• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - włochy

Wyniki dla

Wina - włochy - Import eksport

 1. FATTORIA LA TORRE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nazwa gospodarstwa rolnego La Torre pochodzi od średniowiecznej wieży z X w., umiejętnie odrestaurowanej, która jeszcze dzisiaj stanowi charakterystyczny element przysiółka La Villa. Wioska leży na wzgórzach San Gimignano, w centrum jednego z bardziej sugestywnych i fascynujących krajobrazów Włoch i Toskanii: to ziemia winnic i gajów oliwnych. Produkujemy doskonałe wina, grappę oraz oliwę z oliwek extravergine. Oferujemy wina: białe, czerwone i różowe. Nasza produkcja na szeroką skalę umożliwia zaspokajanie potrzeb zarówno bezpośrednich konsumentów, jak i firm. Wszystkie nasze produkty eksportujemy również za granicę; nasze toskańskie wina i oliwy, a także skupienie się na jakości, wyznaczają naszą tożsamość.

 2. CASA VINICOLA MORANDO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Morando, znajdująca się między Asti, Cuneo i Aleksandrią, w regionie znanym z upraw winorośli, produkuje i pakuje wina w butelki i kartony (40 mln sztuk rocznie). Firma zajmuje się głównie dystrybucją na dużą skalę, dostarczając wina piemonckie i krajowe, DOCG, DOC i IGT, wina musujące, aromatyzowane napoje na bazie wina i wina w kartonach; działa na rynku, oferując produkty różnych marek, także marek własnych (private label) oraz jest zaangażowana w partnerstwa co-packingowe z wiodącymi krajowymi firmami w sektorze.

 3. DS2VIN SASU

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DS2VIN SASU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, piwniczka win, Wina - Włochy, wino francuskie, i prowadzący piwnicę szampan. Ma siedzibę w Pont D Ain, Francja.

 4. DRINK SHOP ONLINE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DRINK SHOP ONLINE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Piwo, Wody mineralne naturalne, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, likiery, piwo rzemieślnicze, Napoje - import-eksport, napoje, i Piwo. Ma siedzibę w Nave, Włochy.

 5. LA PIEMONTINA S.S.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LA PIEMONTINA S.S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, gospodarstwo rolne, firmy produkujące wina, Wina - Włochy, enoteka, wina białe, wino musujące w stanie surowym, degustacje win, i typowe wina włoskie. Ma siedzibę w Sizzano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAVALLI GIUSEPPE & VINCENZO S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAVALLI GIUSEPPE & VINCENZO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach sprzedaż wina i moszczu, wino musujące w stanie surowym, wino z emilii, i wina romagnese. Ma siedzibę w Bagnara Di Romagna, Włochy.

 2. SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S.

  Włochy

  Spółka rolnicza Le Mire di Refrontolo produkuje doskonałe Prosecco DOGC. Prosecco z winnicy, w której nowoczesne instalacje do produkcji wina pozwalają na delikatne tłoczenie, a następnie fermentację moszczu w kadziach z regulacją temperatury, a następnie drugą fermentację w kadziach zamkniętych. Produkcja domowa i degustacja. Rodzina Liessi w swojej posiadłości na szczycie wzniesienia Mire, w gminie Refrontolo, od trzech pokoleń produkuje typowe dla swojego regionu wykwintne wina o eleganckim wyglądzie i doskonałym smaku. Wina najwyższej jakości, z winogron rosnących na wzgórzach Conegliano-Valdobbiadene, wytwarzane z pasją i profesjonalizmem. Do najbardziej znanych należą: Prosecco Conegliano Valdobbiadene, Prosecco Superiore Brut DOCG, Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG Millésimé Extra Dry, Le mire Idol - Wino czerwone dojrzewające w beczkach IGT Colli Trevigiani Rosso, Rosso delle Mire. Sprzedaż wina niebutelkowanego i w butelkach. Strona internetowa www.proseccolemire.it.

