• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. PRO-AQUA INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  „Doskonałość jest naszym credo“. W tym duchu my, Pro Aqua International GmbH, od końca 2001 roku dostarczamy najwyższej jakości produkty „Made in Germany“ z naszego zakładu produkcyjnego w Suhl w Turyngii do wszystkich zakątków świata. Nasz odkurzacz wodny - oczyszczacz powietrza Vivenso® oraz oczyszczacz powietrza Airvenue® to nie tylko pierwszorzędny wybór dla alergików, ale także dla każdego, kto ceni sobie czystość i świeże powietrze. Bogate wyposażenie dodatkowe rozszerza możliwości zastosowania tych innowacyjnych urządzeń. Zdziwisz się, co jest możliwe. Oczywiście wszyscy nasi dostawcy posiadają certyfikaty zgodności z normą DIN ISO 9001. Vivenso® zbiera zanieczyszczenia, zasysając je za pomocą dwustopniowego separatora w zbiorniku na wodę. Vivenso® kilkakrotnie zostało wyróżnione dwoma nagrodami Plus X: 1. Najlepszy produkt i 2. za innowacyjność, jakość i funkcjonalność. Airvenue® wypłukuje zanieczyszczenia powietrza podobnie jak deszcz z wolnego powietrza. Po zassaniu zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia, kurz, cząstki zawieszone i brud zostają związane w wodzie. Oczyszczone powietrze jest następnie zwracane do pomieszczenia. W 2018 roku Airvenue® otrzymało nagrodę Plus X oraz German Brand Award. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pro-aqua.com.

 2. ASPUR AIR SOLUTIONS

  Niemcy

  Dzięki ponad 25-letniemu know-how w dziedzinie doradztwa i rozwoju technicznego oraz własnym patentom, oferujemy szeroką wiedzę w zakresie doradztwa i projektowania urządzeń i systemów wentylacyjnych. Nasi klienci należą do niemal wszystkich obszarów produkcyjnych, ale także do sektora usług i handlu. Zaopatrujemy takie branże jak budowa maszyn, przemysł motoryzacyjny i jego dostawców, przemysł farmaceutyczny, chemiczny, producentów żywności i wiele innych. Z przyjemnością zaliczymy Państwa do grona naszych klientów i czekamy na zapytanie o ofertę.

 3. AFS AIRFILTER SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Solidna wydajność – czyste powietrze, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy chłodziwa do użytku pod ciśnieniem oraz coraz większe szybkości cięcia i przetwarzania na obrabiarkach powodują powstawanie coraz większej ilości lekkich aerozoli. Substancje te nie powinny i nie mogą przedostawać się do środowiska lub hali produkcyjnej. AFS od 20 lat jest jednym z wiodących niemieckich producentów urządzeń i systemów oczyszczania powietrza i olejów oraz mgiełki emulsji przeznaczonych dla przemysłu przetwórstwa metali, oferując urządzenia do separacji oleju i emulsji - urządzenia do zasysania oleju i mgiełki emulsyjnej - systemy odpowietrzania z odzyskiem ciepła - budowę urządzeń w dziedzinie technologii oczyszczania powietrza - systemy ochrony środowiska - specjalne systemy z węglem aktywnym przeznaczone do oczyszczania spalin z węglowodorów w układzie wydechowym. AFS jest dostawcą dla wielu wiodących producentów maszyn obróbczych takich jak DMG Mori, Starrag Group, Fanuc, Stama, Kunzmann, itd.

 4. WESSEL-UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. AIRPROTECH SRL

  Włochy

  Airprotech jest spółką inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu i budowie instalacji do oczyszczania zanieczyszczeń gazowych. Od 1995 r. prowadzi działalność na całym świecie, oferując szeroką gamę rozwiązań do kontroli przemysłowych emisji LZO, CIV, aerozoli, mgieł i zapachów, aby przemysłowe procesy produkcyjne były zrównoważone i przyjazne dla środowiska, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Airprotech zapewnia rozwiązanie w postaci instalacji, która najbardziej odpowiada potrzebom klienta, zarówno pod względem technologii, jak i wartości inwestycyjnej oraz eksploatacyjnej. Oferowane technologie przynoszą korzyści dla środowiska i promują zrównoważenie środowiskowe, gwarantując korzyści finansowe dzięki wykorzystywaniu odpadów produkcyjnych, zgodnie z modelem gospodarki o obiegu zamkniętym. Airprotech oferuje pełne wsparcie, zapewniając własny warsztat budowy instalacji, montaż na miejscu i szkolenie pracowników. Serwis posprzedażowy, zdalny nadzór i dostarczanie części zamiennych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SBM-IRFI S.R.L.

