• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rusztowania metalowe lekkie

Wyniki dla

Rusztowania metalowe lekkie - Import eksport

 1. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 2. HYMER-LEICHTMETALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HYMER-LEICHTMETALLBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 3. ZARGES GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZARGES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. LAYHER GERÜSTSYSTEME GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LAYHER GERÜSTSYSTEME GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Buchkirchen, Austria.

 5. PHU ARKADA

  Polska

  Wynajem i montaż rusztowań systemowych ramowych Bosta 70 do prac: - elewacyjnych budynków użyteczności publicznej - termomodernizacyjnych budynków jedno- i wielorodzinnych - do robót dekarskich - do obiektów przemysłowych - do wielu zastosowań wewnątrz budynków Wynajem rusztowań jezdnych aluminiowych. Odbiór rusztowań przez osobę z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi.Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi w Polsce jak Scanska czy Budimex jak i małymi, kilkuosobowymi firmami lokalnymi realizując najróżniejsze zadania budowlano-remontowe. Używając rusztowań ramowych systemowych Bosta 70, prod. Thyssen Hunnebeck, spełniamy oczekiwania klientów na placu budowy poprzez rzetelne i fachowe podejście do powierzonych zadań. Prace rusztowaniowe wykonują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Posiadamy również niezbędne ubezpieczenia OC , co pozwala również naszym klientom bez obaw zlecić nam trudne prace montażowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IL PONTEGGIO 2006 SRL - GLORIANI CLAUDIO

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Il Ponteggio 2006 posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży rusztowań. Opieramy się na wyspecjalizowanych robotnikach pracujących wg obowiązujących norm. Proponujemy wynajem, montaż i demontaż rusztowań przy zastosowaniu naszego własnego materiału lub materiału stron trzecich. Wynajem, montaż i demontaż rusztowań. Nasi wyspecjalizowani i starannie wyselekcjonowani robotnicy, pracują z wielkim profesjonalizmem w warunkach bezpieczeństwa przewidzianych przez obowiązujące normy.

 2. NOR-ESTE

  Hiszpania

  Maszyny i sprzęt dla sektora budowlanego, sprzedaż i wynajem maszyn nowych i używanych. Dostawca: rusztowania, elektryczne platformy podnośne. Żurawie budowlane. Dźwigi wieżowe. Żurawie samopodnośne. Dźwigi. Windy i wyciągi towarowe budowlane. Wózki teleskopowe.Wynajem i sprzedaż rusztowań elektrycznych.

 3. JURGO S.C.

  Polska

  CO WYRÓŻNIA NASZĄ FIRMĘ: Solidność i szybkość w działaniu (możesz na Nas polegać w każdej sytuacji). Doświadczenie (działamy na rynku od 2002 roku). Doceniamy zarówno Nowych, jaki i Stałych Klientów. Szeroka oferta, którą dostosujemy do Twoich potrzeb. Doskonała jakość Naszych produktów. Słuchamy i doradzamy, a nie naciągamy Naszych Klientów.

 4. ANDAMIOS QUIRÓS

  Hiszpania

  Firma ANDAMIOS QUIRÓS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania, wynajem i montaż mostów, wynajem i przygotowywanie rusztowań budowlanych, i wynajmowanie mostów. Ma siedzibę w Molins De Rei (barcelona), Hiszpania.

 5. JOCHEN BRAUN GMBH STAGE & CONCERT SERVICE

  Austria

  Firma JOCHEN BRAUN GMBH STAGE & CONCERT SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Senftenberg, Austria.

 1. EGB CI

  Tunezja

  Firma EGB CI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach podpory do budynków. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 2. GIRALDO PONTEGGI SRL

  Włochy

  Firma GIRALDO PONTEGGI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i montaż mostów, szafot, wynajem wind dla placów budowy, i wynajem ruchomych mostów. Ma siedzibę w Guspini, Włochy.

 1. GVT - WEBER GMBH

  Niemcy

  Firma GVT - WEBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania metalowe lekkie, Roboty malarskie - firmy usługowe, Rusztowania przesuwne, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania metalowe lekkie, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Zschopau, Niemcy.

 2. ACASA SCAFFOLDING

  Grecja

  Firma ACASA SCAFFOLDING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania, wynajem rusztowań, rusztowania dla budownictwa, i Warehouse structures. Ma siedzibę w Haidari, Grecja.

 3. NOLEGGIO PONTEGGI BRESCIA

  Włochy

  Firma NOLEGGIO PONTEGGI BRESCIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 4. TIANJIN WELLMADE SCAFFOLD CO.,LTD

  Chiny

  Firma TIANJIN WELLMADE SCAFFOLD CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 5. OZ KOKSALLAR MAKINA

  Turcja

  Firma OZ KOKSALLAR MAKINA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach podajniki wózkowe dla kopalń i kamieniołomów, przesiewacze dla kopalń i kamieniołomów, odmularki dla kopalń i kamieniołomów, i blachy perforowane dla kopalń i kamieniołomów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. R. ROSE SCAFFOLDING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma R. ROSE SCAFFOLDING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i przygotowywanie rusztowań budowlanych, wynajem i montaż mostów dla potrzeb konstrukcji, montaż i demontaż rusztowań, i wynajem rusztowań stałych. Ma siedzibę w Portsmouth, Zjednoczone Królestwo.

 7. ANDAMIOS ALFE

  Hiszpania

  Firma ANDAMIOS ALFE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach wynajem rusztowań. Ma siedzibę w Boadilla Del Monte, Hiszpania.

 8. AS YAPI FORMWORK AND SCAFFOLDING

  Turcja

  Firma AS YAPI FORMWORK AND SCAFFOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. PARTENOPEA PONTEGGI SRL

  Włochy

  Firma PARTENOPEA PONTEGGI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach montaż i demontaż rusztowań, rusztowanie metalowe, wynajem i przygotowywanie rusztowań budowlanych, i wynajem ruchomych mostów. Ma siedzibę w Arzano, Włochy.

 2. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Niemcy

  Firma BLIZZARD GERÜSTSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania i drabiny, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania stalowe, Rusztowania przesuwne, Rusztowania i drabiny, Rusztowania teleskopowe, i Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Jettingen-Scheppach, Niemcy.

 3. AFIX

  Belgia

  Firma AFIX, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania metalowe lekkie, Rusztowania metalowe lekkie, montaż i demontaż rusztowań, wynajem rusztowań, i projektowanie rusztowań. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 4. FORTAL

  Francja

  Firma FORTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Barr, Francja.

 5. TOP GERÜST BH GMBH

  Austria

  Firma TOP GERÜST BH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, Roboty budowlane ciężkie, Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Villach, Austria.

 6. MARK-SERVICES E.K.

  Niemcy

  Firma MARK-SERVICES E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, Roboty budowlane ciężkie, Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Rödermark, Niemcy.

 7. KD GERÜSTBAU / R. KLOSE

  Niemcy

  Firma KD GERÜSTBAU / R. KLOSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, Roboty budowlane ciężkie, Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 8. S-GERÜSTBAU GMBH

  Niemcy

  Firma S-GERÜSTBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, Roboty budowlane ciężkie, Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Grüna, Niemcy.

 9. WEBER WOLF GERÜSTBAU GMBH

  Niemcy

  Firma WEBER WOLF GERÜSTBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i montaż mostów. Ma siedzibę w Buchholz, Niemcy.

 10. VM GERÜSTBAU

  Niemcy

  Firma VM GERÜSTBAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, Roboty budowlane ciężkie, Rusztowania metalowe lekkie, Maszyny budowlane, Stropy, sufity, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo