• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - włochy

Wyniki dla

Wina - włochy - Import eksport

 1. FATTORIA LA TORRE

  Włochy

  Nazwa gospodarstwa rolnego La Torre pochodzi od średniowiecznej wieży z X w., umiejętnie odrestaurowanej, która jeszcze dzisiaj stanowi charakterystyczny element przysiółka La Villa. Wioska leży na wzgórzach San Gimignano, w centrum jednego z bardziej sugestywnych i fascynujących krajobrazów Włoch i Toskanii: to ziemia winnic i gajów oliwnych. Produkujemy doskonałe wina, grappę oraz oliwę z oliwek extravergine. Oferujemy wina: białe, czerwone i różowe. Nasza produkcja na szeroką skalę umożliwia zaspokajanie potrzeb zarówno bezpośrednich konsumentów, jak i firm. Wszystkie nasze produkty eksportujemy również za granicę; nasze toskańskie wina i oliwy, a także skupienie się na jakości, wyznaczają naszą tożsamość.

 2. CASA VINICOLA MORANDO S.R.L.

  Włochy

  Firma Morando, znajdująca się między Asti, Cuneo i Aleksandrią, w regionie znanym z upraw winorośli, produkuje i pakuje wina w butelki i kartony (40 mln sztuk rocznie). Firma zajmuje się głównie dystrybucją na dużą skalę, dostarczając wina piemonckie i krajowe, DOCG, DOC i IGT, wina musujące, aromatyzowane napoje na bazie wina i wina w kartonach; działa na rynku, oferując produkty różnych marek, także marek własnych (private label) oraz jest zaangażowana w partnerstwa co-packingowe z wiodącymi krajowymi firmami w sektorze.

 3. DRINK SHOP ONLINE

  Włochy

 4. LA PIEMONTINA S.S.A.

  Włochy

 5. CAVALLI GIUSEPPE & VINCENZO S.N.C.

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S.

  Włochy

  Spółka rolnicza Le Mire di Refrontolo produkuje doskonałe Prosecco DOGC. Prosecco z winnicy, w której nowoczesne instalacje do produkcji wina pozwalają na delikatne tłoczenie, a następnie fermentację moszczu w kadziach z regulacją temperatury, a następnie drugą fermentację w kadziach zamkniętych. Produkcja domowa i degustacja. Rodzina Liessi w swojej posiadłości na szczycie wzniesienia Mire, w gminie Refrontolo, od trzech pokoleń produkuje typowe dla swojego regionu wykwintne wina o eleganckim wyglądzie i doskonałym smaku. Wina najwyższej jakości, z winogron rosnących na wzgórzach Conegliano-Valdobbiadene, wytwarzane z pasją i profesjonalizmem. Do najbardziej znanych należą: Prosecco Conegliano Valdobbiadene, Prosecco Superiore Brut DOCG, Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG Millésimé Extra Dry, Le mire Idol - Wino czerwone dojrzewające w beczkach IGT Colli Trevigiani Rosso, Rosso delle Mire. Sprzedaż wina niebutelkowanego i w butelkach. Strona internetowa www.proseccolemire.it.

 2. CANTINA FORLI' PREDAPPIO SOCIETA' AGRICOLA COOPERATIVA

  Włochy

  Założona w 1908 roku spółdzielnia Cantina Sociale w Forlì posiada dziś trzy zakłady produkcji i przetwórstwa win, które znajdują się w Forlì, Predappio i Malmissole, oraz produkują wina z winogron pochodzących z odmian szczepów członków spółdzielni. Są to odmiany szczepów ze wzgórz, podnóży wzgórz lub płaskowzgórza - z miejsc, które gwarantują dobrą jakość winogrona. Do autochtonicznych szczepów Albana, Trebbiano, Sangiovese, Cagnina i Pagadebit dochodzą nowe odmiany Chardonnay i Cabernet. Pozwala to opracować gamę win na bardzo wysokim poziomie jakości.

 3. CONSORZIO MARCHIO STORICO DEI LAMBRUSCHI MODENESI

  Włochy

  Historia "dzikiego winogrona" (lambrusco) zawsze fascynowała poetów i pisarzy epoki klasycznej (Wergiliusz, Katon), którzy w swoich dziełach mówili o "Labrusca Vitis" (winorośli lisiej), czyli o dzikim szczepie dającym owoce o cierpkim smaku. Lambrusco, czerwone wino szampańskie lub musujące, o czerwono-rubinowej błyszczącej barwie, należy serwować w temperaturze od 12 do 14°C, aby w pełni rozkoszować się bogactwem jego smaku i aromatu. Lambrusco zrodziło się w Modenie i jest znane na rynku krajowym i międzynarodowym.

