• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty z jaj

Wyniki dla

Produkty z jaj - Import eksport

 1. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

 2. COCOTINE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma COCOTINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach płynny produkt z jaj. Ma siedzibę w Ploërmel Cedex, Francja.

 3. HOLZMANN GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HOLZMANN GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Ma siedzibę w Schwanenstadt, Austria.

 4. TRAWOSA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TRAWOSA AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 5. DAVA FOODS ESTONIA AS

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż pasteryzowanych jaj w płynie (jaja pełne), gotowanych jaj bez skorupki, masy jajecznej. Sprzedaż jaj w proszku (żółtko, albumina jajeczna HW, całe jaja, ciasto ptysiowe w proszku, żółtka w proszku do majonezu stabilizowane cieplnie). Produkcja i pakowanie świeżych jaj. www.eggomuna.ee

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DAVA FOODS ESTONIA

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż pasteryzowanych jaj w płynie (jaja pełne), gotowanych jaj bez skorupki, masy jajecznej. Sprzedaż jaj w proszku (żółtko, albumina jajeczna HW, całe jaja, ciasto ptysiowe w proszku, żółtka w proszku do majonezu stabilizowane cieplnie). Produkcja i pakowanie świeżych jaj.

 2. ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI.

  Turcja

  Firma ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Jaja, pojemniki na jaja, Packing of fruits and vegetables, i gruszki. Ma siedzibę w Balikesir/bandirma, Turcja.

 3. DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A.

  Portugalia

  Firma DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach Żółtka suszone i płynne, jaja przetworzone i produkty pochodne, produkty z jaj w proszku, Żółtka suszone i płynne, i płynny produkt z jaj. Ma siedzibę w Pombal, Portugalia.

 4. OVOSTAR

  Ukraina

  Firma OVOSTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach Żółtka suszone i płynne, jaja kurze, płynny produkt z jaj, Żółtka suszone i płynne, i białko jajka. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 5. HACI BOLVADIN EGG CHICKEN

  Turcja

  Firma HACI BOLVADIN EGG CHICKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach jajka kategorii a, jajka z białą skorupą, i jajka z kury z chowu wolnowybiegowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. HULSTAERT & CIE EIPRODUCTEN

  Belgia

  Firma HULSTAERT & CIE EIPRODUCTEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach płynny produkt z jaj, pojemniki na jaja, handel jajami iproduktami pasteryzowanymi, i jajka. Ma siedzibę w Sint-Niklaas, Belgia.

 2. GROWARD GROUP UAB

  Estonia

  Firma GROWARD GROUP UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żółtka suszone i płynne. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Żywność i napoje - składniki, Produkty z jaj, białko jajka, Jaja, Żywność i napoje - składniki, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Kaunas, Estonia.

 1. UNICOFT IC DIS TICARET INSAAT LLC

  Turcja

  Firma UNICOFT IC DIS TICARET INSAAT LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane, drób nieśny, kurczaki, Napoje gazowane, i Cleaning products. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. PROCASA - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  Hiszpania

  Firma PROCASA - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach płynny produkt z jaj, białko jajka, żółtka jajek, i handel jajami iproduktami pasteryzowanymi. Ma siedzibę w Reus, Hiszpania.

 3. OVOFIT EIPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma OVOFIT EIPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Produkty z jaj, Jaja, Produkty z jaj, białko jajka, żółtka jajek, i Jaja. Ma siedzibę w Neumarkt-Sankt Veit, Niemcy.

 4. BOLDERHOF

  Belgia

  Firma BOLDERHOF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Produkty z jaj, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Produkty z jaj, drób, i Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 5. OVOBEL

  Belgia

  Firma OVOBEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Produkty z jaj, urządzenia i sprzęt dla przemysłu jajczarskiego, Produkty z jaj, instalacje do obróbki i konfekcjonowania jaj, i eliminacja skorup jaj dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 6. LIMBURGSE EIPRODUKTEN CENTRALE

  Belgia

  Firma LIMBURGSE EIPRODUKTEN CENTRALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach jajka świeże pasteryzowane, żółtka jajek, i białko jajka. Ma siedzibę w Tessenderlo, Belgia.

 7. EUROVO S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROVO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Żółtka suszone i płynne, Produkty z jaj, jajka spożywcze, Żółtka suszone i płynne, białko jajka, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Santa Maria In Fabriago, Włochy.

 8. ASKAY MAKINA

  Turcja

  Firma ASKAY MAKINA, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, deklaracje eksportowe i importowe, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, pojemniki na jaja, i blacha. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. EIERHANDEL HOLEMANS

  Belgia

  Firma EIERHANDEL HOLEMANS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Produkty z jaj, Produkty z jaj, pisanki, handel jajami iproduktami pasteryzowanymi, i jajko paczkowane. Ma siedzibę w Herselt, Belgia.

 2. LECOQUE EGGS

  Belgia

  Firma LECOQUE EGGS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Jaja, handel jajami iproduktami pasteryzowanymi, jajko paczkowane, i pisanki. Ma siedzibę w Tongeren, Belgia.

 3. PROCASA, S.A. - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  Hiszpania

  Firma PROCASA, S.A. - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach płynny produkt z jaj, produkty jajeczne mrożone dla restauracji i użytku zbiorowego, żółtka jajek, i białko jajka. Ma siedzibę w Reus, Hiszpania.

 4. WAHAT ELAZHAR

  Egypt

  Firma WAHAT ELAZHAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Ma siedzibę w Kafrelsheikh, Egypt.

 5. ANTONIO ARISO

  Hiszpania

  Firma ANTONIO ARISO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach wynajem wag, akcesoria i podważniki do wag, waga kuchenna, i waga precyzyjna. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. LODEWIJCKX

  Belgia

  Firma LODEWIJCKX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Produkty z jaj, jaja do ciast, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Veerle-Laakdal, Belgia.

 7. AVIA AGRO-BANAT

  Rumunia

  Firma AVIA AGRO-BANAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Produkty z jaj, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Nawozy naturalne, Dodatki odżywcze, Produkty z jaj, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Nawozy naturalne, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 8. OVOCONCEPT

  Francja

  Firma OVOCONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Ma siedzibę w Ploufragan, Francja.

 9. GOLDEN-GARDEN SRL

  Mołdawia

  Firma GOLDEN-GARDEN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Cielęcina - mięso z rzeźni, Zboża, ziarna zbożowe, Produkty z jaj, Bydło rzeźne, Cielęcina - mięso z rzeźni, Zboża, ziarna zbożowe, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Falesti, Mołdawia.

 10. JSC "POULTRY PLANT SLONIMSKAYA"

  Białoruś

  Firma JSC "POULTRY PLANT SLONIMSKAYA", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Ma siedzibę w Slonim, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo