ATMOSFER MACHINERY - Focus On Your Targets !

Turcja

Factory icon Producent/ Wytwórca

ATMOSFER MACHINERY
Web icon
7 Produkty

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Inteligentna linia produkcyjna dla oleju napędowego odnosi się do zaawansowanego systemu produkcyjnego, który wykorzystuje automatyzację, technologie cyfrowe i analizę danych w celu optymalizacji procesu produkcyjnego DEF, takiego jak AdBlue®. DEF to rozwiązanie stosowane w układach selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) w silnikach wysokoprężnych w celu ograniczenia emisji szkodliwych tlenków azotu (NOx).

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Z dumą prezentujemy nasz najnowocześniejszy wielofunkcyjny zakład produkcyjny, przełomową innowację zaprojektowaną w celu usprawnienia i uproszczenia procesu wytwarzania różnorodnych rozwiązań, w tym nawozów płynnych takich jak NPK, UAN i nie tylko, a także rozwiązań AUS takich jak AdBlue. Ta w pełni zautomatyzowana i inteligentna instalacja produkcyjna ma zrewolucjonizować branżę nawozów płynnych.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Linia produkcyjna RSM 32 Inteligentna linia produkcyjna dla RSM 32 odnosi się do zaawansowanego systemu produkcyjnego, który obejmuje automatyzację, technologie cyfrowe i analizę danych w celu optymalizacji procesu produkcji nawozu RSM 32. RSM 32 oznacza roztwór azotanu mocznika i amonu o zawartości azotu 32%.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

System RO oferuje wydajność od 250 do 4000 litrów na godzinę z pompą wysokociśnieniową ze stali nierdzewnej i interfejsem PLC z 7-calowym ekranem dotykowym. Cyfrowy przepływomierz, zawór iglicowy, i czujniki ciśnienia zapewniają precyzję i wydajność. Użytkownicy mogą monitorować TDS na ekranie dotykowym, a panel elektryczny zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. System znajduje się w estetycznej obudowie ze stali nierdzewnej.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Systemy odwróconej osmozy (RO) słyną z wyjątkowych możliwości oczyszczania wody, skutecznie redukując do 99% zanieczyszczeń. Seria RO, w której się specjalizujemy, jest dostosowana do wysokich wymagań w zakresie uzdatniania wody przemysłowej z różnych źródeł, w tym wody słonawej, powierzchniowej i miejskiej. Te przemysłowe systemy uzdatniania wody metodą odwróconej osmozy zostały zaprojektowane z wykorzystaniem ulepszonych materiałów i technologii o dużej wydajności, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Warto zauważyć, że systemy te są specjalnie projektowane i produkowane w Stanach Zjednoczonych, kładąc nacisk na efektywność energetyczną i przyjazność dla środowiska, jednocześnie zapewniając niezmiennie wysoką jakość wody.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Diamond to nowoczesny system odwróconej osmozy dla zastosowań morskich, oferujący 40-80 m³/d. Montowany na płozach w trwałej szafie ze stali nierdzewnej, ma zintegrowany sterownik PLC i szafkę rozruchową dla łatwej obsługi. Automatyczne spłukiwanie słodką wodą i system „kropli wody” z alarmem wysokiego zasolenia zabezpieczają membrany. Wyposażony w cyfrowy przepływomierz dla precyzyjnego monitorowania produkcji wody.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Szybka produkcja Szybki system chłodzenia 2 rodzaje produkcji smaru w jednym okręgu Najbardziej homogenizowany produkt Elastyczna konstrukcja pojemności reaktorów od 5 l do 3000 l Kompatybilny z produkcją wszystkich rodzajów smarów

Poproś o wycenę

Domain icon Producent/ Wytwórca

ATMOSFER MACHINERY

Piyade, 1857. Cd No:10

06790 Etimesgut/ankara - Turcja

Skontaktuj się