• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny rolnicze

Wyniki dla

Maszyny rolnicze - Import eksport

 1. SAUTEC

  Francja

  SAUTEC jest francuskim projektantem i producentem urządzeń przeładunkowych oraz specjalistą w zakresie mobilnych przenośników typu konik polny. Od 1987 roku, w którym powstała nasza firma, stopniowo rozwinęliśmy pełną gamę obejmującą wszystkie Państwa potrzeby z zakresu obsługi ładunków luzem: rozładunek ciężarówek, załadunek barek, napełnianie kontenerów ... Zadowolenie klientów jest w centrum naszej uwagi. Więcej niż tylko dostawca, naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i pomoc w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Znajduje to odzwierciedlenie w tworzeniu spersonalizowanych ofert, projektowaniu wyposażenia modułowego oraz możliwości wypożyczania sprzętu na pilne i/lub chwilowe potrzeby. Dzięki naszym partnerom handlowym jesteśmy w stanie towarzyszyć Państwu na terenie całej Francji oraz na rynku eksportowym, który stanowi 45% naszych obrotów. Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: - standardowy asortyment przenośników typu konik polny zarządzany w magazynie i dostępny natychmiast . - gama przenośników typu konik polny na zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki szerokiej gamie opcji mogą Państwo otrzymać przenośnik typu konik polny, który będzie dostosowany do Państwo działalności. - gama urządzeń uzupełniających do przenośników typu konik polny składająca się z rozładowywaczy ciężarówek i ze zbiorników odbiorczych. Sprzęt ten uzupełnia ciąg przenośników, upraszczając czynności załadunku i rozładunku. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

  Wszystkie wyroby na "maszyny rolnicze"

 2. LANDA SAS

  Francja

  Utworzone w 1983, LANDA jest niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, wyspecjalizowanym w dystrybucji części zużywalnych i do konserwacji maszyn rolniczych do zbioru. LANDA dostarcza rolnicze części zamienne do sprzętu zbierającego, w ramach szerokiej gamy maszyn: sieczkarnie, kombajny zbożowe, kosiarki, prasy do okrągłych bel, samojezdne maszyny rolnicze… Firma określa się jako uprzywilejowany kontakt dystrybutorów, przedsiębiorców i rolników w branży, poprzez łańcuch wartości dystrybucji rolniczych części zamiennych. LANDA prowadzi dystrybucję części alternatywnych, części dostawców i części oryginalnych. Gama części rolniczych dostawców pochodzi od największych światowych producentów, skatalogowanych na czołowych pozycjach u większości konstruktorów, takich jak CLAAS, JOHN DEERE, CNH, AGCO. Ponadto, aby zapewnić globalne rozwiązanie zaopatrzenia swoich klientów, LANDA oferuje oryginalne części rolnicze. Przedsiębiorstwo LANDA angażuje się u boku użytkowników maszyn rolniczych do zbioru jako czujny partner, oferujący alternatywne rozwiązanie ekonomiczne i techniczne w odpowiedzi na zadania związane ze zbiorami jego klientów.

 3. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 4. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcja

  Założona w 2016 roku firma Alchemist Technologies zajmuje się produkcją maszyn rolniczych z Turcji. Produkujemy głównie przyczepy rolnicze pod marką ALCHEMIST TRAILER, w tym przyczepy do bel, przyczepy tradycyjne, przyczepy samonośne przystosowane do potrzeb i wygody rolników. Pod tym samym dachem świadczymy usługi marketingowe naszym partnerom biznesowym, aby służyć i zaspokajać potrzeby naszych klientów dzięki profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i zespołowi technicznemu. Oferujemy rozwiązania dla rolnictwa, takie jak: •Sprzęt uprawowy, •Sprzęt do sadzenia •Ładowarki i akcesoria, •Sprzęt do sianokosów, •Rozrzuniki nawozów i obornika, •Rozwiązania energetyczne, •Maszyny pakujące i rolujące, •Opryskiwacze i sprzęt do hodowli zwierząt, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby odkryć więcej! Nasz główny partner KOMSILAJ Wrapper Round Baller, jest prawdziwym liderem w Turcji i jest znany z solidności sprzętu i najbardziej zaawansowanych funkcji (maszyny te mogą pakować pulpę pomidorową i materiały suche, takie jak bawełna). Naszym drugim wiodącym partnerem jest OPAL PIVOT, znany z wysokowydajnych zraszaczy i przekładni centralnych, liniowych, oraz czopów do nawadniania rolniczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 5. COMEX SRL