 3. CANTINA FORLI' PREDAPPIO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA

  Włochy

  Założona w 1908 roku spółdzielnia Cantina Sociale w Forlì posiada dziś trzy zakłady produkcji i przetwórstwa win, które znajdują się w Forlì, Predappio i Malmissole, oraz produkują wina z winogron pochodzących z odmian szczepów członków spółdzielni. Są to odmiany szczepów ze wzgórz, podnóży wzgórz lub płaskowzgórza - z miejsc, które gwarantują dobrą jakość winogrona. Do autochtonicznych szczepów Albana, Trebbiano, Sangiovese, Cagnina i Pagadebit dochodzą nowe odmiany Chardonnay i Cabernet. Pozwala to opracować gamę win na bardzo wysokim poziomie jakości.

 4. DP FOOD SRL

  Włochy

  Firma Dai Parmigiani została założona w roku 1952 jako punkt sprzedaży wędlin i serów. Do chwili obecnej jest prowadzona przez tę samą rodzinę, a od momentu powstania rozszerzyła działalność, stając się wysoko cenionym przez smakoszy we Włoszech i na arenie międzynarodowej dostawcą win i produktów gastronomicznych. W sprzedaży są oferowane typowe produkty ekskluzywne, takie jak kawior, trufle, łosoś, ocet balsamiczny, sery, pasztet z gęsich wątróbek oraz cała gama wódek, win AOC oraz renomowanych szampanów pochodzących z Włoch i z zagranicznych winnic.

 5. CONSORZIO MARCHIO STORICO DEI LAMBRUSCHI MODENESI

  Włochy

  Historia "dzikiego winogrona" (lambrusco) zawsze fascynowała poetów i pisarzy epoki klasycznej (Wergiliusz, Katon), którzy w swoich dziełach mówili o "Labrusca Vitis" (winorośli lisiej), czyli o dzikim szczepie dającym owoce o cierpkim smaku. Lambrusco, czerwone wino szampańskie lub musujące, o czerwono-rubinowej błyszczącej barwie, należy serwować w temperaturze od 12 do 14°C, aby w pełni rozkoszować się bogactwem jego smaku i aromatu. Lambrusco zrodziło się w Modenie i jest znane na rynku krajowym i międzynarodowym.

 1. ETNASHIRE

  Włochy

  Etnashire jest sklepem on line, w którym można znaleźć szeroki wybór najlepszych win z Etny i innych typowych produktów. Ze względu na szczególny teren i nieocenione bogactwo, Etna jest dziś niepowtarzalnym podmiotem na świecie. Etnashire pragnie pokierować Cię w tej podróży, by odkryć smaki i kolory tego wulkanu. Odkryj skarby wulkanu, odkryj sklep Etnashire!

 2. CANTINA COOPERATIVA DI PITIGLIANO SOC. COOP. A RL

  Włochy

  Od 50 lat, Cave Coopérative produkuje wina białe i czerwone. Tłoczarnia produkuje oliwę z oliwek extra vierge. Specjalność: produkcja win koszernych białych i czerwonych według antycznych umiejętności rabinów. Poza winem Blanc de Pitigliano AOC, produkujemy także : wino Sovana AOC i wino Sangiovese Sovana Superiore leżakowane w beczce. Inne wina AOC i IGT, dwa wytrawne wina musujące Aldobrandesco. A także, wino Grappa del Fauno pochodzące ze szczepu Chardonnay.

 1. AZIENDA AGRICOLA DRUSIAN

  Włochy

  Gospodarstwo rolne Drusian Francesco, położone na wzgórzach Valdobbiadene, skąpane w słońcu i poświęcone winiarstwu i produkcji słynnego wina «prosecco» DOCG de Valdobbiadene, wytwarza około 800 tys. butelek z winem musującym prosecco, winem klasycznym do degustacji przy każdej okazji i w każdą porę dnia, oraz z prosecco musującym Ruralia, wytwarzanym dawnymi metodami w szczególnym procesie winifikacji ze starannie wybranych winogron.

 2. CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP.

  Włochy

  Spółdzielnia La Cave coopérative Luca Gentile soc. coop. agricola pełni od ponad pół wieku swoje funkcje instytucjonalne, z poszanowaniem terytorium i specyfiki regionalnych winogron, dostarczanych przez ponad 400 członków. Gospodarstwo może przetwarzać 6000 ton winogron i przechowywać do 54 500 hektolitrów wina.. Strefa produkcyjna, posiadająca silne tradycje w dziedzinie uprawy winorośli i wytwarzania wina, charakteryzuje się glebą wapienną, bogatą w sole mineralne, a ubogą w wodę.

 3. CONSORZIO DEL VINO BRUNELLO DI MONTALCINO

  Włochy

  W Montalcino, około 40 km od Sieny, miasta znajdującego się na liście Światowego Dziedzictwa Unesco, znajdują się stuletnie winne latorośle, z których wytwarza się prestiżowe, znane na całym świecie, wino Brunello di Montalcino. Chronimy, rozpowszechniamy i przekazujemy naszą tradycję winniczno-winiarską dzięki uprawie różnych odmian winnej latorośli na ziemi, która wzbogacała się w poszczególnych epokach geologicznych nadając dzięki temu specyficzny smak winu Brunello.

 4. ACRI WINE SERVICE

  Włochy

  Firma ACRI WINE SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach prosecco. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 5. CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L.

  Włochy

  Firma CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, Wina - Apulia, primitivo di manduria, i Extra virgin oil. Ma siedzibę w VILLA CASTELLI, Włochy.

 6. CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Apulia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina, Wina - Włochy, Wina, i primitivo. Ma siedzibę w Leverano, Włochy.

 7. CASCINA FEIPU DEI MASSARETTI

  Włochy

  Firma CASCINA FEIPU DEI MASSARETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina, wino liguryjskie, firmy produkujące wina, Wina, i Apelacja A.O.C. (Appellation d'Origine Controlée - Kontrolowana Nazwa Pochodzenia). Ma siedzibę w Albenga, Włochy.

 8. AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO

  Włochy

  Firma AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, Wina - Włochy, Wina - Apulia, i fiano. Ma siedzibę w San Donaci, Włochy.

 1. LEONE DE CASTRIS

  Włochy

  Firma LEONE DE CASTRIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, Wina - Włochy, Wina - Apulia, i primitivo. Ma siedzibę w Salice Salentino, Włochy.

 2. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, Wina, Wina - Toskania, brunello di montalcino, i Wina. Ma siedzibę w Montalcino, Włochy.

 3. WINZERS WEINE E.K.

  Niemcy

  Firma WINZERS WEINE E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Ma siedzibę w Prittriching, Niemcy.

 4. TENUTA CARBOGNANO

  Włochy

  Firma TENUTA CARBOGNANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach syrah. Ma siedzibę w Gemmano, Włochy.

 5. AMANTI DI VINO VINI SFUSI DOLCEZZE E PRELIBATEZZE SICILIANE

  Włochy

  Firma AMANTI DI VINO VINI SFUSI DOLCEZZE E PRELIBATEZZE SICILIANE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, PRODUKCJA Wina, Wina - Włochy, i firmy produkujące wina. Ma siedzibę w Siracusa, Włochy.

 6. MEDICI ERMETE & FIGLI SRL

  Włochy

  Firma MEDICI ERMETE & FIGLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach wina stołowe, sprzedaż wina i moszczu, typowe wina włoskie, i wina. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 7. CANTINE DUE TORRI NELLA VAL D'ENZA

  Włochy

  Firma CANTINE DUE TORRI NELLA VAL D'ENZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach typowe wina włoskie, wina, i wino z emilii. Ma siedzibę w Montecchio Emilia, Włochy.

 8. ITALIAN WINE SHOPPING DI LUCA LATTENE

  Włochy

  Firma ITALIAN WINE SHOPPING DI LUCA LATTENE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Piwo, Wina - Włochy, i Piwo. Ma siedzibę w Sorrento, Włochy.

 9. RENAVINS

  Belgia

  Firma RENAVINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Restauracje, catering, jedzenie na telefon. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Włochy, Sale i pomieszczenia na zabawy i przyjęcia, Wina - Francja, Wina - Włochy, Sale i pomieszczenia na zabawy i przyjęcia, i organizacja przyjęć i bankietów. Ma siedzibę w Soignies, Belgia.

 10. REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S.

  Włochy

  Firma REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Friuli Wenecja Julijska, Wina - Włochy, Wina - Friuli Wenecja Julijska, wino friulskie, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Pocenia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo