• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • leśnictwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Leśnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. AUTEC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUTEC DEUTSCHLAND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Langquaid, Niemcy.

 2. TEKNAMOTOR SP. Z O.O.

  Polska

  Teknamotor Sp z o.o., znany polski producent maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych (rębaków). Firma została założona w 1992 roku. Pierwszymi produktami firmy były agregaty prądotwórcze i kosiarki spalinowe. W chwili obecnej w ofercie firmy jest ponad 30 typów maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych. Główną gałęzią produkcyjną firmy są: - Tarczowe i bębnowe rębaki do drewna. Wykorzystywane do rozdrabniania odpadów z wyrębu w lesie, w tartakach, pracach pielęgnacyjnych w drzewostanie parkowym, przydrożnym i sadowniczym, podczas prześwietlania koron, przycinania krzewów, usuwania połamanych gałęzi, wierzby energetycznej itp. - Młyny młotkowe do zrębków i słomy. - Frezarki (karczowniki) do niwelowania pni pozostałych po wycince drzew. - Taśmowe i wibracyjne systemy załadowczo-transportowe. Mobilne rębaki spalinowe posiadają europejską homologację, która pozwala na rejestrację maszyny i dopuszczenie do ruchu drogowego. Obecnie firma zatrudnia ponad 90 pracowników.

 3. RUBANGEL

  Hiszpania

  Rubangel produkuje i sprzedaje systemy mocowania, połączenia i paliki cały świat. Nasze systemy dostarczają wyłącznie korzyści rolnikowi i uprawom, na przykład sadzonkom, winnicom, oliwkom, kiwi, drzewkom owocowym, sadzonkom pomidorów, roślinom ozdobnym. Bardzo praktyczne systemy mocowania pędów lub ładowania w winnicach, altanach porośniętych winoroślą i w uprawach winorośli.

 4. DAMCON TREE NURSERY EQUIPMENT

  Holandia

  Firma DAMCON TREE NURSERY EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Opheusden, Holandia.

 5. TIMBERSTORE - MEHR ALS NUR HOLZ

  Niemcy

  Firma TIMBERSTORE - MEHR ALS NUR HOLZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Schmiedeberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRINZ DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma PRINZ DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do wycinania zarośli i krzewów. Jest również obecna w dziedzinach Piłowanie metali - obrabiarki, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Tartaki - maszyny i sprzęt, Piłowanie metali - obrabiarki, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Haselbachtal, Niemcy.

 2. ANTRIEBSTECHNIK - HEBETECHNIK WORO GMBH

  Austria

  Firma ANTRIEBSTECHNIK - HEBETECHNIK WORO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Berndorf, Austria.

 3. ARIES ARMS

  Turcja

  Firma ARIES ARMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach STRZELBA myśliwska sportowa. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. UNIMARCO A.S.

  Republika Czeska

  Firma UNIMARCO A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Opryskiwacze rolnicze, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Opryskiwacze rolnicze. Ma siedzibę w Zlin, Republika Czeska.

 5. GARAGE MIOLI

  Belgia

  Firma GARAGE MIOLI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny ROLNICZE UŻYWANE, i oficjalny wyłączny przedstawiciel. Ma siedzibę w Nassogne, Belgia.

 1. STEGEMANN MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma STEGEMANN MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Poidła, Frezy i świdry, Frezowanie stali i metali, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Poidła, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Billerbeck, Niemcy.

 2. TGB ROTORS

  Holandia

  Firma TGB ROTORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach dźwigi dla samochodów ciężarowych do podnoszenia towarów, i uchwyty do dźwigów towarowych. Ma siedzibę w Rijsenhout, Holandia.

 1. K HOLDINGS INC

  Turcja

  Firma K HOLDINGS INC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. FSM GRUP MAKINA

  Turcja

  Firma FSM GRUP MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Başakşehir, Turcja.

 3. BOMAT, SPOL. S R. O.

  Republika Czeska

  Firma BOMAT, SPOL. S R. O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hradec Kralove, Republika Czeska.

 4. TERRA HUNGARIA EPITOGEP KFT

  Węgry

  Firma TERRA HUNGARIA EPITOGEP KFT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Szigetszentmiklos, Węgry.

 5. BALORMAN ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

  Firma BALORMAN ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bolu, Turcja.

 6. PIŠEK - VITLI KRPAN, D.O.O.

  Słowenia

  Firma PIŠEK - VITLI KRPAN, D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Šmarje Pri Jelšah, Słowenia.

 7. ROBUST D.O.O.

  Słowenia

  Firma ROBUST D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Petrovče, Słowenia.

 8. SCHUBERT BAUELEMENTE UND WINTERGARTEN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHUBERT BAUELEMENTE UND WINTERGARTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 1. WILLIAM CLARK & SON (PARKGATE) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WILLIAM CLARK & SON (PARKGATE) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dumfries, Zjednoczone Królestwo.

 2. BDB BAUMDIENST BRUCHMÜHLE GMBH

  Niemcy

  Firma BDB BAUMDIENST BRUCHMÜHLE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Altlandsberg, Niemcy.

 3. GOMARK D.O.O.

  Słowenia

  Firma GOMARK D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Vransko, Słowenia.

 4. BAUMSCHULEN OBERDORLA GMBH

  Niemcy

  Firma BAUMSCHULEN OBERDORLA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Oberdorla, Niemcy.

 5. WÜSTENBERG LANDTECHNIK BÖRM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WÜSTENBERG LANDTECHNIK BÖRM GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Börm, Niemcy.

 6. PIALLEPORT

  Francja

  Firma PIALLEPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Saint-Simeon-De-Bressieux, Francja.

 7. SCULLION TREE CARE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SCULLION TREE CARE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Leamington Spa, Zjednoczone Królestwo.

 8. DERITEC HERSTELLUNGS- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR MESSTECHNIK UND AUSWERTUNGSVERFAHREN MBH

  Niemcy

  Firma DERITEC HERSTELLUNGS- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR MESSTECHNIK UND AUSWERTUNGSVERFAHREN MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lauf, Niemcy.

 9. MTE-MACHINE TOOL ENGENEERING SA

  Hiszpania

  Firma MTE-MACHINE TOOL ENGENEERING SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Deba, Hiszpania.

 10. CHMEL PODLESÍ, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CHMEL PODLESÍ, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Louny, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Leśnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

18 544 Przedsiębiorstwa