  Włochy

  Comex srl działa na rynku światowym od 1980 r., od samego początku wzmacniając swoją pozycję rynkową dzięki produkcji i dystrybucji części zamiennych wysokiej jakości do kombajnów zbożowych Laverda, Fiat Agri. Z biegiem lat nasza struktura ulegała zmianie, dostosowując się do wymagań rynku. Obecnie przedsiębiorstwo posiada trzy budynki przeznaczone na projektowanie, produkcję, dział logistyczno-handlowy i administracyjny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CABA INDUSTRIE

  Włochy

  Caba zrzesza grupę marek mogących zaoferować na rynku mechanizacji rolniczej szeroką gamę nowoczesnych i wysokiej jakości maszyn i narzędzi. Naszą mocną stroną jest produkcja przeprowadzana od początku do końca w naszej siedzibie. Korzystanie wyłącznie z europejskich, a przede wszystkim włoskich części sprawia, że dostarczane produkty cechują się wysoką jakością i zgodnością z najwyższymi standardami w zakresie wydajności, komfortu, bezpieczeństwa i skuteczności.

 2. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  Włochy

  Tecno Group Lab to firma działająca w sektorze produkcji maszyn do obróbki warzyw i owoców. Głównym celem firmy jest satysfakcja klienta, możliwość dostarczania produktów w pełni zgodnych z jego oczekiwaniami a zarazem z wymaganiami rynku. Firma produkuje i projektuje niezawodne oraz bezpieczne maszyny: podawarki, stoły obrotowe, myjki do skrzynek, linie obróbki owoców cytrusowych i warzyw, maszyny do produkcji chleba.

 3. BORGHI

  Włochy

  Gama produktów obejmuje: przenośniki ślimakowe, łańcuchowe, taśmowe i paletowe; podnośniki czerpakowe; filtry; dystrybutory obrotowe; czyszczarki; amortyzatory i specjalistyczne narzędzia do odzyskiwania, wyładowywania i wydobywania produktów o wydajności od 10 do 300t/h. Projektowanie i wykonywanie pełnych instalacji rolniczo-przemysłowych do przechowywania zbóż, systemów silosowych, młynów, młynów ryżowych, wytwórni pasz i urządzeń portowych. Produkuje także podnośniki przemysłowe o dużym przepływie masy, aż do 1000t/h,

 4. BERICOPLAST SPA

  Włochy

  Od 1974 r. Bericolaplast S.p.A. jest jednym z najważniejszych europejskich producentów siedzeń monokokowych wytwarzanych metodą formowania tworzyw sztucznych. Firma działa od ponad 30 lat w sektorze obiektów sportowych, od 2006 r. jest oficjalnym dostawcą FIFA, uczestnicząc w realizacjach na potrzeby Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Pucharu Narodów Afryki. Oprócz obiektów sportowych firma zajmuje się również siedziskami do obiektów użyteczności publicznej, takich jak teatry, szkoły, sale kongresowe, areny, hale, wioski i obszary zabytkowe.

 5. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

  Firma TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny rolnicze, Rolnictwo - import-export, sprzęt rolniczy, Narzędzia gospodarcze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 1. BIONALAN

  Francja

  Firma BIONALAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - maszyny i sprzęt, sprzęt rolniczy, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, i gospodarstwo rolne. Ma siedzibę w Euilly Et Lombut, Francja.

 2. S&M AGRICOLE

  Francja

  Firma S&M AGRICOLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Maszyny i sprzęt siewny, Maszyny rolnicze, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, części zamienne, wholesale, produkcja maszyn rolniczych, Produkcja rolna, i ścinacz krzewów do dużych powierzchni. Ma siedzibę w Ingwiller, Francja.

 1. DANTE MACCHINE AGRICOLE

  Włochy

  Firma DANTE MACCHINE AGRICOLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, pomoc techniczna do maszyn rolniczych, Maszyny rolnicze, land working machinery, pogłębiacze, i krążki do bron. Ma siedzibę w Bagnoli Di Sopra, Włochy.

 2. LINOT DOTT. STEFANO SRL

  Włochy

  Firma LINOT DOTT. STEFANO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Szkielet metalowy, hamulce przemysłowe, hamulce pour transmisja, Maszyny rolnicze, sprzęgła do maszyn rolniczych, Szkielet metalowy, traktory rolnicze, i doszlifowywanie bębnów hamulcowych. Ma siedzibę w Beinasco, Włochy.

 3. RHIN SAHARA EXPORT

  Francja

  Firma RHIN SAHARA EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wycinania zarośli i krzewów, akumulatory do ciągników rolniczych, akcesoria do traktorów, skrzynie ładunkowe do traktorów, Maszyny do wycinania zarośli i krzewów, kosiarki samobieżne, traktor, traktory rolnicze, i kosiarka. Ma siedzibę w Schiltigheim, Francja.

 4. INDUSAGRI

  Hiszpania

  Firma INDUSAGRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, ucinacze krzewów, brona z systemem szybkiego montażu, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Konstruktor maszyn rolniczych, brona talerzowe, siewnik łąkowy, i kultywatory. Ma siedzibę w Otero De Rey-Lugo, Hiszpania.

 5. NBLOSI – ORCHARD PLATFORMS

  Włochy

  Firma NBLOSI – ORCHARD PLATFORMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kombajny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, wózki do zbierania owoców, maszyny i sprzęt rolniczy, Maszyny rolnicze, maszyny rolnicze zawieszane lekkie oraz zaczepiane, trzonki do maszyn rolniczych, i sprzęt i narzędzia rolnicze. Ma siedzibę w Russi, Włochy.

 6. PIAZZA F.LLI MACCHINE AGRICOLE

  Włochy

  Firma PIAZZA F.LLI MACCHINE AGRICOLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Ciągniki i przyczepy rolnicze, traktory rolnicze, części zamienne do maszyn rolniczych i ogrodniczych, Ciągniki i przyczepy rolnicze, i pomoc techniczna do maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Asola, Włochy.

 7. INDUSTRIAL MEC ABBRIATA MARIO SRL

  Włochy

  Firma INDUSTRIAL MEC ABBRIATA MARIO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach maszyny rolnicze zawieszane lekkie oraz zaczepiane, obróbka maszynami sterowanymi cyfrowo, obróbka mechaniczna, obróbki mechaniczne precyzyjne, i bespoke mechanical machining. Ma siedzibę w Sezzadio, Włochy.

 8. RM IRRIGATION EQUIPMENT

  Włochy

  Firma RM IRRIGATION EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, instalacje irygacyjne, traktory rolnicze, Maszyny rolnicze, ciągniki jednoosiowe, akcesoria do instalacji irygacyjnych, sprzęt rolniczy, projektowanie urządzeń nawadniających, i montaż instalacji irygacyjnych. Ma siedzibę w Sissa Trecasali, Włochy.

 1. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma 3D MACCHINE INDUSTRIALI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Prasy hydrauliczne, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Tartaki - maszyny i sprzęt, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, ostrza, Maszyny rolnicze, ciągniki jednoosiowe, i Prasy hydrauliczne. Ma siedzibę w Ariccia, Włochy.

 2. L.I.P.

  Włochy

  Firma L.I.P., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, ELECTRIC EQUIPMENT, Maszyny rolnicze, reduktory epicykloidyczne, zębatki, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, mikro przekładnie zębate, ELECTRIC EQUIPMENT, i Maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 3. BERTOLETTI MECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma BERTOLETTI MECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, Rama i ościeżnica, Maszyny rolnicze, zamki bezpieczństwa do mebli metalowych, ELECTRIC EQUIPMENT, Rama i ościeżnica, i Maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Ospitaletto, Włochy.

 4. SAMMA SERVICE

  Włochy

  Firma SAMMA SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, urządzenia do przerobu owoców i warzyw, urządzenia i sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw, Myjnie owoców, warzyw i ryb, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, i odwilżacze dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 5. WESTERMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WESTERMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Radial sweepers, i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Meppen, Niemcy.

