• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty z jaj

Wyniki dla

Produkty z jaj - Import eksport

 1. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

 2. FOODCOM S.A.

  Polska

 3. COCOTINE

  Francja

  Firma COCOTINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Jest również obecna w dziedzinach płynny produkt z jaj. Ma siedzibę w Ploërmel Cedex, Francja.

 4. HOLZMANN GMBH & CO KG

  Austria

  Firma HOLZMANN GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Ma siedzibę w Schwanenstadt, Austria.

 5. INGENIERÍA AVÍCOLA

  Hiszpania

  Firma INGENIERÍA AVÍCOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Produkty z jaj, konstrukcje metalowe, hangary rolnicze, hodowla ptaków, projekty gospodarstw, budki przemysłowe, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Boecillo, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRAWOSA AG

  Szwajcaria

  Firma TRAWOSA AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty z jaj. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 2. DAVA FOODS ESTONIA AS

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż pasteryzowanych jaj w płynie (jaja pełne), gotowanych jaj bez skorupki, masy jajecznej. Sprzedaż jaj w proszku (żółtko, albumina jajeczna HW, całe jaja, ciasto ptysiowe w proszku, żółtka w proszku do majonezu stabilizowane cieplnie). Produkcja i pakowanie świeżych jaj. www.eggomuna.ee

 3. DAVA FOODS ESTONIA

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż pasteryzowanych jaj w płynie (jaja pełne), gotowanych jaj bez skorupki, masy jajecznej. Sprzedaż jaj w proszku (żółtko, albumina jajeczna HW, całe jaja, ciasto ptysiowe w proszku, żółtka w proszku do majonezu stabilizowane cieplnie). Produkcja i pakowanie świeżych jaj.

 4. ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI.

  Turcja

 5. OVOSTAR

  Ukraina

 1. DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A.

  Portugalia

 2. LIMBURGSE EIPRODUKTEN CENTRALE

  Belgia

 1. BOLDERHOF

  Belgia

 2. GROWARD GROUP UAB

  Estonia

 3. OVOBEL

  Belgia

 4. EUROVO S.R.L.

  Włochy

 5. PROCASA - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  Hiszpania

 6. HULSTAERT & CIE EIPRODUCTEN

  Belgia

 7. HACI BOLVADIN EGG CHICKEN

  Turcja

 8. UNICOFT IC DIS TICARET INSAAT LLC

  Turcja

 1. WAHAT ELAZHAR

  Egypt

 2. ANTONIO ARISO

  Hiszpania

 3. EIERHANDEL HOLEMANS

  Belgia

 4. PROCASA, S.A. - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  Hiszpania

 5. ASKAY MAKINA

  Turcja

 6. MILENYUM YUMURTA

  Turcja

 7. OVOCONCEPT

  Francja

 8. VEOS

  Belgia

 9. GREEN LIVING FARM LTD.

  Bułgaria

 10. AVICOLA SA

  Mołdawia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo