• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. AFS AIRFILTER SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Solidna wydajność – czyste powietrze, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy chłodziwa do użytku pod ciśnieniem oraz coraz większe szybkości cięcia i przetwarzania na obrabiarkach powodują powstawanie coraz większej ilości lekkich aerozoli. Substancje te nie powinny i nie mogą przedostawać się do środowiska lub hali produkcyjnej. AFS od 20 lat jest jednym z wiodących niemieckich producentów urządzeń i systemów oczyszczania powietrza i olejów oraz mgiełki emulsji przeznaczonych dla przemysłu przetwórstwa metali, oferując urządzenia do separacji oleju i emulsji - urządzenia do zasysania oleju i mgiełki emulsyjnej - systemy odpowietrzania z odzyskiem ciepła - budowę urządzeń w dziedzinie technologii oczyszczania powietrza - systemy ochrony środowiska - specjalne systemy z węglem aktywnym przeznaczone do oczyszczania spalin z węglowodorów w układzie wydechowym. AFS jest dostawcą dla wielu wiodących producentów maszyn obróbczych takich jak DMG Mori, Starrag Group, Fanuc, Stama, Kunzmann, itd.

  Witryna www Open In New icon
 2. ASPUR AIR SOLUTIONS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 25-letniemu know-how w dziedzinie doradztwa i rozwoju technicznego oraz własnym patentom, oferujemy szeroką wiedzę w zakresie doradztwa i projektowania urządzeń i systemów wentylacyjnych. Nasi klienci należą do niemal wszystkich obszarów produkcyjnych, ale także do sektora usług i handlu. Zaopatrujemy takie branże jak budowa maszyn, przemysł motoryzacyjny i jego dostawców, przemysł farmaceutyczny, chemiczny, producentów żywności i wiele innych. Z przyjemnością zaliczymy Państwa do grona naszych klientów i czekamy na zapytanie o ofertę.

  Witryna www Open In New icon
 3. PROAIR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oczyszczanie powietrza - Made in Germany! Albo wdychasz kurz, albo robi to nasz DELPHIN! Czyste powietrze zapewnia nowy rodzaj świeżości, bardzo szczególnego rodzaju. DELPHIN oznacza, że osadza się znacznie mniej kurzu, a czystość utrzyma się znacznie dłużej. Czyszczenie powierzchni! Sekret entuzjastycznych klientów: Ponieważ podczas czyszczenia wszystkich powierzchni, takich jak np. dywany, płytki, parkiet, umeblowanie wnętrz lub meble biurowe jednocześnie oczyszczane jest powietrze, zatem instalacja urządzenia oczyszczającego powietrze w wielu przypadkach nie jest konieczna. Oszczędzasz czas, energię i wysiłek na konserwację, a przy tym nie musisz znosić ciągłego hałasu w pracy lub w domu. A mimo to powietrze jest czyste i odświeżone. DELPHIN niezawodnie usuwa koronawirusy i inne zanieczyszczenia powietrza. Użycie wody daje trwałe wyniki i zmniejsza koszty uboczne do zera. Rezygnacja z filtrów, pianek lub innych środków zbierających brud z powierzchni zapewnia długowieczność.

  Witryna www Open In New icon
 4. WESSEL-UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. RELOX TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GRUPA RELOX – TECHNOLOGIA POWIETRZA PRZEMYSŁOWEGO. Celem wszelkiej działalności gospodarczej jest zaspokojenie potrzeb społeczeństwa. Jakość życia zależy od jakości produktów. A jakość to nie kwestia osobistego gustu, ale wynik nadzwyczajnego wysiłku. Szansa utrzymania się na rynku przy nieustannie następujących zmianach wymaga zorganizowania źródeł siły w Europie Środkowej: gotowości do działania, dyscypliny, kreatywności, uczciwości i skromności. Oferta naszego partnerstwa technologicznego to zatem „najwyższa jakość po konkurencyjnych cenach“. W domu systemowym RELOX RELOXIANOWIE mają na uwadze przede wszystkim korzyść klienta: Twój zysk z naszej technologii!

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRO-AQUA INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  „Doskonałość jest naszym credo“. W tym duchu my, Pro Aqua International GmbH, od końca 2001 roku dostarczamy najwyższej jakości produkty „Made in Germany“ z naszego zakładu produkcyjnego w Suhl w Turyngii do wszystkich zakątków świata. Nasz odkurzacz wodny - oczyszczacz powietrza Vivenso® oraz oczyszczacz powietrza Airvenue® to nie tylko pierwszorzędny wybór dla alergików, ale także dla każdego, kto ceni sobie czystość i świeże powietrze. Bogate wyposażenie dodatkowe rozszerza możliwości zastosowania tych innowacyjnych urządzeń. Zdziwisz się, co jest możliwe. Oczywiście wszyscy nasi dostawcy posiadają certyfikaty zgodności z normą DIN ISO 9001. Vivenso® zbiera zanieczyszczenia, zasysając je za pomocą dwustopniowego separatora w zbiorniku na wodę. Vivenso® kilkakrotnie zostało wyróżnione dwoma nagrodami Plus X: 1. Najlepszy produkt i 2. za innowacyjność, jakość i funkcjonalność. Airvenue® wypłukuje zanieczyszczenia powietrza podobnie jak deszcz z wolnego powietrza. Po zassaniu zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia, kurz, cząstki zawieszone i brud zostają związane w wodzie. Oczyszczone powietrze jest następnie zwracane do pomieszczenia. W 2018 roku Airvenue® otrzymało nagrodę Plus X oraz German Brand Award. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pro-aqua.com.

