• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mleko

Wyniki dla

Mleko - Import eksport

 1. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 2. MILKONAL (GROUPE HAITONAL)

  Belgia

  Verified by europages badge

  Jako przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w międzynarodowej dystrybucji produktów mlecznych, Haitonal wyróżnia się budując swoją reputację podmiotu referencyjnego w dostawach mleka płynnego, mleka w proszku i serwatki w proszku. Nasze bezwzględne zaangażowanie polega na zagwarantowaniu i dostarczeniu wyjątkowych produktów, pochodzących wyłącznie z europejskich gospodarstw, cieszących się renomą z uwagi na ich niezrównane know-how w dziedzinie produkcji mleka, przy jednoczesnej dostępności na każdą kieszeń. Milkonal, mleko w proszku, wykraczające poza granice, aby zaoferować wyjątkowe doświadczenie mleczne w skali całego świata. Nasza marka jest uosobieniem apogeum wysokiej jakości w dziedzinie mleka w proszku, stając się światową referencją w tej kategorii produktów mlecznych. Każda cząsteczka mleka w proszku Milkonal jest symbolem bezkompromisowej, wysokiej jakości. Nasz proces produkcji jest staranie opracowany tak, aby wydobyć czystość i bogactwo naturalne mleka podczas jego przetwarzania na proszek. Opieramy się na rygorystycznej selekcji najlepszych składników mlecznych i na surowych standardach kontroli jakości, aby zagwarantować doskonałość każdego produktu.

 3. TERRA FOOD

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma TERRA FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Masło, Pasta do smarowania pieczywa, Masło ghee, Jogurt, i Visable wspiera ukraińskie firmy. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 4. REGILAIT

  Francja

  Verified by europages badge

  Régilait, firma istniejąca od ponad 60 lat, jest liderem w dziedzinie mleka w proszku i w granulach i jednym z głównych aktorów na rynku mleka skondensowanego i mleka dla dzieci i niemowląt. Régilait jest obecna w ponad 60 krajach. Régilait sprzedaje również napoje dla smakoszy oraz pasty śniadaniowe i spready. Régilait jest filią dwóch wiodących francuskich spółdzielni mleczarskich (Laïta i Sodiaal), które zbierają we Francji mleko od ponad 14 000 producentów zaangażowanych w swoją działalność i pasjonujących się swoim zawodem.

 5. GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS, to Twój zaufany partner z siedzibą w Cergy, specjalizujący się w rozwiązaniach handlowych dla różnorodnych towarów. Specjalizujemy się w handlu produktami ropopochodnymi, w tym cukrem ICUMSA 45 z Brazylii, olejami roślinnymi, takimi jak słonecznikowy, sojowy, rzepakowy, kukurydziany i oliwa z oliwek, a także ryżem z Tajlandii, Wietnamu i Kambodży. Nasze portfolio obejmuje również pszenicę, kukurydzę i wiele innych produktów na zamówienie. Przez lata nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam zbudować silne partnerstwo z renomowanymi i niezawodnymi dostawcami produktów spożywczych i innych niestandardowych towarów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić indywidualną i profesjonalną obsługę w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb w zakresie handlu towarami. Nasze zespoły są gotowe odpowiedzieć na wszystkie pytania i prośby.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CASEIFICIO VALD'ORCIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja firmy Cacio di Pienza to wieloletnia tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie aż do dnia dzisiejszego. Producenci mleka połączyli się, by stworzyć Spółdzielnię Contignano, stosującą i zachowującą typowe metody przetwórstwa: dostarczanie mleka o wyjątkowych aromatach pochodzących z traw typowych dla pastwisk Val d'Orcia, wyrafinowane terminy dojrzewania, a przede wszystkim szczególna dbałość o jakość sera.

 2. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge
 3. HST MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HST MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy tłokowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Mleko, produkty mleczne, Napoje, i Mleko. Ma siedzibę w Dassow, Niemcy.

 4. ROTR SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

  Polska

  ROTR Spółdzielnia Mleczarska w Rypinie to firma działająca na rynku od 1926 r. Z powodzeniem łączymy ponad 90 letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami XXI wieku. Jesteśmy producentem mleka i wyrobów mleczarskich. Warto wiedzieć, że pierwsze wyroby w naszej mleczarni powstały już w 1926 roku. Od tego czasu nieustannie doskonalimy procesy technologiczne, aby spełnić wymagania klientów. Przerabiamy mleko o najwyższej jakości, dostarczane od zaufanego grona rolników z 5 województw. Troszczymy się, aby nasze produkty zachowały walory naturalnego smaku oraz spełniały najwyższe parametry w zakresie higieny i wartości odżywczych.

 5. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Włochy

  Każdego dnia, produkowanych jest 16 form Parmiggiano Reggiano (czyli sześć tysięcy rocznie), oznaczonych numerem 629. Sprzedajemy (i eksportujemy) Parmiggiano Reggiano bez pośrednictwa. W przeciwieństwie do innych podmiotów w branży, mleczarnia Latteria Sociale Nuova nigdy nie została włączona do innych przedsiębiorstw, a nawet przyjęła nowych wspólników gotowych wspierać najlepszy ser na terenie Bibbiano.

 1. CADÍ

  Hiszpania

  Firma CADÍ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, Mleko, serowarstwo, masło, Przetwory mleczne, i Mleko. Ma siedzibę w La Seu D'urgell-Lleida, Hiszpania.

 2. UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI

  Turcja

  Firma UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, mleko, cheese graters, Zbiorniki chłodnicze, i Mieszarki spożywcze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. CASEIFICIO IGNALAT

  Włochy

  Firma CASEIFICIO IGNALAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach sery, mozzarella fior di latte, burrata, i caciocavallo. Ma siedzibę w Noci, Włochy.

 2. SAUDAL GREEN

  Portugalia

  Firma SAUDAL GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Cukier, Oliwa z oliwek, Mleko, Wina, Cukier, Oliwa z oliwek, Mleko, i Wina. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 3. CASEIFICIO DI GAVASSETO E RONCADELLA

  Włochy

  Firma CASEIFICIO DI GAVASSETO E RONCADELLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach parmigiano reggiano, i ricotta. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 4. BOSSOK

  Luksemburg

  Firma BOSSOK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Wody mineralne, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Mleko, Wody mineralne, soki owocowe, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, i Mleko. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 5. BULGARICA DAIRY

  Republika Czeska

  Firma BULGARICA DAIRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach warzywa - hurt, produkty mleczarskie - hurt, jogurt naturalny, i sery - hurt. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 6. MINA MINA - DAIRY PRODUCTS

  Belgia

  Firma MINA MINA - DAIRY PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, mleko w proszku, mleka skondensowane słodzone, masło, i Mleko. Ma siedzibę w Antwerp, Belgia.

 7. GRUPO SUCHEZ

  Hiszpania

  Firma GRUPO SUCHEZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, oleje, cukier, i Mleko. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. TRANSPORT GROEP GELDERLAND

  Holandia

  Firma TRANSPORT GROEP GELDERLAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleko. Ma siedzibę w Doetinchem, Holandia.

 1. EUROFIT

  Belgia

  Firma EUROFIT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, Przetwory mleczne, mleko pasteryzowane (uht), mleko sojowe, i sery. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 2. MM PREKYBA

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MM PREKYBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach orzech makadamia, Ciasta spożywcze, i mleko. Ma siedzibę w Vilnius, Zjednoczone Królestwo.

 3. ACTUEL TRADING NV

  Belgia

  Firma ACTUEL TRADING NV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Napoje gazowane, Wyroby cukiernicze, napoje alkoholowe, Napoje gazowane, i tabliczki czekolady. Ma siedzibę w 8620, Belgia.

 4. ZOTT GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma ZOTT GMBH & CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, Mleko, Przetwory mleczne, ice-cream dessert, i Mleko. Ma siedzibę w Mertingen, Niemcy.

 5. PARALLELE VITALE - HARAS DE LA VALLEE DES HAFLINGER

  Francja

  Firma PARALLELE VITALE - HARAS DE LA VALLEE DES HAFLINGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach mleko wysokiej jakości, i mleko biologiczne długiej konserwacji. Ma siedzibę w DEGRE, Francja.

 6. LAITNAA

  Francja

  Firma LAITNAA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, świeże mleko, i agricultural cooperative. Ma siedzibę w La Capelle En Thiérache, Francja.

 7. DIANO LATTE S.R.L

  Włochy

  Firma DIANO LATTE S.R.L, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, mleko - dystrybucja, Lehmänmaito, świeże mleko, i cysterny żywnościowe. Ma siedzibę w Sassano, Włochy.

 8. CASEIFICIO DI BENEDETTO

  Włochy

  Firma CASEIFICIO DI BENEDETTO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach mozzarella z mleka bawolego, wykonanie RZEMIEŚLNICZE, mleko - dystrybucja, i wysyłka towarów. Ma siedzibę w Capaccio, Włochy.

 9. DELYSIUM FOOD SERVICE

  Hiszpania

  Firma DELYSIUM FOOD SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Ma siedzibę w Rivas Vaciamadrid, Hiszpania.

 10. JLC SA

  Mołdawia

  Firma JLC SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Śmietana kwaśna, Śmietana kwaśna, lody, i małe sery. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mleko - Import eksport

Liczba wyników

715 Przedsiębiorstwa