• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje metalowe lekkie

Wyniki dla

Konstrukcje metalowe lekkie - Import eksport

 1. ORION BAUSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wojownik, którego przedstawia gwiazdozbiór ORIONA, jest dla nas inspiracją oraz wzorem, który determinuje naszą taktykę oraz zdolności operacyjne i strategiczne. Gwiazdozbiór w nazwie firmy traktujemy jako zobowiązanie ukierunkowania obecnych działań firmy na wyzwania przyszłości. Od momentu powstania spółek ORION Bausysteme i ORION w 1980 r. oraz 1995 r. dotrzymujemy kroku nieustannym zmianom w naszym docelowym segmencie rynku „Mała architektura miejska“. Zmiany oraz moda nie są wyznacznikiem naszej pracy, ale związana z tymi pojęciami zmienność pobudza naszą ambicję realizowania życzeń oraz potrzeb naszych klientów poprzez dostarczanie im odpowiednich produktów, jak również wyprzedzania konkurencji. Do naszych osiągnięć odnosi się zasada rozwoju „z rynku lokalnego, na rynek zewnętrzny". Naszym celem zawsze było tworzenie nowych standardów innowacyjnych City-Designs i promowanie systemów otwartych dla klientów.

 2. HORGES GMBH LAGERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Realizujemy jako producent dostawy wysokiej jakości regałów stalowych w korzystnych cenach. Jesteśmy producentem wysokiej jakości systemów regałowych w Turyngii od ponad 25 lat. U nas znajdziecie Państwo sprawdzone jakościowo regały stalowe, regały magazynowe, regały na półki i regały na akta dla magazynu, warsztatu i archiwum. Nasze stojaki oferujemy w wersji ocynkowanej lub dodatkowo powlekanej tworzywem sztucznym. Oferujemy rozwiązania dla przemysłu, handlu, rzemiosła i archiwum. Regały półkowe oraz regały skręcane są przez nas projektowane indywidualnie i wysyłane najczęściej w ciągu 48 godzin. Półki bezśrubowe i półki skręcane są przez nas indywidualnie planowane dla Państwa i zazwyczaj dostarczane w ciągu 48 godzin. Nasze produkty to: Możemy dostarczyć Państwu specjalne regały i półki dla prawie każdego rodzaju składowanego towaru i chętnie zaplanujemy cały Państwa magazyn.

 3. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 4. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 5. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 2. FRANCKE-ART

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy ekspertami w zakresie produkcji konstrukcji i wyrobów ze stali na rynek krajowy i zagraniczny. Oferujemy usługi spawania lekkich konstrukcji i elementów ze stali metodami MIG i MAG. Wykonujemy cięcie i gięcie blach oraz wycinanie laserem. Świadczymy usługi w zakresie gięcia rur i profili oraz kowalstwa. Malujemy metodą proszkową. Realizujemy zamówienia według projektów powierzonych. Produkujemy konstrukcje metalowe i stalowe w tym meble: szafy, regały, łóżka, komody i stoliki, ramy i nogi stołów, blaty dębowe i sosnowe, stelaże do mebli. W branży budowlanej i przemysłowej: bogato zdobione ręcznie kute bramy, palety metalowe, kosze modułowe, stojaki do rowerów, stojaki do szyb, konstrukcje stołowe, klatki dla zwierząt. Posiadamy wysokiej jakości, dużą, profesjonalną maszynę do szlifowania drewna. Oferujemy szlifowanie drewna, litych blatów stołowych, blatów kuchennych. Możliwość wykonania, m.in. hurtowej ilości blatów dębowych. Wysoka precyzja wykonania. Regularnie wykonujemy zlecenia na terenie Unii Europejskiej m. in. tworząc meble dla sieci hoteli.Swoją ofertę kierujemy do klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Oferujemy rozsądne ceny, terminowość i najwyższą jakość. E-mail: info@francke-art.pl

 3. GAL-STEEL

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma GAL-STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Meble ogrodowe, Meble metalowe, Siatki, płoty, ogrodzenia, Trybuny i ławki na stadiony, poręcze, Balustrady ze szkła, schody drewniane, Meble ogrodowe, i meble biurowe. Ma siedzibę w Zielona Gora, Polska.

