• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rusztowania metalowe lekkie

Wyniki dla

Rusztowania metalowe lekkie - Import eksport

 1. MFO S.A.

  Polska

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 2. HYMER-LEICHTMETALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HYMER-LEICHTMETALLBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 3. ZARGES GMBH

  Austria

  Firma ZARGES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. LAYHER GERÜSTSYSTEME GMBH

  Austria

  Firma LAYHER GERÜSTSYSTEME GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Ma siedzibę w Buchkirchen, Austria.

 5. PHU ARKADA

  Polska

  Wynajem i montaż rusztowań systemowych ramowych Bosta 70 do prac: - elewacyjnych budynków użyteczności publicznej - termomodernizacyjnych budynków jedno- i wielorodzinnych - do robót dekarskich - do obiektów przemysłowych - do wielu zastosowań wewnątrz budynków Wynajem rusztowań jezdnych aluminiowych. Odbiór rusztowań przez osobę z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi.Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi w Polsce jak Scanska czy Budimex jak i małymi, kilkuosobowymi firmami lokalnymi realizując najróżniejsze zadania budowlano-remontowe. Używając rusztowań ramowych systemowych Bosta 70, prod. Thyssen Hunnebeck, spełniamy oczekiwania klientów na placu budowy poprzez rzetelne i fachowe podejście do powierzonych zadań. Prace rusztowaniowe wykonują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Posiadamy również niezbędne ubezpieczenia OC , co pozwala również naszym klientom bez obaw zlecić nam trudne prace montażowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IL PONTEGGIO 2006 SRL - GLORIANI CLAUDIO

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Il Ponteggio 2006 posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży rusztowań. Opieramy się na wyspecjalizowanych robotnikach pracujących wg obowiązujących norm. Proponujemy wynajem, montaż i demontaż rusztowań przy zastosowaniu naszego własnego materiału lub materiału stron trzecich. Wynajem, montaż i demontaż rusztowań. Nasi wyspecjalizowani i starannie wyselekcjonowani robotnicy, pracują z wielkim profesjonalizmem w warunkach bezpieczeństwa przewidzianych przez obowiązujące normy.

 2. NOR-ESTE

  Hiszpania

  Maszyny i sprzęt dla sektora budowlanego, sprzedaż i wynajem maszyn nowych i używanych. Dostawca: rusztowania, elektryczne platformy podnośne. Żurawie budowlane. Dźwigi wieżowe. Żurawie samopodnośne. Dźwigi. Windy i wyciągi towarowe budowlane. Wózki teleskopowe.Wynajem i sprzedaż rusztowań elektrycznych.

 3. JURGO S.C.

  Polska

  CO WYRÓŻNIA NASZĄ FIRMĘ: Solidność i szybkość w działaniu (możesz na Nas polegać w każdej sytuacji). Doświadczenie (działamy na rynku od 2002 roku). Doceniamy zarówno Nowych, jaki i Stałych Klientów. Szeroka oferta, którą dostosujemy do Twoich potrzeb. Doskonała jakość Naszych produktów. Słuchamy i doradzamy, a nie naciągamy Naszych Klientów.

 4. ANDAMIOS QUIRÓS

  Hiszpania

 5. JOCHEN BRAUN GMBH STAGE & CONCERT SERVICE

  Austria

 1. EGB CI

  Tunezja

 2. TIANJIN WELLMADE SCAFFOLD CO.,LTD

  Chiny

 1. R. ROSE SCAFFOLDING

  Zjednoczone Królestwo

 2. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Niemcy

 3. FORTAL

  Francja

 4. ACASA SCAFFOLDING

  Grecja

 5. PARTENOPEA PONTEGGI SRL

  Włochy

 6. AFIX

  Belgia

 7. GIRALDO PONTEGGI SRL

  Włochy

 8. GVT - WEBER GMBH

  Niemcy

 1. NOLEGGIO PONTEGGI BRESCIA

  Włochy

 2. ANDAMIOS ALFE

  Hiszpania

 3. AS YAPI FORMWORK AND SCAFFOLDING

  Turcja

 4. OZ KOKSALLAR MAKINA

  Turcja

 5. GIOVANNI SCUDERI

  Włochy

 6. EURONOLEGGI PONTEGGI

  Włochy

 7. PROSKAL

  Grecja

 8. SKY GLOBAL MACHINERY

  Turcja

 9. SAECLIMBER

  Hiszpania

 10. KIEFER HANDELS-GMBH

  Austria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo