• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tektura - produkcja

Wyniki dla

Tektura - produkcja - Import eksport

 1. HAISCH + STRAUB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Państwa specjalista w zakresie krążków tekturowych, gwintowników tekturowych, zaślepek tekturowych, zaślepek chroniących gwinty. Firma Haisch + Straub GmbH może pochwalić się już 40-letnim doświadczeniem w produkcji krążków tekturowych, elementów głęboko tłoczonych z tektury oraz artykułów wykrawanych z tektury i tworzyw sztucznych. Zaopatrujemy zakłady pirotechniczne, przemysł elektrotechniczny i motoryzacyjny oraz ich dostawców. Dla zadowolenia naszych klientów stworzyliśmy ekstremalne systemy zarządzania jakością, a certyfikaty ISO są dla nas oczywistością. Nasi pracownicy są stale szkoleni w systemie TQM, a nasze procesy i produkcja są idą w tym kierunku.

  Witryna www Open In New icon
 2. RICHTER & HESS VERPACKUNGS-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wszechstronnie udane opakowanie służy nie tylko do ochrony towaru i zapewnienia jego bezpiecznego transportu, lecz także decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie produkt wywiera na kliencie. Jest to wynik szczegółowych analiz i twórczych przemyśleń całego zespołu - i dokładnie to dewiza firmy richter & heß Verpackungen. Firma koncentruje się na rozwiązaniach opakowaniowych z tektury falistej, jak również różnych pojemnikach z tworzywa sztucznego, blachy lub szkła dla towarów przemysłowych i niebezpiecznych. Uzupełnieniem tego asortymentu są środki pomocnicze do pakowania. Oferujemy indywidualne i wysokojakościowe rozwiązania w zakresie opakowań, jak również opakowań przemysłowych i opakowań dla towarów niebezpiecznych. Nasz bogaty program magazynowy pozwala nam na szybką pomoc w razie potrzeby. Ponadto nasi klienci mogą korzystać z usług naszego własnego certyfikowanego centrum badań i kontroli opakowań przemysłowych oraz opakowań dla towarów niebezpiecznych.

  Witryna www Open In New icon
 3. I.C.S. FIRPO S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. PAP-KARTONAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. ANDREAS SEYFRIED KARTONAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. W&M PAPPEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. PACKAGING COMPANY SYDOR

  Ukraina

  Założone w 2007 roku, przedsiębiorstwo Sydor Packaging Company dokłada starań w wywiązywaniu się ze zobowiązań wobec swoich klientów i partnerów w każdych okolicznościach. Specjalizujemyu się w produkcji materiałów na opakowania (tuby papierowe, rękawy tekturowe, tekturowe ochraniacze krawędzi…) z materiałów pochodzących z recyklingu i biodegradowalnych. Nasze wyroby są certyfikowane, aby spełniać wszystkie europejskie standardy i wymagania produkcyjne. Ponadto, nasze procesy produkcjyjne są przyjazne dla środowiska, idąc w parze z naszą wizją pozostawienia czystszego miasta lub wsi dzięki korzystaniu z naszych produktów. Potrafimy zaoferować europejską jakość po konkurencyjnych cenachy, dochowując terminowości dostaw naszych artykułów. Dzięki temu, możemy zaakcentować nasze zaangażowanie na rzecz niezawodności i troski o klienta. Naszym celem jest bycie wiodącym, europejskim producentem wyrobów z tektury. Skontaktuj się zatem z nami jeżeli potrzebujesz opakowań!

 3. TFP SP. Z O.O.

  Polska

  TFP OD 25 LAT SPECJALIZUJE SIĘ W PRODUKCJI TEKTURY FALISTEJ I OPAKOWAŃ Z TEKTURY. TFP Sp. z o.o. jest samodzielną firmą rodzinną założoną w 1992 roku. Jesteśmy ukierunkowani na rozwój i produkcję opakowań z tektury litej i falistej. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości w ramach oferowanych usług. Oznacza to nie tylko doskonałe produkty, ale przede wszystkim stałe innowacje i wdrażanie najnowocześniejszych technologii. Odpowiedzialny i zrównoważony rozwój to podstawa naszej strategii rynkowej. Rozwój, który pozwala nam prowadzić priorytetowe działania zarówno proekologiczne, jak i charytatywne. Nasze przedsiębiorstwo posiada trzy zakłady produkcyjne: w Kórniku, Śremie i Babimoście. Wszystkie zakłady są wyposażone w najnowocześniejsze linie produkcyjne i spełniają standardy europejskie w odniesieniu do technologii i organizacji pracy. Kompletny park maszynowy zapewnia szybką realizację dostaw, bezpieczeństwo i maksymalną skuteczność naszego łańcucha dostaw. RODZAJ DZIAŁELNOŚCI: Handel Produkcja Usługi PRODUKTY tektura falista | opakowania klapowe | opakowania wykrawane | POS - standy i displaye TECHNOLOGIA DRUKU polyjoiner | nadruk offsetowy | direct print | nadruk fleksograficzny | preprint | flexo HD CERTYFIKATY Certifikaty: ISO 9001, 14001, FSC, BRC IoP.

 4. M-PACK S.C.

  Polska

  Jesteśmy prężnie działającą na ogólnoeuropejskim rynku firmą z całkowicie polskim kapitałem. W ofercie sprzedaży posiadamy zarówno opakowania tekturowe jak i maszyny do ich produkcji. Zawsze stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę wszystkich klientów, do których mamy indywidualne podejście. Charakteryzuje nas uczciwość, rzetelność, a przede wszystkim terminowość. Nasz entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane projekty skutkują wysoką jakością produktów oraz komfortem współpracy z nami. Zapraszamy do współpracy!

 5. ALIER SA

  Hiszpania

  Produkcja papieru i celulozy, tektury falistej i opakowań.

 1. SMURFIT KAPPA CARTOMILLS

  Belgia

 2. I.C.S. FIRPO S.P.A.

  Włochy

 3. LOEMAX PACKAGING GMBH

  Niemcy

 4. DALLA BETTA KARTONAGEN GMBH

  Niemcy

 5. CARTONES SOLER

  Hiszpania

 6. CARTEMBAL CARTONAGENS E ARTIGOS PAPELARIA LDA.

  Portugalia

 7. A&R CARTON

  Francja

 8. CARTONNAGES D'AUCH

  Francja

 9. MR CARTONNAGE NUMÉRIQUE

  Francja

 10. CARTONNERIES DE THULIN

  Belgia

 1. AUTAJON PACKAGING CS

  Francja

 2. TRANSPAK GMBH

  Niemcy

 3. SIPALDIS SA

  Francja

 4. LARTON PACKAGING INDUSTRY AND TRADE INC.

  Turcja

 5. BOXED-UP

  Zjednoczone Królestwo

 6. ALADIN-KARTONS GMBH

  Niemcy

 7. PROCARTON SA

  Hiszpania

 8. OJSC "SLONIM PAPER AND CARDBOARD PLANT "ALBERTIN"

  Białoruś

 9. JOHANNES ZÖLLNER-WIETHOFF KARTONAGEN-HERSTELLUNG GMBH

  Niemcy

 10. SMURFIT KAPPA

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Tektura - produkcja - Import eksport

Liczba wyników

3936 przedsiębiorstwa