 6. DB DORADZTWO BIZNESOWE / ŁADOWARKI.INFO.PL / OSPRZET.INFO.PL

  Polska

 7. SID S.C. P. BANACH, M. REJKA

  Polska

  Firma SID jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Głównymi kategoriami sprzedaży są: maszyny rolnicze, osprzęt do maszyn, ładowacze czołowe, wały i ładowarki. Cyklicznie wzbogacamy nasz asortyment coraz to nowszymi propozycjami, dlatego też serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Firma SID w swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów i modeli maszyn, urządzeń rolniczych, a także osprzęt dla leśnictwa oraz budownictwa. Oferta firmy jest stale poszerzana i obecnie stanowią ją: brony talerzowe , agregaty talerzowe z hydropackiem, pługi obrotowe, głębosze, wały posiewne, rozściełacze, łyżki do zadawania paszy, chwytaki do bel, krokodyle, łyżko-krokodyle, łyżki do materiałów sypkich, paleciaki, pługi, mieszalniki do betonu. Wysoka jakość wyrobów uzyskiwana jest przy pomocy najnowocześniejszych precyzyjnych urządzeń. Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata, ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.

  Wszystkie wyroby na "maszyny rolnicze"

 8. EMPRESA - SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży używanych maszyn rolniczych oraz budowlanych. Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym ciągniki, ładowarki, części do maszyn, kół uprawowych, przyczepy tandem, tridem, przenośniki, taśmociągi, deszczownie, kombajny ziemniaczane, napełniacze skrzyniopalet, siewniki do warzyw i kopaczki. Stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, co pozwala nam na zdobycie uznania wśród naszych klientów. Zawsze dążymy do tego, aby oferować najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne dla rolnictwa oraz budownictwa. Jesteśmy zawsze gotowi służyć naszym klientom fachową radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Cechuje nas konkurencyjna cena, profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień oraz wysoka jakość oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy pewni, że każdy nasz klient będzie zadowolony z zakupionego u nas sprzętu i w pełni zaspokojony z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom i pomoże w prowadzeniu skutecznej działalności rolniczej oraz budowlanej. W swojej ofercie mamy maszyny znanych marek: John Deere, Jcb, Grimme, Vaia, Rolland, Climax, Marston, Richard Western, Bauer, Irimec, Irrifrance, Griffiths, Gull, Linde

 9. STARK MASZYNY SP. ZO.O.

  Polska

  Firma STARKMASZYNY Sp. z.o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą produkującą MASZYNY ROLNICZE, OSPRZĘT DO ŁADOWACZY CZOŁOWYCH, ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH, MASZYN BUDOWLANYCH i MINIŁADOWAREK WSZELKIEGO TYPU a także indywidualne projekty. Wysokie oczekiwania klientów jak również rozwój rolnictwa, bądź rynku budowlanego w ostatnich latach przyczyniły się do udoskonalania procesu produkcyjnego, obróbki oraz zwiększenia parku maszynowego. Profesjonalna kadra pracowników znających potrzeby nowoczesnego rolnictwa służy klientom pomocą i doradztwem.

  Wszystkie wyroby na "maszyny rolnicze"

 10. GARMACH

  Polska

  Garmach specjalizuje się w maszynach i urządzeniach do mechanicznej uprawy czosnku i cebuli. W naszej ofercie posiadamy sadzarki mechaniczne (łańcuchowe i taśmowe) do sadzenia czosnku, cebuli, bobu, szafranu i innych bulw oraz pielnik do czosnku, maszynę do obierania ząbków czosnku, maszynę do rozdzielania główek czosnku na ząbki, kombajny do czosnku, kombajn do czosnku. Jesteśmy dystrybutorem francuskiego producenta maszyn do uprawy czosnku i cebuli ERME. Współpracujemy z firmą Rosta w zakresie ręcznych i zawieszanych do ciągników jednoosiowych siewników i sadzarek do warzyw.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny rolnicze - Import eksport

Liczba wyników

445 Przedsiębiorstwa