  Włochy

  SBM-IRFI wykonuje projektowanie, dostawy, montaż i demontaż następujących typów instalacji we Włoszech i za granicą: metalurgia, petrochemia/ropa naftowa i gaz, oczyszczanie ścieków, instalacje chemiczne, osadniki, zagęszczacze, fermentatory wykorzystujące beztlenowce, wymienniki ciepła, gazomierze, mosty do zasobników do fermentacji głównej, odstojniki, aeratory, śruba Archimedesa, urządzenia do produkcji i dystrybucji energii, gazociągi i naftociągi, urządzenia do odpylania dymu i usuwania kurzu, pneumatyczny transport pyłu, urządzenia do recyklingu odpadów stałych komunalnych i/lub odpadów przemysłowych, piece do spalania, przewody ciśnieniowe. SBM-IRFI produkuje wszystkie rodzaje pojemników ciśnieniowych zgodnych z normami ASME VIII div. I i II, PED oraz GOST. Firma oferuje również następujące usługi: obróbka mechaniczna, spawanie z certyfikatem zgodnie z normą UNI EN ISO 3834-2: 2006, kalandrowanie, malowanie, piaskowanie i wszelkiego typu stolarka średniociężka oraz stolarka specjalne.

 2. INSTAL-FILTER SA

  Polska

  Zajmujemy się nowoczesną technologią odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń powietrza dla wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę – od projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwis. Wspieramy takie branże jak energetyczna, ciepłownicza, czy hutnicza, redukując do śladowych ilości emisję szkodliwych związków chemicznych do atmosfery. Gwarantujemy najwyższą skuteczność ograniczenia emisji zanieczyszczeń zgodnie z normami UE. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość materiałów, niskie koszty eksploatacji oraz ergonomiczna obsługa. W ostatnich latach zmodernizowaliśmy kilkaset obiektów. Realizujemy nie tylko inwestycje pod klucz, prowadzimy również sprzedaż produktów (filtry workowe, cyklofiltry, cyklony, multicyklony, odpylacze, wentylatory, instalacje rurowe, konstrukcje, części zamienne i inne). Wszystkie usługi i produkty dostosowujemy do wymagań naszych Klientów.

 3. EXPANSION ELECTRONIC

  Włochy

  Od 40 lat, Expansion Electronic produkuje systemy filtracji elektrostatycznej do oczyszczania i uzdatniania powietrza. Gwarantujemy wysoką jakość powietrza wewnętrznego (IAQ), promując oszczędności energii. Nasze filtry zapewniają maksymalny komfort, redukują elementy zanieczyszczające atmosferę i zużycie energii.

 4. SO.TEC

  Włochy

  SO.TEC jest spółką inżynieryjną, która od ponad 20 lat zajmuje się opracowywaniem, dostarczaniem i realizacją instalacji do oczyszczania powietrza z obecnego w nim dymu/mgły olejowej i kurzu. Do filtrowania mgieł olejowych pochodzących z różnego rodzaju obróbek mechanicznych (szczególnie z formowania na gorąco ołowiu) SO.TEC proponuje własną technologię, która stopniowo umacniała swoją pozycję na rynku dzięki realizacji licznych zleceń przemysłowych we Włoszech, jak i na całym świecie.

 5. VTKFUL ABBATTITORI DI FULIGGINE PER PIZZERIE PANIFICI TRATTAMENTO ODORI FUMI

  Włochy

 1. HSDI FRANCE

  Francja

 2. MEDICCLEANAIR

  Belgia

 1. WK-MEDTEC GMBH

  Niemcy

 2. NOVOFLOW GMBH

  Niemcy

 3. OGON VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 4. KTK + GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SAM GMBH

  Niemcy

 6. KF INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Niemcy

 7. IGS ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. HWT UMWELTTECHNIK AG

  Lichtenstein

 1. DST - DOLGE SYSTEMTECHNIK - ABLUFTREINIGUNG -

  Niemcy

 2. THOLANDER ABLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa kompetentnym partnerem od ponad 30 lat - od fazy planowania do uruchomienia i konserwacji. Nasz przeszkolony zespół serwisowy zadba o Państwa instalację oczyszczania powietrza odlotowego. Efektywne zarządzanie projektem zapewnia ekonomiczne wdrożenie wysokiej jakości technologii instalacji. Połączenie wieloletniego doświadczenia z najnowszą technologią: Od momentu powstania firmy w 1986 roku, rozszerzyliśmy zakres naszych usług. Również w przyszłości chcemy trzymać się tego, co z jednej strony zostało wypróbowane i przetestowane, ale z drugiej strony chcemy również stale integrować nowe rozwiązania i ulepszenia. W ten sposób zawsze możemy zaoferować Państwu najlepszą koncepcję oczyszczania powietrza odlotowego. Indywidualne dopasowanie do Państwa specyficznego problemu: Nie tworzymy standardowych ofert, lecz indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb produkty zgodnie z najnowszym stanem techniki. W tym celu nasi inżynierowie pracują dobrowolnie w różnych komisjach Związku Inżynierów Niemieckich.

 3. GROCO GMBH

  Austria

  Naszym celem jest Twoje zdrowie - niezależnie od tego, czy chodzi o dezynfekcję, czy o działania prewencyjne, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze profesjonalne produkty do dezynfekcji są idealne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasze urządzenia niszczą bakterie, zarazki, wirusy, zarodniki grzybów, drobny kurz, pyłki, alergeny i roztocza kurzu domowego oraz oczywiście wirusy Covid-19. Nasze urządzenia do dezynfekcji spełniają najwyższe standardy jakości i zapewniają zdrowe środowisko. Nasi eksperci chętnie zaproponują Ci rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

 4. VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Systemy oczyszczania powietrza VIROBUSTER® oparte są na efektywnej technologii UV-C i stanowią najbezpieczniejszą i najbardziej wydajną alternatywę dla konwencjonalnych metod oczyszczania powietrza. „Dobrze ugruntowane innowacje zapewniające wysoką jakość produktów, efektywną higienę powietrza i bezpieczeństwo.“ Od ponad 15 lat firma VIROBUSTER® International GmbH z Windhagen specjalizuje się w dezynfekcji powietrza UV-C i opatentowała tę technologię na całym świecie w 2003 roku, wykorzystując proces UVPE pierwotnie opracowany dla potrzeb medycznych – dzięki czemu do dzisiaj zajmuje wyjątkową pozycję na rynku dezynfekcji powietrza.

 5. NEUHAUSER GMBH

  Niemcy

  Raumklima-shop.de jest platformą handlową firmy Neuhauser GmbH & Co.KG. Fa. Neuhauser GmbH & Co.KG istnieje od 1980 r. Do dziś jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez właściciela, a naszą główną kompetencją jest montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych i wodno-kanalizacyjnych. Od końca 2019 roku oferujemy za pomocą naszej platformy "raumklima-shop.de" ponadregionalną dystrybucję systemów wentylacyjnych, osuszaczy i pokojowych filtrów powietrza. Jakość produktów i kompetentne doradztwo są dla nas priorytetem. W naszym zespole pracują inżynierowie i mistrzowie rzemiosła z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie i obsłudze klienta, którzy służą Państwu szczegółowym doradztwem i pomocą.

 6. PROAIR GMBH

  Niemcy

  Oczyszczanie powietrza - Made in Germany! Albo wdychasz kurz, albo robi to nasz DELPHIN! Czyste powietrze zapewnia nowy rodzaj świeżości, bardzo szczególnego rodzaju. DELPHIN oznacza, że osadza się znacznie mniej kurzu, a czystość utrzyma się znacznie dłużej. Czyszczenie powierzchni! Sekret entuzjastycznych klientów: Ponieważ podczas czyszczenia wszystkich powierzchni, takich jak np. dywany, płytki, parkiet, umeblowanie wnętrz lub meble biurowe jednocześnie oczyszczane jest powietrze, zatem instalacja urządzenia oczyszczającego powietrze w wielu przypadkach nie jest konieczna. Oszczędzasz czas, energię i wysiłek na konserwację, a przy tym nie musisz znosić ciągłego hałasu w pracy lub w domu. A mimo to powietrze jest czyste i odświeżone. DELPHIN niezawodnie usuwa koronawirusy i inne zanieczyszczenia powietrza. Użycie wody daje trwałe wyniki i zmniejsza koszty uboczne do zera. Rezygnacja z filtrów, pianek lub innych środków zbierających brud z powierzchni zapewnia długowieczność.

 7. TREMA VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TREMA VerfahrenSTECHNIK GMBH ma siedzibę w Kemnath. Nasze aparaty i instalacje są niemniej stosowane na całym świecie w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Udało nam się już z powodzeniem zamówić urządzenia i systemy oczyszczania spalin do szerokiego zakresu zastosowań. Jako specjalista w dziedzinie oczyszczania powietrza wylotowego i oczyszczania spalin firma TREMA koordynuje swoje systemy separacji (oddzielacze suche i mokre) w tsposób umożliwiający osiągnięcie pożądanej wydajności.

 8. AC-UMWELTTECHNIK SCHROEDER

  Niemcy

 9. AC-UMWELTTECHNIK

  Niemcy

 10. GENANO BENELUX

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3381 przedsiębiorstwa