• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • chemia - produkty podstawowe i pochodne

Wyniki dla

Chemia - produkty podstawowe i pochodne - Import eksport

 1. LANHIT LTD

  Rosja

  Verified by europages badge

  LANHIT LTD jest producentem związków chemicznych o wysokiej czystości: zasady i związki nieorganiczne, związki ziem rzadkich, jodki i inne produkty chemiczne na eksport i import. Producent chemikaliów produkuje ponad 400 różnych związków 60 pierwiastków układu okresowego, w oparciu o własne badania i rozwój: bezwodne i ultra suche halogenki metali (chlorki, bromki, jodki) w postaci kryształów, proszku i w postaci mono dyspersyjnych kulek: związki metali ziem rzadkich (tlenki, halogenki, węglany, azotany, siarczany, octany, szczawiany) o czystości 99, 9-99, 999%; metale o wysokiej czystości i tlenki metali, w tym metale alkaliczne pakowane w ampułkach próżniowych. Wszyscy stali pracownicy firmy są absolwentami wyższych uczelni, a kluczowi specjaliści posiadają doktoraty i stopnie podyplomowe. Podstawowe chemikalia i produkty pochodne wytwarzane przez LANHIT mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki i techniki: metalurgia, mikroelektronika i optoelektronika; w syntezie organicznej itp.

  Witryna www Open In New icon
 2. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w produkcji efektywnych materiałów i środków zapobiegających przyleganiu, substancji do opon w aerozolu, środków czyszczących i dodatkowych produktów do procesów obróbki kształtowej i odlewania. Nasza specjalistyczna wiedza daleko wykracza poza projektowane i wytwarzane przez nas produkty. Znamy odpowiednie procesy produkcyjne poszczególnych branż i pomagamy naszym klientom efektywniej produkować wysokiej jakości produkty przy równoczesnej redukcji kosztów operacyjnych.

  Witryna www Open In New icon
 3. KCD KUNSTSTOFFE, ADDITIVE UND BERATUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma kcd GmbH jest twórcą i producentem dodatków do tworzyw termoplastycznych. Dla różnych typowych zastosowań oferujemy gotowe rozwiązania w zakresie chemicznych środków porotwórczych, mikrosfery masterbatch, środki poślizgowe, środki wspomagające rozformowywanie, stabilizację UV i inne. Oprócz standardowych dodatków produkujemy również specjalne preparaty w odpowiedzi na specjalne wymagania klientów i do nowo planowanych projektów. Prosimy o kontakt z nami z informacją o indywidualnym problemie.

  Witryna www Open In New icon
 4. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

  Witryna www Open In New icon
 5. COFERMIN CHEMICALS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Cofermin Chemicals jest Twoim zaufanym partnerem w produkcji, pakowaniu, składowaniu i dystrybucji chemikaliów i a jego kluczowe kompetencje obejnmują następujące grupy produktów: - Tlenek chromu i inne tlenki metali, takie jak tlenek kobaltu, tlenek miedzi i tlenek tytanu; - Inhibitory korozji i pasywatory metalie, takie jak benzotriazol, tolilotriazol i benzimidazol; - Kwasy borowe; - Produkty fluorowe, takie jak kriolit i fluoryt; - Ziemie rzadkie, takie jak tlenek ceru i inne tlenki metali ziem rzadkich; - Litowe substancje chemiczne, takie jak węglan litu i wodorotlenek litu; - Produkty srebra, takie jak azotan srebra, siarczan srebra; - Katalizatory chemiczne, takie jak chlorek palladu, azotan palladu, heksachloropalatynian; - Roztwór, azotan rodu i inne katalizatory metali szlachetnych; - Benzoesan sodu i kwas benzoesowy; - Molibdenian sodu i molibdenian amonu; - Turecki olej czerwony, olej rzepakowy, olej rybny i inne siarczanowe kwasy tłuszczowe; - Sadze (carbon black); - Polialkohol winylowy. Cofermin od 2016 roku jest nagradzany przez Izbę Niemieckiego Handlu Zagranicznego.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DR. SPIESS CHEM. FABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa 'Dr. Spiess Chemische Fabrik GmbH' kojarzy się na scenie międzynarodowej z tradycyjnym specjalistą o wysokich kompetencjach i usługach opartych na partnerstwie. W 1987 r. nasza firma stała się niezależnym wytwórcą w dziedzinie tiochemii wydzielonej z działalności 'C. F. Spiess & Sohn GmbH & Co', jako jednostka niezależna. To, co zaczęło się – po II wojnie światowej – jako projekt badawczy, stało się w 1954 roku dorębną dywizją firmy. Dziś jesteśmy spółką zależną w 100% od 'GECHEM GmbH & Co KG', która nabyła udziały w 2006 r. od 'Spiess- Urania Chemicals GmbH' w Hamburgu. Od roku 1950 specjalizujemy się z sukcesem w produkcji i dystrybucji drobnich chemikaliów stosowanych jako półprodukty w przemyśle chemicznym.

