• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkcja filmowa

Wyniki dla

Produkcja filmowa - Import eksport

 1. FISH BLOWING BUBBLES GMBH

  Niemcy

  FISH BLOWING BUBBLES to dom koncepcyjny i produkcyjny dla filmu i mediów cyfrowych. Produkujemy atrakcyjne filmy i prezentacje produktów dla naszych klientów na wszystkich kanałach cyfrowych - od stron korporacyjnych przez ekrany smartfonów po ekrany kin. Jako eksperci w opowiadaniu historii za pomocą CGI, pomagamy Ci znaleźć odpowiedni język wizualny dla Twojego przekazu - zarówno w prawdziwym filmie, animacji 2D, jak i w światach 3D. Nasz dom produkcyjny ma możliwość realizacji projektów o różnej wielkości - od teaserów produktowych i filmów wizerunkowych po duże produkcje pełnometrażowe.

 2. CAMALEÓN CINEMA SERVICES SL

  Hiszpania

 3. INFOKONTOR GMBH

  Niemcy

 4. HOW HOW - ANIMATION - MOVIE PRODUCTION

  Polska

  How how to dom produkcyjny z siedzibą w Poznaniu. Działamy na rynku od wielu lat zajmując się obrazem ruchomym. Fundamentem naszej pracy jest produkcja filmów - zarówno tych w technice animowanym 2D i 3D, jak i żywej akcji, w wielu kampaniach organizujemy też profesjonalne sesje zdjęciowe. Nasze studio filmowe składa się z doświadczonych realizatorów. Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie poszukując nowych form wizualnej ekspresji. Bardzo często w naszych filmach łączymy różne techniki, co można uznać za swoisty wyróżnik naszych prac. Ujęcia filmowe łączymy z animacją rysunkową jak i modelami 3D, dzięki czemu nasze projekty nigdy nie są nudne. Nasze produkcje bardzo często są przez nas tworzone od A do Z. Często sami odpowiadamy za koncepcję i scenariusz. Następnie rozrysowujemy storyboard, do tego tworzymy animatic. W projektach animacji projektujemy postaci, stylistykę animacji, dobieramy kolorystykę i sposób animowania. W projektach żywej akcji organizujemy casting, projektujemy scenografię, tworzymy moodboardy kostiumów. Organizujemy PPM a później zdjęcia lub rusza proces animacji. Po zdjęciach następuje okres montażu i postprodukcji obrazu i dźwięku. Wszystkie nasze filmy udźwiękawiamy, do większości nagrywamy głosy lektorskie które prowadzą narrację w naszych filmach. Tworzymy reklamy telewizyjne, filmy wizerunkowe, korporacyjne ale też teledyski, billboardy sponsorskie i filmy produktowe. Uwielbiamy też tworzenie explainer video. Daj nam się wykazać! How How.

 5. PJ FILMS STUDIO - FILMY REKLAMOWE I PRODUKCJA FILMOWA

  Polska

  Pj Films Studio to profesjonalne studio filmowe istniejące od 5 lat. Tutaj zrealizujesz: film promocyjny, teledysk, film pełnometrażowy, reklamę, program telewizyjny. Dzięki sprzętowi najwyższej jakości otrzymasz tu realizację, jakiej oczekujesz. Studio tworzone jest przez ludzi z pasją, dla których obraz to prawdziwe dzieło sztuki. Odpowiednio wypromowany i zareklamowany dziś produkt, to podstawa w działaniach marketingowych, stąd też przed rozpoczęciem całej realizacji przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z klientem odnośnie produktu, ale też warunków współpracy i oczekiwań. Zdecyduj się na studio Pj Films i wciel w życie swoje największe marzenia promocyjne!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STUDIO FOTO-VIDEO KOMFORT

  Polska

  Filmy i zdjęcia na każdą okazję! Na rynku od 1991 roku! Nagrywamy w formatach DV, DVCAM oraz FULL HD. Wideofilmowanie wesel i innych imprez okolicznościowych, kręcenie teledysków oraz filmów reklamowych. Fotografia ślubna, portretowa, okolicznościowa, reklamowa. Pracujemy na terenie całego kraju, m.in: Warszawa, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Łowicz, Mszczonów, Warka, Grójec, Opoczno, Brzeziny, Żyrardów, Tomaszów Mazowiecki, Końskie, Częstochowa i wiele innych...

 2. ASNGDRON

  Polska

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Asngdron. Firma Asngdron specjalizuje się w usługach dronowych. W ofercie usług jest: pomiary objętości, zdjęcia, wykonywanie modeli 3D Mesh, fotogrametria i ortofotomapy, inspekcje. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem wykorzystywanym w wielu różnych gałęziach przemysłowych jak m.in geodezja, budownictwo, ciepłownictwo czy energia odnawialna. Ortofotomapy z drona mają szerokie zastosowanie i są powszechnie wykorzystywane w inżynierii lądowej.

 3. ARTGRAPHIC MULTIMEDIA

  Polska

  ARTGRAPHIC MULTIMEDIA jest agencją reklamową, która realizuje między innymi filmy reklamowe dla firm. Poza tym zajmuje się również kreacją marek i eventów w internecie - wykonuje strony www, fotografię profesjonalną, animacje oraz prezentacje.

 4. DEJO MEDIA

  Niemcy

 5. LEMENDU

  Hiszpania

 1. INDÉPENDANCE PRODUCTION

  Francja

 2. NEOVISION

  Szwajcaria

 1. COURAGE PRODUCTION

  Włochy

 2. VAN DER GLAS VIDEOPRODUCTIES

  Holandia

 3. JAN VERBEKE PRODUCTIES

  Belgia

 4. TV-CONNEXION GMBH

  Niemcy

 5. STERNEMANN MEDIA

  Niemcy

 6. SYLVESTER PRODUCTIONS

  Belgia

 7. KHOCHDREI GMBH & CO.KG

  Niemcy

 8. JOYVI

  Niemcy

 1. AJL

  Francja

 2. MATÉLÉ

  Belgia

 3. DIMORF VIDEO & MULTIMEDIA

  Belgia

 4. PANOVI

  Holandia

 5. BROADCAST ASSISTANCE BVBA

  Belgia

 6. EVENTFILM.DE

  Niemcy

 7. FRAME FRESH CREATIVE.FILM.AGENCY GMBH

  Austria

 8. ROB.CAM.CUT - ROBERT QUANTE - VIDEOPRODUKTION

  Niemcy

 9. CAPETOWN SRL

  Włochy

 10. MOTION SMASH

  Polska

Filtry

Wyniki dla

Produkcja filmowa - Import eksport

Liczba wyników

905 przedsiębiorstwa