrujemy i wysyłamy nasze chemikalia na cały świat, w tym do takich krajów jak Chiny, Wielka Brytania, USA, Kenia i Brazylia. Nasze zakłady i produkty są certyfikowane przez prestiżowe międzynarodowe firmy kontrolne, takie jak SGS, Bureau Veritas (BV) i Certification Inspection Section, aby zagwarantować jakość i standardy bezpieczeństwa. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, w tym ISO 14001: 2004, ISO 14001: 2015 i ISO 9001 i jesteśmy zaangażowani w utrzymanie międzynarodowych standardów ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez naszą stronę kontaktową, aby uzyskać spersonalizowaną odpowiedź na Państwa pytania.

 2. PC-LABORSYSTEM GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PC Laborsystem specjalizuje się w produkcji maszyn mieszających i dyspergujących dostosowanych do potrzeb klienta dla laboratoriów i zakładów specjalistycznych. W zależności od potrzeb, oferujemy proste maszyny z różnymi możliwościami sterowania, aż po mieszalniki sterowane procesowo. Nasze wysokiej jakości maszyny są produkowane według najnowszych osiągnięc w technologii mieszania. Dzięki optymalnemu współdziałaniu momentu obrotowego i prędkości obrotowej, można przetwarzać zarówno produkty o niskiej, jak i wysokiej lepkości. Narzędzia do mieszania i miksowania produkowane przez nas specjalnie do różnych zastosowań i zadań gwarantują optymalne wyniki obróbki. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie inżynierii procesowej i projektowania systemów mieszania. Wspólny odbiór z klientem przed dostawą maszyn naszej produkcji, szkolenie w zakresie obsługi maszyny i techniki bezpieczeństwa. Całodobowy (24-godz) serwis części zamiennych. Kompletny program do użytku laboratoryjnego. Konserwacja (umowa serwisowa)

 3. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

 4. BUSS-SMS-CANZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy numerem 1 w technologii odparowywania cienkowarstwowego i międzynarodowym liderem w technologii suszenia i wysokiej lepkości. Opracowujemy i budujemy urządzenia i instalacje do odparowywania, suszenia i przetwarzania materiałów o wysokiej lepkości, które są dokładnie tym, czego Państwo potrzebują: niezwykle precyzyjne, wydajne i wysoce innowacyjne.

 5. CAVITRON VOM HAGEN UND FUNKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAVITRON VOM HAGEN UND FUNKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sprockhövel, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LINK INDUSTRIAL - AGITADORES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma LINK INDUSTRIAL - AGITADORES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mieszarki przemysłowe, MIESZADŁA, Mieszadła do cieczy, Mixers, Mieszadła pneumatyczne, filtry nutsche, i młynki mikronizujące. Ma siedzibę w Rubi-Barcelona, Hiszpania.

 2. HITEC ZANG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HITEC ZANG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Herzogenrath, Niemcy.

 3. CONSARCTIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONSARCTIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Westerngrund, Niemcy.

 4. EX-ZONE SZYMON JEZIORSKI

  Polska

  Firma EX-ZONE swoją działalność rozpoczęła oraz nieprzerwanie prowadzi od kwietnia 2013 roku. W drugiej połowie roku 2013 nasza firma podjęła ścisłą współpracę z wieloma cenionymi na rynku producentami i firmami, jako dystrybutor profesjonalnych środków chemicznych, materiałów higienicznych, sprzętu, urządzeń oraz wyposażenia przeznaczonego dla branży porządkowo-czystościowej. Zajęliśmy się także obsługą terenów zielonych oraz terenów utwardzonych zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Przełomowym dla rozwoju firmy był rok 2017, w którym EX-ZONE dołączyło do grona autoryzowanych dystrybutorów jednej z najbardziej cenionych marek maszyn sprzątających na świecie jakim jest IPC GANSOW.Przy współpracy z naszymi Klientami zapewniamy: szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, z gwarancją powtarzalności dostaw, profesjonalne doradztwo handlowe, wsparcie technologiczne, techniczne i serwisowe poparte długoletnią praktyką, systemy szkoleń w zakresie technologii sprzątania obiektów, szkolenia z zastosowania profesjonalnych środków chemicznych, obsługi maszyn, urządzeń i wyposażenia, przygotowanie, wdrażanie i monitorowanie planów i programów higieny wg potrzeb Klienta, doradztwo przy optymalizacji kosztów zużycia materiałów higienicznych i środków czystości na obiektach, dobór profesjonalnych systemów dozowania przystosowanych do potrzeb i wymagań danego obiektu, sprzedaż i wynajem maszyn, urządzeń czyszczących, sprzętu do obsługi terenów zewnętrznych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 5. PLINKE GMBH

  Niemcy

  PLINKE jest producentem instalacji i dostarcza instalacje specjalne do oczyszczania i koncentrowania kwasu azotowego HNO3 NACSAC®, MAGNAC®, HNO3 NAPC®, H2SO4 SAC® oraz kwasu solnego HCl, do adiabatycznego nitrowania nitrobenzenu NB ze zintegrowaną rekoncentracją kwasu siarkowego SAC® oraz do absorbcji NOx z odzyskiwaniem kwasu azotowego HNO3. Odpadowy kwas siarkowy, odpadowy kwa azotowy oraz mieszaniny z zanieczyszczeniami pochodzenia organicznego mogą być wykorzystywane (na przykład kwasy odpadowe z procesów nitrowania).

 1. STAMIXCO AG

  Szwajcaria

  Stamixco projektuje i wytwarza miksery statyczne (miksery bez ruchomych części) do ciągłego przetwarzania polimerów, cieczy, gazów i zawiesin. Naszą specjalnością jest przetwarzanie cieczy o dużej lepkości. Podstawowa oferta obejmuje mieszanie materiałów o podobnej oraz znacznie różniącej się lepkości i objętości przepływu oraz topliwości przy formowaniu wtryskowym, ekstruzji i produkcji polimerów; przepływ tłokowy przy reakcji polimeryzacji; ogrzewanie i chłodzenie materiałów lepkich oraz produkcję statycznych mikserów z tworzywa sztucznego jednorazowego użytku do dwuskładnikowych (2K) żywic. Jeśli sądzą Państwo, że nasza technologia lub produkty będą odpowiednie do Państwa zapotrzebowania, zapraszamy do omówienia zastosowania z naszymi inżynierami, a następnie projektu i ceny. Wykonujemy miksery statyczne zarówno standardowe, gotowe do wysyłki, jak również na zamówienie.

 2. NINGBO FLUONICE FLUOROPLASTIC TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Badania nad produktami z ekspandowanego PTFE i rozwój ekspansji izotropowej. Arkusze ekspandowanego PTFE (0.5-6mmx1500x1500mm), uszczelnienie do złączeń z ekspandowanego PTFE (1-100mm szerokości), pakowanie do trzpieni zaworów z ekspandowanego PTFE (1-20mm średnicy), materiał wypełniający z rozszerzonego PTFE do uszczelek spiralnych (3-6.2mm szerokości), membrana z EPTFE (8-40um) tkanina filtracyjna, przędza EPTFE (2-5g/m), różne materiały plecione (3x3-60x60mm), różne uszczelki i uszczelnienia z EPTFE. Certifikat SGS-FDA, RoHS2.

 1. OKAY ENERGY EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Założona w 2006 roku firma Okay Energy zajmuje powierzchnię 8000 m2 i specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży maszyn z paliwem z mieszanką telenowodoru z wody. Firma otrzymała certyfikat jakości ISO9001 w zakresie 8 podstawowych technologii i złożyła 18 patentów, a ponad 30 produktów firmy uzyskały certyfikat CE, FCC i inne. Uruchomiona zostaje druga faza produkcji, co zapewni klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

 2. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  Włochy

  Firma Marco Mora dostarcza używane wirówki przemysłowe po całkowitym przeglądzie i posiadające gwarancję, jak dla nowych maszyn. Wirówki i oddzielacze przemysłowe o różnych zdolnościach produkcyjnych i przeznaczone do różnych zastosowań w przedsiębiorstwach na całym świecie. Klienci używający maszyn Marco Mora pochodzą z różnych branż: mleczarsko-serowarskiej, spożywczej i konserwowej, winiarskiej, napojów owocowych, olejów mineralnych, paliwowej, produktów kosmetycznych i farmaceutycznych.

 3. ARNOLD POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Produkcja i sprzedaż kołnierzy metalowych oraz elementów wykonanych wg. rysunku. Półprodukty: elementy wypalane plazmowo, laserem, oraz cięte wodą.

 4. RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach systemy dozujące, pompy dozujące, i mieszalniki statyczne. Ma siedzibę w Gablitz, Austria.

 5. PLANT OF TECHNOLOGICAL EQUIPMENT, LLC

  Ukraina

  Firma PLANT OF TECHNOLOGICAL EQUIPMENT, LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kruszarki i młyny. Jest również obecna w dziedzinach Rozdrabniarki i mieszalniki do farb, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, mieszarki dla przemysłu chemicznego, reactors - tanks - heat exchangers, Rozdrabniarki i mieszalniki do farb, i Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kropyvnytskyi, Ukraina.

 6. FRITSCH GMBH - MAHLEN UND MESSEN

  Niemcy

  Firma FRITSCH GMBH - MAHLEN UND MESSEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kruszarki i młyny, Kruszarki i młyny, narzędzia do zestawień, i maszyny i urządzenia do granulowania i kruszenia kauczuku. Ma siedzibę w Idar-Oberstein, Niemcy.

 7. FITECH AG MISCHSYSTEME & ANLAGENBAU

  Szwajcaria

  Firma FITECH AG MISCHSYSTEME & ANLAGENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Amriswil, Szwajcaria.

 8. MARTIN JAIS GMBH

  Niemcy

  Firma MARTIN JAIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mitterscheyern, Niemcy.

 1. HAL-ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma HAL-ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach badania inżynieryjne dla platform i instalacji offshore, doradztwo w zakresie inżynierii, design and engineering practice, i inżynieria do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Halle (saale), Niemcy.

 2. SMITO-TECHNIC GMBH

  Niemcy

  Firma SMITO-TECHNIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach chemiczne usuwanie lakieru, pojemniki do moczenia, i Maszyny do czyszczenia części. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

 3. SEIWA GIKEN CO.,LTD

  Japonia

  Firma SEIWA GIKEN CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hiroshima, Japonia.

 4. HELLO MAT CONTAMINATION CONTROL

  Włochy

  Firma HELLO MAT CONTAMINATION CONTROL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Design of medical devices. Ma siedzibę w Marano Vicentino, Włochy.

 5. TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH

  Austria

  Firma TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Powłoki antykorozyjne, conveyor belts, pasy transmisyjne, i taśmy transportowe. Ma siedzibę w Hallein, Austria.

 6. ROTESCHEMIE.DE

  Niemcy

  Firma ROTESCHEMIE.DE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 7. TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA

  Włochy

  Firma TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Surowice i szczepionki, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, analizatory do chemii klinicznej, i systemy ultrafiltrowania wody. Ma siedzibę w Lacchiarella, Włochy.

 8. STUEBBE

  Niemcy

  Firma STUEBBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach metrologia. Ma siedzibę w Vlotho, Niemcy.

 9. CHANGZHOU WANJI DRYING & GRANULATING EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU WANJI DRYING & GRANULATING EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 10. SCORPION PACKAGING SYSTEM DI GHEZZI RICCARDO

  Włochy

  Firma SCORPION PACKAGING SYSTEM DI GHEZZI RICCARDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Konserwacja instalacji przemysłowych, i packaging machines. Ma siedzibę w Paderno Dugnano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

4527 Przedsiębiorstwa