• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkcja rolna

Wyniki dla

Produkcja rolna - Import eksport

 1. BIZIM ANADOLU TARIM

  Turcja

  Firma Bizim Anadolu Tarım została założona w 1973 roku. Nasza firma specjalizuje się w dostawie i produkcji jadalnych nasion i produktów z orzechów. Aktualnie posiadamy jeden z największych zakładów przetwórczych w Europie, wykorzystujący najnowsze dostępne technologie, aby tworzyć najlepsze produkty dla naszych klientów. Oferujemy różne rodzaje nasion, w tym: Głównie nasiona dyni, nasiona słonecznika, ziarna kawy, migdały, nerkowca, orzechy kokosowe, orzechy włoskie, ciecierzycę i soję. Nasze nasiona znane są z wyjątkowej jakości i smaku. Nasze najnowsze obiekty wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny do obróbki nasion, zdolne do przetwarzania ponad 80 ton dziennie, co gwarantuje jakość produktu. Nasz zakład dostarcza produkty o wysokiej jakości. Dzięki naszemu 50-letniemu doświadczeniu, Bizim Anadolu Tarım jest z pewnością jednym z najstarszych i najbardziej znanych eksporterów towarów rolnych w Turcji. Ciągle rozwijamy innowacje i rozwijamy się, a to pozwoliło nam szybko przekształcić naszą firmę w wiodące przedsiębiorstwo rolnicze w Turcji. Zdobyliśmy powszechne uznanie za wysokiej jakości produkty i usługi w kraju i za granicą. Jakość produktów i zadowolenie klienta to nasz priorytet w Bizim Anadolu Tarım. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

 2. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rosja

  AgroChimInvest LLC jest jedną z wiodących rosyjskich firm specjalizujących się w uprawie, przetwarzaniu, rafinacji i eksportu produktów rolnych, takich jak kolendra, gorczyca, len (len - rośliny), ciecierzyca, soczewica, groch. Nasze zakłady produkcyjne są skoncentrowane na farmach, znajdujących się w regionie Krasnodar. Podczas zbierania, czyszczenia, przechowywania i pakowania różnych nasion używamy tylko nowoczesnego sprzętu krajowego i zagranicznego. W ostatnich latach nasi czołowi agronomowie opracowali i zastosowali własną, unikalną technologię uprawy kultur. W ciągu całego cyklu wzrostu roślin na polach ich stan ocenia personel firmy, dokonując na czas wszelkich niezbędnych korekt. Regularnie dostarczamy nasze produkty do klientów w takich krajach jak Indie, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Malezja, Jemen, Europa i inne. Wszystkie nasze produkty przechodzą niezbędne testy jakości i certyfikaty. Dlatego każda z naszych upraw spełnia europejskie i międzynarodowe standardy jakości. AgroChimInvest jest

 3. NEAR TRADE

  Portugalia

  NEAR TRADE jest firmą handlową z siedzibą w Portugalii, która łączy dostawców i nabywców na całym świecie. Dostarczamy unikalne i egzotyczne produkty dla Państwo biznesu w Europie. Nasze fundamenty praktyczności, obiektywizmu i partnerstwa pozwalają nam dostarczać najlepsze oferty dla różnych partnerów zgodnie z lokalnym prawem, normami i kulturą. Dzięki solidnemu portfolio partnerów nawiązujemy kontakt pomiędzy naszymi dostawcami z Ameryki Południowej i Europy, a naszymi odbiorcami na całym świecie. Nasz proces jest prosty i szanuje każde żądanie, aby konkretyzować doskonałe oferty. Działamy w następujących branżach: artykuły handlowe, przemysł, technologia, państwo królewskie i finanse. Chętnie wnosimy pozytywny wkład do projektów w poszczególnych branżach. Wśród dostarczanych przez nas towarów można znaleźć m.in.: Napoje: Współpracujemy z najlepszymi markami: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, itp. Ponadto współpracujemy z lokalnymi brazylijskimi producentami naturalnych napojów, naturalnych owoców egzotycznych takich jak acerola, graviola, cupuaçu (w postaci pulpy lub proszku) oraz bio przekąsek z tropikalnego manioku. Żywność: ZBOŻA, BIAŁKO ZWIERZĘCE, OWOCE, OLEJE ROŚLINNE, NASIONA, TŁUSZCZ ZWIERZĘCY DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI I DO CELÓW PRZEMYSŁOWYCH. WINO, OLIWA Z OLIWEK, RÓŻNE SOKI OWOCOWE, PULPY OWOCOWE, KIEŁBASY, DORSZ LUZEM, KONSERWY, ŻYWNOŚĆ PRZETWORZONA. Inne Produkty: ODZIEŻ, DREWNO, POCHODNE ROPY NAFTOWEJ, BIOMASA, BIOPALIWA. Jeśli szukają Państwo partnera w celu pomocy we wprowadzeniu Państwa produktów na rynek międzynarodowy lub importu z określonego kraju, Prosimy skontaktować się z nami!

 4. TORGOPTYUG LLC

  Rosja

  "TORGOPTYUG" jest przedsiębiorstwem handlowym, dostarczającym artykuły rolne i prowadzącym globalny import/eksport produktów spożywczych. Firma ma wielu rzetelnych partnerów w produkcji roślinnej: —rośliny oleiste (nasiona lnu, nasiona słonecznika, rzepak, lnicznik siewny, gorczyca, krokosz barwierski, rzodkiew oleista, itp.); —ziarna zbóż (pszenica, jęczmień, żyto, farro, owies, proso żółte i czerwone, kukurydza, białe i czerwone sorgo); —Gryka "TORGOPTYUG" regularnie współpracuje z producentami przetworzonych produktów rolnych (otręby lniane i pszenne, mąka, łuski) i produktów rolnych na paszę dla zwierząt. Własne magazyny firmy, zlokalizowane na terenie całej Rosji, umożliwiają szybką wysyłkę żądanej wielkości towarów do dowolnego miejsca na świecie. Długie doświadczenie w imporcie i eksporcie produktów spożywczych oraz ekspertyza ułatwiają "TORGOPTYUG" utrzymywanie udanych relacji partnerskich z rolnikami i klientami. Priorytetem przedsiębiorstwa jest dostarczanie zdrowych i przyjaznych dla środowiska produktów rolnych na cały świat, zmniejszenie oddziaływania na środowisko i poprawa jakości życia w regionach, w których jesteśmy obecni. Zespół profesjonalistów "TORGOPTYUG" jest otwarty na dyskusję z nabywcami o niestandardowych warunkach dostaw. Aby osiągnąć wspólny dobrobyt, przedsiębiorstwo buduje i rozwija partnerstwa z różnymi podmiotami globalnego systemu łańcucha dostaw żywności. Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 5. COOPAVGON

  Wybrzeże Kości Słoniowej

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CASTROFRUTTA SAS

  Włochy

 2. FRESH FUTURE SP.Z O.O.

  Polska

 3. INGRÉDIENTS AGRICOLES D'AFRIQUE ET D'AILLEURS - INGREAA

  Francja

 4. SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA COLTIVATORI DIRETTI - TOLLO

  Włochy

 5. PAL GARDENS COMPANY

  Okupowane Terytorium Palestyny

 1. GOSPODARSTWO ROLNE HELIXPOL

  Polska

  Towarowa Hodowla Ślimaków Jadalnych Serdecznie witamy na farmie hodowlanej HelixPol, która zajmuje się Towarową Hodowlą Ślimaków Jadalnych od 2010 roku. Dzięki rozwojowi i podjęciu ważnych decyzji o powiększeniu farmy dla zapotrzebowania rynku w sezonie osiągamy produkcje przekraczająca 30 ton. Znajdujemy się w centralnej Polsce w województwie Łódzkim (okolice miasta Łowicz). Zapoznamy Państwo z naszą technologią hodowli oraz przedstawimy wszystkie rozwiązania na poszczególnych etapach. Nauczymy hodowli ekonomicznej z zagospodarowaniem każdej przestrzeni. ​ Nasze badanie helikultury na przestrzeni ostatnich 4 lat doprowadziło nas do wdrożenia POJEDYNCZEGO i WYŁĄCZNEGO systemu produkcyjnego, który został wprowadzony w naszym gospodarstwie. Wiedza uzyskana w wyniku tych prac znajduje odzwierciedlenie w naszych szkoleniach. Wnosimy doświadczenie, wiedzę i obiektywizm w sektorze helikultury. Jesteśmy pod nadzorem inspekcji weterynarii nr. wet. 10 05 92 08 Zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami oraz zapoznania się z naszą farmą.

 2. MTK LTD

  Rosja

  International Trading Company LLC jest eksporterem specjalizującym się w handlu hurtowym produktów rolniczych, pochodzących z przyjaznych dla środowiska regionów Rosji i innych krajów. Przedsiębiorstwo dostarcza szeroką gamę nasion oleistych (len zwyczajny, słonecznik, lnicznik, gorczyca, itp.), warzyw (soja warzywna, fasola, ciecierzyca, itp.), nasion roślin zielnych wieloletnich i jednorocznych (lucerna zmienna, nostrzyk, koniczyna łąkowa, itp.), a także ziaren zbóż (pszenica, jęczmień, żyto, owies, gryka, itp.). ITC LLC nawiązało relacje partnerskie na Dalekim Wschodzie, w Europie Zachodniej i w Azji. Produkty sprzedawane przez ITC są certyfikowane i zgodne ze wszystkimi głównymi rosyjskimi i międzynarodowymi standardami jakości oraz przepisami. Firma wysyła artykuły rolnicze transportem wodnym, drogowym i kolejowym do miejsc na całym świecie w możliwie jak najkrótszym terminie. Klienci cenią przejrzystość i wygodę dostaw na korzystnych warunkach, dzięki współpracy z głównymi przedsiębiorstwami rolniczymi z różnych krajów.

 1. AGENCJA NASIENNA SP. Z O.O.

  Polska

  Agencja Nasienna Sp. z o. o. w Lesznie została założona we wrześniu 2003 roku przez 7 polskich spółek hodowli roślin rolniczych. Trzy lata później do grona wspólników Agencji Nasiennej przystąpiło 6 spółek związanych z hodowlą zagraniczną, a w następnych latach kolejne 2 spółki. W listopadzie 2010 roku dołączyło 6 spółek hodowli ziemniaka. Do niedawna Agencja Nasienna reprezentowała 19 hodowców; w październiku 2013 r., kiedy to miał miejsce akces kolejnej spółki hodowlanej, grupa ta zwiększyła się do 20 hodowców. Agencja Nasienna nadal się rozwija, przyjmując w swoje struktury kolejnych hodowców roślin rolniczych.

 2. GARNTEC GMBH

  Niemcy

  Partner w dziedzinie indywidualnych rozwiązań z użyciem przędzy. Jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem, należącym do grupy Glatz. Produkujemy specjalistyczne przędze i sznury papierowe o przekroju od 0, 20 mm do 30 mm. Firma GarnTec jako jedyna posiada odpowiednie know-how, umożliwiające produkcję najcieńszych przędz papierowych. Oferta dla przemysłu produkcji kabli obejmuje przędze pęczniejące, płaskie przędze pęczniejące, włókniny pęczniejące, włókniny izolacyjne i specjalistyczny papier do izolacji kabli.

 3. PRODUCENT OLEJU - AGRI LINE

  Polska

  Agri Line to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w dostawie komponentów roślinnych i biokomponentów o szerokim zastosowaniu. Firma dostarcza produkty o wysokiej jakości, których jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami. Do produktów tych należą: śruty, oleje, makuchy, tłuszcze zwierzęce, olej CBD, glikole, gliceryna. Firma posiada własny magazyn i dysponuje flotą dostarczającą produkty- są to autocysterny oraz naczepy. Zapewnia transport produktów rolnych do wszystkich krajów Unii. Produkty Agri Line znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.

 4. AZIENDA AGRICOLA EPAMINONDA MISS DELIZIA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo rolne Epaminonda jest obecne na rynku, ze swoją zarejestrowaną marką Miss Delizia, od ponad trzydziestu lat, produkując, przygotowując i sprzedając, we Włoszech i za granicą, melony, arbuzy i karczochy różnych odmian: melony żółte (Helios, Giorillo), arbuzy (Sentinel, Melania, Caravan), karczochy (Apollo, Violetto, Romanesco, Tema, Nostrano).

 5. TARGET

  Polska

  Firma Target jest liderem na polskim rynku środków ochrony roślin. Na rynku istnieje od 1992r., a jej główna siedziba znajduje się w specjalnej ekonomicznej w Kartoszynie k/Żarnowca. W szerokiej ofercie firmy znajdują się: środki ochrony roślin, nawozy, ziemia, podłoża, trawy, gama produktów „Dla domu” oraz linia „Natural”. Target jest producentem linii produktów naturalnie skutecznych. Od 2010r. wyłącznym dystrybutorem produktów Target na rynku tradycyjnym jest sieć hurtowni.

 6. YAŞAM NURSERY

  Turcja

 7. SEMILLAS BATLLE SA

  Hiszpania

 8. WUHAN SIER INTERNATIONAL CO., LTD

  Chiny

 1. SEMIH HACIM TARIM URUNLERI A.S.

  Turcja

 2. IBERIAN CBD

  Hiszpania

 3. AGROFIRMA EVRIKA LLC

  Ukraina

 4. TENUTA IUZZOLINI SOC. AGRICOLA A R.L

  Włochy

 5. AGRO-SOYUZ LIMITED LIABILITY COMPANY

  Rosja

 6. FIVETWENTY

  Grecja

 7. FRAGOULIS FRUITS & VEGS

  Grecja

 8. VILIA PRODUCTS

  Grecja

 9. FOTOPOULOSAGRO

  Grecja

 10. SO BEAUTIFUL

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Produkcja rolna - Import eksport

Liczba wyników

2435 przedsiębiorstwa