  Witryna www Open In New icon
 2. LLC ES SERVICE

  Rosja

  Verified by europages badge

  Oczyszczacze powietrza Potok, to niezawodny i wysokowydajny system uzdatniania jakości powietrza i zwalczania wirusów oparty na działaniu promieni UVC. Są to urządzenia do filtracji powietrza bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i nieszkodliwe dla środowiska. ES Service LLC, rosyjski producent w dziedzinie oczyszczania powietrza - urządzeń i systemów, których przykładem jest "Potok" - wpisuje się w światowy trend i promuje rozwój technologii UV w celu podniesienia jakości życia ludzi i ochrony środowiska poprzez uzdatnianie powietrza - sprzęt i systemy. "Potok" jest pierwszym rosyjskim członkiem IUVA (the International Ultraviolet Association - Międzynarodowe Stowarzyszenie UV) i jest znany jako producent skutecznych środków do dezynfekcji budynków, otoczenia i roślin. Znak CE na oczyszczaczach powietrza Potok jest dowodem, że produkty te spełniają europejskie normy bezpieczeństwa dla ludzi, mienia i usług poprawy kontroli środowiska.

  Witryna www Open In New icon
 3. SBM-IRFI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  SBM-IRFI wykonuje projektowanie, dostawy, montaż i demontaż następujących typów instalacji we Włoszech i za granicą: metalurgia, petrochemia/ropa naftowa i gaz, oczyszczanie ścieków, instalacje chemiczne, osadniki, zagęszczacze, fermentatory wykorzystujące beztlenowce, wymienniki ciepła, gazomierze, mosty do zasobników do fermentacji głównej, odstojniki, aeratory, śruba Archimedesa, urządzenia do produkcji i dystrybucji energii, gazociągi i naftociągi, urządzenia do odpylania dymu i usuwania kurzu, pneumatyczny transport pyłu, urządzenia do recyklingu odpadów stałych komunalnych i/lub odpadów przemysłowych, piece do spalania, przewody ciśnieniowe. SBM-IRFI SPA produkuje wszystkie rodzaje pojemników ciśnieniowych zgodnych z normami ASME VIII div. I i II, PED oraz GOST. Firma oferuje również następujące usługi: obróbka mechaniczna, spawanie z certyfikatem zgodnie z normą UNI EN ISO 3834-2: 2006, kalandrowanie, malowanie, piaskowanie i wszelkiego typu stolarka średniociężka oraz stolarka specjalne.

  Witryna www Open In New icon
 4. EXPANSION ELECTRONIC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 40 lat, Expansion Electronic produkuje systemy filtracji elektrostatycznej do oczyszczania i uzdatniania powietrza. Gwarantujemy wysoką jakość powietrza wewnętrznego (IAQ), promując oszczędności energii. Nasze filtry zapewniają maksymalny komfort, redukują elementy zanieczyszczające atmosferę i zużycie energii.

  Witryna www Open In New icon
 5. SO.TEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  SO.TEC jest spółką inżynieryjną, która od ponad 20 lat zajmuje się opracowywaniem, dostarczaniem i realizacją instalacji do oczyszczania powietrza z obecnego w nim dymu/mgły olejowej i kurzu. Do filtrowania mgieł olejowych pochodzących z różnego rodzaju obróbek mechanicznych (szczególnie z formowania na gorąco ołowiu) SO.TEC proponuje własną technologię, która stopniowo umacniała swoją pozycję na rynku dzięki realizacji licznych zleceń przemysłowych we Włoszech, jak i na całym świecie.

  Witryna www Open In New icon
 1. INSTAL-FILTER SA

  Polska

  Verified by europages badge

  Zajmujemy się nowoczesną technologią odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń powietrza dla wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę – od projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwis. Wspieramy takie branże jak energetyczna, ciepłownicza, czy hutnicza, redukując do śladowych ilości emisję szkodliwych związków chemicznych do atmosfery. Gwarantujemy najwyższą skuteczność ograniczenia emisji zanieczyszczeń zgodnie z normami UE. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość materiałów, niskie koszty eksploatacji oraz ergonomiczna obsługa. W ostatnich latach zmodernizowaliśmy kilkaset obiektów. Realizujemy nie tylko inwestycje pod klucz, prowadzimy również sprzedaż produktów (filtry workowe, cyklofiltry, cyklony, multicyklony, odpylacze, wentylatory, instalacje rurowe, konstrukcje, części zamienne i inne). Wszystkie usługi i produkty dostosowujemy do wymagań naszych Klientów.

  Witryna www Open In New icon
 2. VTKFUL ABBATTITORI DI FULIGGINE

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. MEDICCLEANAIR

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. WK-MEDTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. NOVOFLOW GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. OGON VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. KTK + GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. SAM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. KF INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. HWT UMWELTTECHNIK AG

  Lichtenstein

  Verified by europages badge
 1. IGS ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. DST - DOLGE SYSTEMTECHNIK - ABLUFTREINIGUNG -

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. THOLANDER ABLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa kompetentnym partnerem od ponad 30 lat - od fazy planowania do uruchomienia i konserwacji. Nasz przeszkolony zespół serwisowy zadba o Państwa instalację oczyszczania powietrza odlotowego. Efektywne zarządzanie projektem zapewnia ekonomiczne wdrożenie wysokiej jakości technologii instalacji. Połączenie wieloletniego doświadczenia z najnowszą technologią: Od momentu powstania firmy w 1986 roku, rozszerzyliśmy zakres naszych usług. Również w przyszłości chcemy trzymać się tego, co z jednej strony zostało wypróbowane i przetestowane, ale z drugiej strony chcemy również stale integrować nowe rozwiązania i ulepszenia. W ten sposób zawsze możemy zaoferować Państwu najlepszą koncepcję oczyszczania powietrza odlotowego. Indywidualne dopasowanie do Państwa specyficznego problemu: Nie tworzymy standardowych ofert, lecz indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb produkty zgodnie z najnowszym stanem techniki. W tym celu nasi inżynierowie pracują dobrowolnie w różnych komisjach Związku Inżynierów Niemieckich.

 4. GROCO GMBH

  Austria

  Naszym celem jest Twoje zdrowie - niezależnie od tego, czy chodzi o dezynfekcję, czy o działania prewencyjne, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze profesjonalne produkty do dezynfekcji są idealne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasze urządzenia niszczą bakterie, zarazki, wirusy, zarodniki grzybów, drobny kurz, pyłki, alergeny i roztocza kurzu domowego oraz oczywiście wirusy Covid-19. Nasze urządzenia do dezynfekcji spełniają najwyższe standardy jakości i zapewniają zdrowe środowisko. Nasi eksperci chętnie zaproponują Ci rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

 5. VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Systemy oczyszczania powietrza VIROBUSTER® oparte są na efektywnej technologii UV-C i stanowią najbezpieczniejszą i najbardziej wydajną alternatywę dla konwencjonalnych metod oczyszczania powietrza. „Dobrze ugruntowane innowacje zapewniające wysoką jakość produktów, efektywną higienę powietrza i bezpieczeństwo.“ Od ponad 15 lat firma VIROBUSTER® International GmbH z Windhagen specjalizuje się w dezynfekcji powietrza UV-C i opatentowała tę technologię na całym świecie w 2003 roku, wykorzystując proces UVPE pierwotnie opracowany dla potrzeb medycznych – dzięki czemu do dzisiaj zajmuje wyjątkową pozycję na rynku dezynfekcji powietrza.

 6. NEUHAUSER GMBH

  Niemcy

  Raumklima-shop.de jest platformą handlową firmy Neuhauser GmbH & Co.KG. Fa. Neuhauser GmbH & Co.KG istnieje od 1980 r. Do dziś jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez właściciela, a naszą główną kompetencją jest montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych i wodno-kanalizacyjnych. Od końca 2019 roku oferujemy za pomocą naszej platformy "raumklima-shop.de" ponadregionalną dystrybucję systemów wentylacyjnych, osuszaczy i pokojowych filtrów powietrza. Jakość produktów i kompetentne doradztwo są dla nas priorytetem. W naszym zespole pracują inżynierowie i mistrzowie rzemiosła z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie i obsłudze klienta, którzy służą Państwu szczegółowym doradztwem i pomocą.

 7. TREMA VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TREMA VerfahrenSTECHNIK GMBH ma siedzibę w Kemnath. Nasze aparaty i instalacje są niemniej stosowane na całym świecie w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Udało nam się już z powodzeniem zamówić urządzenia i systemy oczyszczania spalin do szerokiego zakresu zastosowań. Jako specjalista w dziedzinie oczyszczania powietrza wylotowego i oczyszczania spalin firma TREMA koordynuje swoje systemy separacji (oddzielacze suche i mokre) w tsposób umożliwiający osiągnięcie pożądanej wydajności.

 8. GENANO BENELUX

  Belgia

 9. AC-UMWELTTECHNIK

  Niemcy

 10. AIREXCHANGE

  Holandia

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3585 przedsiębiorstwa