• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odlewnie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Odlewnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. RÖMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma istnieje od 1989 r. Mamy ponad 40-letnie doświadczenie w branży i odpowiednie przygootowanie fachowe, w tym wykształcenie uniwersystecie (dypl. mgr inż.) oraz studia wyższe w dziedzinie administracji i zarządzania (MBA). Jesteśmy dostawcami wszelkich materiałów odlewniczych dla renomowanych odlewni krajowych i międzynrarrodowych oraz dla modelarzy. Dostarczamy także artykuły eksploatacyjne dla odlewni, dla instalacji do formowania, obróbki strumieniowo-ściernej i mieszania. Jesteśmy przedstawicielem handlowym firmy PowerHammer Company w sprzedaży młotów udarowych. Eksort reprezentuje ponad 70% naszej sprzedaży. Mówimy po niemiecku, angielsku i francusku. Dbamy o Twoje potrzeby i wyzwania. CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIE O OFERTĘ!

 2. VEMEK SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VEMEK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach formy dla odlewni, i produkty odlewnicze. Ma siedzibę w San Martino Di Lupari, Włochy.

 3. HOHNEN & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOHNEN & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 4. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polska

  Jarocińska Fabryka Obrabiarek Machinetools Factory - JAFO is a company with tradition, acting in machinetool branch for almost 70 years. Enormous experience and competence of qualified employees enable manufacturing of high class milling machines for metal working. In the enterprise produced are conventional and CNC milling machines and a wide assortment of its accessories. These machinetools are dedicated for toolrooms, service rooms, production sites, and educational workshops in schools. Own design office what allows to actively work in range of introducing new products in the market. Production and sale of machinetools however is not the only form of company business. Demand on market and possesed specialistic machinery park created opportunities to actively join the segment of industrial services. The company has enormous possibilities in range of mechanical machining, production of gear wheels, welding, painting or final assembly of machines and equipment. Thanks to that JAFO have possibility of professional and complex making various sort of task machines, and also capital overhauls of machinetools for metal, and aswell of own as of other producers.These machines are adapted to the so called minimum requirements. In the area of industrial services the company cooperates with many reknown firms of Western Europe. Presently the firm develops in all areas of its activity. For further growth and development the firm does not stop in searching for new partners.

 5. ŻELMET - ODLEWNIA ŻELIWA

  Polska

  Odlewnia żeliwa ŻELMET.Żeliwa szare i sferoidalne. Realizujemy zarówno zamówienia idące w tysiące sztuk, jak i małe, liczące kilka sztuk, serie wyrobów.Odlewy dla przemysłu, odlewy dla rolnictwa, ozdobne wyroby z żeliwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRETRANSA DIE CASTING MACHINES

  Hiszpania

  Firma PRETRANSA DIE CASTING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i maszyny dla hut, Machine manufacturing, aluminium diecasting, i artykuły żeliwne dla sektora samochodowego. Ma siedzibę w Alió, Hiszpania.

 2. TECNOVA SAS

  Włochy

  Firma TECNOVA SAS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia do malowania, piaskarki, rekuperatory rozpuszczalników, i prasy do druku na gorąco. Ma siedzibę w Monteviale, Włochy.

 3. JINGGONG MEASURING TOOLS PRODUCING CO., LTD

  Chiny

  Firma JINGGONG MEASURING TOOLS PRODUCING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Xi'an, Chiny.

 4. SP SÜDDEUTSCHE PRÜFANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma SP SÜDDEUTSCHE PRÜFANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do testów mechanicznych, przyrządy do testów statycznych i napędowych, urządzenia do testów skręcania, i Rudy metali żelaznych i nieżelaznych. Ma siedzibę w Aalen, Niemcy.

 5. BERNHARD KASCHÜTZ GMBH

  Austria

  Firma BERNHARD KASCHÜTZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rohrbach, Austria.

 1. GIESSEREIBEDARF BACHMANN

  Niemcy

  Firma GIESSEREIBEDARF BACHMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. PRODUCTION UNITARY COMPANY UNIVERSAL-LIT

  Białoruś

  Firma PRODUCTION UNITARY COMPANY UNIVERSAL-LIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach staliwo, i cast iron foundry. Ma siedzibę w Soligorsk, Białoruś.

 1. ORTA ANADOLU HASSAS DÖKÜM MAK. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Turcja

  Firma ORTA ANADOLU HASSAS DÖKÜM MAK. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. DATEC DOSIER- UND AUTOMATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DATEC DOSIER- UND AUTOMATIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 3. TC MÁQUINAS ESPECIAIS

  Brazylia

  Firma TC MÁQUINAS ESPECIAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria w zakresie nadwozia przemysłowego. Ma siedzibę w Novo Hamburgo, Brazylia.

 4. WALTER KUNZE & SOHN INH. MARTIN OBEREM E.K.

  Niemcy

  Firma WALTER KUNZE & SOHN INH. MARTIN OBEREM E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 5. B+K FEUERFEST-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma B+K FEUERFEST-TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane ogniotrwałe, pokrycia ogniotrwałe, materiały ogniotrwałe do pieców, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 6. INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION IMC

  Belgia

  Firma INDUSTRIAL MARKETING CORPORATION IMC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wyroby odlewnicze formowane ciśnieniowo. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 7. KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT

  Polska

  Firma KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie - maszyny i urządzenia, Metale - maszyny i sprzęt, Odlewnie - maszyny i urządzenia, i Metale - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Nisko, Polska.

 8. MUSTO ET BUREAU SRL

  Włochy

  Firma MUSTO ET BUREAU SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Osteria Grande, Włochy.

 1. HEYNEN FEUERFEST GMBH

  Niemcy

  Firma HEYNEN FEUERFEST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wolfenbüttel, Niemcy.

 2. PROGELTA

  Włochy

  Firma PROGELTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do urządzeń i maszyn dla odlewni. Ma siedzibę w Rubano, Włochy.

 3. TERMOLIT PLUS

  Ukraina

  Firma TERMOLIT PLUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Melitopol, Ukraina.

 4. MUNOT - FORMTEC, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma MUNOT - FORMTEC, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Úvaly, Republika Czeska.

 5. SAINT JEAN INDUSTRIES

  Francja

  Firma SAINT JEAN INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Materiały do śrutowania, Śrutowanie stali i metali, rozdrabnianie, śrutownice, Materiały do śrutowania, i Śrutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Saint Jean D'ardières, Francja.

 6. ASK CHEMICALS GMBH

  Niemcy

  Firma ASK CHEMICALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Odlewnie - maszyny i urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Żywice, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Odlewnie - maszyny i urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Żywice. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 7. MAUCHER FLÜSSIGMETALLPUMPEN

  Niemcy

  Firma MAUCHER FLÜSSIGMETALLPUMPEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Odlewnie - maszyny i urządzenia, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Odlewnie - maszyny i urządzenia, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

 8. GASSER - HANDEL MIT GIESSEREI- UND STAHLWERKSBEDARF GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma GASSER - HANDEL MIT GIESSEREI- UND STAHLWERKSBEDARF GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Budownictwo przemysłowe, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Odlewnie - maszyny i urządzenia, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Budownictwo przemysłowe, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, i Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Traboch, Austria.

 9. MAGAL DIE CASTING SA

  Tunezja

  Firma MAGAL DIE CASTING SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo aluminium, i odlewanie w formy. Ma siedzibę w Hammam Zriba, Tunezja.

 10. ASLANKAYA DOKUM VE MAKINA SAN. TIC. A.S.

  Turcja

  Firma ASLANKAYA DOKUM VE MAKINA SAN. TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odlewnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 553 Przedsiębiorstwa