  Witryna www Open In New icon
 2. DERIVADOS DEL FLUOR, S.A.U.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Posiadające ponad 80-o letnie doświadczenie techniczne, DERIVADOS DEL FLUOR (DDF) jest czołowym przedsiębiorstwem w produkcji HF i kompletnej gamy fluorków nieorganicznych oraz do elektroniki, takich jak bezwodny HF, wodny HF od 20% do 75%, kwas fluorowodorowy o wysokiej czystości, kwas tetrafluoroborowy, kwas fluorocyrkonowy, kwas fluorotytanowy, kwas fluorokrzemowy, bifluorek amonu, bifluorek sodu, fluorek aluminium, itp.

  Witryna www Open In New icon
 3. DISERA MEDICAL EQUIPEMENT

  Turcja

  Verified by europages badge
 4. EXIGIÈNE

  Francja

  Verified by europages badge
 5. ASCOT INTERNATIONAL

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 1. SUBOLAB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. A. ALMASQUÉ PRODUCTOS QUÍMICOS

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 3. BB RESINS

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. QUIMIMONT S.L.U.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 5. PHARMORGANA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. A.+ E. FISCHER-CHEMIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. MARE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 8. POLOCHEM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 9. C&CS CATALYSTS AND CHEMICAL SPECIALTIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. EKOTECHLAB

  Polska

  We are an analytical laboratory with three departments: 1st for physicochemical analyzes for every industry from petrochemical to pharmacy. 2nd department specializes in cannabis and hemp products analysis according to ILAC accreditation. We test all matrix flos., gummies, oils, etc. for parameters: Cannabinoids (CBD, THC, CBG, ...), Terpenes, Flavonoids, Residual solvents, 9R, 9S-HHC, etc. 3rd is focus on testing vapes, e-liquids, glycols, aldehydes, VOCs, heavy metals, nicotine, nitrosamines analysis according to TPD. We serve clients in chemical product composition testing, purity, REACH and many customs analyses, especially in the field of R&D. The analytical services include, e.g.: - gas, ion and liquid chromatography (LC-MS/MS, GC-FID, GC-ECD, GC-FPD, GC-TCD, GC-PDD, GC-MS, GC-MS/MS, LC-UV-DAD, LC-RID, LC-FLD, LC-ELSD, LC-CAD, IC, GPC) - spectral analysis (ICP-OES, FTIR, UV-VIS, WDXRF Spectrometer) - thermogravimetric, titration analysis, Karl Fischer, CHNS(O), - physical, technical-safety analysis Our team of experienced specialists is at your disposal. We are based in Poland and since 2012 we have served thousands of clients from all over the world and almost every industry, from agronomy through petrochemistry, pharmacy to heavy industry. We operate as an independent laboratory, contract research organization, but also participate in European projects, e.g. as a consortium. Feel free to contact us and visit our website: Cannalabs.pl Ekotechlab.pl

 1. BÜFA CHEMIKALIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BÜFA Chemikalien jest częścią Grupy BÜFA. To średniej wielkości, niezależna firma rodzinna działająca w przemyśle chemicznym. Handel chemikaliami prowadzimy od 1883 roku. Korzystamy z tego doświadczenia, aby zapewnić Państwu wszechstronne, kompetentne i indywidualne doradztwo. Nasz dzisiejszy zakres usług wykracza daleko poza handel podstawowymi chemikaliami. Montujemy, przechowujemy i dystrybuujemy chemikalia prawie wszystkich klas substancji niebezpiecznych - szybko, elastycznie i niezawodnie. Zespoły w naszych dwóch centrach dystrybucji - Altmoorhausen koło Oldenburga i Almelo w Holandii - gwarantują terminową dostawę. Oczywiście również w systemie just-in-time, na przykład poprzez pomiary bezpośrednio na miejscu. Nasi pracownicy z przyjemnością i zaangażowaniem doradzają i śledzą stale zmieniające się wymagania środowiskowe, wymagania prawne i możliwości techniczne.

 2. GTS GERMAN TRADING SERVICE GMBH FOR RAW MATERIALS

  Niemcy

  To nasze atuty. GTS Hamburg oferuje Państwu zalety rodzinnego przedsiębiorstwa z dużą siecią kontaktów na całym świecie. Na Państwa życzenia reagujemy elastycznie, w sposόb nieskomplikowany i indywidualny. Szybkie porozumienia i krótkie ścieżki decyzyjne zawsze pozwalają na doskonałe dostosowanie się do zmian na rynku krajowym i międzynarodowym. Oprócz handlu pierwiastkami ziem rzadkich, do naszych głównych zadań należą m.in. handel tlenkiem chromu, woskiem EVA, dwutlenkiem tytanu, własna produkcja octanu lantanu i octanu ceru. Cieszymy się również na Państwa zapytania dotyczące nowych produktów i dostarczamy nasze towary do Państwa z całego świata - szybko, niezawodnie i terminowo do każdego miejsca na świecie. Firma GTS GmbH ma swoją siedzibę w jednym z wiodących portów na świecie: w Hamburgu. Skutkuje to niewielkimi odległościami do wszystkich regionów świata. Wszystkie wymagania logistyczne naszych klientów są obsługiwane szybko i bezpiecznie przez nasz wysoce profesjonalny personel.

 3. IVICT EUROPE GMBH

  Niemcy

  1. października 2018 r. Mitsubishi Corporation założyła pięć nowych spółek zależnych pod nazwą IVICT w celu prowadzenia działalności w zakresie produktów chemicznych na całym świecie. 1 stycznia 2019 r. w strefie europejskiej nowa firma o nazwie IVICT Europe GmbH przejęła pełną działalność. Biuro w Düsseldorfie nadal działa tak jak poprzednio. Dzięki założeniu IVICT Europe GmbH chcemy wzmocnić swoją obecność w tym kluczowym regionie oraz stymulować dalszy rozwój naszych klientów i udziałowców. IVICT Europe GmbH jest spółką zależną w 100% od Mitsubishi Corporation.

 4. K2

  Polska

  Od ponad 25 lat dokładamy starań by dzięki oferowanym przez nas produktom auta użytkowników były wciąż piękne i sprawne, jak w chwili, gdy opuszczały salon. Nasz entuzjazm i pasja doprowadziły do stworzenia własnej marki. Tak powstała marka K2 obecna w ponad 70 krajach świata. Ofertę produktową uzupełniają marki własne: Carso, Cardos, Masner i Prima oraz importowane: Formula1, Cyclo, Versachem. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i dbamy o jej najwyższą jakość. Płyn do chłodnic, ceramiczna ochrona lakieru, krwawiąca felga, płyn do mycia silnika, dodatek do paliwa, to produkty które uczynią twoje auto bardziej niezawodnym i sprawią, że będzie wyglądało jak nowe. Zadbaj o swój samochód z autokosmetykami K2 i zyskaj auto, które sprawia radość swoim wyglądem, nie traci na wartości w momencie sprzedaży.

 5. MERPOL SP. JAWNA

  Polska

  Nasza firma jest producentem wysokiej jakości niezamarzających płynów do instalacji grzewczych i chłodniczych. Nasze płyny posiadają pełny pakiet dodatków chroniący przed korozją, kawitacją i innymi niepożądanymi czynnikami występującymi w instalacjach. Typowe zastosowanie naszych płynów, napełnianie: Centralnego ogrzewania, Pomp ciepła, Kolektorów solarnych, Klimatyzacji, Systemów tryskaczowych, itp. Posiadamy w swojej ofercie produkty na ekologicznych i standardowych bazach glikolowych. Nie mamy limitów zamawianych ilości. Każdą ilość realizujemy na własny koszt na następny dzień roboczy w każdą część Polski.

 6. MIG MATERIAL INNOVATIVE GESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Jesteśmy producentem reduktorów chromianów, wyrobów cynowych, środków przeciwpieniących, odgazowywaczy, superplastyfikatorów, farb wewnętrznych i zewnętrznych, lakierów, wyrobów specjalistycznych dla przemysłu celulozowo-ligninowego i nawozów specjalistycznych. Firma MIG dywersyfikuje produkty na różnych poziomach, zarówno poprzez nieustanny rozwój istniejąchych jak i opracowywanie nowych technologii, np. takich jak farby energooszczędne i produkty promujące nieszkodliwość dla zdrowia np. nawozy z pierwiastkami śladowymi. Innymi wyrobami firmy są nowe odpieniacze i odgazowywacze dla przemysłu chemicznego. Dochodzą do tego nowe produkty techniczne zmniejszające użycie energii i wydzielanie CO2, a także polepszające jakość życia w budynkach poprzez unikalne zestawy farb należące do gamy innowacyjnych produktów MIG. Nasze produkty: dodatki do betonu, siarczan cyny (II), farby silikonowe, farby elewacyjne (powłoki ochronne), dodatki do zapraw, środki porotwórcze do materiałów budowlanych, dodatki do jastrychu, tynki osuszające, domieszki do betonu, środki zagęszczające do zaprawy betonowej

 7. NANOCOM LLC

  Rosja

  Nanocom LLC jest twórcą wysokowydajnej technologii syntezy proszku quasikrystalicznego (QC) AlCuFe; AlCuFe + B; AlCuFe + Si, opracowuje produkcję przemysłową i wdrażanie QC w różnych dziedzinach. Zastosowanie proszku quasikrystalicznego Al-Cu-Fe: Wypełniacz do polimerów i elastomerów poprawiający właściwości fizyczne, mechaniczne i przeciwcierne, odporność na zużycie, hydrofobowość i przyczepność. Znaczący wzrost odporności na zużycie w teflonie (PTFE), w siarczku polifenylenu (PPS); Wypełniacz do proszków polimerowych stosowanych w druku 3D, produkcji addytywnej selektywnego spiekania laserowego (SLS); Opracowanie nowych materiałów kompozytowych i stopów o ulepszonych właściwościach w porównaniu z oryginałem; Zmniejszenie strat tarcia, zwiększenie żywotności zespołów i zespołów, zwiększenie efektywności energetycznej i zmniejszenie energochłonności urządzeń jako dodatek w układach smarowania mechanizmów; Tworzenie powłok: antyciernych, nieprzywierających, antyadhezyjnych, hydrofobowych, redukujących poziom osadów i żużlowania rur i zbiorników; Opracowanie nowych katalizatorów do parowego reformingu metanolu i tworzenie nowych systemów magazynowania wodoru; Wytwarzanie bardziej wydajnych anod akumulatorów litowo-jonowych; Zwiększanie wydajności paneli słonecznych; Bioaktywator wzrostu chlorelli, materiały antybakteryjne. Nanocom posiada patent na metodę produkcji. Możliwe jest próbne dostarczenie 100 g proszku do testów. https: //quasicrystal.eu/

 8. BEARING TRADE CENTRE

  Polska

  Firma BEARING TRADE CENTRE jest nową firmą na rynku łożyskowym, działającą od 2010 roku. Jesteśmy dystrybutorem produktów wiodących producentów m.in. BARDAHL, INA, FAG, ZKL, STEYR, FESTO, BOSCH REXROTH, CONTINENTAL - szeroka oferta dostępna w jednym miejscu Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna łożysk tocznych, łożysk samochodowych, akcesoriów łożyskowych, smarów, klejów, olejów, hydrauliki i pneumatyki, opon, środków do rąk oraz ekologicznego pelletu. W naszym magazynie posiadamy stale kilka tysięcy rodzajów łożysk i akcesoriów łożyskowych, smarów, klejów, olejów i past m.in BARDAHL, INA, FAG, ZKL, STEYR jak i wielu innych producentów. Prawie 100 000 produktów. Niedawno nasza firma poszerzyła swój asortyment o najwyższej klasy oleje, smary, kleje zarówno do przemysłu ciężkiego, samochodowego jak i spożywczego marki BARDAHL. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą całościową. Na zamówienie klienta sprowadzamy również łożyska innych producentów. Firma BEARING TRADE CENTRE sprzedaje łożyska wyłącznie nowe i nie prowadzi działalności na rynku upłynnień.

 9. CENTRO-CHEM SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Posiadasz działalność w sferze rolniczej? być może jesteś profesjonalistą farmaceutycznym bądź kosmetycznym? W każdym z tych przypadków propozycja firmy Centro Chem może Cię zainteresować. Otóż nasza firma specjalizuje się produkcją środków chemicznych do każdej z tych gałęzi przemysłu. Rola środków chemicznych w przemyśle jest wielka. Pasze, przemysł nawozowy, chemia gospodarcza, kleje właściwie wszystko co przyjdzie nam na myśl tam potrzebne jest zastosowanie jakiegoś preparatu chemicznego. Kompleksowa propozycja Centro Chem, firmy która kooperuje z hurtowniami jak również kontrahentem indywidualnym powinna usatysfakcjonować każdego kontrahenta.

 10. CHEM SKLEP

  Polska

  Centro Chem to miejsce dla osób, które zamierzają nabyć takie ośrodki chemiczne jak: związki potasu, parafina, siarczany, chelaty i wiele innych produktów, jakie w łatwy sposób masz możliwość odnaleźć na stronie naszej firmy. Jesteśmy dystrybutorem a jeszcze 2 lata temu współpracowaliśmy tylko z odbiorcami hurtowymi, lecz wraz z rozwojem marki i rozszerzaniem naszej oferty otworzyliśmy sklep www poprzez który można dokonywać zakupów detalicznych. Atrakcyjne ceny, niezwykle dobra jakość surowców a także fachowe doradztwo to tylko niektóre argumenty firmy Centro Chem. Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat a nasza siedziba znajduje się w Turce koło Lublina.

Filtry

Wyniki dla

Chemia - produkty podstawowe i pochodne - Import eksport

Liczba wyników

36 693 przedsiębiorstwa

Kraj