 4. DP FOOD SRL

  Włochy

  Firma Dai Parmigiani została założona w roku 1952 jako punkt sprzedaży wędlin i serów. Do chwili obecnej jest prowadzona przez tę samą rodzinę, a od momentu powstania rozszerzyła działalność, stając się wysoko cenionym przez smakoszy we Włoszech i na arenie międzynarodowej dostawcą win i produktów gastronomicznych. W sprzedaży są oferowane typowe produkty ekskluzywne, takie jak kawior, trufle, łosoś, ocet balsamiczny, sery, pasztet z gęsich wątróbek oraz cała gama wódek, win AOC oraz renomowanych szampanów pochodzących z Włoch i z zagranicznych winnic.

 5. CANTINA COOPERATIVA DI PITIGLIANO SOC. COOP. A RL

  Włochy

  Od 50 lat, Cave Coopérative produkuje wina białe i czerwone. Tłoczarnia produkuje oliwę z oliwek extra vierge. Specjalność: produkcja win koszernych białych i czerwonych według antycznych umiejętności rabinów. Poza winem Blanc de Pitigliano AOC, produkujemy także : wino Sovana AOC i wino Sangiovese Sovana Superiore leżakowane w beczce. Inne wina AOC i IGT, dwa wytrawne wina musujące Aldobrandesco. A także, wino Grappa del Fauno pochodzące ze szczepu Chardonnay.

 1. ETNASHIRE

  Włochy

  Etnashire jest sklepem on line, w którym można znaleźć szeroki wybór najlepszych win z Etny i innych typowych produktów. Ze względu na szczególny teren i nieocenione bogactwo, Etna jest dziś niepowtarzalnym podmiotem na świecie. Etnashire pragnie pokierować Cię w tej podróży, by odkryć smaki i kolory tego wulkanu. Odkryj skarby wulkanu, odkryj sklep Etnashire!

 2. AZIENDA AGRICOLA DRUSIAN

  Włochy

  Gospodarstwo rolne Drusian Francesco, położone na wzgórzach Valdobbiadene, skąpane w słońcu i poświęcone winiarstwu i produkcji słynnego wina «prosecco» DOCG de Valdobbiadene, wytwarza około 800 tys. butelek z winem musującym prosecco, winem klasycznym do degustacji przy każdej okazji i w każdą porę dnia, oraz z prosecco musującym Ruralia, wytwarzanym dawnymi metodami w szczególnym procesie winifikacji ze starannie wybranych winogron.

 1. CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP.

  Włochy

  Spółdzielnia La Cave coopérative Luca Gentile soc. coop. agricola pełni od ponad pół wieku swoje funkcje instytucjonalne, z poszanowaniem terytorium i specyfiki regionalnych winogron, dostarczanych przez ponad 400 członków. Gospodarstwo może przetwarzać 6000 ton winogron i przechowywać do 54 500 hektolitrów wina.. Strefa produkcyjna, posiadająca silne tradycje w dziedzinie uprawy winorośli i wytwarzania wina, charakteryzuje się glebą wapienną, bogatą w sole mineralne, a ubogą w wodę.

 2. CONSORZIO DEL VINO BRUNELLO DI MONTALCINO

  Włochy

  W Montalcino, około 40 km od Sieny, miasta znajdującego się na liście Światowego Dziedzictwa Unesco, znajdują się stuletnie winne latorośle, z których wytwarza się prestiżowe, znane na całym świecie, wino Brunello di Montalcino. Chronimy, rozpowszechniamy i przekazujemy naszą tradycję winniczno-winiarską dzięki uprawie różnych odmian winnej latorośli na ziemi, która wzbogacała się w poszczególnych epokach geologicznych nadając dzięki temu specyficzny smak winu Brunello.

 3. ACRI WINE SERVICE

  Włochy

 4. CANTINE D'URSO S.R.L.

  Włochy

 5. CASCINA FEIPU DEI MASSARETTI

  Włochy

 6. CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO

  Włochy

 7. WINZERS WEINE E.K.

  Niemcy

 8. TENUTA CARBOGNANO

  Włochy

 1. AMANTI DI VINO VINI SFUSI DOLCEZZE E PRELIBATEZZE SICILIANE

  Włochy

 2. ITALIAN WINE SHOPPING DI LUCA LATTENE

  Włochy

 3. MEDICI ERMETE & FIGLI SRL

  Włochy

 4. CANTINE DUE TORRI NELLA VAL D'ENZA

  Włochy

 5. TELEVINO GMBH

  Niemcy

 6. CAPARRA & SICILIANI

  Włochy

 7. SITA

  Belgia

 8. G.A.F.A. S.R.L.

  Włochy

 9. MIDI ITAL PRODOTTI

  Francja

 10. VINI CANGIANI SRL

  Włochy