 4. FER & NOX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma FER & NOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo artystyczne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Konstrukcje metalowe lekkie, Ogrodzenia i bramy, Kowalstwo artystyczne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Konstrukcje metalowe lekkie, i Ogrodzenia i bramy. Ma siedzibę w Evere, Belgia.

 5. VAN EYCKEN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VAN EYCKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach metal, konstrukcje stalowe, barierki ochronne, rogatki zabezpieczające do robót kolejowych, sound-proof barriers, punkty wykrawania laserowego, stal nierdzewna, mostki, i konstrukcja metalowa. Ma siedzibę w Tienen, Belgia.

 1. SDG GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SDG GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Schwalmtal, Niemcy.

 2. FRATELLI BERTUZZI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATELLI BERTUZZI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, cewki, projektowanie rusztowań metalowych, i Mechanika precyzyjna. Ma siedzibę w Gardone Val Trompia, Włochy.

 1. HACHMANN ROHRBIEGETECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HACHMANN ROHRBIEGETECHNIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 2. TEKSAM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEKSAM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 3. SVS POLLERSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SVS POLLERSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Gotha, Niemcy.

 4. OFFICINE BERTAZZON SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OFFICINE BERTAZZON SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Szkielet metalowy, Blacharstwo przemysłowe, wyginanie po łuku rur metalowych, budki przemysłowe, Szkielet metalowy, gładzenie metali, Blacharstwo przemysłowe, cięcie blach, i drabiny bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Vidor, Włochy.

 5. SCHERER METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHERER METALLTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Mömbris, Niemcy.

 6. FR. PIPER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FR. PIPER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Stemwede, Niemcy.

 7. ECKERT & GRAF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ECKERT & GRAF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Rielasingen, Niemcy.

 8. BELLERI S.R.L. UNIPERSONALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BELLERI S.R.L. UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach przebijanie cyfrowe, obróbka mechaniczna, gięcie blach aluminiowych, i konstrukcje metalowe ciężkie. Ma siedzibę w Cazzago San Martino, Włochy.

 1. TK ABSPERRTECHNIK INH.: THOMAS KARSCHAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TK ABSPERRTECHNIK INH.: THOMAS KARSCHAU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

 2. NET D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma NET D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Spawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Metalizowanie strumieniem cząsteczek powierzchni stali i metali, Wyroby metalowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Blacharstwo przemysłowe, Spawanie stali i metali, i Gięcie stali i metali. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 3. SPANNVERBUND BAUSYSTEME GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SPANNVERBUND BAUSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. PACH GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PACH GESELLSCHAFT M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. RONDOGARD OHG - WINTERGARTENSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RONDOGARD OHG - WINTERGARTENSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Bindlach, Niemcy.

 6. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polska

  Jarocińska Fabryka Obrabiarek Machinetools Factory - JAFO is a company with tradition, acting in machinetool branch for almost 70 years. Enormous experience and competence of qualified employees enable manufacturing of high class milling machines for metal working. In the enterprise produced are conventional and CNC milling machines and a wide assortment of its accessories. These machinetools are dedicated for toolrooms, service rooms, production sites, and educational workshops in schools. Own design office what allows to actively work in range of introducing new products in the market. Production and sale of machinetools however is not the only form of company business. Demand on market and possesed specialistic machinery park created opportunities to actively join the segment of industrial services. The company has enormous possibilities in range of mechanical machining, production of gear wheels, welding, painting or final assembly of machines and equipment. Thanks to that JAFO have possibility of professional and complex making various sort of task machines, and also capital overhauls of machinetools for metal, and aswell of own as of other producers.These machines are adapted to the so called minimum requirements. In the area of industrial services the company cooperates with many reknown firms of Western Europe. Presently the firm develops in all areas of its activity. For further growth and development the firm does not stop in searching for new partners.

 7. CTB LATARNIA

  Polska

  Przedmiotem naszej działalności jest wykonawstwo i montaż konstrukcji metalowych (stal czarna, stal ocynkowana, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, aluminium) oraz szeroko rozumianej ślusarki budowlanej i technicznej. Zamówienia realizujemy w oparciu o przedstawione projekty, jak i indywidualne ustalenia z naszymi klientami. W naszej ofercie, oprócz możliwości realizacji zleceń indywidualnych, posiadamy również gotowe produkty. Oferujemy m.in.: -hale stalowe, wiaty słupy; -kratownice kontenery maszty; -wieże silosy; -zbiorniki pojemniki stalowe; -wanny ociekowe; -przenośniki rolkowe; -wózki i pojemniki transportowe; -drabiny techniczne, serwisowe, ewakuacyjne; -balustrady, podesty; -konstrukcje wsporcze klimatyzatorów/wentylatorów; -odbojnice rurowe; -odbojnice drewniane; -odbojnice słupowe; -bariery drogowe ; -naprowadzacze kół samochodowych; -regały; -osłony regałów; -słupy i konstrukcje reklamowe; -stojaki reklamowe; -bariery ochronne; -schody stalowe; -ogrodzenia, wygrodzenia; Możemy wykonywać całą gamę wyrobów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W zależności od wyrobu możliwość przetwórcza naszego zakładu to 30-70 ton miesięcznie. Działamy na terenie całego kraju!

 8. ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH STĄPORKÓW S.A.

  Polska

  ZUK Stąporków S.A. oferuje rozwiązania dla wielu sektorów przemysłu. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych, w tym w szczególności w produkcji przenośników, rusztów mechanicznych, silosów, ram szalunkowych oraz instalacji oczyszczania spalin. W zakresie przenośników oferujemy ich różne rodzaje: przenośniki zgrzebłowe, przesiewacze i kruszarki, przenośniki taśmowe, ślimakowe, łańcuchowe, rolkowe i kubełkowe. Silosy i zbiorniki produkowane w ZUK sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu: od spożywczego, jako silosy zbożowe, przez chemiczny (zbiorniki na granulat tworzyw sztucznych czy nawozy), aż po przemysł ciężki, w tym branżę budowlaną. Przedsiębiorstwa sektora energetycznego mogą zapoznać się z naszymi rozwiązaniami dla ciepłowni i elektrociepłowni. Oferujemy wysokiej jakości odżużlacze energetyczne i przenośniki zgrzebłowe oraz ruszty mechaniczne – w tym ruszty wysokie, średnie i niskie, a także szerokie spektrum części zamiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. www.zuk.com.pl

 9. STRUCTA GEOMETRIA, UAB

  Litwa

  Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kopuł geodezyjnych o unikatowych kształtach konstrukcji geometrycznej. Świadczymy usługi projektowania, obliczania i szacowania, realizacji i instalacji konstrukcji. Oferujemy doradztwo, projektowanie, produkcję i montaż budowli o różnych kształtach geometrycznych. Wykonujemy produkty z różnych materiałów takich jak metale, drewno, arkusze PCV, szkło i kompozyty, odpowiednio do planów klienta: konstrukcje metalowe, ogrodzenia, poręcze, schody i inne pojedyncze produkty.

 10. COPAL SP. Z O.O.

  Polska

  FIRMA COPAL SP. Z O.O. ISTNIEJE NA RYNKU OD 1994 ROKU. Od początku swojej działalności firma postawiła na dynamiczny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz ciągłego udoskonalania rozwiązań technologicznych. W ciągu kilkunastu lat istnienia firma wypracowała renomowaną markę i dominującą pozycję w Polsce wśród producentów lekkich systemów aluminiowych. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników oraz duży park maszynowy zapewniają wysoką wydajność produkcyjną i terminowość realizacji zleceń przy zachowaniu zaawansowanych procedur kontroli jakości (firma posiada certyfikat ISO 9001-2008 - wydział obróbki aluminium). Misją firmy COPAL jest zbudowanie i wykreowanie silnej pozycji firmy jako producenta systemów aluminiowych oraz dostawcy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań dla budownictwa na rynku krajowym i europejskim. Strategia firmy jest konsekwentnie realizowana przez oferowanie wysokiej jakości produktu, popartego aprobatami i certyfikatami technicznymi oraz atestami. Firma realizuje swoją strategię poprzez rozbudowaną sieć dystrybucyjną licencjonowanych Przedstawicieli.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konstrukcje metalowe lekkie - Import eksport

Liczba wyników

35 567 Przedsiębiorstwa