• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty z jaj

Wyniki dla

Produkty z jaj - Import eksport

 1. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

 2. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "produkty z jaj"

 3. COCOTINE

  Francja

 4. INGENIERÍA AVÍCOLA

  Hiszpania

 5. HOLZMANN GMBH & CO KG

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRAWOSA AG

  Szwajcaria

 2. PRODHOLDING

  Ukraina

 3. DAVA FOODS ESTONIA AS

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż pasteryzowanych jaj w płynie (jaja pełne), gotowanych jaj bez skorupki, masy jajecznej. Sprzedaż jaj w proszku (żółtko, albumina jajeczna HW, całe jaja, ciasto ptysiowe w proszku, żółtka w proszku do majonezu stabilizowane cieplnie). Produkcja i pakowanie świeżych jaj. www.eggomuna.ee

 4. DAVA FOODS ESTONIA

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż pasteryzowanych jaj w płynie (jaja pełne), gotowanych jaj bez skorupki, masy jajecznej. Sprzedaż jaj w proszku (żółtko, albumina jajeczna HW, całe jaja, ciasto ptysiowe w proszku, żółtka w proszku do majonezu stabilizowane cieplnie). Produkcja i pakowanie świeżych jaj.

 5. ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI.

  Turcja

 1. OVOSTAR

  Ukraina

 2. LIOT - OVOPRODUITS

  Francja

 1. HULSTAERT & CIE EIPRODUCTEN

  Belgia

 2. LIMBURGSE EIPRODUKTEN CENTRALE

  Belgia

 3. BOLDERHOF

  Belgia

 4. PROCASA - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  Hiszpania

 5. OVOBEL

  Belgia

 6. GROWARD GROUP UAB

  Estonia

 7. UNICOFT IC DIS TICARET INSAAT LLC

  Turcja

 8. DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A.

  Portugalia

 1. HACI BOLVADIN EGG CHICKEN

  Turcja

 2. EUROVO S.R.L.

  Włochy

 3. OVIPAC

  Francja

 4. PROCASA, S.A. - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  Hiszpania

 5. ASKAY MAKINA

  Turcja

 6. ANTONIO ARISO

  Hiszpania

 7. WAHAT ELAZHAR

  Egypt

 8. EIERHANDEL HOLEMANS

  Belgia

 9. VEOS

  Belgia

 10. MILENYUM YUMURTA

  Turcja