• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mleko w proszku i skondensowane

Wyniki dla

Mleko w proszku i skondensowane - Import eksport

 1. MILKONAL (GROUPE HAITONAL)

  Belgia

  Verified by europages badge

  Jako przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w międzynarodowej dystrybucji produktów mlecznych, Haitonal wyróżnia się budując swoją reputację podmiotu referencyjnego w dostawach mleka płynnego, mleka w proszku i serwatki w proszku. Nasze bezwzględne zaangażowanie polega na zagwarantowaniu i dostarczeniu wyjątkowych produktów, pochodzących wyłącznie z europejskich gospodarstw, cieszących się renomą z uwagi na ich niezrównane know-how w dziedzinie produkcji mleka, przy jednoczesnej dostępności na każdą kieszeń. Milkonal, mleko w proszku, wykraczające poza granice, aby zaoferować wyjątkowe doświadczenie mleczne w skali całego świata. Nasza marka jest uosobieniem apogeum wysokiej jakości w dziedzinie mleka w proszku, stając się światową referencją w tej kategorii produktów mlecznych. Każda cząsteczka mleka w proszku Milkonal jest symbolem bezkompromisowej, wysokiej jakości. Nasz proces produkcji jest staranie opracowany tak, aby wydobyć czystość i bogactwo naturalne mleka podczas jego przetwarzania na proszek. Opieramy się na rygorystycznej selekcji najlepszych składników mlecznych i na surowych standardach kontroli jakości, aby zagwarantować doskonałość każdego produktu.

 2. REGILAIT

  Francja

  Verified by europages badge

  Régilait, firma istniejąca od ponad 60 lat, jest liderem w dziedzinie mleka w proszku i w granulach i jednym z głównych aktorów na rynku mleka skondensowanego i mleka dla dzieci i niemowląt. Régilait jest obecna w ponad 60 krajach. Régilait sprzedaje również napoje dla smakoszy oraz pasty śniadaniowe i spready. Régilait jest filią dwóch wiodących francuskich spółdzielni mleczarskich (Laïta i Sodiaal), które zbierają we Francji mleko od ponad 14 000 producentów zaangażowanych w swoją działalność i pasjonujących się swoim zawodem.

 3. DANO FOOD-DELIBELGE®

  Belgia

  Verified by europages badge

  Dano Food to zaufana belgijska firma spożywcza specjalizująca się w eksporcie produktów rolnych. Zaspokajamy potrzeby naszej globalnej klienteli w Azji, Afryce, Europie i Ameryce Północnej. Rozwiązania eksportowe proponowane przez wiodącą firmę Dano pozwalają przekształcić potrzeby kupujących w odpowiadające im doskonale rozwiązania eksportowe. Nasz personel pozostający w kontakcie z klientami ma duże doświadczenie w tej dziedzinie oraz posiada doskonałą znajomość specyficznych potrzeb danego kraju.

 4. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. GEBAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBAS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Bergheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LACTALIS NUTRITION SANTE

  Francja

  Lactalis Nutrition Santé jest podmiotem należącym do francuskiej grupy LACTALIS, światowego lidera na rynku produktów mlecznych. Oddział ten specjalizuje się przede wszystkim w żywności dla niemowląt. Flagowy produkt firmy, preparat do początkowego żywienia niemowląt, jest produkowany w sercu jednego z największych regionów mleczarskich we Francji. Znana ze swoich marek takich jak Picot i Celia, Lactalis Nutrition Santé rozwinęła również działalność skupioną na BtoB (Business to Business). Dzięki szerokiej ofercie mleka dla niemowląt (płynnego lub w proszku) jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania dostosowane do oczekiwań Państwa i rynku. Oprócz produktόw do żywienia niemowląt, oferujemy Państwu również nasze doświadczenie w żywieniu klinicznym, z szeroką gamą wyrobów przeznaczonych do zarządzania niedożywieniem. Elastyczność i oferta spersonalizowanych usług sprawiają, że Lactalis Nutrition Santé jest idealnym partnerem do rozwoju Twojej firmy na globalnym rynku żywienia.

 2. ALIMA-BIS PPHU SP. Z O.O.

  Polska

  ALIMA Group has been manufacturing whey powder and demineralised whey powder of the highest quality for more than 15 years. There are two manufacturing plants located in the town of Złotów as well as Góra, equipped with modern machinery and equipment for processing whey and producing whey powder with excellent properties and parameters. The raw material – whey concentrate – is purchased only from Polish dairies. Our many years of experience and excellent knowledge of the milk processing technology allow us to offer the top-quality products. ALIMA Group’s whey powder reaches both the domestic and global markets. We have international experience and certificates entitling us to sell our whey powder on international markets. Whey powder is an invaluable natural source of protein. It is used in various branches of industry, in particular food, bakery, confectionery, beverages, cured meat products, ready-to-eat food products as well as in agriculture – as a feed additive. It is creamy-white in colour, fluffy and loose. The powder contains valuable proteins such as albumins and globulins, lactose and calcium mineral salts.

 3. E X I M P

  Polska

  Our company offers many kinds of powder products: -Full Cream Milk Powder adpi e.g. -Skimmed Milk Powder adpi e.g. -Milk Powder Blends (Preparations) - for food industry - both skimmed and full cream (also made on palm fat) Oferujemy różnego rodzaje proszki mleczne, standardowe takie jak: - Mleko w proszku pełne klasy adpi - Mleko w proszku odtłuszczone klasy adpi - Specjalistyczne mieszanki mleczne w proszku dla przemysłu spożywczego - odtłuszczone oraz pełnotłuste - głównie na tłuszczu roślinnym ( palmowym)

 4. THAI FOODS PRODUCT INTERNATIONAL CO., LTD

  Tajlandia

  Firma THAI FOODS PRODUCT INTERNATIONAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Bangkok, Tajlandia.

 5. JOHANN KONRAD LANDGRAF KG

  Niemcy

  Firma JOHANN KONRAD LANDGRAF KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Weiden, Niemcy.

 1. DRINK O MAT VERPFLEGUNGS-AUTOMATENVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma DRINK O MAT VERPFLEGUNGS-AUTOMATENVERTRIEB GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Dettingen, Niemcy.

 2. REVALA LTD

  Estonia

  Firma REVALA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mleko w proszku i skondensowane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Desery mleczne, Mleko w proszku i skondensowane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, i Desery mleczne. Ma siedzibę w Keila, Estonia.

 1. COFFEEFREAK®, MARKUS EHRLACHER

  Niemcy

  Firma COFFEEFREAK®, MARKUS EHRLACHER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Offenburg, Niemcy.

 2. ICHNYA DRIED MILK AND BUTTER PLANT PJSC

  Ukraina

  Firma ICHNYA DRIED MILK AND BUTTER PLANT PJSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, Przetwory mleczne, masło, i ser topiony. Ma siedzibę w Ichnya, Ukraina.

 3. BRIMIN PARK PTY LTD T/A WISE FOODS

  Australia

  Firma BRIMIN PARK PTY LTD T/A WISE FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach mleko w proszku. Ma siedzibę w Doncaster, Victoria,, Australia.

 4. TAM STERN GMBH

  Austria

  Firma TAM STERN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach mleko w proszku, mleko - dystrybucja, i mleka pełne w proszku rozpuszczalne. Ma siedzibę w Vienna, Austria.

 5. TEHMOLPROM

  Ukraina

  Firma TEHMOLPROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach mleko zagęszczone, mleko odparowane, i mleka skondensowane. Ma siedzibę w Poltava, Ukraina.

 6. SAPLI SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma SAPLI SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach spinanie, napełniarki do proszków, Opakowania metalowe, i puszki konserwowe do produków mleczarskich. Ma siedzibę w Aiguaviva, Hiszpania.

 7. SCHIECK AUTOMATEN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHIECK AUTOMATEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Reichardtswerben, Niemcy.

 8. PIERMEN

  Holandia

  Firma PIERMEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Kaatsheuvel, Holandia.

 1. DAIRYCO LLC

  Ukraina

  Firma DAIRYCO LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach Kazeina, Kazeina, mleko i pochodne, kazeina kwasowa, i kazeinaty. Ma siedzibę w Lutsk, Ukraina.

 2. PSD NETWORK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PSD NETWORK LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach sery i produkty mleczne, usługi logistyczne, serwatka, i mleka pełne w proszku rozpuszczalne. Ma siedzibę w Romford, Zjednoczone Królestwo.

 3. ECOSUR AMERICA

  Panama

  Firma ECOSUR AMERICA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Panama City, Panama.

 4. SCHNIEDERS GMBH

  Niemcy

  Firma SCHNIEDERS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. FASSKA

  Belgia

  Firma FASSKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, mleko w proszku półtłuste, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Louvain-La-Neuve, Belgia.

 6. INTER COOPERACIONES VALENCIA S.L

  Hiszpania

  Firma INTER COOPERACIONES VALENCIA S.L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, Gastronomia, dostawa potraw i żywienie zbiorowe, Soki owocowe, produkty mleczne, olej słonecznikowy, i Gastronomia, dostawa potraw i żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. UNIONPLUS SRL

  Włochy

  Firma UNIONPLUS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Bolzano, Włochy.

 8. IFT

  Francja

  Firma IFT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Mleko w proszku i skondensowane, mleko - dystrybucja, Lehmänmaito, i Mleko w proszku i skondensowane. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 9. POLINDUS SP. Z O.O PRODUCENT WYROBOW MLECZARSKICH

  Polska

  Firma POLINDUS SP. Z O.O PRODUCENT WYROBOW MLECZARSKICH, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach śmietana, masło, i śmietana w proszku. Ma siedzibę w Krakow, Polska.

 10. JAKOB GERHARDT AUTOMATISCHE VERKAUFSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma JAKOB GERHARDT AUTOMATISCHE VERKAUFSANLAGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy, Automaty sprzedające i dystrybutory, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Bezpieczna płatność elektroniczna - oprogramowanie i systemy, i Automaty sprzedające i dystrybutory. Ma siedzibę w Nürtingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo