• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tektura - produkcja

Wyniki dla

Tektura - produkcja - Import eksport

 1. IZOL PACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1977 roku firma Izol PACK jest pionierem w produkcji sztywnych i składanych pudełek. Dzięki 45-letniemu doświadczeniu w branży staliśmy się wiodącym dostawcą unikalnych rozwiązań w zakresie projektowania opakowań. Nasze doświadczenie obejmuje takie sektory jak kosmetyki, biżuteria, tekstylia, odzież gotowa, żywność, wyroby szklane, e-commerce, handel detaliczny i wiele innych. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego aktywnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, ściśle z nimi współpracując, aby dostarczać wyjątkowe produkty. Nasza szeroka gama produktów obejmuje sztywne pudełka, takie jak pudełka na biżuterię, pudełka na prezenty, pudełka promocyjne i przemysłowe. Ponadto oferujemy pudełka składane odpowiednie do kosmetyków, biżuterii, zastosowań przemysłowych, pudełka kraft, opakowania e-commerce, artykuły promocyjne, pudełka na prezenty, opakowania tekstylne i odzieżowe, pudełka na butelki, pudełka na sushi, pudełka na wynos, pudełka na pizzę i opakowania do fast foodów. Poza tym dostarczamy torby papierowe i kartonowe, aby zaspokoić różne potrzeby w zakresie opakowań. W Izol PACK nasz nowoczesny zakład produkcyjny umożliwia nam oferowanie szerokiej gamy usług drukarskich, w tym druku offsetowego, złocenia i drukowania folii oraz sitodruku. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Chętnie pomożemy w spełnieniu wymagań dotyczących opakowań!

 2. HAISCH + STRAUB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Państwa specjalista w zakresie krążków tekturowych, gwintowników tekturowych, zaślepek tekturowych, zaślepek chroniących gwinty. Firma Haisch + Straub GmbH może pochwalić się już 40-letnim doświadczeniem w produkcji krążków tekturowych, elementów głęboko tłoczonych z tektury oraz artykułów wykrawanych z tektury i tworzyw sztucznych. Zaopatrujemy zakłady pirotechniczne, przemysł elektrotechniczny i motoryzacyjny oraz ich dostawców. Dla zadowolenia naszych klientów stworzyliśmy ekstremalne systemy zarządzania jakością, a certyfikaty ISO są dla nas oczywistością. Nasi pracownicy są stale szkoleni w systemie TQM, a nasze procesy i produkcja są idą w tym kierunku.

 3. PAP-KARTONAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAP-KARTONAGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 4. LPVS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LPVS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, przeprowadzka, Folia bąbelkowa, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Saint-Étienne-Du-Rouvray, Francja.

 5. ANDREAS SEYFRIED KARTONAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS SEYFRIED KARTONAGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Ruhla, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. W&M PAPPEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W&M PAPPEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Lügde, Niemcy.

 2. ETS F DUTHOIT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ETS F DUTHOIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, Tektura - produkcja, gzymsy, cardboard boxes, i tekturowe kartony ze sklejanymi klapami. Ma siedzibę w Guerville, Francja.

 3. PACKAGING COMPANY SYDOR

  Ukraina

  Założone w 2007 roku, przedsiębiorstwo Sydor Packaging Company dokłada starań w wywiązywaniu się ze zobowiązań wobec swoich klientów i partnerów w każdych okolicznościach. Specjalizujemyu się w produkcji materiałów na opakowania (tuby papierowe, rękawy tekturowe, tekturowe ochraniacze krawędzi…) z materiałów pochodzących z recyklingu i biodegradowalnych. Nasze wyroby są certyfikowane, aby spełniać wszystkie europejskie standardy i wymagania produkcyjne. Ponadto, nasze procesy produkcjyjne są przyjazne dla środowiska, idąc w parze z naszą wizją pozostawienia czystszego miasta lub wsi dzięki korzystaniu z naszych produktów. Potrafimy zaoferować europejską jakość po konkurencyjnych cenachy, dochowując terminowości dostaw naszych artykułów. Dzięki temu, możemy zaakcentować nasze zaangażowanie na rzecz niezawodności i troski o klienta. Naszym celem jest bycie wiodącym, europejskim producentem wyrobów z tektury. Skontaktuj się zatem z nami jeżeli potrzebujesz opakowań!

 4. RICHTER & HESS VERPACKUNGS-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Wszechstronnie udane opakowanie służy nie tylko do ochrony towaru i zapewnienia jego bezpiecznego transportu, lecz także decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie produkt wywiera na kliencie. Jest to wynik szczegółowych analiz i twórczych przemyśleń całego zespołu - i dokładnie to dewiza firmy richter & heß Verpackungen. Firma koncentruje się na rozwiązaniach opakowaniowych z tektury falistej, jak również różnych pojemnikach z tworzywa sztucznego, blachy lub szkła dla towarów przemysłowych i niebezpiecznych. Uzupełnieniem tego asortymentu są środki pomocnicze do pakowania. Oferujemy indywidualne i wysokojakościowe rozwiązania w zakresie opakowań, jak również opakowań przemysłowych i opakowań dla towarów niebezpiecznych. Nasz bogaty program magazynowy pozwala nam na szybką pomoc w razie potrzeby. Ponadto nasi klienci mogą korzystać z usług naszego własnego certyfikowanego centrum badań i kontroli opakowań przemysłowych oraz opakowań dla towarów niebezpiecznych.

 5. M-PACK S.C.

  Polska

  Jesteśmy prężnie działającą na ogólnoeuropejskim rynku firmą z całkowicie polskim kapitałem. W ofercie sprzedaży posiadamy zarówno opakowania tekturowe jak i maszyny do ich produkcji. Zawsze stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę wszystkich klientów, do których mamy indywidualne podejście. Charakteryzuje nas uczciwość, rzetelność, a przede wszystkim terminowość. Nasz entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane projekty skutkują wysoką jakością produktów oraz komfortem współpracy z nami. Zapraszamy do współpracy!

 1. FOX NORD SP.ZO.O

  Polska

  Producent tektury litej : Tektura lita EcoFlex 1, 2mm , 1, 4mm , 1, 6mm , 2, 0mm, 2, 5mm, 3, 0mm 4, 0mm Tektura lita Soft Board 1, 3mm, 1, 6mm, 2, 0mm tektura lita meblowa tapicerska nasza marka własna to tektura EcoFlex promień gięcia w dwie strony. Tektura lita introligatorska SBI segregatorowa marka własna introboard. Produkujeny również tekture z pianką PU 2 i 3 mm Tektura lita SBP jest to tektura przekładkowa do zabezpieczenia i stabilizacji palet . Kątowniki tekturowe KTI . Bobiny . W naszej ofercie posiadamy tektury od 300 g/m3 - 3500 g/m2 co odpowiednio daje nam grubości 0d 0, 3 mm - 3, 4 mm . Wszystkie nasze produkty docinamy na wymiar .

 2. ALIER SA

  Hiszpania

  Produkcja papieru i celulozy, tektury falistej i opakowań.

 1. CARTONAJES AITANA

  Hiszpania

  Produkcja i recykling w 100% tektury, sprzedaż i dystrybucja w kraju i za granicą.

 2. SMURFIT KAPPA CARTOMILLS

  Belgia

  Firma SMURFIT KAPPA CARTOMILLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura falista. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, opakowania z tektury falistej, tekturowe kartony ze sklejanymi klapami, Tektura - produkcja, i ekspozytory z kartonu. Ma siedzibę w Ghlin, Belgia.

 3. PALASPACK

  Turcja

  Firma PALASPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura falista. Jest również obecna w dziedzinach Karton opakunkowy, Tektura - produkcja, Opakowania papierowe i tekturowe, karton falisty, Karton opakunkowy, Tektura - produkcja, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. I.C.S. FIRPO S.P.A.

  Włochy

  Firma I.C.S. FIRPO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier fotograficzny i do reprografii. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, opakowania z tektury falistej, pudełko z kartonu, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 5. I.C.S. FIRPO S.P.A.

  Włochy

  Firma I.C.S. FIRPO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier fotograficzny i do reprografii. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, opakowania z tektury falistej, pudełko z kartonu, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 6. LOEMAX PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Firma LOEMAX PACKAGING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Herzogenrath, Niemcy.

 7. DALLA BETTA KARTONAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma DALLA BETTA KARTONAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 8. CARTONES SOLER

  Hiszpania

  Firma CARTONES SOLER, roku i działającą w sektorze Opakowania papierowe i tekturowe. Jest również obecna w dziedzinach Tektura - produkcja, Tektura - produkcja, pudła, boxes for industrial use, i paczki gwiazdkowe. Ma siedzibę w Sant Boi De Llobregat-Barcelona, Hiszpania.

 1. LARTON PACKAGING INDUSTRY AND TRADE INC.

  Turcja

  Firma LARTON PACKAGING INDUSTRY AND TRADE INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Corum, Turcja.

 2. CARTONNAGES D'AUCH

  Francja

  Firma CARTONNAGES D'AUCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Karton opakunkowy, Pudełka tekturowe, Tektura falista, Karton opakunkowy, Pudełka tekturowe, Tektura falista, i Cardboard. Ma siedzibę w Auch Cedex 9, Francja.

 3. PROCARTON SA

  Hiszpania

  Firma PROCARTON SA, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Opakowania papierowe i tekturowe, karton falisty, pudełka z tektury falistej, i pudełka do pakowania. Ma siedzibę w Arganda Del Rey - Madrid, Hiszpania.

 4. AUTAJON PACKAGING CS

  Francja

  Firma AUTAJON PACKAGING CS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Opakowania papierowe i tekturowe, i wyroby tekturowe. Ma siedzibę w Montélimar, Francja.

 5. BDMO

  Belgia

  Firma BDMO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Papier - produkcja, Papier ozdobny opakunkowy, Opakowania papierowe i tekturowe, Papier - produkcja, Papier ozdobny opakunkowy, Opakowania papierowe i tekturowe, i opakowania. Ma siedzibę w Meulebeke, Belgia.

 6. BOXED-UP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOXED-UP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 7. METSÄBOARD

  Belgia

  Firma METSÄBOARD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły, Tektura - produkcja, Pudełka tekturowe, Papeteria - artykuły, Tektura - produkcja, Pudełka tekturowe, i papier pakowy natronowy biały. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. CARTONNERIES DE THULIN

  Belgia

  Firma CARTONNERIES DE THULIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, Karton opakunkowy, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Pudełka tekturowe, Karton opakunkowy, Pakowanie - przedsiębiorstwa, i opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Thulin, Belgia.

 9. KARTONNAGEBEDRIJF MELS

  Belgia

  Firma KARTONNAGEBEDRIJF MELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Karton opakunkowy, Opakowania papierowe i tekturowe, Box makers, paperboard containers, i Karton opakunkowy. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 10. SMURFIT KAPPA

  Francja

  Firma SMURFIT KAPPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Longvic, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tektura - produkcja - Import eksport

Liczba wyników

3514 Przedsiębiorstwa